Νέα

HORECA 18 ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΟΥΝΟΕΚΘΕΣΕΙΣ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
Τυποι ανοιγω αυτο το θεματακι μετα και τη επισκεψη μου
στην HORECA και την μουνοθυελα απο σκληρα καβλετα :tits2:
που κυαλαρα...
οποτε παω σε εκθεσεις γενικα εχει πολυ θεμα  :tits:ειδικα με τα κοριτσακια εκθετριες πισω απο του παγκους αλλα και τις επισκεπτριες..
πειτε εμπειριες η καμακοκαταστασεις απο τετοιες μουνοεκθεσεις....
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.554
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.989
Πόντοι
14.565
Πού είναι το φωτορεπορτάζ;  :grin:
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
οσοι πηγαν ας καταθεσουν τα μουνετα ηταν πολλα και καλα τι πιπινια τι μιλφονια επαθα πλακα
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
αλλα εκανα ενα μεγαλο λαθος...πηγα με γυναικα μαζι
οποτε φατε ματια ψαρια :2funny:
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
100
Like
7.442
Πόντοι
17.586
Καλημέρα παίδες. Πέρασα και εγώ μια βόλτα.. Lavazza , Βικος και Nescafe είχαν τις καλύτερες γκόμενες. Μοντέλα.. απίστευτα μουνια. Στο Βικος είδα και μια που έχω στο instagramm. Danai lnp .. Πολύ δυνατό τεμαχιο
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Αυτό μάλιστα! Χρήσιμο ποστ, δυνατό το μωράκι! Ρε για αυτές είναι η ζωή, κουκλάρες, dolce vita, και οι άντρες να ξοδεύουν για πάρτυ τους...
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
Καλημέρα παίδες. Πέρασα και εγώ μια βόλτα.. Lavazza , Βικος και Nescafe είχαν τις καλύτερες γκόμενες. Μοντέλα.. απίστευτα μουνια. Στο Βικος είδα και μια που έχω στο instagramm. Danai lnp .. Πολύ δυνατό τεμαχιο


το να πας και να τις δεις τι να το κανεις??? το θεμα ειναι πως τις καμακωνεις??? και ποσο διαθεσιμες ειναι να καμακωθουν εκεινη τη στιγμη??? διοτι αν δεν ειναι διαθεσιμες για εσενα ειναι σιγουρα για το αφεντικο τους και αυτος ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ που πηγαινεις ως επισκεπτης....

αρα κερδισμενο το αφεντικο που γαμαει και πουλαει τα προιοντα του, κερδισμενες αυτες που εχουν δουλεια, κερδισμενοι οι διοργανωτες της εκθεσης που θα γαμησουν και αυτοι και θα μαζεψουν τα λεφτακια σου... μονος χαμενος εσυ που πληρωσες κιολας για να μπεις
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
επιβεβεβαιωνω,θυελλα απο μουνοτρυπιδια :takethis:
οχι και να πληρωσετε ρε μαγκες :huh:
τελος παντων,αν δεν βρεις προσκληση και πληρωσεις,κανεις εγγραφη στην εισοδο και απο την επομενη χρονια σου στελνουν προσκληση :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.603
Like
14.493
Πόντοι
3.656
Καλημέρα παίδες. Πέρασα και εγώ μια βόλτα.. Lavazza , Βικος και Nescafe είχαν τις καλύτερες γκόμενες. Μοντέλα.. απίστευτα μουνια. Στο Βικος είδα και μια που έχω στο instagramm. Danai lnp .. Πολύ δυνατό τεμαχιο


τυπε δεν θα γαμουσε που δεν θα γαμουσε κανενας τυπος,τουλαχιστον κανενα καφεδακι κερναγανε εκει;     :S :S :S
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
παω στοιχημα οτι οι μισοι απο δω μεσα θα πηγαν horeca μιλατε ρε....γινοταν της ποπης
εκτος απο τη horeca που χε πολυ μουνι, γενικα σε αρκετες εκθεσεις
εχει πιπινια εκθετριες αρκει να χεις ορεξη για ψηστηρι και να σαι παραμυθας...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
παω στοιχημα οτι οι μισοι απο δω μεσα θα πηγαν horeca μιλατε ρε....γινοταν της ποπης
εκτος απο τη horeca που χε πολυ μουνι, γενικα σε αρκετες εκθεσεις
εχει πιπινια εκθετριες αρκει να χεις ορεξη για ψηστηρι και να σαι παραμυθας...

Ναι φώτο δε βλέπω όμως...Χαχαχα
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
100
Like
7.442
Πόντοι
17.586
το να πας και να τις δεις τι να το κανεις??? το θεμα ειναι πως τις καμακωνεις??? και ποσο διαθεσιμες ειναι να καμακωθουν εκεινη τη στιγμη??? διοτι αν δεν ειναι διαθεσιμες για εσενα ειναι σιγουρα για το αφεντικο τους και αυτος ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ που πηγαινεις ως επισκεπτης....

αρα κερδισμενο το αφεντικο που γαμαει και πουλαει τα προιοντα του, κερδισμενες αυτες που εχουν δουλεια, κερδισμενοι οι διοργανωτες της εκθεσης που θα γαμησουν και αυτοι και θα μαζεψουν τα λεφτακια σου... μονος χαμενος εσυ που πληρωσες κιολας για να μπεις

Το υφακι σου τυπε δεν μου αρέσει καθόλου. Λοιπόν μπήκα τζάμπα γιατί είμαι επαγγελματίας . Τον αν γάμησα ή γνώρισα ή δεν γνώρισα δεν θα το πω δημόσια γιατί υπάρχουν άτομα σαν εσένα.
Έκατσα και έγραψα που πήγα και έγραψες τη μαλακιά σου.
Εγώ μάγκες πήγα για την έκθεση και όχι για τα μουνια. Απλά έτυχε να έχει και μουνια και κατέθεσα τι είδα. Πήγε πάνω από 100.000 κόσμος... Περιμένει κανείς να βγάλει γκόμενα μοντέλο στη horeca ? Νομίζω πως όχι!
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
Το υφακι σου τυπε δεν μου αρέσει καθόλου. Λοιπόν μπήκα τζάμπα γιατί είμαι επαγγελματίας . Τον αν γάμησα ή γνώρισα ή δεν γνώρισα δεν θα το πω δημόσια γιατί υπάρχουν άτομα σαν εσένα.
Έκατσα και έγραψα που πήγα και έγραψες τη μαλακιά σου.
Εγώ μάγκες πήγα για την έκθεση και όχι για τα μουνια. Απλά έτυχε να έχει και μουνια και κατέθεσα τι είδα. Πήγε πάνω από 100.000 κόσμος... Περιμένει κανείς να βγάλει γκόμενα μοντέλο στη horeca ? Νομίζω πως όχι!


εμεις εδω μιλαμε για μουνια παντως.. το ιδιο και αυτος που ανοιξε το θεμα... αν και σε παρεθεσα το μνμ μου δεν απευθυνοταν σε εσενα οποτε μη το παρεις προσωπικα...


αλλα αμα παω εγω και σου κανω το κοινο στην εκθεση εσυ φαινεσαι ο σπουδαιος... οποτε εσενα θα προσεξουν τα γκομενακια... εμενα και να με προσεξουν στο γρηγορο περασμα που θα κανω δεν εχω ελπιδες... οποτε τι να παω να κανω?? να παω να τσιμπησω φαγητο κ να πιω 1 κοκακολα και 2 μπυρες? αυτα τα κανω και σπιτι μου...


το θεμα ειναι τα μουνια.. αν γινει το κλιμα φιλικο προς το φλερτ σε αυτα τα μερη - και γενικα οπου το κλιμα ειναι φιλικο προς το φλερτ και οι γυναικες δεκτικες στην πουτσα μας εκει (πρεπει να) παμε....


οπου μας θελουν μονο ως πελατες δεν παμε (η δεν παμε με σκοπο αλλο απο το να ειμαστε πελατες)..


επειδη εμας λοιπον δε μας ενδιαφερει το φαγοποτι εδω μεσα αλλα να γαμησουμε κατεληξα στο συμπερασμα οτι δεν αξιζει να παμε στις εκθεσεις αυτου του ειδους...
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
100
Like
7.442
Πόντοι
17.586
εμεις εδω μιλαμε για μουνια παντως.. το ιδιο και αυτος που ανοιξε το θεμα... αν και σε παρεθεσα το μνμ μου δεν απευθυνοταν σε εσενα οποτε μη το παρεις προσωπικα...


αλλα αμα παω εγω και σου κανω το κοινο στην εκθεση εσυ φαινεσαι ο σπουδαιος... οποτε εσενα θα προσεξουν τα γκομενακια... εμενα και να με προσεξουν στο γρηγορο περασμα που θα κανω δεν εχω ελπιδες... οποτε τι να παω να κανω?? να παω να τσιμπησω φαγητο κ να πιω 1 κοκακολα και 2 μπυρες? αυτα τα κανω και σπιτι μου...


το θεμα ειναι τα μουνια.. αν γινει το κλιμα φιλικο προς το φλερτ σε αυτα τα μερη - και γενικα οπου το κλιμα ειναι φιλικο προς το φλερτ και οι γυναικες δεκτικες στην πουτσα μας εκει (πρεπει να) παμε....


οπου μας θελουν μονο ως πελατες δεν παμε (η δεν παμε με σκοπο αλλο απο το να ειμαστε πελατες)..


επειδη εμας λοιπον δε μας ενδιαφερει το φαγοποτι εδω μεσα αλλα να γαμησουμε κατεληξα στο συμπερασμα οτι δεν αξιζει να παμε στις εκθεσεις αυτου του ειδους...

Μα ποιος σατανάς θα σκεφτεί να πάει να γνωρίσει γκόμενα στην horeca ή σε οποιαδήποτε έκθεση? Οι περισσότερες αν όχι όλες δεν έχουν ιδέα απλά τους είπαν θα λέτε 2 μαλακίες . Μιλάνε σε όλους και πρέπει να είσαι πολύ εμφανίσιμος , κωλοφαρδος ή γνωστός του γνωστού που είναι στο περίπτερο και την ξέρει για να την γνωρίσει. Δηλαδή 5% πιθανότητα. Εγώ συγκεκριμένα που πήγα και με γκόμενα δεν μπορούσα ούτε να κουνηθώ !!
Λοιπόν εγώ είπα ότι είχε γκομενάκια , είπα και μια που ξέρω να μπείτε να τη δείτε. Το συμπέρασμα είναι ότι η μόνη έκθεση που αξίζει να πας σαν μελος του bou είναι το erotica
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
οκ εγω σχολιαζω το οτι "Εχει γκομενακια" δεν εχει κανενα απολυτως νοημα αν αυτα δεν ειναι για "προσβασιμα" απο εμας... οχι μονο στην εκθεση αλλα οπουδηποτε.. δελεαρ πρεπει να αποτελουν οι γκομενες που θελουν  να τις πηδηξουμε.. να βλεπουμε βλεπουμε και απο το ιντερνετ χωρις να τους δινουμε και αξια

προσωπικα ουτε στο εροτικα παω γιατι δεν πιστεψα ποτε οτι οι γυναικες που ειναι εκει ειναι ανοιχτες στη γνωριμια με τον επισκεπτη (ειδικα αυτης της εκθεσης) η οτι επιδιωκουν κατι τετοιο...

οποτε απεχω και καταθετω τα λεφτα μου μονο εκει που με θελουνε... και οχι εκει που με θελουνε για πελατη... σας προτεινω να κανετε ολοι το ιδιο
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
τυπε δεν θα γαμουσε που δεν θα γαμουσε κανενας τυπος,τουλαχιστον κανενα καφεδακι κερναγανε εκει;     :S :S :S
τυπε μπορεις να πιεις και 200 καφεδες αν θες,αντικειμενικα και αλλες τοσες μπυρες.
κατι ψευτοχιπστερ barista στην ipanemo εκαναν τον χειροτερο καφε :vomit: :vomit: :vomit:
:S :S :S
 

afentikos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2018
Μηνύματα
54
Like
57
Πόντοι
0
Στο Βικος είδα και μια που έχω στο instagramm. Danai lnp .. Πολύ δυνατό τεμαχιο
Την ειδα κ γω στο insta,εχει φωτο στο προφιλ της με μια κουβερτα που ουτε αστεγος δε την εχει! κατι τετοιες εχουν χιλιαδες καμμενους followers που νομιζουν οτι ειναι κ καποιες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom