Νέα

Ελλειψη ελαστικοτητας στο δερμα που περιβαλει το πεος.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα urlauber
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.646
Κριτικές
1
Like
4.281
Πόντοι
1.706
Εριξα μια ματια κ δεν βρηκα κατι σχετικο.

Το ξερω πως το σωστοτερο ειναι καποιος ειδικος αλλα πολλες φορες κ αυτοι ,την τριχα την κανουν τριχιά κ ενω μπορεις να αντιμετωπισεις το θεμα σου με μια αλοιφη η ενα χαπι ,σου λενε αμεσως για επεμβασεις, θεραπειες κτλ.

Στο θεμα.

Νοιωθω πως εχει χαθει η ελαστικοτητα στο πετσακι που περιβαλει το κεφαλακι στον πουτσο εεεεε στο πεος. Με αποτελεσμα να με ποναει. Προσπαθησα να το τραβηξω κ με πονουσε,παρολο που χρησιμοποιησα πολυ λαδι κ πολυ βαζελινη Νοιωθω ενα καψιμο ΜΟΝΟ  αυτη τη στιγμη κ οχι παντα, που ειναι αποτελεσμα της τριβης ,οταν πχ τραβας μαλακια, πριν δεν νοιωθω ενοχληση, ομως αυτη τη στιγμη το κεφαλακι ειναι αδυνατον να το βγαλω εξω.

Ιστορικο:
-Εως κ την προηγουμενη εβδομαδα πηδουσα νεα γκομενα  ακα για διαστημα 3 βδομαδες, αλλα ποτέ δεν εμφανιστηκε κατι τετοιο.
-Ειδα απλα μια εγκοπη ,που αργησε πρωτη φορα τοσο πολυ, να κλεισει.
Συνηθως εκλεινε σε1-2 μερες ενω τωρα περασαν ηδη 5 μερες.Χρησιμοποιησα λαδακι να το μαλακωσει κ σχεδον εχει κλεισει. Ενω την πρωτη μερα αισθανθηκα κ λιγο πυον.

Για να δουμε τι εχει να πει η επιστημονικη ομαδα του bou.


Αντε γιατι εχω δει ενα καινουργιο μωρο στην πιατσα ,με ζαρτιερες, κοκκινα εικοσαποντα, μινι με τον μισο κωλο απεξω κ δισταζω μηπως λογω ενοχλησης δεν τα καταφερω κ πεταξω τα λεφτα μου.
 

kaletzos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2018
Μηνύματα
2
Like
3
Πόντοι
0
καλημερα φιλε καλυτερα να πας σε ενα ειδικο για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο .
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
Κλασική περίπτωση φίμωσης πέους (επιστημονικά) που πιθανότατα να έχει επέλθει από παλαιότερη αγωγή στην συγκεκριμένη περιοχή,, κάποια αλοιφή ίσως η βαρτεκ ή,, μόνο εσύ ξέρεις ,,, ουρολόγο αφροδισιολογος >νοσοκομείο >ραντεβού >εισαγωγή μιας μέρας >Περιτομή και τέλος,, ησύχασες
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.646
Κριτικές
1
Like
4.281
Πόντοι
1.706
Η ενοχληση-τσουξιμο-εγκοπη βρισκοντε εξωτερικα στο πετσακι, πραμα που λογικα αποκλειει κατι αφροδισιακο.

Καμμια αγωγη η επεμβαση ποτέ πριν. Καμμια φορα συνεβαιναν αυτα αλλα εξαφανιζονταν γρηγορα

Αν συνεχιστει,την δευτερα θα παω στο γιατρο  :headbang: :-( :-(
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
Η ενοχληση-τσουξιμο-εγκοπη βρισκοντε εξωτερικα στο πετσακι, πραμα που λογικα αποκλειει κατι αφροδισιακο.

Αν συνεχιστει,την δευτερα θα παω στο γιατρο  :headbang: :-( :-(
δεν σου είπα ότι είναι κάτι αφροδίσιο,, από αγωγή κάποιου νοσιματος που είχες κάνει,, ίσως καί για μύκητες,, αν θέλεις ή κονδυλώματα,,, η όπως είπα,, μόνο εσύ ξέρεις.... Δεν μπορεί να χάθηκε  έτσι από μόνη της η ελαστικότητα,, αυτό γίνεται συνήθως από παρατεταμένη χρήση κάποιας αλοιφης,,, συνήθως!!
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
αφου δε βγαινει το κεφαλι εχεις φιμωση. το τσουξιμο ειναι επειδη τεντωνεται πολυ το πετσακι. μια περιτομη και τελειωσες.
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.646
Κριτικές
1
Like
4.281
Πόντοι
1.706
δεν σου είπα ότι είναι κάτι αφροδίσιο,, από αγωγή κάποιου νοσιματος που είχες κάνει,, ίσως καί για μύκητες,, αν θέλεις ή κονδυλώματα,,, η όπως είπα,, μόνο εσύ ξέρεις.... Δεν μπορεί να χάθηκε  έτσι από μόνη της η ελαστικότητα,, αυτό γίνεται συνήθως από παρατεταμένη χρήση κάποιας αλοιφης,,, συνήθως!!
Οχι τυπε μου,
Ποτε καμμια αγωγη,ουτε αλοιφες
Τιποτα

Το περιεργο ειναι πως εγινε αποτομα
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Εγω νομιζα οτι γεννιεσαι με φιμωση :think:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Εχω φίλο γιατρό (κ πρώην πουτανιάρης) που ειναι πολύ καλός.. στείλε του κ θα σου πεί...

 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
μπορει να γινει και χωρις περιτομη! θα κρινει ο αφροδισιολογος! μπορει να κοπει το πετσακι με laser (και μονο το εσωτερικο αμα θες αν σε ενοχλει εκεινο)
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.605
Like
14.503
Πόντοι
3.656
Εριξα μια ματια κ δεν βρηκα κατι σχετικο.

Το ξερω πως το σωστοτερο ειναι καποιος ειδικος αλλα πολλες φορες κ αυτοι ,την τριχα την κανουν τριχιά κ ενω μπορεις να αντιμετωπισεις το θεμα σου με μια αλοιφη η ενα χαπι ,σου λενε αμεσως για επεμβασεις, θεραπειες κτλ.

Στο θεμα.

Νοιωθω πως εχει χαθει η ελαστικοτητα στο πετσακι που περιβαλει το κεφαλακι στον πουτσο εεεεε στο πεος. Με αποτελεσμα να με ποναει. Προσπαθησα να το τραβηξω κ με πονουσε,παρολο που χρησιμοποιησα πολυ λαδι κ πολυ βαζελινη Νοιωθω ενα καψιμο ΜΟΝΟ  αυτη τη στιγμη κ οχι παντα, που ειναι αποτελεσμα της τριβης ,οταν πχ τραβας μαλακια, πριν δεν νοιωθω ενοχληση, ομως αυτη τη στιγμη το κεφαλακι ειναι αδυνατον να το βγαλω εξω.

Ιστορικο:
-Εως κ την προηγουμενη εβδομαδα πηδουσα νεα γκομενα  ακα για διαστημα 3 βδομαδες, αλλα ποτέ δεν εμφανιστηκε κατι τετοιο.
-Ειδα απλα μια εγκοπη ,που αργησε πρωτη φορα τοσο πολυ, να κλεισει.
Συνηθως εκλεινε σε1-2 μερες ενω τωρα περασαν ηδη 5 μερες.Χρησιμοποιησα λαδακι να το μαλακωσει κ σχεδον εχει κλεισει. Ενω την πρωτη μερα αισθανθηκα κ λιγο πυον.

Για να δουμε τι εχει να πει η επιστημονικη ομαδα του bou.


Αντε γιατι εχω δει ενα καινουργιο μωρο στην πιατσα ,με ζαρτιερες, κοκκινα εικοσαποντα, μινι με τον μισο κωλο απεξω κ δισταζω μηπως λογω ενοχλησης δεν τα καταφερω κ πεταξω τα λεφτα μου.


τυπε περιμενε να μπει στο μπου ο πιπαλεκος που εχει ρουφηξει πολλες ψωλες τραβελων και ειναι ειδικος στο θεμα και θα σου απαντησει    :grin: :grin: :grin: :gay: :effemine:
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
αφου δε βγαινει το κεφαλι εχεις φιμωση. το τσουξιμο ειναι επειδη τεντωνεται πολυ το πετσακι. μια περιτομη και τελειωσες.
  :rockon:  :rockon:  :rockon: όπως τα λέει ο φίλος άλλη λύση δεν υπάρχει μην παιδευεσαι με άλλα
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
 :rockon:  :rockon:  :rockon: όπως τα λέει ο φίλος άλλη λύση δεν υπάρχει μην παιδευεσαι με άλλα

Λαθος κανετε. H φιμωση (απ οτι καταλαβα αυτο εχει) διορθωνεται και με αλοιφες στους περισσοτερους. Δηλαδη αυτες οι αλοιφες κανουν το πετσακι πιο ανοιχτο και πιο ελαστικο. Πρεπει ομως να το δει γιατρος για να γραψει μια συγκεκριμενη αλοιφη. Αν παλι οι αλοιφες δεν κανουν τιποτα, τοτε γινεται περιτομη. Δεν πρεπει να το αφησεις γιατι μετα θα διορθωνεται μονο με περιτομη

Εγω εχω κανει περιτομη και δεν μου αρεσει ουτε εμφανισιακα αλλα ουτε και σαν αισθηση. Δεν την συνηστω με τιποτα
 

Panagiotis(1)

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Νοιωθω πως εχει χαθει η ελαστικοτητα στο πετσακι που περιβαλει το κεφαλακι στον πουτσο εεεεε στο πεος. Με αποτελεσμα να με ποναει. Προσπαθησα να το τραβηξω κ με πονουσε

μύκητες είναι. Θα πας σε έναν ουρολόγο, θα σου γράψει μία κρέμα και σε μερικές μέρες θα ξεμπερδέψεις.
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Λαθος κανετε. H φιμωση (απ οτι καταλαβα αυτο εχει) διορθωνεται και με αλοιφες στους περισσοτερους. Δηλαδη αυτες οι αλοιφες κανουν το πετσακι πιο ανοιχτο και πιο ελαστικο. Πρεπει ομως να το δει γιατρος για να γραψει μια συγκεκριμενη αλοιφη. Αν παλι οι αλοιφες δεν κανουν τιποτα, τοτε γινεται περιτομη. Δεν πρεπει να το αφησεις γιατι μετα θα διορθωνεται μονο με περιτομη

Εγω εχω κανει περιτομη και δεν μου αρεσει ουτε εμφανισιακα αλλα ουτε και σαν αισθηση. Δεν την συνηστω με τιποτα
Oλικη ναρκωση?
 

djnet71

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
33
Like
576
Πόντοι
6.055
Η ενοχληση-τσουξιμο-εγκοπη βρισκοντε εξωτερικα στο πετσακι, πραμα που λογικα αποκλειει κατι αφροδισιακο.

Καμμια αγωγη η επεμβαση ποτέ πριν. Καμμια φορα συνεβαιναν αυτα αλλα εξαφανιζονταν γρηγορα

Αν συνεχιστει,την δευτερα θα παω στο γιατρο  :headbang: :-( :-(

Γνωρίζεις αν έχεις ζάχαρο?
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
emla ( ξυλοκαινη δλαδη απο αυτη που βαζεις και αμα θες να μειωθει η αισθηση σου ωστε να εχεις μεγαλυτερη αντοχη στο γαμησι η το βαζεις στον κωλο της αλλης για να μη καταλαβαινει ποσο την εχεις ξεσκισει) επειτα τοπικη ενεση και μετα λεηζερακι! αρχιζεις να μυριζεις πανσετες μονο που αυτο που μυριζει τσικνα ειναι το εργαλειο σου! επειτα αλοιφες για καμια βδομαδα σιγουρα λογω εγκαυματων συν παγο προχειρο για να μη σου ερθει καμια στυση και κλαψουν μανουλες!!!!
 

cum gun

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
Όπως καταλαβαίνεις η επιστημονική ομάδα έχει αποφανθεί.
Βέβαια μπορεί να είναι 34 οι γνώμες για το πρόβλημα σου, είναι όμως όλες βγαλμένες από χρόνια ενασχόληση με το πετσακι, επιστημονικά τεκμηριωμένες.
Πάνε ρε αδερφέ μια βόλτα από έναν ουρολόγο να σου πει τι πρπει να κάνεις...

Καλά γαμησια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom