Νέα

Σεξοψυχίατρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lagon85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lagon85

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2006
Μηνύματα
169
Like
0
Πόντοι
1
Τι κάνετε παιχτούρες;

Μετά από πολύ καιρό ανενεργίας επέστρεψα λίγο πιο ώριμος. Ψυχίατρος και σεξολόγος στο επάγγελμα. Και μέσα σε αυτόν το συνδυασμό μου ήρθε μια ιδέα... "Που μπορώ να τη μοιραστώ?" σκέφτηκα... ΜΑ ΣΤΟ bourdela! Εκτός από τα παραπάνω είμαι και Ατομο με Αναπηρία (αδυνατω να κουνήσω χέρια ή πόδια) και κάποια περίοδο ήθελα να βρεθώ με κάποια από τα κορίτσια αλλα τελικά δεν έγινε! Φοβήθηκα τα πως και τι θα ειπωθεί. Η αληθεια είναι ότι το είχα ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ! Τα χρόνια πέρασαν βρήκα το δρόμο μου και την πορεία μου. Δεν έχω την ανάγκη για κατι τέτοιο (όχι βέβαια πως αν βρεθεί στο δρόμο μου θα πω όχι! :dancing: ).

Θέλω λοιπόν να προλάβω καταστάσεις και οι νέοι να με αναπηρία να νοιωθουν πιο άνετα και ελεύθερα για κάτι τέτοιο. Ετσι θέλω κατι να κάνω ένα μικρό λιθαράκι. Δε ξέρω πως αλλά το γουστάρω! Από την άλλη και οι περισσότερες κοπέλες δεν είναι "εκπαιδευμένες" για κατι τέτοιο.

Θέλω λοιπόν να καλύψω αυτό το χάσμα, να δημιουργησω μια συμβουλευτική διαδικασία για κοπέλες που θέλουν να μάθουν τέτοια ζητήματα! ΕΡΩΤΩ... γνωρίζετε κοπέλες που ίσως ενδιαφέρονται να έρθουμε σε επαφή με αυτό το σκεφτικό;
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
Γεια σου γιατρέ, τι ακριβώς ψάχνεις, οι κοπέλες ενδιαφέρονται για μεροκάματο πρώτιστος και όχι για εκπαίδευση.. αν κάποιος πελάτης ιεροδουλης έχει καποιο βαθμό αναπηριας πιστευεις θελει συγκεκριμένη μεταχείριση;
 
OP
OP
L

lagon85

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2006
Μηνύματα
169
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σου γιατρέ, τι ακριβώς ψάχνεις, οι κοπέλες ενδιαφέρονται για μεροκάματο πρώτιστος και όχι για εκπαίδευση.. αν κάποιος πελάτης ιεροδουλης έχει καποιο βαθμό αναπηριας πιστευεις θελει συγκεκριμένη μεταχείριση;
Συμφωνώ απόκυτα για το μεροκάματο. Αλλά θεωρώ πως είναι κατι διαφορετικο. πχ εγώ είμαι ψυχιατρος. το σεξουαλικο το έμαθα για κατι καλύτερο. Κι πίστεψε με , στην Ελλάδα με αναπηρία χρειαζεσαι αυτό το μεροκάματο. Αλλά επένδυσα για κατι καλύτερο
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
907
Like
826
Πόντοι
86
Τετοιους θέλουν οι κοπέλες
Να γλύψει και να φύγει  :cheesy:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
Συμφωνώ απόλυτως για το μεροκάματο. Αλλά θεωρώ πως είναι κατι διαφορετικο. πχ εγώ είμαι ψυχιατρος. τ σεξουαλικο το έμαθα για κατι καλύτερο. Κι πίστεψε, στην Ελλάδα με αναπηρία χρειαζεσαι αυτό το μεροκάματα. Αλά επένδυσα για κατι καλύτερο

Δηλαδή τι πρέπει να κάνει κάποια ιερόδουλη σε ένα άνθρωπο με αναπηρία? Νομίζω δεν αλλάζουν πολλά για να γίνει η πράξη.. θα τον ερεθίσει και θα βρει μια στάση να βολεύει και θα γίνει η δουλειά.. τι άλλο να πρέπει να ξέρει?
 
OP
OP
L

lagon85

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2006
Μηνύματα
169
Like
0
Πόντοι
1
Δηλαδή τι πρέπει να κάνει κάποια ιερόδουλη σε ένα άνθρωπο με αναπηρία? Νομίζω δεν αλλάζουν πολλά για να γίνει η πράξη.. θα τον ερεθίσει και θα βρει μια στάση να βολεύει και θα γίνει η δουλειά.. τι άλλο να πρέπει να ξέρει?
δεν είναι τόσο απλό. σκέψου την πρώτη σου φορά. Σ αυτην την πρώτη φορά βάλε και την πραγματικότητα πως πολλές φορές αδυνατείς ν γνωρίζεις τ σωμα σου
 

Επισκέπτης
Γιατρέ είναι ώρα για ύπνο, αλλά να ξέρεις ότι αν δεν πιάσω το στοίχημα ώστε να πάρω 10 γκόμενες στο Costa Navarino παίζει να αυτοκτονήσω........
Το κρίμα στο λαιμό σας.........
Tων γιατρών που δεν με έχουν μαζέψει......
 
OP
OP
L

lagon85

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2006
Μηνύματα
169
Like
0
Πόντοι
1
Γιατρέ είναι ώρα για ύπνο, αλλά να ξέρεις ότι αν δεν πιάσω το στοίχημα ώστε να πάρω 10 γκόμενες στο Costa Navarino παίζει να αυτοκτονήσω........
Το κρίμα στο λαιμό σας.........
και εγώ κάνω τέτοιες μαλακίες. βάζω στοιχχχήματα που σίγουρα δε μπορώ να κερδίσω
 

Επισκέπτης
Δέσαμε τώρα ψυχίατρε κι είσαι και παλιότερο μέλος από εμένα....
Άσε με πάω να πάρω το ηρεμιστικό μου είμαι εθισμένος τζογαδόρος, με φάγανε όλες οι καριόλες εδώ μέσα.......
Μπουρμπουάρ τους δίνεις σου κρατάνε μούρη.....
Δεν τους δίνεις πάλι μούρη.........
Άκρη δεν βγαίνει με δαύτες.........
 
OP
OP
L

lagon85

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2006
Μηνύματα
169
Like
0
Πόντοι
1
Δέσαμε τώρα ψυχίατρε κι είσαι και παλιότερο μέλος από εμένα....
Άσε με πάω να πάρω το ηρεμιστικό μου είμαι εθισμένος τζογαδόρος, με φάγανε όλες οι καριόλες εδώ μέσα.......
Μπουρμπουάρ τους δίνεις σου κρατάνε μούρη.....
Δεν τους δίνεις πάλι μούρη.........
Άκρη δεν βγαίνει με δαύτες.........
τωρα δε θες να ξεκινησω τα ιατρικά μου !
 

Επισκέπτης
Άσε με τώρα με τα κογιότ πάω για ύπνο δεν μπορώ, τα λέμε το απόγευμα όταν γυρίσω.......
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Ο τύπος enduro βάζει πάντα ποιοτικά avatar, όπως αυτό με τη Fanta :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
186
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τυπε ξεροχυνω με  avatar.  :S :S :S

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


+100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000  :rockon: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:



[move] :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
index.php
 [/URL]
index.php
 [/URL]
index.php
 [/URL]
index.php
 [/URL]
index.php
 [/URL]
index.php
 [/URL]
index.php
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom