Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 385K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
Πολυ ντορος γινεται τωρα τελευταια με το tinder
αξιζει η μουφα?
UPDATE ....Η το OMEGLE.COM
ενας γνωστος μου μου ειπε οτι παιζει παιχνιδι κ εκει τι λεει?
 
Τελευταία τροποποίηση:

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
428
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
1
Πολυ ντορος γινεται τωρα τελευταια με το tinder
αξιζει η μουφα?

έχει κάνα χρόνο που σταμάτησα να το χρησιμοποιώ εγώ προσωπικά.3 μουνιά γάμησα και οι 3 γεματούλες.δε με ενθουσίασε εμένα προσωπικά και το έσβησα.
Αυτά.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
αρχιδια εκανα μερικα ματσ μιλησε με ελαχιστες με καμια δε συναντηθηκα
αγγλια 10 μερες εκανα ματσ περισσσοτερα απο εδω με 1 μιλησα με καμια δε συναντηθηκα
χαμενος κοπος πιο παλια πιο ευκολα δουλευε το badoo
τωρα δε ξερω μαλλον απο facebook πιο πολυ
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
τα κολοσαιτ ολο για αυτο γραφουνε...
οι ελλενειδες ελκονται απο κατι μαλακιες τετοιες
αλλα και οι τουριστριουλες που σκανε για σιτυ μπρεικ :happy:
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
έχει κάνα χρόνο που σταμάτησα να το χρησιμοποιώ εγώ προσωπικά.3 μουνιά γάμησα και οι 3 γεματούλες.δε με ενθουσίασε εμένα προσωπικά και το έσβησα.
Αυτά.
κατσε ρε φιλε γαμησες 3? και δε σε ενθουσιασε?
σε ποσο καιρο?
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
428
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
1
κατσε ρε φιλε γαμησες 3? και δε σε ενθουσιασε?
σε ποσο καιρο?
περίπου 1 χρόνο.μετά απο εκεί το άφησα ξενέρωσα και είπα δε θα ξανα γαμήσω χοντρές απο τη αγαμεία γιατί μου βγάλανε οι 2 ψιλοπαρανοικές φάσεις.
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
περίπου 1 χρόνο.μετά απο εκεί το άφησα ξενέρωσα και είπα δε θα ξανα γαμήσω χοντρές απο τη αγαμεία γιατί μου βγάλανε οι 2 ψιλοπαρανοικές φάσεις.
δλδ για σπαστα και ριχτα παιχτη τι παρανοικες?
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
519
Like
637
Πόντοι
86
Τι εννοείς ρε φίλε πρηζανε? Ζηλευανε?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.652
Πόντοι
21.896
αξιζει μονο εξωτερικο και ειδικα αν πατε σε ενα μερος για ταξιδι το ενεργοποιειτε δεκα μερες πριν το τιντερ πλας και παιρνετε τηλεφωνα απο ντοπιες και σιγουρα θα κατσει κατι ΑΛΛΑ ελλαδα ειναι σκετη μουφα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.630
Κριτικές
11
Like
12.395
Πόντοι
5.060
Κι εγώ έχω γαμήσει 4 από Τιντερ, οι 2 ψιλομετριες, η μια μετριοτατη και η άλλη μιλφαρα αλλά ψυχακι.

Matches παρά πολλά, αλλά οι περισσότερες δεν συνεχίζουν την κουβέντα ή αποφεύγουν τη συνάντηση. Μερικές άλλες που βγήκα ήταν φουλ ξενερωτες σε φάση να αναρωτιέμαι με τι σκοπό βγήκανε.

Μπάζα άπειρα. Ένας γνωστός μου μου κοκορευοταν ότι έχει λιώσει στον πούτσο από κει μέσα και όλες όσες μου έδειξε ήταν κάτι πατσαβουρες ολκής. Πόσες φορές έπαιρνα ενθουσιασμένος fb και μετά έβλεπα το υπόλοιπο σώμα και ερχόταν ΤΟ ξενερωμα εχω χάσει το μέτρημα. Πραγματικά νομίζω ότι το Τιντερ έχει βγει, για να βρουν χαρά στα σκέλια τους τα μπάζα.

Γενικά Ελλάδα είναι μουφα η εφαρμογή όπως πολύ σωστά είπαν οι προλαλησαντες. Περισσότερες πιθανότητες έχεις στο μπαντού που κι αυτό είναι καμμένο.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.630
Κριτικές
11
Like
12.395
Πόντοι
5.060
Δείτε και αυτό εδώ το βίντεο να σας ανοίξει τα μάτια. Ξεραστε ελεύθερα.

 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Κι εγώ έχω γαμήσει 4 από Τιντερ, οι 2 ψιλομετριες, η μια μετριοτατη και η άλλη μιλφαρα αλλά ψυχακι.

Matches παρά πολλά, αλλά οι περισσότερες δεν συνεχίζουν την κουβέντα ή αποφεύγουν τη συνάντηση. Μερικές άλλες που βγήκα ήταν φουλ ξενερωτες σε φάση να αναρωτιέμαι με τι σκοπό βγήκανε.

Μπάζα άπειρα. Ένας γνωστός μου μου κοκορευοταν ότι έχει λιώσει στον πούτσο από κει μέσα και όλες όσες μου έδειξε ήταν κάτι πατσαβουρες ολκής. Πόσες φορές έπαιρνα ενθουσιασμένος fb και μετά έβλεπα το υπόλοιπο σώμα και ερχόταν ΤΟ ξενερωμα εχω χάσει το μέτρημα. Πραγματικά νομίζω ότι το Τιντερ έχει βγει, για να βρουν χαρά στα σκέλια τους τα μπάζα.

Γενικά Ελλάδα είναι μουφα η εφαρμογή όπως πολύ σωστά είπαν οι προλαλησαντες. Περισσότερες πιθανότητες έχεις στο μπαντού που κι αυτό είναι καμμένο.
ρε παιδια θα μας τρελανετε? 3 ο ενας 4 ο αλλος αυτο ειναι πολυ καλο σκορ . δε μας λετε σε ποσο καιρο . πολλους καφεδες? εχω κανει μερικα ματς αλλα εκοβαν τη συνομιλια μετα απο μερικα μυνηματα . προσωπικα δε θα με χαλουμε να εβγαζα μια μετρια μια στο τοσο χωρις κοπο και πολλα παρε δωσε μιας και εχω σχεση
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
αξιζει μονο εξωτερικο και ειδικα αν πατε σε ενα μερος για ταξιδι το ενεργοποιειτε δεκα μερες πριν το τιντερ πλας και παιρνετε τηλεφωνα απο ντοπιες και σιγουρα θα κατσει κατι ΑΛΛΑ ελλαδα ειναι σκετη μουφα
σκωτια 10 μερες δε δουλεψε οπως ειπα
βεβαια δε το ειχα ενεργοποιησει απο πριν
εκανα ματς αλλα με μια μιλησα αρκετα αλλα δε συναντηθηκαμε θεωρω λιγο τις 10 μερες εκτος αν εχεις τυχη
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
σκωτια 10 μερες δε δουλεψε οπως ειπα
βεβαια δε το ειχα ενεργοποιησει απο πριν
εκανα ματς αλλα με μια μιλησα αρκετα αλλα δε συναντηθηκαμε θεωρω λιγο τις 10 μερες εκτος αν εχεις τυχη

Πριν φύγω για σκωτία, το χρησιμοποίησα για 3 μέρες ελλάδα και είχα πάρα πολλά ματς. Δεν ξέρω πώς θα εξελίσσοταν, δεν μίλησα με καμία μιας και δεν είχα χρόνο, απλά το κατέβασα για την καβλάδα.

Όταν πήγα σκωτία τίποτα. Καθόλου, ελάχιστα ματς, εκ των οποίων μόνο ένα μου έκατσε, με μια αμερικάνα, πολύ ωραία γκόμενα. Νομίζω έχει να κάνει πιο πολύ με τα πρότυπα ομορφιάς. Εγώ ως μελαχρινός με γένια κλπ, τυπικός έλληνας δηλαδή δεν τους κάνω τόση αίσθηση. Απεναντίας, αν είσαι ξανθός και ανοιχτόχρωμος, έχεις πιο πολύ σουξέ. Χωρίς να θέλω να γίνομαι ρατσιστής, εδώ οι γκόμενες μας έχουν όπως οι ελληνίδες τους πακιστανούς. Με έξυπνο ψηστήρι έχεις τύχη, αλλά γενικά είναι δύσκολο με τις σκωτσέζες
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
428
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
1
ρε παιδια θα μας τρελανετε? 3 ο ενας 4 ο αλλος αυτο ειναι πολυ καλο σκορ . δε μας λετε σε ποσο καιρο . πολλους καφεδες? εχω κανει μερικα ματς αλλα εκοβαν τη συνομιλια μετα απο μερικα μυνηματα . προσωπικα δε θα με χαλουμε να εβγαζα μια μετρια μια στο τοσο χωρις κοπο και πολλα παρε δωσε μιας και εχω σχεση

φίλε σε είπα το χρησιμοποίησα σχεδόν 1 χρόνο.ποτέ δε πλήρωσα έκανα όσα ματς μου έδινε τη μέρα.3 βρήκα και οι 3 ήταν χοντρούλες τίποτα το ιδιαίτερο δηλαδή.Επίσης είμαι 24 δε ξέρω αν η ηλικία έπαιξε κάποιο ρόλο σε αυτό γιατί σε βλέπω απορημένο ότι κάποιος βγάζει 3 μπαζάκια απο μια εφαρμογή ίσα ίσα για μένα ήταν μια αποτυχία για αυτό και το έκοψα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αξιζει αξιζει
...στην ταυλανδη,
εκανα ματς 10 σε 1 μερα, τουλάχιστον οι 7 ηταν λεηντιμποη
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
428
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
1
αξιζει αξιζει
...στην ταυλανδη,
εκανα ματς 10 σε 1 μερα, τουλάχιστον οι 7 ηταν λεηντιμποη

καμιά κανονική έφαγες απο εκεί μέσω tinder φίλε?
φίλος που βρέθηκε στη Αγγλία για μεταπτυχιακό μου είπε ότι είχε μεγάλη επιτυχία και γάμησε αρκετά κοράσια
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.630
Κριτικές
11
Like
12.395
Πόντοι
5.060
ρε παιδια θα μας τρελανετε? 3 ο ενας 4 ο αλλος αυτο ειναι πολυ καλο σκορ . δε μας λετε σε ποσο καιρο . πολλους καφεδες? εχω κανει μερικα ματς αλλα εκοβαν τη συνομιλια μετα απο μερικα μυνηματα . προσωπικα δε θα με χαλουμε να εβγαζα μια μετρια μια στο τοσο χωρις κοπο και πολλα παρε δωσε μιας και εχω σχεση
Όλα αυτά σε 3 χρόνια συνολικά που χρησιμοποιώ την εφαρμογή κατά διαστήματα. Οι 2 κατσανε στο 2ο ραντεβού, ή μιλφ από το 1ο και η μία ήθελε πολύ ψήσιμο και ήρθε πια σπίτι μου στο 3ο μετά από κανένα μήνα. Δεν είναι κανένα φοβερό κατόρθωμα για 3 χρόνια χρήσης, πόσο μάλλον αν σκεφτείς ότι έχω επαγγελματικές φωτό με γυμνασμενο σώμα και έχω ξαναφτιάξει από την αρχή το προφίλ μου παρα πολλές φορές κάνοντας reset τα δεδομένα με όσες με είχαν κάνει swipe left ή δεν τους είχα εμφανιστεί καν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom