Νέα

Γνωριμια με τρανς η cross

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hask
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hask

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
51
Like
6
Πόντοι
0
Αν υπαρχει καποια τρανς η cross ενεργοπαθητικη για σχεση θα το ηθελα πολυ!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
ενεργοπαθητικη?πως και ετσι ηρθε η ωρα να τον φας?σε τρωει η κωλοτρυπιδα σου ρε μαπα μου φαινεται
με χανεις μαλων τ πουλακι σου παιζεις που φανταζομαι θα ειναι κ μ σταλια
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
θα την αποκαταστησεις η μπα?....
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
ναι γιατι οχι..εαν περναμε καλα


Ε μα αμα επιδιωκεις γνωριμια να τα λες ολα...τι θες..τι επιδιωκεις, πως το θες..ποιες οι προοπτικες...
Ετσι γινεται το προξενιο αμα σε βλεπει τωρα η ενδιαφερομενη
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Αν υπαρχει καποια τρανς η cross ενεργοπαθητικη για σχεση θα το ηθελα πολυ!!
ρε ξάδερφε ακομη δεν βρήκες;
Έχει 10 χρόνια μ αυτό το θέμα ασχολείσαι
Άστο αφού δεν το έχεις ασχολησου με την φιλοσοφία του σπέρματος που σ αρέσει και μην μας τα κάνεις Χριστούγεννιατικες μπάλες καθε 10 χρόνια
 

Kwstantina4

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ψάχνω cross στην Σέρρες να με βοηθήσει στο θέμα του να γίνω και γω κροσσακι
 
OP
OP
H

hask

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
51
Like
6
Πόντοι
0
Θα με ενδιεφερε μια σχεση με τρανς ενεργοπαθητικη η cross το ιδιο για να περναμε καλα.
Η καποια που το σκεφτεται να μπει μεσα σε αυτο....!!
 

Geraldos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
Θα με ενδιεφερε μια σχεση με τρανς ενεργοπαθητικη η cross το ιδιο για να περναμε καλα.
Η καποια που το σκεφτεται να μπει μεσα σε αυτο....!!

Λοιπόν, φίλε. Ήμουν σε σχέση περίπου 6 μήνες με 'διεμφυλικό' άτομο δηλαδή σε 'transition'. Στην αρχή την πλησίασα διότι ήμουν φετιχιστής (δεν είμαι πλέον, το 'ξεπέρασα'), η κοπέλα έχει τελειώσει *ορμονοθεραπεία* και το πουλί της είχε ατροφίσει ήταν πλέον κάτι σαν μουνί. Οι κοπέλες αυτές, που ξεκινούν ορμονοθεραπεία, χάνουν την στύση σχεδόν πάντα, και τις περισσότερες αυτό δεν τις ενοχλεί διότι θέλουν να ζήσουν σαν γυναίκες. Τώρα, αυτές που εκδίδονται, εκδίδονται διότι υπάρχει ζήτηση ειδικά προς το παθητικό ή και ενεργοπαθητικό κομμάτι. Σε αυτόν τον δρόμο το πιο πιθανό είναι να καταλήξεις με κάποια που δεν παίρνει ορμόνες, απλά ντύνεται γυναικεία για να κάνετε αλλαξοκωλίες, απλά κατανόησε πως δεν θα έχει ιδιαίτερα θηλυκά χαρακτηριστικά, εάν ειδικά δεν κάνει ορμονοθεραπεία. Εάν είσαι απλά φετιχιστής, και η άλλη το πάρει πρέφα είτε θα σε 'βυζαίνει' οικονομικά για να κάνει κανά χειρουργείο είτε δεν θα δείξει κανένα ενδιαφέρον γιατί θέλει νορμάλ ζωή και όχι κάποιον φετιχιστή.

Υπάρχουν 3 κατηγορίες Pre-operation, Post-operation, Non-operation, εάν κάποια είναι Pre-Op most likely θα είναι πλήρως παθητική, Post-Op φαντάζεσαι πως θα χει μουνάκι πλέον, τώρα Non-Op, μόνο εκεί υπάρχει περίπτωση να βρεις αυτό που θες. Περίπου οι 1/3 από αυτές είναι στην κατηγορία Non-Op, ψάξου εκεί σε διάφορα dating websites που δεν είναι scams. Αλλιώς βρες κανά CD που κάνει διπλή ζωή.

Συμβουλή, εάν απλά σαρέσει και το παθητικό κομμάτι, στρέψου προς καμία κοπέλα 'switch' να γουστάρει παιχνίδι με strapon.

Καλή τύχη φίλε.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Λοιπόν, φίλε. Ήμουν σε σχέση περίπου 6 μήνες με 'διεμφυλικό' άτομο δηλαδή σε 'transition'. Στην αρχή την πλησίασα διότι ήμουν φετιχιστής (δεν είμαι πλέον, το 'ξεπέρασα'), η κοπέλα έχει τελειώσει *ορμονοθεραπεία* και το πουλί της είχε ατροφίσει ήταν πλέον κάτι σαν μουνί. Οι κοπέλες αυτές, που ξεκινούν ορμονοθεραπεία, χάνουν την στύση σχεδόν πάντα, και τις περισσότερες αυτό δεν τις ενοχλεί διότι θέλουν να ζήσουν σαν γυναίκες. Τώρα, αυτές που εκδίδονται, εκδίδονται διότι υπάρχει ζήτηση ειδικά προς το παθητικό ή και ενεργοπαθητικό κομμάτι. Σε αυτόν τον δρόμο το πιο πιθανό είναι να καταλήξεις με κάποια που δεν παίρνει ορμόνες, απλά ντύνεται γυναικεία για να κάνετε αλλαξοκωλίες, απλά κατανόησε πως δεν θα έχει ιδιαίτερα θηλυκά χαρακτηριστικά, εάν ειδικά δεν κάνει ορμονοθεραπεία. Εάν είσαι απλά φετιχιστής, και η άλλη το πάρει πρέφα είτε θα σε 'βυζαίνει' οικονομικά για να κάνει κανά χειρουργείο είτε δεν θα δείξει κανένα ενδιαφέρον γιατί θέλει νορμάλ ζωή και όχι κάποιον φετιχιστή.

Υπάρχουν 3 κατηγορίες Pre-operation, Post-operation, Non-operation, εάν κάποια είναι Pre-Op most likely θα είναι πλήρως παθητική, Post-Op φαντάζεσαι πως θα χει μουνάκι πλέον, τώρα Non-Op, μόνο εκεί υπάρχει περίπτωση να βρεις αυτό που θες. Περίπου οι 1/3 από αυτές είναι στην κατηγορία Non-Op, ψάξου εκεί σε διάφορα dating websites που δεν είναι scams. Αλλιώς βρες κανά CD που κάνει διπλή ζωή.

Συμβουλή, εάν απλά σαρέσει και το παθητικό κομμάτι, στρέψου προς καμία κοπέλα 'switch' να γουστάρει παιχνίδι με strapon.

Καλή τύχη φίλε.
μουτρο ο τυπος απο πανω εχει ανοιξει θεμα Γνωριμια με τρανς η cross δεν χριαζοταν η ανάλυση!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom