Νέα

Eurofling.com - Αληθινό ή μούφα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα flyingdutchman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
144
Πόντοι
6.040
Χαιρετώ όλους τους συναγωνιστές.

Γνωρίζει κάποιος αυτή την ιστοσελίδα - ;

Τι παίζει, συμβαίνει κάτι πραγματικό εκεί πέρα ή είναι γεμάτη κατασκευασμένα προφίλ με σκοπό να μαζεύεις "νομίσματα" για να σου στέλνουν μηνύματα και... να μη τις συναντήσεις ποτέ; - η εγγραφή είναι δωρεάν αλλά για να συνεχίσεις να επικοινωνείς... πρέπει να πέσει παραδάκι.

Όποιος ξέρει... θα εκτιμούσα αν απαντούσε και ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.842
Πόντοι
6.796
Χαιρετώ όλους τους συναγωνιστές.

Γνωρίζει κάποιος αυτή την ιστοσελίδα - ;

Τι παίζει, συμβαίνει κάτι πραγματικό εκεί πέρα ή είναι γεμάτη κατασκευασμένα προφίλ με σκοπό να μαζεύεις "νομίσματα" για να σου στέλνουν μηνύματα και... να μη τις συναντήσεις ποτέ; - η εγγραφή είναι δωρεάν αλλά για να συνεχίσεις να επικοινωνείς... πρέπει να πέσει παραδάκι.

Όποιος ξέρει... θα εκτιμούσα αν απαντούσε και ευχαριστώ προκαταβολικά.

Δε καταλαβαίνω τι σου προκάλεσε το ενδιαφέρον απ τις τόσες που υπάρχουν.. σ αυτα μπαινεις τσεκάρεις και αναλόγως τι παίζει κινείσαι..
 

vyzoilwtas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
55
Κριτικές
26
Like
273
Πόντοι
290
Απατη σαιτ ειναι
 
OP
OP
flyingdutchman

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
144
Πόντοι
6.040
Δε καταλαβαίνω τι σου προκάλεσε το ενδιαφέρον απ τις τόσες που υπάρχουν.. σ αυτα μπαινεις τσεκάρεις και αναλόγως τι παίζει κινείσαι..

Για να τσεκάρεις, πρέπει να πληρώσεις. Γιατί να το κάνω αν έχει διαπιστωθεί ότι είναι απάτη, όπως γράφει ο συναγωνιστής από πάνω; Απάτη μου μυρίζει και μένα και γι' αυτό ρώτησα.
 

petroscost

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
438
Like
517
Πόντοι
81
Ποιο απάτη σελίδα δεν έχω δει, όλα ψευτικα, απορώ αν θα υπάρχει έστω 1 αληθινό προφίλ γκόμενας
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
πιο πολλα ραντεβου απο zoo.gr παρα εκει
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.890
Κριτικές
3
Like
10.381
Πόντοι
3.936
Ειναι τελικα απατη μουφα η οχι?
 

tonydeus

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Μούφα το κόβω.Να ρωτήσω εδώ για Fuckbook ή να ανοίξω θέμα;Έψαξα λίγο αλλά δεν βρήκα να πω την αλήθεια.
 

tolisgiann

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξερω ακομα τι να πω ..τα διαβασα τα μνμ σας.
 

tolisgiann

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
εχω να χαλασα περιπου 250 ευρω σε μνμ στο αναφερομενο σαιτ , αλλα ακομα δεν καταφερα ουτε καφε να πιω με καποια εκει μεσα δυστηχος, σε αλλη περιπτωση θα ειχα παει σε πολλα studio.
 

tolisgiann

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
τελικα χαλασα και αλλα λεφτα αλλα δεν ειδα τιποτα ...ζητανε ολο να γνωριστουμε καλυτερα
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.890
Κριτικές
3
Like
10.381
Πόντοι
3.936
τελικα χαλασα και αλλα λεφτα αλλα δεν ειδα τιποτα ...ζητανε ολο να γνωριστουμε καλυτερα
Να γνωριστειτε καλυτερα σε τι? Μεσω επικοινωνιας απο την σελιδα η skype ktlp?
 

tolisgiann

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
μακαρι να τις εβλεπα και καπου ζωντανα ,εστω και απο καμερα.ουτε για καφε δεν πανε,μιλαγαμε ....επεφταν τα μνμ φουλ...αλλα τιποτα ελεγαν να γνωριστουμε ακομα πιο πολυ,χαχαχαχα.... αυτα .  πεσμου σε ποσα studio θα ειχα παει ο αμοιρος...
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.890
Κριτικές
3
Like
10.381
Πόντοι
3.936
μακαρι να τις εβλεπα και καπου ζωντανα ,εστω και απο καμερα.ουτε για καφε δεν πανε,μιλαγαμε ....επεφταν τα μνμ φουλ...αλλα τιποτα ελεγαν να γνωριστουμε ακομα πιο πολυ,χαχαχαχα.... αυτα .  πεσμου σε ποσα studio θα ειχα παει ο αμοιρος...
Τι να σου πω ρε φιλε? Καλοστημενη απατη παιζει να ειναι. Ακομα και εγω μπηκα στον πειρασμο να στειλω χρημα αλλα δεν.....
 

tolisgiann

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Τι να σου πω ρε φιλε? Καλοστημενη απατη παιζει να ειναι. Ακομα και εγω μπηκα στον πειρασμο να στειλω χρημα αλλα δεν.....
  ψευματα ολα ειναι συνεχιζω και μιλαω οταν μου ερχονται απο το συστημα ...καθε 4 μερες ενα μνμ  και μου απανταει αλλα νταλον το κοριτσι που μιλαω χαχαχα
 

Yannis_uno

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2018
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
  ψευματα ολα ειναι συνεχιζω και μιλαω οταν μου ερχονται απο το συστημα ...καθε 4 μερες ενα μνμ  και μου απανταει αλλα νταλον το κοριτσι που μιλαω χαχαχα

Παίζει να είναι bot δηλαδή... Πάντως από φίλο ξέρω ότι είναι μουφα το συγκεκριμένο. Οπότε μακριά αδερφέ!
 

pandi74

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ όλους τους συναγωνιστές.

Γνωρίζει κάποιος αυτή την ιστοσελίδα - ;

Τι παίζει, συμβαίνει κάτι πραγματικό εκεί πέρα ή είναι γεμάτη κατασκευασμένα προφίλ με σκοπό να μαζεύεις "νομίσματα" για να σου στέλνουν μηνύματα και... να μη τις συναντήσεις ποτέ; - η εγγραφή είναι δωρεάν αλλά για να συνεχίσεις να επικοινωνείς... πρέπει να πέσει παραδάκι.

Όποιος ξέρει... θα εκτιμούσα αν απαντούσε και ευχαριστώ προκαταβολικά.
Νομίζω και γω ότι είναι μεγάλη μούφα !!!
 

karapsolias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές! Έχει ασχοληθεί κανείς με foxyflirts.com ?πολύ εύκολα φαίνονται όλα για να είναι αληθινά...
 

Bazookaman69

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
29
Like
66
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια! Το site ειναι εντελως μουφα! Ουτε απο εξω μην περασεται! Και ολα αυτα τα foxyflirts, foxyones κτλ. Ειναι ολα το ιδιο site με αλλο ονομα! Μεινεται μακρυα! Εχουν προσλαβει καποιες η καποιους να απαντανε και ολα τα προφιλ ειναι ψεφτικα! Χαλασα 200ευρω να μιλαω με γκομενες που δηθεν ηταν ετοιμες για γαμησι, παντρεμενες κουτσες χοντρες ακομα και το ποιο μπαζο που μπορουσα να βρω! Τα μηνηματα πεφτανε βροχη αλλα οταν ελεγες για απο κοντα η να μηλησουμε απο αλλου, ολες λεγανε την ιδια μαλακια! Οτι το site εχει εχεμυθια και δεν ειναι ετοιμες ακομα να φτασουν σε αυτο το επιπεδο γνωριμιας και μαλακιες τουμπανα! Μιλησα με πανω απο 20 προφιλ ολες το ιδιο. Το εψαξα και στο google και βρηκα οτι και αλλοι το ιδιο πραμα! Μεινεται μακρια και οποιος μπορει οσο ποιο πολυ δυσφημιση μπορειται να τους το κλεισουμε το μαγαζακι για εκμεταλλευνται τον κοσμο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom