Νέα

Διακοπές - δουλειά με φίλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ntiknik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ntiknik

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Η ιστορία έχει γίνει πριν 10 χρονια.
Είχα κανονίσει ένα επαγγελματικό ταξίδι και ρώτησα τη φίλη μου την Γ εάν θέλει να έρθει μαζί μου για παρέα. Εκείνη την -εργοδότες ήταν μόνη και μου είπε ότι θα ερχόταν. Βγάζω τα εισιτήρια ένα μήνα πριν και 5 μέρες πριν τις διακοπές βρήκε ένα τον Β. Περνάνε καλά 3μερες μου είχε πει και παραλίγο να μην έρθει. Στο τέλος ήρθε μόνη. Μέναμε στο ίδιο δωμάτιο. Κάποια στιγμή καλοκαίρι θέλαμε να βάλουμε μαγιό να κάνουμε βουτιά στην πισίνα του ξενοδοχείου. Μπαίνει στο μπάνιο η Γ να ντυθεί με μισόκλειστο την πόρτα. Αλλάζω εγώ και έτσι όπως μάζευα τα πράγματα με την άκρη του ματιού βλέπω την πόρτα να δείχνει κάτι από πίσω. Η Γ ήταν με τα βυζια έξω και ένα μπραζιλ μαγιό όνειρο. Τα βυζια μεσαίου μεγέθους. Τρελάθηκα, όπλα λέω τι έγινε τώρα. Βάζει το πάνω μαγιο κ ανοίγει την πόρτα.
-σ αρέσει το μαγιό?
-που πας ρε με τα κωλομερια έξω
-Σιγά καλε ποιος μας ξέρει εδώ. Ασε που είναι καινούριο και τώρα το δοκίμασα. Μου πάει έτσι?
-Σου κάνει Κωλαρα μιλάμε
-Ναι όντως
Πραγματικά της έκανε ένα κωλο μουρλια!!
Πάνω,ε στην πισίνα και όπως καταλαβενεται τράβηξε όλα τα μάτια πάνω της με το μαγιό.
-Άντε να αλλάξεις μαγιό γιατί όλοι σε κοιτάνε, όπως κ εμένα
-Σιγα και τι έγινε
-θα νομίζουν ότι είμαστε ζευγάρι κ δε σε μαζεύω
-Άφησε τους να νομίζουν σιγά.
-Ρε κοπέλια μας έχεις βγάλει και τα μάτια εδώ αρχίζουμε να ερεθιζομαστε σιγά σιγά με την κωλαρα σου, άντε άλλαξε.
-οδού, δεν πάω.
-καλά οκ

Μετά από 2 ώρες έπρεπε να πάω να αλλάξω για το ραντεβού που είχα, να κάνω μπάνιο κτλ-.
Ανεβαίνω την αφήνω κάτω την Γ και μπαίνω στο μπάνιο του δωματίου να πλυθώ.
Πλενομαι στεγνώνω αλλά ξέχασα να πάρω βρακι. Ανοίγω την πόρτα ολόγυμνος να ψάξω στη βαλίτσα βρακι κ μόλις άνοιξα βλέπω την Γ με τα βυζθα έξω και το μαγιό μόνο.
Τρελάθηκα , έπεσε το βλέμμα της στον πουτσο μου κ εγώ στα βυζια της.
-τι εργαλείο έχεις ρε Ν μου λέει
-Τα βυζια σου τα είδες η μόνο τα δικά μου κοιτάς
-βρε τα είδα, πωωωω
Και με πλησιάζει κ τον πιάνει να τον χαϊδέψει.
-τι κανείς ρε της λέω
-τον χαϊδεύω, γιατί
-έτσι, απλά ξέρεις πρέπει να βιαστώ
-κάτσε λίγο κ κατεβαίνει να μου τον ρουφήξει
Μου κάνει μια πίπα άλλο πράγμα.
-τον Β δεν το σκέφτεσαι ρε
-σιγά μωρε είναι μακριά άσε που μπορεί να κάνει το ίδιο κ αυτός όποτε χαλάρωσε
-θα χαλάσει η φιλία μας ρε
-τώρα αρχίζει καλύτερα μου φαίνεται
Μου κάνει ένα τσιμπουκι που με έκανε να χύσω μέσα στο στόμα της. Τα κατάπιε όλα!
-ετοιμάσου για 2ο γύρο μου λέει
-σιγά ρε Γ της λέω και μέχρι να το πω είχε γδυθεί εντελώς.
Ένα μου και ξυρισμένο άλλο πράγμα.
-άντε έλα γλύψε!!
Και πέφτω πάνω της κ κάνω ένα γλυφό Μουνι που ήταν τόσο απαλό.
-τι τόσο χαλαρά γλύφεις μ λέει.
-άμα σε πηδήξω θα σου πω εγώ
-άντε αυτό θέλω, ξέρεις ότι γουστάρω πολύ πουτσα.
-το ξέρω
Πραγματικά γούσταρε πουτσα γενικά. Είχε πολλές φάσεις κ με γνωστούς μου.
Τη στήνω στα 4 και αρχίζω τα Ροντέο . Είχε κ μια κολοτρυπιδα πρώτη.
-θέλω κ τον κωλο σου
-χωστον, σιγά σιγά όμως
Οκ
Της τον βάζω κ από πίσω με τα βογκητά να ακούγοντας σε όλο το ξενοδοχείο σχεδόν.
-σκάσε ρε μη φωνάζεις
-αφού γαμας καλά
-Τι κωλοτρυπιδα έχεις ρε καυλα
-έχω η άτιμη έχω
-σ αρέσει από κωλο
-τρελένομαι
Και συνεχίζω από κωλο μέχρι που τη χύνω όλα στο πρόσωπο.
Τέτοιο γαμησι είχα να κάνω καιρό.


Την Γ τη πήδαγε εκείνες της μέρες 3 φορές τη μέρα.
Ακόμα και όταν γυρίσαμε Αθήνα την πήδαγα που κ που.
Πάντως τον Β τον παντρεύτηκε εδώ κ 6 χρονια αλλά από κωλο δεν την έχει πάρει.
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.103
Κριτικές
3
Like
1.326
Πόντοι
496
κατηγορια ΄'παντρεψου να γαμησουμε'' η φιλη φιλε :walkingpenis: :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
tenor.gif
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.554
Πόντοι
2.456
ρε τυποι η ωρα αλλαζει ή η μερα???
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.554
Πόντοι
2.456
με βγαζουν απο το προγραμμα μου τα νιμου ρε!! :S
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.554
Πόντοι
2.456
δεν εχει και ριαλιτι αποψε και μου βγαινουν στερητικα
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Ρε τύπε μπάζει το στόρυ σου, κάτι του λείπει, δεν μ άρεσε. Ακου σ χάιδεψε το μπούτσο και της είπες 'τι κάνεις ' γκέυ είσαι?
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Καταθέτω κι εγώ παρόμοιο σκηνικό. Με δυο φίλες είχα πάει διακοπές όταν ήμουν 20. Η μία με γούσταρε, το ήξερα. Ηταν πολύ αδυνατη. Εγώ γουστάρα την άλλη, είχε πολύ πιο πρόστυχο κώλο.

Έμεναν μαζί αυτές και εγώ μόνος σε άλλο δίκλινο. Με κάλεσαν στο δωμάτιο. Εκεί που λέγαμε μαλακιες, σηκώνεται η αδύνατη που με γούσταρε και πάει να κάνει μπάνιο. Παίρνει μαζί της πετσέτες και κυλοτα και μπαίνει στο μπάνιο. Εγώ κουβεντιαζα με την άλλη που γουστάρα.

Τελειώνει η αδύνατη το μπάνιο και βγαίνει έξω γυμνή!!! Ρε μη γαμησω, λέω από μέσα μου. Η άλλη η φίλη της έμεινε κάγκελο. Κυκλοφορούσε το πουτανί γυμνό μέσα στο δωμάτιο. Έλεγε ότι μας ντρέπεται αλλά δεν έκανε καμία προσπάθεια να βιαστεί να βάλει κάτι πάνω της. Ακόμα θυμάμαι το μουνακι της. Τέλειο τριχωτο τρίγωνο.

Τότε δεν γαμουσα εάν δεν μου άρεσε η άλλη. Σαβουρογαμης τώρα τελευταία έγινα. Τώρα καβλωνω και με πολύ χειρότερες. Τότε ήμουν επιλεκτικός. Δεν γάμησα καμία τελικά.  :rockon:
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
98
Πόντοι
66
Καταθέτω κι εγώ παρόμοιο σκηνικό. Με δυο φίλες είχα πάει διακοπές όταν ήμουν 20. Η μία με γούσταρε, το ήξερα. Ηταν πολύ αδυνατη. Εγώ γουστάρα την άλλη, είχε πολύ πιο πρόστυχο κώλο.[/font]

Έμεναν μαζί αυτές και εγώ μόνος σε άλλο δίκλινο. Με κάλεσαν στο δωμάτιο. Εκεί που λέγαμε μαλακιες, σηκώνεται η αδύνατη που με γούσταρε και πάει να κάνει μπάνιο. Παίρνει μαζί της πετσέτες και κυλοτα και μπαίνει στο μπάνιο. Εγώ κουβεντιαζα με την άλλη που γουστάρα.

Τελειώνει η αδύνατη το μπάνιο και βγαίνει έξω γυμνή!!! Ρε μη γαμησω, λέω από μέσα μου. Η άλλη η φίλη της έμεινε κάγκελο. Κυκλοφορούσε το πουτανί γυμνό μέσα στο δωμάτιο. Έλεγε ότι μας ντρέπεται αλλά δεν έκανε καμία προσπάθεια να βιαστεί να βάλει κάτι πάνω της. Ακόμα θυμάμαι το μουνακι της. Τέλειο τριχωτο τρίγωνο.

Τότε δεν γαμουσα εάν δεν μου άρεσε η άλλη. Σαβουρογαμης τώρα τελευταία έγινα. Τώρα καβλωνω και με πολύ χειρότερες. Τότε ήμουν επιλεκτικός. Δεν γάμησα καμία τελικά.  :rockon:
και απο αυτο καταλαβαμε την λατρεια σας προς την ορκα κυριε pucha..αλλα το παραδεχεστε οτι πλεον δεν εισθε επιλεκτικος :headbaning1:
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
και απο αυτο καταλαβαμε την λατρεια σας προς την ορκα κυριε pucha..αλλα το παραδεχεστε οτι πλεον δεν εισθε επιλεκτικος :headbaning1:
Η ορκα είναι μουναρα και δεν έχει να κάνει με την σαβουρογαμιαση μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom