Νέα

Διάρρηξη σε αμάξι, στην περιοχή των μπουρδέλων. Πού θα βρεις τα κλοπιμαία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
24
Like
11.239
Πόντοι
9.477
Την περασμένη βδομάδα, 11 το πρωί, άφησα το αμάξι για κανα μισάωρο στη Σάμου, μεταξύ Βέργας και Παιωνίου.
Το σπάσανε και το ξεψυρίσανε αγρίως.
Ρωτώντας, την Κυριακή έφτασα στο παζάρι των ρακοσυλλεκτών στην Αγίας Άννης, αλλά δεν είδα κάποιο από τα πράγματά μου.
Καμιά ιδέα;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.843
Like
23.126
Πόντοι
6.056
περιμενε μην βαλουν καμια αγγελια εδω
και τα πουλανε
:smoking:
 

Bourdelakias 79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2017
Μηνύματα
286
Κριτικές
3
Like
391
Πόντοι
21
Κινητά,λαπτοπ,ράδιο σι Ντι,  τα πάνε στα μαγαζιά που πουλάνε ηλεκτρονικά τα πακια.
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
Την περασμένη βδομάδα, 11 το πρωί, άφησα το αμάξι για κανα μισάωρο στη Σάμου, μεταξύ Βέργας και Παιωνίου.
Το σπάσανε και το ξεψυρίσανε αγρίως.
Ρωτώντας, την Κυριακή έφτασα στο παζάρι των ρακοσυλλεκτών στην Αγίας Άννης, αλλά δεν είδα κάποιο από τα πράγματά μου.
Καμιά ιδέα;

από εδώ και περα κινησε στα μπουρδελα και περιξ μονο με μηχανακι μοτοποδηλατο-μοτοσακο
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Τα μπουρδέλα είναι όλα δίπλα σε σταθμούς του μετρό και του ηλεκτρικού. Να αποφεύγετε να πηγαίνετε με αμάξι.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Τα μπουρδέλα είναι όλα δίπλα σε σταθμούς του μετρό και του ηλεκτρικού. Να αποφεύγετε να πηγαίνετε με αμάξι.


εγω το παρκαρω πανω στη φυλλης και ειναι το πιο safe παρκαρισμα που κανω χρονια τωρα
και μιλαμε για νυχτερινες ωρες

 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
εγω το παρκαρω πανω στη φυλλης και ειναι το πιο safe παρκαρισμα που κανω χρονια τωρα
και μιλαμε για νυχτερινες ωρες

Όντως στη Φυλής είναι πολύ καλά από άποψη ασφάλειας. Ωστόσο υπάρχουν και άλλοι λόγοι.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796

Γαμιαδών33

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
549
Like
20
Πόντοι
6
...κάμνε και κανά τρισάγιο που δε σε πλακώσανε στις δαγκωνιές οι σαγιοναροφόροι...και πάρε νάυλα για τα παράθυρα...είπε βροχές η Σούζυ..
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Μεταξουργείο μου έσπασαν 2 φορές το τζάμι και μου πήραν χαρτιά, γιατί κάτι άλλο δεν είχα. Βέργας μου σπάει το τζάμι ένας Αφγανός πιτσιρικάς και τον κάνω τσακωτω με το τσαντάκι στο χέρι. Τον κηνυγησα, τον έπιασα και τον πλάκωσα στις μπουνιές φωνάζοντας αστυνομία να τον μαζέψει, αλλά δεν ήρθαν και τον παράτησα. Μια άλλη φορά ανάμεσα σε Αχαρνών και Λιοσίων το άφησα σε ένα στενό και μου έσπασαν την κλειδαριά του πορτ μπαγκάζ ανοίγοντας το καπάκι του ρεζερβουάρ για να πάρουν βενζίνη, αλλά πήραν τα ρχιδια μου γιατί δεν είχα σταγόνα μέσα  :dancing:. Μερικά γαμήσια μου βγήκαν ακριβά και ξινά, αλλά τώρα το αφήνω σε καλές καβάντζες...
 

Bourdelakias 79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2017
Μηνύματα
286
Κριτικές
3
Like
391
Πόντοι
21
Δεν βάζουν κανένα μέσα, όλοι έξω είναι πάλι την επόμενη μέρα και συνεχίζουν το πλιατσικο.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.604
Like
14.498
Πόντοι
3.656
από εδώ και περα κινησε στα μπουρδελα και περιξ μονο με μηχανακι μοτοποδηλατο-μοτοσακο


καλυτερα μονο το πεζο το 2 τυπε    :S :S :S


jw-diageo.jpg
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.604
Like
14.498
Πόντοι
3.656
εγω το παρκαρω πανω στη φυλλης και ειναι το πιο safe παρκαρισμα που κανω χρονια τωρα
και μιλαμε για νυχτερινες ωρες


τυπε αν ειναι αληθεια αυτο που λες οτι ξερεις κλειδαραδες και χακεραδες,εσυ θα συλλαβεις και τους κλεφτες και θα βρεις και τα κλοπιμαια    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.604
Like
14.498
Πόντοι
3.656
Όντως στη Φυλής είναι πολύ καλά από άποψη ασφάλειας. Ωστόσο υπάρχουν και άλλοι λόγοι.



τυπε στη φυλης κινδυνευεις μονο απο τα ακαποτα και ακομα και γιαυτο εχεις την φαντα να σε προστατευει    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.085
Κριτικές
493
Like
59.887
Πόντοι
39.662
Την περασμένη βδομάδα, 11 το πρωί, άφησα το αμάξι για κανα μισάωρο στη Σάμου, μεταξύ Βέργας και Παιωνίου.
Το σπάσανε και το ξεψυρίσανε αγρίως.
Ρωτώντας, την Κυριακή έφτασα στο παζάρι των ρακοσυλλεκτών στην Αγίας Άννης, αλλά δεν είδα κάποιο από τα πράγματά μου.
Καμιά ιδέα;

πριν 2-3 μερες που ημουν μεταξι ηταν παρκαρισμενο στο κεραμεικου 28 ενα μερσεντες βαν με ελληνικες πινακιδες,το τζαμι του ηταν σπασμενο και πιο κατω στην ιασωνος εκει που ειναι και δυο χοντροι και πουλανε μουφα αρωματα και γυαλια ηλιου ηταν ενα πρεζακι με ενα αυτοματο καλο ρολοι και το πουλουσε 25ε για να βγαλει τα εισητηρια του να παει κρητη δηθεν ... πηρα τηλεφωνο την αστυνομια επωνυμα και τους εδωσα ολους, και αυτον και τους χοντρους που μου σπανε τα αρχιδια καθε φορα.. για παρανομο εμποριο και για πωληση κλοπιμαιων.Δεν εμεινα να δω τι εγινε γιατι ηθελα να πιω μουνοζουμα.

:heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Μεταξουργείο μου έσπασαν 2 φορές το τζάμι και μου πήραν χαρτιά, γιατί κάτι άλλο δεν είχα. Βέργας μου σπάει το τζάμι ένας Αφγανός πιτσιρικάς και τον κάνω τσακωτω με το τσαντάκι στο χέρι. Τον κηνυγησα, τον έπιασα και τον πλάκωσα στις μπουνιές φωνάζοντας αστυνομία να τον μαζέψει, αλλά δεν ήρθαν και τον παράτησα. Μια άλλη φορά ανάμεσα σε Αχαρνών και Λιοσίων το άφησα σε ένα στενό και μου έσπασαν την κλειδαριά του πορτ μπαγκάζ ανοίγοντας το καπάκι του ρεζερβουάρ για να πάρουν βενζίνη, αλλά πήραν τα ρχιδια μου γιατί δεν είχα σταγόνα μέσα  :dancing:. Μερικά γαμήσια μου βγήκαν ακριβά και ξινά, αλλά τώρα το αφήνω σε καλές καβάντζες...
τυπε τι αμαξι εχεις αν ειναι να φαμε και μεις τιποτα.η μιση Αθηνα σε εχει ψυρισει εκτος απο εμας :hi: :S :S :S
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.261
Κριτικές
15
Like
5.726
Πόντοι
1.496
Διαφημιζει στη τηλεοραση κατι μικροκαμερες που ενσωματωνονται στον καθρεφτη του αυτοκινητου και ειναι και καταγραφικες. Τουλαχιστον να ξερεις ποιος το εκανε μηπως τον πετυχεις καποια αλλη φορα. Μια φορα εχω πετυχει να σπανε παραθυρο αυτοκινητου στην ιδια περιοχη ακριβως, στην Εξηκιου πιο κατω προς σταθμο Λαρισης. Εξω απο τις εγκαταστασεις του δημου Αθηναιων. Καλα, θρυματισμενα τζαμια απο κλοπες περασμενων ημερων στο ιδιο σημειο και Μεταξουργειο, σχεδον καθημερινο φαινομενο. Και μια και ο λογος για Αφγανους πιτσιρικαδες, εχω πετυχει 10 η ωρα το βραδυ να περνανε 3 Αφγανοι νεαροι  και με κλωτσιες εσπασαν τους καθρεφτες απο 4 αυτοκινητα στη σειρα και γελωντας! μπηκαν στη πολυκατοικια τους στην οδο Αριστομενους διπλα στο Μετρο Αττικης. Πηρα τηλεφωνο την αστυνομια επιτοπου και τους ειπα μεχρι και την ακριβη διευθυνση και αριθμο για να ερθουν. Απο το κεντρο του 100 με ρωτησε, -Κλεβουν δηλαδη η μονο τα σπανε;  -Οχι, μονο τα σπασανε τα αυτοκινητα. -Α, ενταξει. Περιμενα τουλαχιστον μιση ωρα μηπως ερθει αστυνομια αλλα δεν ηρθε και εφυγα.
 

mefedlos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2006
Μηνύματα
304
Like
46
Πόντοι
1
Μετααξουργειο πριν 15 χρονια ειχε κλεφτρονια που σηκωναν παπια συνηθως.Ειχαν κλεψει ενος φιλου μου και το βρηκε μετα 1 μηνα χωρις ροδες και κινητηρα. Πριν 2 μηνες ενα πρεζακι 3 ωρα το μεσημερι προσπαθουσε να σπασει το τζαμι ενος smart με το χερι .Τελικα εσπασε το χερι του και εφυγε. Η Αστυνομια δεν ασχολειτε πια γιατι πανε τους πιανουν και την αλλη μερα τους αφηνουν εξω. Ασε που ξερουν ποιοι ειναι γιατι οι ιδιοι κλεβουν καθε μερα. Αν πατε να τα παρκαρετε οσο πιο μακρια μπορειτε η καλυτερα με το τρενο
 

Γαμιαδών33

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
549
Like
20
Πόντοι
6
...και να το μυριστούνε οι Κόφι Αμπονσά ότι έχεις ενσωματωμένες κάμερες και κέρατα...και να σου ξηλώνουνε και την επένδυση του αμαξού...να πάρεις το σασί στο χέρι......επίφοβο...σάματις και άμα δεις φάτσες θα κόψεις συμπέρασμα...ή οι μπάτσοι θα δώκουνε σημασία ?...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom