Νέα

Ποιες Ελληνίδες είναι πιο εύκολες; Της πόλης ή της επαρχίας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpekiaris10
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

;;;;

  • Της πόλης

    Ψήφοι: 38 41,3%
  • Της επαρχίας

    Ψήφοι: 38 41,3%
  • Και οι 2 το ίδιο

    Ψήφοι: 16 17,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    92

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Έχω μια εντύπωση, ότι στις επαρχίες πηδάς πιο εύκολα. Θα δεις πιο συχνά κοπέλες να κυκλοφορούν μόνες τους, όχι και πολύ μακριά από το κέντρο της Αθήνας (Ωρωπός, Χαλκούτσι, Δήλεσι, κτλ). Στην Αθήνα και στα προάστια γενικώς βγάζουν ένα στυλ "Κοιτάζω τη δουλειά μου, και δε θέλω να σου μιλήσω".
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Πάντως κοίτα μην γκαστρώσει κανείς καμιά από κάνα χωριό και του φορτωθεί γιατί από όσα έχω δει και ακούσει είναι τα χειρότερα παράσιτα.
 

γατουλης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
273
Πόντοι
280
Επαρχιας συνηθως ποιο διψασμενες 
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Έχω μια εντύπωση, ότι στις επαρχίες πηδάς πιο εύκολα. Θα δεις πιο συχνά κοπέλες να κυκλοφορούν μόνες τους, όχι και πολύ μακριά από το κέντρο της Αθήνας (Ωρωπός, Χαλκούτσι, Δήλεσι, κτλ). Στην Αθήνα και στα προάστια γενικώς βγάζουν ένα στυλ "Κοιτάζω τη δουλειά μου, και δε θέλω να σου μιλήσω".


τυπε προσεχε που θα την πεσεις,μην σε τουφεκισει κανενας τυπος επαρχιωτης και σε διαβαζουμε μετα στο θρεντ με τα νεα απο εφημεριδες    :S :S :S :priest:
 

Επισκέπτης
Έχω μια εντύπωση, ότι στις επαρχίες πηδάς πιο εύκολα. Θα δεις πιο συχνά κοπέλες να κυκλοφορούν μόνες τους, όχι και πολύ μακριά από το κέντρο της Αθήνας (Ωρωπός, Χαλκούτσι, Δήλεσι, κτλ). Στην Αθήνα και στα προάστια γενικώς βγάζουν ένα στυλ "Κοιτάζω τη δουλειά μου, και δε θέλω να σου μιλήσω".

Τυπε εσυ δεν εισαι που δεν πληρωνεις στα ΜΜΜ και τη βγαζεις στα παγκακια με πασατεμπο παρεα με Πακιδες ? Στην επαρχια που ολοι/ες λιγο-πολυ γνωριζονται μεταξυ τους μην το ψαχνεις, ουτε γυφτισα δεν θα σου κατσει. Αραξε Αθηνα ολο και καμια antifa γκομενα μπορει να σου κατσει. Κι αν οχι Μεταξουργειο με 10 ευρα γαμας. Επαρχια απο 30 + τα μπουρδελα.

 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
234
Πόντοι
36
Τυπε εσυ δεν εισαι που δεν πληρωνεις στα ΜΜΜ και τη βγαζεις στα παγκακια με πασατεμπο παρεα με Πακιδες ? Στην επαρχια που ολοι/ες λιγο-πολυ γνωριζονται μεταξυ τους μην το ψαχνεις, ουτε γυφτισα δεν θα σου κατσει. Αραξε Αθηνα ολο και καμια antifa γκομενα μπορει να σου κατσει. Κι αν οχι Μεταξουργειο με 10 ευρα γαμας. Επαρχια απο 30 + τα μπουρδελα.
Τύπε τον απαξιωσες τον τύπο.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Τυπε εσυ δεν εισαι που δεν πληρωνεις στα ΜΜΜ και τη βγαζεις στα παγκακια με πασατεμπο παρεα με Πακιδες ? Στην επαρχια που ολοι/ες λιγο-πολυ γνωριζονται μεταξυ τους μην το ψαχνεις, ουτε γυφτισα δεν θα σου κατσει. Αραξε Αθηνα ολο και καμια antifa γκομενα μπορει να σου κατσει. Κι αν οχι Μεταξουργειο με 10 ευρα γαμας. Επαρχια απο 30 + τα μπουρδελα.



τυπε μην το γελας ειναι θρεπτικος ο πασατεμπος    :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
M

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
τυπε προσεχε που θα την πεσεις,μην σε τουφεκισει κανενας τυπος επαρχιωτης και σε διαβαζουμε μετα στο θρεντ με τα νεα απο εφημεριδες    :S :S :S :priest:

Άλλο χωριό, άλλο επαρχία. Αν είναι καμία από κανένα αρβανιτοχώρι με τριψήφιο αριθμό κατοίκων, τότε ναι μπορεί να παίξει κάτι τέτοιο.
 

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Εξαρταται. Σε χυμα πεσιμο πιο ευκολες ειναι των πολεων (λαϊκα κορασια,οχι ψωνισμενες ξινομουνες). Στην επαρχια ειναι πιο ευκολες με διαδικτυακο πεσιμο (κυριως φβ),αρκει να εισαι διακριτικος.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Τυπε εσυ δεν εισαι που δεν πληρωνεις στα ΜΜΜ και τη βγαζεις στα παγκακια με πασατεμπο παρεα με Πακιδες ? Στην επαρχια που ολοι/ες λιγο-πολυ γνωριζονται μεταξυ τους μην το ψαχνεις, ουτε γυφτισα δεν θα σου κατσει. Αραξε Αθηνα ολο και καμια antifa γκομενα μπορει να σου κατσει. Κι αν οχι Μεταξουργειο με 10 ευρα γαμας. Επαρχια απο 30 + τα μπουρδελα.
Μια χαρα τα λες, μη σου πω και 50 και σε αλλη πολη. Εαν δεν ειναι καμακι η δεν εχει κυκλο.
υγ.
Διαβαζα τα λαιβ που εγραφες, ελπιζω να ειναι ολα καλα τωρα εκει περα.
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Κοιτα να δεις εργενη ...... αυθορμητως θα μου ερχοταν να απαντησω τα ιδια ΣΚΑΤΑ ειναι και οι δυο κατηγοριες ( γι'αυτο και απαντησα και οι δυο το ιδιο ειναι ).........αλλα κατοπιν εκτενεστερης σκεψης και οντας ( αναθεμα την ωρα ) κατοικος επαρχειας αλλα εχοντας ζησει σε πιο μεγαλη πολη ( εννοω πολη που θεωρειται πιο 'κεντρο', πιο 'πολη' απο αυτην που ειμαι τωρα ) μπορω να σου πω με απολυτη ακριβεια και βεβαιοτητα οτι στην 'πολη' ειναι ΠΟΛΥΥΥ καλυτερα τα πραγματα ...... και ποσο μαλλον αν εισαι και φοιτητης (στα ντουζενια σου δηλαδη) ...................
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Αν είσαι από αθηνα και πας χωριό είναι εύκολα γιατί κοιτάνε να ξεκολλησουν.. Ειδικά αν σκασεις μύτη με αμαξακι σενιο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Σε μεγαλούπολη γαμάς πολύ πιο εύκολα! Η επαρχία δουλεύει με κλίκες! Τα άτομα που γαμάνε από τα Λύκεια θα είναι φίρμες και θα γαμάνε πάντα. Γενικά τα πιο εύκολα γαμήσια τα ρίχνεις σε πόλεις που έχουν έντονο φαινόμενο πολυπολιτισμικότητας κυρίως λόγω τουρισμού(σταθερά όλο το χρόνο) ή επειδή έχουν επενδύσεις π.χ Ρώσοι κλπ (βλέπε Κύπρος) κάτι που δεν έχουμε στην Ελλάδα...
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.285
Like
427
Πόντοι
36
Άλλο χωριό, άλλο επαρχία. Αν είναι καμία από κανένα αρβανιτοχώρι με τριψήφιο αριθμό κατοίκων, τότε ναι μπορεί να παίξει κάτι τέτοιο.

το 38% των νεο-ελλήνων αρβανίτικες ρίζες έχουν .....
 

Nikos256

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
52
Like
2
Πόντοι
0
Εγω θα κανω μια διαφορετικη προσεγγιση.

Η ερωτηση λεει ποιες ειναι πιο ευκολες και μαλλον εννοει ποιες μπορεις να μαμησεις ευκολα, γρηγορα και απλα και ισως να υπονοει και χωρις δεσμευσεις, υποχρεωσεις και τα λοιπα που μας χαλανε την διαθεση.
Με διαφορετικα λογια σε ενα κοσμο περιεργο, γεματο οικονομικα κατεστραμένους, ανθρωπους μόνους, απελπισμένους με τρομερα υψηλα ποσοστα ναρκομανων , υψηλής ανεργιας,απελπισιας κλπ ειναι φανερο ποια γυναικα θα σκεφτόταν να μαμηθει ετσι για την ηδονη. Σιγουρα ειναι αυτη που εχει τα λιγωτερα προβληματα που ανεφερα παραπανω, σιγουρα θα ειναι αυτη που εχει ακομα αισιοδοξια για το μελλον (το σεξ ειναι ζωη) καποια που εχει επηρεαστει λιγωτερο απο τα μαυρα χαλια της εποχης μας.

Συμφωνα με ολα αυτα θα ειναι η ΕΠΑΡΧΙΑ με την εννοια οτι θα απολαμβαναν ακομα το σεξ και επειδη ειναι κλειστη κοινωνια δεν εχουν κορεστεί τοσο οσο στις μεγαλουπολεις. Επισης οι δεσμοι μεταξυ των ανθρωπων ειναι ακομα δυνατοι ειτε προκειται για οικογενεια ειτε συμπολίτες.
 

diablosaki

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
138
Like
475
Πόντοι
21
Το ίδιο πουτάνες είναι παντού
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom