Νέα

Τι παίζει στη Χίο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Alex2211
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 17K
  • Ετικέτες
    χίος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Ξερεί κανείς τι παίζει στη Χίο?
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
στη χιο ειναι ζωηρες οι γυναικες δεν χρειαζεσται πουτανες
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.672
Κριτικές
183
Like
11.380
Πόντοι
34.267
DUO....
αλλά δε συμμετέχεις..
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ε τοτε να πεταγομαστε χιο να γαμαμε τσαμπα
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Φανταροι-φοιτητες-φαντασματα παιζουν στη χιο.Τα τρια φ.Αναλογια ανδρων-γυναικων 80-20 χωρις υπερβολη.Οποιος ξερει και μπορει να το πει υπευθυνα,να με διαψευσει.
 

Επισκέπτης
παντως για μυτιληνη που εχω ακουσει φοιτητριες λενε οτι εκει δεν τους την πεφτουν καθολου...τωρα κ η χιος δεν ειναι κ μακρια οποτε κ εκει το ιδιο θα γινεται... :2funny:
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
Το καλοκαίρι κόλαση  :knockinb:,το χειμώνα  :jerking:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ξερεί κανείς τι παίζει στη Χίο?
Επειδη υπηρετουσα 5 μηνες Χιο ξερω οτι υπαρχου κωλομπαρα. Υπαρχει ενα εκει διπλα που ειναι τα μπουρδελα της Χιου (βλεπε καταλογος) και παιζουν κατι μαυρουλες.
 

Επισκέπτης
Επειδη υπηρετουσα 5 μηνες Χιο ξερω οτι υπαρχου κωλομπαρα. Υπαρχει ενα εκει διπλα που ειναι τα μπουρδελα της Χιου (βλεπε καταλογος) και παιζουν κατι μαυρουλες.
ααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..σιγα μην δεν ηξερες.. :2funny: :2funny: :2funny:
[move]ψηλα-ψηλα,τα μαυρα τα μπερε[/move]
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.219
Κριτικές
87
Like
9.950
Πόντοι
17.885
Ημουν φαντάρος εκεί. Κοίτα: Έχει κωλόμπαρα. Ακόμα έχει κανα-δυο μπουρδέλα που πολυυυυυυυυυύ σπάνια θα βρεις κάτι καλό. Οι γυναίκες τους είναι όντως πεταχτούλες αλλά όχι με τους μη-ντόπιους. Σαν άνθρωποι είναι επίσης μαλάκες και αφιλόξενοι (υπάρχουν βέβαια και οι εξαιρέσεις). Το καλοκαίρι είναι καλά,έχει κόσμο,πολλές τουρίστιες (Αμερική- Αγγλία -Ιταλία κυρίως). Το καλοκαίρι τράβα για κανα πενθήμερο,δεν θα περάσσεις άσχημα.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Το χρυσό κλουβί, στριπ-
απο φίλο που
έχει επιχείρηση
εκεί. Μη ρωτάτε , αυτό ξέρω μόνο...
Ωραίο όνομα πάντως!
 

poutis

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σαν άνθρωποι είναι επίσης μαλάκες και αφιλόξενοι (υπάρχουν βέβαια και οι εξαιρέσεις).



θα παρακαλουσα τους admin να μην επιτρεπουν χαρακτηρισμους για διαφορα μεροι της Ελλαδας.Δεν θα ηθελα να ξεκινησω κι εγω να χαρακτηριζω περιοχες στις οποιες συναναστραφηκα με ανθρωπους που δεν μου αρεσε η συμπεριφορα τους.Ευχαριστω και θα ελεγα στον φιλο οτι μαλλον δεν εβγαινε εξω ιδιαιτερα διοτι η περιγραφη του δεν ειναι και τοσο σωστη.Ειδικα η ανακαλυψη οτι στην Χιο ερχονται τουριστες απο Αγγλια και Ιταλια!!!! :grin:
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Λοιπον καταρχην δεν καταλαβα γιατι δεν μπορουμε να λεμε την γνωμη μας για τους ανθρωπους απο καποιο συγκεκριμενο μερος? αν νοιωθεις οτι θιγεσαι φιλε μου το καταλαβαινω αλλα ειμαστε ελευθεροι να λεμε την γνωμη μας. και το λεω αυτο γιατι και εγω εχω σχεση με το νησι και σας φανταρος αλλα και 2 χρονια σαν τουριστας και εχω την χειροτερη γνωμη για τους Χιωτες. Ειναι παραδοσιακα πλουσιες οικογενειες (οχι ολες) λογω ναυτικης παραδωσης, με αρχοντικα (βλ ΜΕΣΤΑ, και ενα αλλο χωριο ορεινο που δεν θυμαμαι) και απο φιλοξενεια τιποτα. οταν ειμουνα φανταρος με εβλεπαν σαν ιμιαιμο. γιατι ρε??? επειδη ηρθα στο νησι σας για να κανω την θητεια μου και να σας αφηνω για 5 μηνες τα λεφτα μου? γιατι ρε ο Αγγλος και κυριως οι Τουρκοι που ερχονται συνεχεια απο το Τσεσμε ειναι καλυτεροι? Δεν λεω ειδα και πολυ καλους ανθρωπους αλλα οχι η πλειοψηφια.

σορρυ αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου. την οποια δεν μου την ειπαν την εζησα για καποια χρονια.
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
τωρα αναφορικα με το αν υπαρχουν μπουρδελα και κωλομπαρα στο νησι:

στην αγορα τοτε πριν απο 4 χρονια που ηρθα τελευται φορα, ειχε 3-4 μπουρδελα αλλα δεν ηταν παντα ανοικτα ολα. μαλιστα στο 1 ηταν μια MILF η οποια εκανε και εκπτωση στους φανταρους. πολυ καλη η Ελενα. Ξανθια 1.60 45+ η οποια σε αναβε γιατι γουσταρε τους νεαρους.
εγω 2 φορες που πηγα κατσαμε απο 30 λεπτα ...ετσι και μιλαγαμε στο κρεβατι τσιτσιδοι και μαλιστα επειδη εβλεπε οτι εγω γουσταρα και αλλο αλλα δεν ειχα λεφτα, επαιζε μονη της και με προκαλουσε να την γδυσω και παλι. στο τελος μου τον επαιζε αλλη μια φορα και μετα μου ελεγε: Αντε αγορινα μου τωρα να μπεις μεσα να μην παρεις καμια φυλακη και εγω εδω ειμαι. οταν θες να ξαναδεις τα βυζακια μου ελα... θα σε ξελαφρωσει η Ελενα.

τωρα για κωλομπαρα θυμαμαι οτι ειχε 1-2 στην πλατεια ταξι (οχι την κεντρικη) κοντα στα Goodys διπλα στο σινεμα στο δρομο ποθ ειναι παραλληλος στο λιμανι.

αυτα παιδες... αχχχχ ωραιες εποχες...
 

~ Buddha

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
1.338
Like
0
Πόντοι
16
αφηστε τα μιση και πεστε μας για το "Χρυσο Κλουβι" :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

poutis

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
δεν εχω ουτε μισοι ουτε θελω να προσβαλω την αποψη κανενος,απλα παραβιαστηκε κανονας του φορουμ(βλεπε ο 6ος) και θα ελεγα το ιδιο για οποιονδηποτε θα ελεγε μαλακες συματριωτες μου Ελληνες ειτε Αθηναιους,Θεσσαλινικεις,Κρητικους.Εφοσον δεν ενοχλει τους ανθρωπους του σαιτ το να λεμε μαλακες τους κατοικους καθε μερους στην Ελλαδα εμενα δεν μου πεφτει λογος.Το περισσοτερο που μπορω να κανω ειναι να μην ξαναμπω εφοσον θειχτω.
Για να μην ξεχνιομαστε το χρυσο κλουβι εχει κλεισει και μην ενθουσιαζεσται με το ονομα :jerking:!!Η Χιος πολλα εχει μονο κωλομπαρα αλλα ψιλοχαλια κι ακριβα.
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
είντα Χιώτες είντα και Καρδαμυλιώτες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom