Νέα

Φαντασιώσεις σε μασατζίδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HarisGB
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Αυτο το καινούργιο θρεντ αποτελεί μέρος των μασάζ όπου τα μέλη θα εξομολογούνται περιπτώσεις και περιγραφές σε κέντρα μασάζ οπου με κάποια επιβάρυνση -συνεννοηση- Υλη φαντασίωσης -αξία-διάρκεια κτλ θα περιγράφουν στο πώς πέρασαν με κάποια, ποια η Υποδομή, ποιο το πρόγραμμα που ακολούθησαν (αυταρχικο, bdsm, σαουνα, αλλες φαντασιώσεις με διαπραγμάτευση κτλ), καθώς και σε τι αρέσκεται η κάθε κοπέλα.

Ειναι πλέον καιρός να περάσουμε ακόμα καλύτερα στον χώρο και να αναδείξουμε τις νεες εκπλήξεις του 'χωρου", χωρις φοβο παθος και ταμπού και να βρούμε εναν δρόμο συνεννοησης για όσους εχουν κοινές φαντασιώσεις με τα αγαπημένα μας "μοντελα".
Προσωπικά εγώ ήδη βρίσκομαι σε συνεννόηση με 1-2 του "κλαδου" ετσι ώστε είτε στα καταστήματα τους περα των προγραμμάτων μιας ώρας (Nuru b2b) με μια επιβάρυνση μισάωρου και με διαπραγμάτευση για κάποια "φαντασίωση" στυλ "roleplay" ;)


Καλο βόλι συναγωνιστές, η πληροφόρηση σας θα αποτελέσει πολύτιμη. Καλη διασκέδαση.

:lheel: :boobies: :erection: :orchestra:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
536
Πόντοι
96
Έχω φαντασίωση να μου κάνει Β2Β μια μασατζου με βυζάρες και τριχωτή μουνάρα
 
OP
OP
HarisGB

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Έχω φαντασίωση να μου κάνει Β2Β μια μασατζου με βυζάρες και τριχωτή μουνάρα

ευπρόσδεκτος..καλο ειναι να πεις ενδεικτικα τι εχεις στο ματι, πως το διαπραγματευτηκες, ποτε πως..τιμη.. :)
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
536
Πόντοι
96
ευπρόσδεκτος..καλο ειναι να πεις ενδεικτικα τι εχεις στο ματι, πως το διαπραγματευτηκες, ποτε πως..τιμη.. :)

Μόλις μάθω που δουλεύει μασατζού με τέτοιες προδιαγραφές είναι το πρώτο που θα κάνω.Θαμνόδες μουνι σε μασατζίδικο έχα να πετύχω από κάτι ένδοξες μέρες στο Φίλωνος στον Πειραιά λίγο μετά τους Ολυμπιακούς
 
OP
OP
HarisGB

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Σε κριτική που θα δημοσιευθει λίαν συντόμως η Ελενα εδωσε τα ρεστα της στο Μπακνανα 47 σημερα πρωινη σε μενα.. (η κριτικη εχει ηδη  δημοσιευτει στο )
Αυτο ομως που παραμενει αξιόλογο και ταιριάζει με το ποστ εδω ειναι οτι σε συζητηση που εκανα μαζι της η κοπελα ειναι πολυ πρόθυμη σε πολλές φαντασιωσεις.
Ειχαμε μια χαρακτηριστική συζήτηση περι "διατροφης", "επιδορπιων" κτλ στο σεξ.. :)
Η συζητηση δεν εμεινε εκει, πριν τη ληξη της "παρατασης" η κοπελα μου χαρισε μια φοβερη εμπειρια πινοντας και φτυνοντας την πορτοκαλαδα που πηρα πανω της για να τη γλυψω και επισης μερος του χυμου το εφτυνε και στον πουτσο κανοντας πιπα και ρουφωντας το κοκτειλ σπερματος και πορτοκαλαδας ;)
Απο αυτο που εζησα, οποιος θελει μια φαντασιωση με τετοια (γιατι το κοριτσι μας ειναι φιτ πραγματικα)  καλο ειναι να το συνεννοηθει η με οτι αλλο εχει στο μυαλο του εχεμυθα.
ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΜΥΘΗ. Απλα σημερα ζησαμε και ενα dusk till down..


ΥΓ το στυλ της ειναι αξιοπρεπεστατο οπως δειχνουν και οι φωτο του μασατζιδικου που ειναι. παρουσια εχει και αθωα και τολμηρη στυλ 80s και ξερει να αγκαλιασει καθε σου επιθυμια.
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
τι υπερφανταστικοδιαστημικη κορμαρα - και κωλαρα  εχει η Χαγιεκ σ’αυτην την ταινια
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
209
Like
4.428
Πόντοι
9.035
Έχει-έχει... και την αξιοποίησε στο έπακρο παντρευόμενη έναν Γάλλο δισεκατομμυριούχο...

Μάλιστα τον έδεσε τον γάιδαρό της η Salma κάνοντας και ένα παιδί μαζί του.
Ο Γάλλος πάντως, ως γνήσιο αρσενικό, την κεράτωσε την Salma με την Linda Evagelista (άλλος θεόμουνος από εκεί).

Αααα.. η Salma πριν μερικούς μήνες που ξέσπασε το σκάνδαλο με τον Harvey στο Hollywood παραπονέθηκε πως λεει την είχε κουτουπώσει και αυτήν ο Harvey. Βασικά θα απορούσα αν δεν το είχε κάνει...

Πάντως η συγκεκριμένη σκηνή του Tarantino είναι ίσως η sexiest ever στον κινηματογράφο, και απόδειξη πως όλοι αυτοί οι τεράστιοι αμερικανοί πρωταγωνιστές έχουν όλοι υπνωτιστεί και κοιτάνε σαν χάνοι.... όπως και εμείς άλλωστε...

:heavymetalbig:
 
OP
OP
HarisGB

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Μια χαρα και η Χαγιεκ, αλλα στα ελληνικα καθεκαστα και σε ελληνικο μασατζιδικο "Χυσοπορτοκαλαδα" απο κορασιδα αποτελει προοδευτικοτατο βημα ... :)  :happy:
 
OP
OP
HarisGB

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Παντως μια που το εφερε η κουβέντα απο Dusk till down ψαχνω ηδη το "σιριαλ"...To Παραξενο ειναι οτι η "αντικαταστατρια" της Hayek ορμαει στους "κακους"..χαχαχαχα :)

[video] [video]https://www.youtube.com/watch?v=iO2vCbYXFWE[/video] [/video]
 

tragi137

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,
ψάχνω ερωτικό μασάζ (χωρίς να με ενδιαφέρει διεισδυση) body2body, αλληλογλυψίματα, γλυφοκόλι κλπ. Όχι ξεπέτες κλπ.
Παίζει τπτ τέτοιο στην Αθήνα;
 

nikolakis2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Φαντασιωσαρα να παω σε κανονικο μασατζιδικο και μετα το μασαζ κι αφου με εχει κανει τουρμπο με ελαφρα περασματα απο κατω, να μου χαρισει μια απιστευτη ισπανικη για το τελος...αν καποιος συναγωνιστης ξερει για καμια καλη περιπτωση ας στειλει pm..προσφερω διακριτικοτητα-εχεμυθεια
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.534
Κριτικές
190
Like
47.891
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα παιδιά,
ψάχνω ερωτικό μασάζ (χωρίς να με ενδιαφέρει διεισδυση) body2body, αλληλογλυψίματα, γλυφοκόλι κλπ. Όχι ξεπέτες κλπ.
Παίζει τπτ τέτοιο στην Αθήνα;

και γιατι δεν πας σε ενα απο ολα αυτα τα μαγαζια που αναφερονται εδω και ζητα το απο την κοπελλα που θα προτιμησεις.
και μη την πηδηξεις. :grin: :grin:
λες να παρεξηγηθει? :2funny:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.534
Κριτικές
190
Like
47.891
Πόντοι
41.443
Φαντασιωσαρα να παω σε κανονικο μασατζιδικο και μετα το μασαζ κι αφου με εχει κανει τουρμπο με ελαφρα περασματα απο κατω, να μου χαρισει μια απιστευτη ισπανικη για το τελος...αν καποιος συναγωνιστης ξερει για καμια καλη περιπτωση ας στειλει pm..προσφερω διακριτικοτητα-εχεμυθεια


μην πηδηξεις ουτε κι εσυ. κανε μονο ισπανικη.
δεν παρεξηγουν οι κοπελλες  :cheesy: :cheesy:


τωρα για βυζαρουδες δες φωτο απο τα νηματα ή ρωτα το guru13  :grin: :grin:
ειδικοτητα του
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618

nikolakis2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Φίλε peter είναι αλλιώς να μην πηδιεται η κοπέλα..είναι μέρος της διαστροφής..αν με πιάνεις...
 
OP
OP
HarisGB

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Φίλε peter είναι αλλιώς να μην πηδιεται η κοπέλα..είναι μέρος της διαστροφής..αν με πιάνεις...


καθε φαντασιωση σεβαστη συναγωνιστα....γιαυτο θα μου αναβεις λαμπαδα εκει που πας
 

nobodyelsebutme

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
155
Κριτικές
15
Like
475
Πόντοι
291
Θα μου άρεσε να εχω ξαπλώσει μπρούμυτα σε κρεβάτι μασάζ με τρύπα που ομως θα ειχα βαλει το καυλι μου μέσα. Απο πάνω μια βυζαρου να μου κανει boby to body και απο κάτω μια μαστορισα της πεομαλακιας να μου τον αρμεγει ξανα και ξανα μέχρι να μην εχω τίποτα αλλο να βγάλω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom