Νέα

Ποιές ώρες και μέρες πηγαίνετε για ραντεβού.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koukoskoukou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koukoskoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2015
Μηνύματα
173
Κριτικές
4
Like
337
Πόντοι
281
Εδώ γράφουμε τις ώρες και μέρες που πηγαίνουμε συνήθως στα ραντεβού μας,για να αδειάζουμε τις τσέπες μας και τις ψ@λές μας. Επίσης για να δούμε και ποιές είναι οι ώρες "μποτιλιαρίσματος".

Ξεκινάω.
Καθημερινές μεταξύ 3 και 5 μ.μ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ραντεβου παμε ότι ωρα και μερα καταδεχτεί η γκομενα που δεν εχουμε γαμησει να μας δει.
τωρα αν εννοεις ραντεβού με πουτανες παμε ότι ωρα μας καυλωσει εμας.
το πιο ισοτιμο είναι ραντεβού με γκομενα που εχεις ξαναγαμησει, τοτε βρίσκετε μια ωρα που βολευει και τους δυο.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
82
Πόντοι
6
Ειμαι παντρεμενος,προσπαθω να ολα να συμβαινουν τις ωρες που η συζυγος πιστευει οτι ειμαι στην εργασια.Επισκεψεις σε studio και σε κοριτσια με δικο τους χωρο παντα πρωινες-μεσημεριανες ωρες,ακομα και με μια παντρεμενη που συναντιομαστε και αυτο πρωινα γινεται.Το μονο που κανω Βραδυ ,μετα την εξοδο, ειναι η βολτα στη πιατσα .
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εγω όταν ημουν παντρεμένος γαμουσα μονο την γυναικα μου και μου ελεγε και ευχαριστω, να εχω χρυσοπληρωσει τον γαμο και να δινω επιπλέον λεφτα για σεξ δεν το καταλαβαίνω, τοσο φακλανες γινονται οι γυναικες μετα και τοσο ψυχραίνονται στο σεξ?
αν είναι καποια καλη ποσο χαλαει μετα?
αν είναι ξενερωτη τι τις παντρεύεστε?
αν χαλασε στην πορεια χωριστε την στην πορεια
 

tripas2002

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
793
Like
411
Πόντοι
26
Συνήθως απογεύματα μετά την εργασία μου και τα ΣΚ προτιμώ πρωί για να ειμαι το πρώτο ραντεβού και να ειναι φρέσκια, αν και περισσότερο λόγο παίζει εαν υπάρχει χημεία.
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Πρωί σχεδόν πάντα, ελάχιστες φορές απόγευμα και σχεδόν ποτέ μεταμεσονύχτια.
 

kaloskaloskalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
477
Κριτικές
12
Like
672
Πόντοι
311
Οποτε εχω καβλες. Αμα το προγραματιζω δεν μου βγαινει τοσο καλο. Αλλα μεσοβδομαδα τα βραδια μονο λογο δουλειας. Σκ οποτε τυχη.
 

tripas2002

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
793
Like
411
Πόντοι
26
εγω όταν ημουν παντρεμένος γαμουσα μονο την γυναικα μου και μου ελεγε και ευχαριστω, να εχω χρυσοπληρωσει τον γαμο και να δινω επιπλέον λεφτα για σεξ δεν το καταλαβαίνω, τοσο φακλανες γινονται οι γυναικες μετα και τοσο ψυχραίνονται στο σεξ?
αν είναι καποια καλη ποσο χαλαει μετα?
αν είναι ξενερωτη τι τις παντρεύεστε?
αν χαλασε στην πορεια χωριστε την στην πορεια

Εγώ φίλε γαμούσα την πρώην μου καλά στην αρχή, μόλις γέννησε την κοράκλα μου ξαναθυμήθηκα τα εφηβικά μου χρόνια.. Ζούσα και επαρχία τότε οπότε καταλαβαίνεις πως τον είχα κάνει λάστιχο. Χωρίσαμε και κατάλαβα τη σημαίνει ξανά το σεχ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
82
Πόντοι
6
Ο καθε ενας μας εχει διαφορετικη ζωη αλλα <θελω> και διαφορετικη οπτικη των πραγματων. :hi:
 

Poutaniaris17

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2017
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Βράδυ μετά τις 10 - 11 για πιο ρομαντικα και για να χαλαρώσω πριν κοιμηθώ. Προτιμώ Σάββατο αλλά και Παρασκευη.
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Καλημέρα κύριοι κατ αρχήν γι αυτά που διάβασα παραπάνω.το έχω ξαναγράψει και παλιότερα σ ότι κατάσταση και αν βρεθείς οι πουτανες δεν κόβονται. Στις ώρες τώρα σε studio,ντελο κλπ στις αλλαγές της βαρδιας, μασάζ cg πρωί στο ξεκίνημα πριν τις πάρουν σβάρνα 40 νοματαιοι και πιάτσα μετά της 12 το βράδυ. Παρεμπιπτόντως το έγραψα και στο αντίστοιχο νήμα χθες βράδυ Πειραιά κτελ κλπ πιατσες δεν υπήρχε τίποτα!!!!!
 

kaloskaloskalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
477
Κριτικές
12
Like
672
Πόντοι
311

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
εγω όταν ημουν παντρεμένος γαμουσα μονο την γυναικα μου και μου ελεγε και ευχαριστω, να εχω χρυσοπληρωσει τον γαμο και να δινω επιπλέον λεφτα για σεξ δεν το καταλαβαίνω, τοσο φακλανες γινονται οι γυναικες μετα και τοσο ψυχραίνονται στο σεξ?
αν είναι καποια καλη ποσο χαλαει μετα?
αν είναι ξενερωτη τι τις παντρεύεστε?
αν χαλασε στην πορεια χωριστε την στην πορεια

Για πολλούς από εμάς το ίδιο φαγητό κάθε μέρα είναι βαρετό ακόμα και αν είναι το ιδανικό ....
 

petroscost

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
438
Like
517
Πόντοι
81
Ειμαι παντρεμενος,προσπαθω να ολα να συμβαινουν τις ωρες που η συζυγος πιστευει οτι ειμαι στην εργασια.Επισκεψεις σε studio και σε κοριτσια με δικο τους χωρο παντα πρωινες-μεσημεριανες ωρες,ακομα και με μια παντρεμενη που συναντιομαστε και αυτο πρωινα γινεται.Το μονο που κανω Βραδυ ,μετα την εξοδο, ειναι η βολτα στη πιατσα .
Δημόσιος υπάλληλος;  :huh: :huh:
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Σπάνια Σαββατοκύριακο που κυκλοφορεί πολύς κόσμος στην πιάτσα συνήθως πρωινές ώρες(όχι πολύ πρωί να προλάβουν τα κορίτσια να ξυπνήσουν και να ζεσταθούν) Οι καλύτερες μέρες όταν βρέχει καταρρακτωδώς ή έχει Τσάμπιονς λίνγκ.
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Έχω βρεί κάτι καλύτερο.

Έχω βρεί 2 σκλάβες (57 καί 38 χρονών), καί τίς φέρνω σπίτι μιά τήν μία, μιά τήν άλλη καί γίνεται τής πουτάνας, έντελώς άνέξοδα καί όποτε θέλω. ΔΕΝ μέ ζαλίζουν, έρχονται όταν τούς λέω.

Τίς έτοιμάζω καί τίς 2 γιά λεσβιακό καί τρίο, μαζί μου δείχνοντας τους διάφορα έκπαιδευτικά βίντεο.

Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.630
Κριτικές
11
Like
12.395
Πόντοι
5.060
Πρώτο ραντεβού πάντα βραδάκι κατά τις 8 λόγω εργασίας αλλά και επειδή νωρίτερα δεν έχω όρεξη. Άμα η άλλη δεν μπορεί ή επιμένει για νωρίς τη μέρα, καταλαβαίνω ότι προσπαθεί να βγει φιλικά, οπότε παίρνει πούλο.
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.688
Πόντοι
7.216
Σχεσιακό ραντεβού: Συνήθως βραδάκι και καθημερινή είναι η επιλογή μου

Πουτανιάρικο ΡΑντεβού: Συνηθως οποτε μου καβλώσει αλλά σε οτι αφορά τα call girls που παιζω κατα 99% το ΠΣΚ είναι η χειρότερη επιλογή. Πήρα αυτή την παρασκευή τηλ μετά την δουλειά σε 2 γραφεία και όλες που ενδιαφερόμουν ήταν full booked!

Για άλλη μια φορά καταλήγω οτι τις γιορτές και τα ΠΣΚ δεν είναι να κάνεις τπτ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom