Νέα

Μπουρδέλο / στούντιο με κροσάκια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxnikos69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
Συναγωνιστές γνωρίζετε αν υπάρχει μπου ή στούντιο με κροσάκια; Αν όχι διακρίνω ένα κενό στην αγορά, το οποίο πρέπει να 'γεμίσουμε'
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
643
Πόντοι
86
καλο θα ηταν να υπαρχει αυτό που λες αλλα να μας πληρωναν κιολας  για να γαμησουμε    να σου θυμησο  πος στης χωρες της δυσης  υπαρχουν μπουρδελα  που δουλευουν αντρες  και πανε γυναικες πελατησες  για δεν είναι ολοι παιδαροι  με κορμια  οπος διαφημιζουν στης ταινιες πορνο  , υπαρχουν και εκει μπουρδελα και στουντιο  ,εδώ ειμαστε ακομη στην εποχη του homo sapiens 
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
7
Like
3.682
Πόντοι
736
Για όλα υπάρχει μια αρχή...........
 
OP
OP
X

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
Τα μπου για γυναικες ειναι ακομα ενα κενο που πρεπει να γεμισουμε. Τα μπου με κρος ομως ειναι για σκληρους χυστες που θελουν να αδειασουν σε προθυμες τσιμπουκλουδες που λαχταρουν υγρό πυρ
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Στο Κολοκυνθούς 63 πρίν ένα μήνα πέτυχα έναν τύπο μου συστήθηκε σαν Ζωζώ τιμή στο δεκαρικο.
 
OP
OP
X

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
10 ευρω για διψασμένη πιπατζου μια χαρά
 
OP
OP
X

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
Κανονικα 10 ευρώπουλα δινεις για έπιπλο ή πρεζού
 

Sissy_Ath

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
129
Like
10
Πόντοι
1
θα ηταν ομως ωραιο να υπηρχε ενα μαγαζι οπου θα ειχε και ατομικες καμπινες να μπορουνε τα δροσερα κρος να πηγαινουν να αλλαζουν, να βαφονται και να φτιαχνονται και μετα να βγαινουν στο μαγαζι να τα χαιρονται και να τα γλεντανε οι θαμωνες. οπως στα κολομπαρα αλλα χωρις να δουλευουν εκει. να τα επαιρνε οποιος ηθελε να διασκεδαζε και αφου τα ξεκωλιαζε να τα εδινε στον επομενο. θα μπορουσαν να εχουν και μια συμβολικη ταριφα, πχ 5 ευρω πιο πολυ για την ξεφτυλα, για να τα κανει να νιωθουν πουτανες και να μην μπορουν να αρνηθουν καποιον που δεν θα τους αρεσε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kassie

Carlo.Kneels

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
80
Κριτικές
9
Like
145
Πόντοι
0
θα ηταν ομως ωραιο να υπηρχε ενα μαγαζι οπου θα ειχε και ατομικες καμπινες να μπορουνε τα δροσερα κρος να πηγαινουν να αλλαζουν, να βαφονται και να φτιαχνονται και μετα να βγαινουν στο μαγαζι να τα χαιρονται και να τα γλεντανε οι θαμωνες. οπως στα κολομπαρα αλλα χωρις να δουλευουν εκει. να τα επαιρνε οποιος ηθελε να διασκεδαζε και αφου τα ξεκωλιαζε να τα εδινε στον επομενο. θα μπορουσαν να εχουν και μια συμβολικη ταριφα, πχ 5 ευρω πιο πολυ για την ξεφτυλα, για να τα κανει να νιωθουν πουτανες και να μην μπορουν να αρνηθουν καποιον που δεν θα τους αρεσε!

Μεγάλε, είσαι υπέροχα άρρωστος!  :respect:
 

Sissy_Ath

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
129
Like
10
Πόντοι
1
ναι, ειμαι! και δεν θελω με τιποτα να θεραπευτω!
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
844
Κριτικές
15
Like
1.715
Πόντοι
1.710
Στο Κολοκυνθούς 63 πρίν ένα μήνα πέτυχα έναν τύπο μου συστήθηκε σαν Ζωζώ τιμή στο δεκαρικο.

Ζωζω

1. αερατη στο σαλοναρισμα και χωρις κομπλεξ για το προσωπο της και τα ματια της και παρουσιαζεται ως τραβεστι

2. μυρωδια μασχαλης στο σηκωμα του χεριου για επιδειξη του ελευθερου δωματιου

3. κανει ελευθερο στοματικο μονο σε ελληνες γιατι τους ξενους τους σιχαινεται

4. κοινωνικη του λεπτου ,χαιδεμα στα μπουτια και ερωτηση για πεοθηλασμο ανευ προφυλακτικου.λιγα δευτερολεπτα πριν ειχαμε ερθει μυτη με μυτη για περισσοτερη κοινωνικοποιηση....δεν μου ηρθε ασχημη μυρωδια παντως απο εκει.

5. δυνατος πεοθηλασμος και εδειχνε να το ευχαριστιοταν και τον καταπιε ολον

6. απεριποιητο μετριου μεγεθους καυλι.καυλωσε αμεσως με το που το ακουμπησα για να δω τι παιζει εκει κατω.αναφερω μετριο γιατι μεχρι εκει εφτασε η καυλα του,μπορει και να μεγαλωνε κι αλλο,δεν γνωριζω.

7. σφιχτη κολοτρυπιδα και νιωθεις κανονικα οτι γαμας κωλο.λιγο λαθος η σταση στα τεσσερα που στηνεται.φαινεται να γουσταρει ξυλιες και αγριο καρφωμα.

8.  μολις εβγαλα το προφυλακτικο παρατηρησα κατι κοκους μεσα στο χαμηλο φωτισμο και αναρωτηθηκα μηπως ματωσε το καυλι μου απο το καρφωμα....μαλλον ηταν καφετια μαζι με το λιπαντικο που εβαλε και ειχαν κολλησει και μερικες κωλοτριχες καθως ο δικος μου πουτςος ειναι γλομπος.

ενιωσα οτι με ξεπεταξε για να παρει το δεκαρικο που το εχει αναγκη.
δεν με ενοχλει γιατι δοκιμασα και εχω αποψη.

ωραριο αν θυμαμαι καλα 18:00 με 1:00
μαζι της και μια κοπελα παχουλη με ωραιο προσωπο.
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Τραβεστί δεν τι λες πιο πολύ Σταύρος Παράβας από παλιά ελληνική ταινία.
Όντως αεράτη και επικοινωνιακή την πήρα μαζί με μια μελαχρινή μινιόν που δούλευαν μαζί αλλά πιο πολύ έκανα παιχνίδι με την κοπέλα γιατί μου άρχισε το παραμύθι ότι πονούσε πολύ από τον προηγούμενο πελάτη. Εντάξει σε αυτή την τιμή δεν μπορείς να έχεις και μεγάλες απαιτήσεις.
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Τραβεστί δεν τι λες πιο πολύ Σταύρος Παράβας από παλιά ελληνική ταινία.
Όντως αεράτη και επικοινωνιακή την πήρα μαζί με μια μελαχρινή μινιόν που δούλευαν μαζί αλλά πιο πολύ έκανα παιχνίδι με την κοπέλα γιατί μου άρχισε το παραμύθι ότι πονούσε πολύ από τον προηγούμενο πελάτη. Εντάξει σε αυτή την τιμή δεν μπορείς να έχεις και μεγάλες απαιτήσεις.
σταυρος παραβας!χαχαχα
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
844
Κριτικές
15
Like
1.715
Πόντοι
1.710
Τραβεστί δεν τι λες πιο πολύ Σταύρος Παράβας από παλιά ελληνική ταινία.
Όντως αεράτη και επικοινωνιακή την πήρα μαζί με μια μελαχρινή μινιόν που δούλευαν μαζί αλλά πιο πολύ έκανα παιχνίδι με την κοπέλα γιατί μου άρχισε το παραμύθι ότι πονούσε πολύ από τον προηγούμενο πελάτη. Εντάξει σε αυτή την τιμή δεν μπορείς να έχεις και μεγάλες απαιτήσεις.

συμφωνω,εγραψα τραβεστι γιατι ετσι μου ειπε
το αφησα ετσι καθως δεν ηθελα να δωσω εκταση στις ορολογιες κροσς-τραβεστι-αντρας με περουκα.

ουτε σε αυτο θα διαφωνησω καθως στο δεκαρικο δεν περιμενεις πολλα.
αλλα παλιοτερα που υπηρχε ο ανταγωνισμος "του δρομου" και αναφερομαι στο ξενοδοχειο πισω απο το δημαρχειο το επαιζαν διαφορετικα και με καλυτερες τπηρεσιες οι περισσοτερες.
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
συμφωνω,εγραψα τραβεστι γιατι ετσι μου ειπε
το αφησα ετσι καθως δεν ηθελα να δωσω εκταση στις ορολογιες κροσς-τραβεστι-αντρας με περουκα.

ουτε σε αυτο θα διαφωνησω καθως στο δεκαρικο δεν περιμενεις πολλα.
αλλα παλιοτερα που υπηρχε ο ανταγωνισμος "του δρομου" και αναφερομαι στο ξενοδοχειο πισω απο το δημαρχειο το επαιζαν διαφορετικα και με καλυτερες τπηρεσιες οι περισσοτερες.
Πρόλαβες το Βασιλικόν στις δόξες του.
Είχα φάει μεγάλο κόλλημα τότε με την Αφροδίτη.
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
844
Κριτικές
15
Like
1.715
Πόντοι
1.710
Πρόλαβες το Βασιλικόν στις δόξες του.
Είχα φάει μεγάλο κόλλημα τότε με την Αφροδίτη.

ναι το προλαβα!!!
να ειναι καλα ενας συναδελφος απο την δουλεια αρχες 2000 που με μυησε σε ολο αυτο το σκηνικο κανοντας στην αρχη χαβαλε για το θεμα...

προσωπικα μου αρεσε πολυ η ευα....
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
844
Κριτικές
15
Like
1.715
Πόντοι
1.710

εχεις να προτεινεις καποια απο πιπινου 54 αυτη την περιοδο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom