Νέα

Γιατί δεν μαυρίζει η ντούντα μας?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Το καλοκαίρι έρχεται  :rockon:
Και τα νινιά βρωμάνε!!!!
Αλλά σκέφτομαι ότι αν την τεντώνω στην ταράτσα (ε μη με πάρει μάτι η θεια Χαρίκλεια και καυλώσει) δεν θα μαυρίσει  :2funny:
Άλλοι κάνουν σολάριουμ, εγώ σκέφτομαι να κάνω ψωλάριουμ  :2funny: :2funny:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Παρε σπρει και πέρασε τη κανα χερι  :2funny:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Ρε παιχτη ηθελα να ανοιξω τρολονημα και με κοψες τωρα ομως..  :headbang:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Τεσπα ανοιγω και γω μια μαλακια έτσι για καλη Κυριακή..
 

Επισκέπτης
Θα σου πω όμως τα εξής: παρόλο που δεν είμαι μελαχρινός (καστανά έχω, τώρα αραιώνουμε και ασπρίζουμε παράλληλα) αν εκτίθεμαι στον ήλιο τα καλοκαίρια, αρπάζει το δέρμα μου γρήγορα σχετικά και φαίνομαι σαν πάκης, είτε περουβιανός :grin:
Ξέχωρα ότι είναι Κυριακή σήμερα και λέω κάτσε να πούμε καμμιά μαλακία, είναι όντως ένα ερώτημα......
Όταν πάω καλοκαιριάτικα για επισκευή και ξεβρακώνομαι βλέπουν τα :smitten: ρωσσιδάκια το κοντράστ του δέρματος :grin:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Χωρις πλάκα τώρα δε μαυριζει οντως? Δε μπορει αν τη λιάζεις καλά θα αρπαζει..
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Να της βάλεις αντηλιακό να μην σου καεί :grin:
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
'Όσο μεγαλώνει ο άνθρωπος ασπρουλιάζει. Όπως και με το άσπρισμα των μαλών έτσι και η επιδερμίδα μας
δεν μαυρίζει όσο μαύριζε όσο είμασταν νεότεροι..
Αυτό γίνεται λόγω μείωσης της μελανίνης και άλλων ορμονικών αλλαγών..
Σημαντικός ρόλος είναι και η κληρονομικότητα. Αυτό πρακτικά σημαίνει ότι στην ηλικία στην οποία «γκρίζαραν» ή «άσπρισαν» οι γονείς ή οι παππούδες σας, είναι πιο πιθανό να αρχίσετε κι εσείς να παρατηρείτε τα μαλλιά σας να χάνουν το χρώμα τους και να μην «μαυρίζετε» πλέον με την έκθεση του σώματος σας στον ήλιο κατά την διάρκεια του θαλάσσιου μπάνιου.
Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να χρησιμοποιούμε αντηλιακά για την προστασία μας.
Υπάρχουν τρόφιμα που μπορούν να αντιστρέψουν την διαδικασία αυτή.
Αλλά μάλλον αυτό είναι μούφα.

:zombie: :zombie: :zombie:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
Το καλοκαίρι έρχεται  :rockon:
Και τα νινιά βρωμάνε!!!!
Αλλά σκέφτομαι ότι αν την τεντώνω στην ταράτσα (ε μη με πάρει μάτι η θεια Χαρίκλεια και καυλώσει) δεν θα μαυρίσει  :2funny:
Άλλοι κάνουν σολάριουμ, εγώ σκέφτομαι να κάνω ψωλάριουμ  :2funny: :2funny:

Συμφωνω αλλα αν δεν εχεις ξανακανει θελει προσοχη γιατι καιγονται τα @@ .Τιπ και κρατα το να βαζεις τα @@ σου σε κοντη καλτσα  ...
 

Επισκέπτης
Σωστός ο σαπάκιας, +μφωνώ σε όλα.
Νίτρο, άσχετα με τη μαλακία λόγω της Κυριακής, εντάξει μην νομίσετε ότι θα πάρω τις ταράτσες και θα κάθομαι με τις ώρες :grin: αλλά πες για 5-10 λεπτά όταν πάω για μπάνιο :grin:
Kαλή μεσημέρι σε όλους :hi: καταγράφουμε αποδόσεις και δρόμο για τα :smitten: Rossidakia  :rockon: pernane ta skor τις τελευταίες μέρες  :rockon:
 

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Το καλοκαίρι έρχεται  :rockon:
Και τα νινιά βρωμάνε!!!!
Αλλά σκέφτομαι ότι αν την τεντώνω στην ταράτσα (ε μη με πάρει μάτι η θεια Χαρίκλεια και καυλώσει) δεν θα μαυρίσει  :2funny:
Άλλοι κάνουν σολάριουμ, εγώ σκέφτομαι να κάνω ψωλάριουμ  :2funny: :2funny:
ντουνταρα το θεμα δεν είναι να την μαυρισεις μονο αλλα για να μοιαζει με αραπη πρεπει και να τη μεγαλώσεις.
 

Επισκέπτης
Κοίτα και να πιάσω χιλιάδες στο Στοίχημα δεν πρόκειται να τη μακρύνω περισσότερο, όχι ότι είμαι 25άρης αλλά δεν είμαι και 12αρι ΜΕΤΑΧΑ ;)
Υποθέτω να αντιλαμβάνεσαι ότι θα κάνω άλλα πράγματα στα μεσήλικα ή στα γεράματα (όποτε κάτσει κι αν κάτσει το πακέτο).
Ντουντοθεραπεία me alla logia :2funny:
 

askeris

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2010
Μηνύματα
777
Like
674
Πόντοι
86
Κοίτα και να πιάσω χιλιάδες στο Στοίχημα δεν πρόκειται να τη μακρύνω περισσότερο, όχι ότι είμαι 25άρης αλλά δεν είμαι και 12αρι ΜΕΤΑΧΑ ;)
Υποθέτω να αντιλαμβάνεσαι ότι θα κάνω άλλα πράγματα στα μεσήλικα ή στα γεράματα (όποτε κάτσει κι αν κάτσει το πακέτο).
Ντουντοθεραπεία me alla logia :2funny:

Ντουντα, πες τους ότι οποιος δεν ξερει να τη χρησιμοποιει τη μεγαλωνει. Συμφωνεις;
 

Επισκέπτης
φίλε κανείς δεν ξέρει τι είναι η ντούντα :)
 

Επισκέπτης
Καλό βράδυ σε όλους, ώρα για Στοίχημα.
 

Επισκέπτης
:hmm: :woldman: :coffee:
 

Συνημμένα

  • Τα κογιότ με ενοχλούν στο έχω πει 10000000 φορές...........png
    Τα κογιότ με ενοχλούν στο έχω πει 10000000 φορές...........png
    10,8 KB · Εμφανίσεις: 46
  • Υπάρχει αυτό το γαμίδι............png
    Υπάρχει αυτό το γαμίδι............png
    6,8 KB · Εμφανίσεις: 37
  • Μην γράφεις τέτοιες μαλακίες γιατί θα μας πάρουν με τις πέτρες, υπάρχουν διάφοροι εδώ μέσα.......png
    Μην γράφεις τέτοιες μαλακίες γιατί θα μας πάρουν με τις πέτρες, υπάρχουν διάφοροι εδώ μέσα.......png
    42,7 KB · Εμφανίσεις: 49
  • Ρώταγες αλλού για ρούβλια κι έφαγα κάρτα είπαμε η 1xbet είναι Ρώσσικη άρα......png
    Ρώταγες αλλού για ρούβλια κι έφαγα κάρτα είπαμε η 1xbet είναι Ρώσσικη άρα......png
    33,4 KB · Εμφανίσεις: 45

Επισκέπτης
Άστονε μωρέ να μάθει, αναλώνεσαι στις εξηγήσεις, ας ψάξει και λίγο.....
Αλλά μην το πει και σε δημόσιο χώρο, θα τον πάρουν με τις πέτρες, εμ εγώ είμαι και βλάχος οπότε τι με νοιάζει το προξενιό δεν το χάνω......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom