Νέα

Το πρώτο ενοικιαζόμενο BDSM dungeon στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Kingdom Of Fantasy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Μαρ 2018
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Tο πρωτο ενοικιαζομενο BDSM Dungeon στην Ελλαδα

Τη Πεμπτη 29 Μαρτιου 2018 ανοιγει το The Kingdom Of Fantasy,το πρωτο ενοικιαζομενο dungeon στην Ελλαδα, στο κεντρο της Αθηνας.
Ενας χωρος που σιγουρα θα δωσει ποικιλια στην ερωτικη ζωη των νεων και την ευκαιρια στους πιο μυημενους στο bdsm να απολαυσουν οτι δεν μπορουσαν μεχρι σημερα σε αλλους αναλλογους χωρους οπως ξενοδοχεια η διαμερισματα.
Μεχρι σημερα που μπορουσατε να βρειτε ενα αυτονομο,ανετο ,καθαρο,διακριτικο και πληρως εξοπλισμενο ενοικιαζομενο bdsm dungeon ?
Πουθενα!
Πηραμε ενα χωρο τον οποιο ανακαινησαμε πληρως,διαλεξαμε κεντρικο σημειο διπλα απο πολυ μεγαλη Λεωφορο σε αξιοπρεπη περιοχη αλλα με εισοδο σε στενακι για να υπαρχει διακριτικη εισοδος, 80μ απο parking (για την απιθανη περιπτωση  που δεν βρειτε να παρκαρετε) 350μ διπλα απο metro,διαλεξαμε αυτονομο χωρο ωστε να μην ειναι σε πολυκατοικια,ο χωρος εχει μονωθει καταλληλα και φυσικα διαθετει και καθαριστρια.
Το The Kingdom Of Fantasy δημιουργηθηκε για να μπορειται να απολαυσετε με το παρτενερ σας ολες τις αποκρυφες επιθυμιες σας.
Ενα bdsm dungeon for rent in Athens 111τμ σε τρια επιπεδα το καθενα ειδικα σχεδιασμενο ετσι ωστε να μπορειτε να πραγματοποιησετε καθε φαντασιωση σας.
Στο ισογειο οι γνωστες θα απολαυσουν την ποικιλια απο ειδικα επιπλα και οι καινουργιοι θα πειραματιστουν δινοντας χρωμα στην ερωτικη τους ζωη.
Οι πιο μυημενοι στο bdsm σιγουρα θα επισκευτουν στο υπογειο το dark room ,ενα χωρο φτιαγμενο ετσι ωστε να σε παραπεμπει σε dungeon του Μεσαιωνα.
Στο πανω μερος υπαρχει κρεβατι να ξεκουραστειτε,ντουσιερα,w.c. και κουζινακι να φτιαξετε το καφε σας .
Μεσα στις παροχες ειναι το εμφιαλομενο νερο,καφες,καθαρες πετσετες και παντοφλες μιας χρησεως.
Στο dungeon μας θα βρειτε τα βασικα εξαρτηματα για τη διασκεδαση σας (αλυσιδες,μαστιγια,βεργες,σκοινια,δεστρες κ.λ π.)
Σε περιπτωση που θελετε περισσοτερα εξαρτηματα υπαρχει σειρα εξαρτηματων για τα οποια ομως θα πρεπει να δωσετε καποια εγγυηση η οποια θα σας επιστραφει κατα την ωρα του check-out.
Ο χωρος διατιθεται απο 2 ωρες και ανω.
Θελουμε να σας ενημερωσουμε οτι δεν επιθυμουμε να σας συστησουμε καποια η καποιον επαγγελματια.
Το bdsm dungeon for rent in Athens Kingdom Of Fantasy ειναι ενας ΚΑΘΑΡΑ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΟΣ χωρος και ειναι δικη σας αποφαση η επιλογη του-της-των παρτενερ σας.
Εντος λιγων ημερων θα ειναι ετοιμο και το site για περισσοτερς πληροφοριες.
Προσωρινα για οποια ενημερωση θελετε επικοινωνηστε με το 6942940***.
Μερικες foto για να σας δωσουν μια εικονα του χωρου.

Παρακαλούμε όλα τα μέλη μας να διαβάσουν προσεκτικά τους κανόνες λειτουργίας του forum. Οι κανόνες λειτουργίας έχουν σκοπό την οργάνωση του forum και των πληροφοριών μέσα σε αυτό, και την προστασία του site, των δημιουργών του, και των μελών του.

Ο διαχειριστής (administrator) ή/και οι συντονιστές (moderators) του forum διατηρούν το δικαίωμα να επεξεργαστούν ή να διαγράψουν δημοσιεύσεις που δεν συμβαδίζουν με τους κανόνες χρήσης.

Εφόσον είστε εγγεγραμμένος/-η χρήστης/-τρια στο bourdela.com, μπορείτε να δημοσιεύετε τις απόψεις σας στο forum του site ή να απαντήσετε σε απόψεις άλλων.
Τους κανόνες αυτούς πρέπει να σέβεστε και να ακολουθείτε.


  • [li]11. Απαγορεύονται αυστηρότατα οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου, ακόμα και αν ο αριθμός έχει δημοσιευτεί σε εφημερίδα, περιοδικό, ή άλλο website[/li]


Ευχαριστούμε!
Καλή διασκέδαση.
 

Συνημμένα

  • 2.JPG
    2.JPG
    143,2 KB · Εμφανίσεις: 153
  • 1.JPG
    1.JPG
    161 KB · Εμφανίσεις: 148
  • 7.JPG
    7.JPG
    128,4 KB · Εμφανίσεις: 199
  • 3.JPG
    3.JPG
    122,5 KB · Εμφανίσεις: 248
  • 15.JPG
    15.JPG
    101,2 KB · Εμφανίσεις: 259
  • 23.JPG
    23.JPG
    95,7 KB · Εμφανίσεις: 258
  • 24.JPG
    24.JPG
    111,3 KB · Εμφανίσεις: 254
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Παρακαλώ ενημερώστε για κοστος


Αναρωτιέμαι αν υπάρχει  κόσμος που θα πληρώσει για μια υπογα με καρέκλα οδοντιατρειου, μια αλυσίδα να κρεμεται απο το ταβάνι και κουζινακι να φτιάχνει φραπέ; βαστα τομσεν

 
OP
OP
T
Εγγρ.
24 Μαρ 2018
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Παρακαλώ ενημερώστε για κοστος


Αναρωτιέμαι αν υπάρχει  κόσμος που θα πληρώσει για μια υπογα με καρέκλα οδοντιατρειου, μια αλυσίδα να κρεμεται απο το ταβάνι και κουζινακι να φτιάχνει φραπέ; βαστα τομσεν
Ειναι προφανες οτι εγραψες το σχολιο χωρις καν να μπεις στο κοπο να διαβασεις.
1.Εαν ειχες διαβασει θα ειχες δει οτι ο χωρος δεν ειναι ''υπογα'' αλλα ειναι  dungeon 111τ.μ. σε τρια επιπεδα.
2.Η καρεκλα δeν ειναι στο υπογειο αλλα στο ισογειο
3.Δεν ειναι καρεκλα οδοντιατριου αλλα γυναικολογικη καρεκλα.
Το μονο προφανες απο το σχολιο σου ειναι οτι δεν εχεις καμια σχεση με το χωρο του bdsm.
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
183
Πόντοι
16
Οτιδήποτε καινούργιο γίνεται, νέο για την Ελλάδα, είναι καλό.

Άντε και σε 20-30 χρόνια μπορεί να γίνουμε "Ευρώπη"...
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Άν αύτό είναι BDSM dungeon έμένα νά μέ....

Ρέ είστε ΣΟΒΑΡΟΙ;

Τί πράμα είναι αύτό;

Περάστε άπό τό διαμερισματάκι μου στόν Χολαργό νά δείτε πώς είναι ένα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ BDSM dungeon...
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Άν αύτό είναι BDSM dungeon έμένα νά μέ....

Ρέ είστε ΣΟΒΑΡΟΙ;

Τί πράμα είναι αύτό;

Περάστε άπό τό διαμερισματάκι μου στόν Χολαργό νά δείτε πώς είναι ένα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ BDSM dungeon...

τύπε, θα το τσεκάρουμε αλλά τοίχο-τοίχο  :S
 
OP
OP
T
Εγγρ.
24 Μαρ 2018
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
τύποι απότι φαίνεται έχει τεθεί ήδη σε λειτουργία
διακρίνονται τα ίχνη της ολοκληρωτικής απόλαυσης των προηγούμενων στο πάτωμα  :S
Εαν ενοεις αυτα που φαινονται στο πατωμα σε ενημερωνω οτι εκτος απο πλακακια υπαρχει το μαραμαρο το μωσαικο και ο γρανιτης,στη προκειμενη περιπτωση ειναι μαρμαρο και τα μαρμαρα στο μεγαλυτερο ποσοστο τους εχουν ''νερα'' εαν μιλας για το προσθετο δαπεδο, αυτο ειναι το σχεδιο του,
βλεπεις ποσα πραγματα μπορεις να μαθεις μεσα σε ενα forum?Μεσα σε λιγες ωρες εμαθες να ξεχωριζεις την οδοντιατρικη καρεκλα απο τη γυναικολογικη και εμαθες και για το μαρμαρο.
Περα απο τη πλακα δεν δεχομαι κριτικη (εφ'οσον δεν εχεις προσοπικη αποψη)για τη καθαριοτητα του χωρου ο οποιος δεν εχει λειτουργησει μεχρι τωρα.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.676
Like
7.503
Πόντοι
2.306
Καλημέρα, για πείτε μας, από έμψυχο υλικό τι γίνεται;
 
OP
OP
T
Εγγρ.
24 Μαρ 2018
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Άν αύτό είναι BDSM dungeon έμένα νά μέ....

Ρέ είστε ΣΟΒΑΡΟΙ;

Τί πράμα είναι αύτό;

Περάστε άπό τό διαμερισματάκι μου στόν Χολαργό νά δείτε πώς είναι ένα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ BDSM dungeon...
Προφανως και εσυ δεν μπηκες στο κοπο να διαβασεις τη περιγραφη του χωρου γι'αυτο και δεν καταλαβες τη λογικη που το φτιαξαμε ετσι.
Ο χωρος αυτος δημιουργηθηκε για να καλυψει τις αναγκες των καινουργιων,των πιο εμπειρων καθως επισης και των πιο μυημενων.
Εσυ εφτιαξες ενα dungeon το οποιο δεν μπορω να κρινω εαν ειναι καλυτερο η οχι (γιατι δεν βλεπω πουθενα foto του) αποκλειστικα για τα δικα σου θελω.
Διαβασε το συγκεκριμενο κομματι του κειμενου και ειμαι σιγουρος οτι θα αναθεωρησεις την αποψη σου.

Ενα bdsm dungeon for rent in Athens 111τμ σε τρια επιπεδα το καθενα ειδικα σχεδιασμενο ετσι ωστε να μπορειτε να πραγματοποιησετε καθε φαντασιωση σας.
Στο ισογειο οι γνωστες θα απολαυσουν την ποικιλια απο ειδικα επιπλα και οι καινουργιοι θα πειραματιστουν δινοντας χρωμα στην ερωτικη τους ζωη.
Οι πιο μυημενοι στο bdsm σιγουρα θα επισκευτουν στο υπογειο το dark room ,ενα χωρο φτιαγμενο ετσι ωστε να σε παραπεμπει σε dungeon του Μεσαιωνα.
Στο πανω μερος υπαρχει κρεβατι να ξεκουραστειτε,ντουσιερα,w.c. και κουζινακι να φτιαξετε το καφε σας .
Μεσα στις παροχες ειναι το εμφιαλομενο νερο,καφες,καθαρες πετσετες και παντοφλες μιας χρησεως.
Στο dungeon μας θα βρειτε τα βασικα εξαρτηματα για τη διασκεδαση σας (αλυσιδες,μαστιγια,βεργες,σκοινια,δεστρες κ.λ π.)
 
OP
OP
T
Εγγρ.
24 Μαρ 2018
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα, για πείτε μας, από έμψυχο υλικό τι γίνεται;
Εαν ενοεις επαγγελματιες δεν υπαρχουν,ειναι ενας καθαρα ενοικιαζομενος χωρος και η επιλογη του-της-των παρτενερ σου ειναι καθαρα δικη σου επιλογη.
 

xwris taboo

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
1
Εαν ενοεις αυτα που φαινονται στο πατωμα σε ενημερωνω οτι εκτος απο πλακακια υπαρχει το μαραμαρο το μωσαικο και ο γρανιτης,στη προκειμενη περιπτωση ειναι μαρμαρο και τα μαρμαρα στο μεγαλυτερο ποσοστο τους εχουν ''νερα'' εαν μιλας για το προσθετο δαπεδο, αυτο ειναι το σχεδιο του,
βλεπεις ποσα πραγματα μπορεις να μαθεις μεσα σε ενα forum?Μεσα σε λιγες ωρες εμαθες να ξεχωριζεις την οδοντιατρικη καρεκλα απο τη γυναικολογικη και εμαθες και για το μαρμαρο.
Περα απο τη πλακα δεν δεχομαι κριτικη (εφ'οσον δεν εχεις προσοπικη αποψη)για τη καθαριοτητα του χωρου ο οποιος δεν εχει λειτουργησει μεχρι τωρα.
Τύπε μου καλημέρα και καλές δουλειές να έχεις.
Δεν έχω εμπειρία όσων αφορά το bdsm και δε θα αποκτήσω αφού δεν είναι του γούστου μου.
Αν θέλεις όμως μια γνώμη εντελώς καλοπροαίρετα και την κρατάς ή την πετάς.
Σαν επιχειρηματίας που κάνει μια νέα κίνηση μη γίνεσαι επιθετικός και ειρωνικός απέναντι σε θετικά ή αρνητικά σχόλια.
Δε σου λέω να κάνεις τεμενάδες αλλά βλέπω μια επιθετικότητα και μια ειρωνία στις απαντήσεις σου που εμένα προσωπικά θα με απέτρεπε από το να επισκεφτώ κάποιον χώρο ακόμα και αν ήταν του γούστου μου.
 
OP
OP
T
Εγγρ.
24 Μαρ 2018
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Τύπε μου καλημέρα και καλές δουλειές να έχεις.
Δεν έχω εμπειρία όσων αφορά το bdsm και δε θα αποκτήσω αφού δεν είναι του γούστου μου.
Αν θέλεις όμως μια γνώμη εντελώς καλοπροαίρετα και την κρατάς ή την πετάς.
Σαν επιχειρηματίας που κάνει μια νέα κίνηση μη γίνεσαι επιθετικός και ειρωνικός απέναντι σε θετικά ή αρνητικά σχόλια.
Δε σου λέω να κάνεις τεμενάδες αλλά βλέπω μια επιθετικότητα και μια ειρωνία στις απαντήσεις σου που εμένα προσωπικά θα με απέτρεπε από το να επισκεφτώ κάποιον χώρο ακόμα και αν ήταν του γούστου μου.
Ολες οι γνωμες και οι συμβουλες ειναι ευπροσδεκτες.
Ειναι λογικοτατο να υπαρχουν παντα και παντου θετικα και αρνητικα σχολια,τα προσβλητικα σχολια με ενοχλουν π.χ.(βρωμικος χωρος) χωρις προσωπικη αποψη.Εαν ειχε προσωπικη αποψη και ειχε δικιο θα ειχα ζητησει δημοσια συγνωμη και θα ειχα στειλει τη καθαριστρια να βρει αλλου δουλεια.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.627
Κριτικές
1
Like
4.201
Πόντοι
1.706
Ολες οι γνωμες και οι συμβουλες ειναι ευπροσδεκτες.
Ειναι λογικοτατο να υπαρχουν παντα και παντου θετικα και αρνητικα σχολια,τα προσβλητικα σχολια με ενοχλουν π.χ.(βρωμικος χωρος) χωρις προσωπικη αποψη.Εαν ειχε προσωπικη αποψη και ειχε δικιο θα ειχα ζητησει δημοσια συγνωμη και θα ειχα στειλει τη καθαριστρια να βρει αλλου δουλεια.
τυπε ,
Σ αυτο το σαιτ το συνηθιζουμε να κρινουμε κ να κατακρινουμε χωρις να γνωριζουμε. Ειναι το επιπεδο μας αυτο.

Συγχαρητηρια για την γενναια προσπαθεια.
 

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Σου εύχομαι καλή επιτυχία στο εγχείρημά σου. Επειδή έχω επισκεφτεί παρόμοια (ενοικιαζόμενα) dungeons στο εξωτερικό θα περιμένω να ολοκληρωθεί το site για να έχουμε πλήρη εικόνα. Σε πρώτη εντύπωση φαίνεται ότι υστερεί σε εξοπλισμό, αλλά είναι κάτι που φτιάχνεται. Πάντως συγχαρητήρια για τη προσπάθειά σου. 
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Προφανως και εσυ δεν μπηκες στο κοπο να διαβασεις τη περιγραφη του χωρου γι'αυτο και δεν καταλαβες τη λογικη που το φτιαξαμε ετσι.
Ο χωρος αυτος δημιουργηθηκε για να καλυψει τις αναγκες των καινουργιων,των πιο εμπειρων καθως επισης και των πιο μυημενων.
Εσυ εφτιαξες ενα dungeon το οποιο δεν μπορω να κρινω εαν ειναι καλυτερο η οχι (γιατι δεν βλεπω πουθενα foto του) αποκλειστικα για τα δικα σου θελω.
Διαβασε το συγκεκριμενο κομματι του κειμενου και ειμαι σιγουρος οτι θα αναθεωρησεις την αποψη σου.

Ενα bdsm dungeon for rent in Athens 111τμ σε τρια επιπεδα το καθενα ειδικα σχεδιασμενο ετσι ωστε να μπορειτε να πραγματοποιησετε καθε φαντασιωση σας.
Στο ισογειο οι γνωστες θα απολαυσουν την ποικιλια απο ειδικα επιπλα και οι καινουργιοι θα πειραματιστουν δινοντας χρωμα στην ερωτικη τους ζωη.
Οι πιο μυημενοι στο bdsm σιγουρα θα επισκευτουν στο υπογειο το dark room ,ενα χωρο φτιαγμενο ετσι ωστε να σε παραπεμπει σε dungeon του Μεσαιωνα.
Στο πανω μερος υπαρχει κρεβατι να ξεκουραστειτε,ντουσιερα,w.c. και κουζινακι να φτιαξετε το καφε σας .
Μεσα στις παροχες ειναι το εμφιαλομενο νερο,καφες,καθαρες πετσετες και παντοφλες μιας χρησεως.
Στο dungeon μας θα βρειτε τα βασικα εξαρτηματα για τη διασκεδαση σας (αλυσιδες,μαστιγια,βεργες,σκοινια,δεστρες κ.λ π.)

Καλημέρα φίλε μου καί σ'εύχαριστώ γιά τά σχόλια...

Τό δικό μου τό dungeon είναι ίδιωτικό, άποκλειστικά γιά μένα καί τίς σκλάβες μου, γι'αύτό δέν έχει καί φωτογραφίες...

Άν όμως είχα ένα χώρο σάν τόν δικό σας θά έμπαινα στόν κόπο νά φτιάξω μιά καλή ίστοσελίδα όπως ή κατωτέρα...

 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16

xxxMzzz

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2018
Μηνύματα
50
Like
56
Πόντοι
0
Να κανω μια ερωτηση και εγω που ειμαι εντελως ασχετος με αυτη την φαση. Ο χωρος πως νοικιαζετε; Δλδ ανα ζευγαρι/οροφος πχ η καπως αλλιως;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom