Νέα

Γενική ερώτηση για hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis635
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

makis635

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2017
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα. Μια ερωτηση θα ηθελα να κανω για τα χοτελ , επειδή δν ξαναέτυχε και δεν θελω να σκασω σαν τον τσοπανη. Πως ακριβως γινεται η διαδικασια? για την ωρα π θα κατσεις για να ανεβει η κοπελα κτλ. Ευχαριστώ.
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Σε ποια περιοχη θες να πας, τι ζητας, θες να πας μαζι με κοπελα, θες να περιμενεις κοπελα....
Η διαδικασια ειναι κοινη, πας reception, ειναι ολοι καταρτισμενοι και διακριτικοι, τους λες "θα θελα τι δωματια εχετε, τιμες, ποσο η πληρης διαμονη (24ωρες), ποσο η ημιδιαμονη (4 ωρες) και ποσο η επιπλεον ωρα της ημιδιαμονης,"...Αφου μαθεις τις τιμες..ζητας κατηγορια δωματιου, οπως απλο-σουιτα-θεματικο δωματιο και τι υπαρχει διαθεσιμο..

Καλη διασκεδαση, και πολλα εχουν ως και POS.. αν δεν εισαι παρανομος.
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Κλείνεις ραντεβού με τη κοπέλα και την ενημερώνεις τι ωρα θα είσαι στο ξενοδοχείο. Πας λίγο πρίν την συμφωνήθησα ωρα, παίρνεις δωμάτιο και ενημερώνεις κοπέλα ή πρακτορείο σε ποιο δωμάτιο είσαι. Κανείς ενα ντουζ και μαλακιζεις τη μαλαπερδα σου περιμένοντας το μωρό που πάντα θα αργήσει κανα μισάωρο στο λέω να το ξέρεις χαχαχα
 

Typaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Η διαδικασια ειναι κοινη, πας reception, ειναι ολοι καταρτισμενοι και διακριτικοι, τους λες "θα θελα τι δωματια εχετε, τιμες, ποσο η πληρης διαμονη (24ωρες), ποσο η ημιδιαμονη (4 ωρες) και ποσο η επιπλεον ωρα της ημιδιαμονης,".

Απορία επειδή έχω πάει λίγες φορές σε hotel με κοπέλα μου: είχα πάντα την εντύπωση πως η ημιδιαμονή είναι 3 ώρες. Ο φίλος πάνω λέει 4. Τι ισχύει;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.525
Κριτικές
190
Like
47.819
Πόντοι
41.443
Απορία επειδή έχω πάει λίγες φορές σε hotel με κοπέλα μου: είχα πάντα την εντύπωση πως η ημιδιαμονή είναι 3 ώρες. Ο φίλος πάνω λέει 4. Τι ισχύει;

δεν ειναι παντου το ιδιο.

εμενα μου ειπαν και για 6 ωρες για τη σουιτα στο MARY PLAZA. πρωτη φορα το ακουγα και η αληθεια ειναι οτι ειναι υπερβολικο.
ασε που δεν μπορουμε να τις εξαντλησουμε  :woldman: :woldman:
 

Ballbreaker

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
49
Like
1
Πόντοι
0
Αλλη ερωτηση,σε ποια ξενοδοχεια (Αττικη) μπορεις να πας...απροσκλητος και να βρεις ετοιμο πραμα απο ρεσεψιονιστ ή να βρεις κατι στο lobby?
 

Trog

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2017
Μηνύματα
10
Like
5
Πόντοι
0
Ζητούν ταυτότητα για να κάνεις κράτηση;έχω ακούσει γενικά ότι κάποια ναι...δεν είναι πολύ διακριτικό αυτό οι περισσότεροι είναι <<παράνομοι>> ξέρετε ποια δε ζητούν;
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Πηγαίνω τακτικά στο Prive στον Σκαραμαγκά. Λέω ωστόσο να δοκιμάσω το διπλανό, το Captain. Γνωρίζει κανείς πληροφορίες; Το βασικό για μένα είναι το δωμάτιο να είναι φωτεινό και κάπως άνετο. Αν έχετε να μου προτείνετε και κάτι άλλο εκεί κοντά θα με βοηθούσατε.
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες,
υπάρχει κανένα καλό ξενοδοχείο ημιδιαμονής στα Βόρεια Προάστεια που να είναι διακριτικό και να μην σε ζαλίζουν σε ερωτήσεις;
Το Πρίαμος στην Μεταμόρφωση είναι σε αυτά;
Ευχαριστώ!
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
Καλησπέρα παίδες,
υπάρχει κανένα καλό ξενοδοχείο ημιδιαμονής στα Βόρεια Προάστεια που να είναι διακριτικό και να μην σε ζαλίζουν σε ερωτήσεις;
Το Πρίαμος στην Μεταμόρφωση είναι σε αυτά;
Ευχαριστώ!
Ναι , προχώρα.
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
281
Like
163
Πόντοι
1
Kαλημερα μαγκες. Υπαρχουν καποτες στα ξενοδοχεία ημιδιαμονης; Στον Πρίαμο εν προκειμενω. Μην παω και ξεφτιλιστω καθώς νέος στο σπορ.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.126
Like
10.291
Πόντοι
2.256
Kαλημερα μαγκες. Υπαρχουν καποτες στα ξενοδοχεία ημιδιαμονης; Στον Πρίαμο εν προκειμενω. Μην παω και ξεφτιλιστω καθώς νέος στο σπορ.
Και γιατί δεν πας εξοπλισμένος τύπε; Τι πιο εύκολο.
 

kos83@@@@

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
17
Like
7
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες ανεβαίνω Αθήνα από επαρχια και ψάχνω νότια προάστια ξενοδοχείο να μείνω αλλά να επιτρέπεται να κανονίσω και συνάντηση με κάποια κοπέλα.ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom