Νέα

Τσούξιμο στο κατούρημα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sparkling_water
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Δεν ξέρω αν είναι αφροδίσιο ή ουρολοίμωξη ή οτιδήποτε άλλο, αλλά από εχθές με πονούσε λίγο η πέτσα και σήμερα που κατούρησα με έτσουξε και είδα πως έχω δεξιά και αριστερά από την ουρήθρα λίγο κάτι σαν μικρές φλεγμονές.

Θα πάω σε γιατρό την Δευτέρα, αλλά επειδή τσούζει, ξέρει κανένας που έχει περάσει κάτι παρόμοιο αν υπάρχει κάποια αλοιφή για άμεση ανακούφιση στο κατούρημα επειδή τσούζει η μαλακία;
 

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
417
Κριτικές
13
Like
557
Πόντοι
3.230
Δεν ξέρω αν είναι αφροδίσιο ή ουρολοίμωξη ή οτιδήποτε άλλο, αλλά από εχθές με πονούσε λίγο η πέτσα και σήμερα που κατούρησα με έτσουξε και είδα πως έχω δεξιά και αριστερά από την ουρήθρα λίγο κάτι σαν μικρές φλεγμονές.

Θα πάω σε γιατρό την Δευτέρα, αλλά επειδή τσούζει, ξέρει κανένας που έχει περάσει κάτι παρόμοιο αν υπάρχει κάποια αλοιφή για άμεση ανακούφιση στο κατούρημα επειδή τσούζει η μαλακία;
δεν ξερω ποσο πολυ σε ενοχλει καλα ειναι να πας σε ενα γιατρο αμα πας φαρμακειο ξερουν αυτοι απλα να ξερεις οτι μπορει να ειναι απλος ενας εριθισμος που μπορει να προελθει απο την συχνοτητα της ερωτικης επαφης και ειδικα στην πρωκτικη απο τα δοντια στο στοματικο.κανε πλυσης με χλιαρο νερο και σαπουνι ειδικα αμα βρεις αυτο που χρησιμοποιουν η γυναικες για της ευσθητες περιοχες και να ξεπλενεις και να σκουπιζεις καλα μεχρι να πας σε καποιο γιατρο αμα δεν υποχωρηση
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Δεν ξέρω αν είναι αφροδίσιο ή ουρολοίμωξη ή οτιδήποτε άλλο, αλλά από εχθές με πονούσε λίγο η πέτσα και σήμερα που κατούρησα με έτσουξε και είδα πως έχω δεξιά και αριστερά από την ουρήθρα λίγο κάτι σαν μικρές φλεγμονές.

Θα πάω σε γιατρό την Δευτέρα, αλλά επειδή τσούζει, ξέρει κανένας που έχει περάσει κάτι παρόμοιο αν υπάρχει κάποια αλοιφή για άμεση ανακούφιση στο κατούρημα επειδή τσούζει η μαλακία;

Εγω ειχα περασει κατι παρομοιο, μου ειπε ο γιατρος οτι ισως ειναι και απο κακη διατροφη, θα περασει μονο του και πραγματι περασε σε 2 εβδομαδες,καλο ειναι να κανεις  εξεταση ουρων .δυστυχως δεν υπερχει κατι να κανεις εκτος απο το να σταματησεις-για να κανουμε και λιγο χιουμορ- να κατουράς!
 
OP
OP
S

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Βασικά μου πέρασε μόνο του. Στο επόμενο κατούρημα δεν είχα ούτε τσούξιμο ούτε φλεγμονές.

Τι διάβολο.

Θα πάω στον γιατρό.
 

MrTesto

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
24
Like
1
Πόντοι
0
Βασικά μου πέρασε μόνο του. Στο επόμενο κατούρημα δεν είχα ούτε τσούξιμο ούτε φλεγμονές.

Τι διάβολο.

Θα πάω στον γιατρό.
Να πας σε γιατρό, μην πεις μου πέρασε, πρέπει να κάνεις εξετάσεις.
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.814
Like
398
Πόντοι
36
...πλύσιμο με χαμομηλακι...
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Πως το πάθαμε και δε το ξεφτιλίσαμε το νήμα; Ούτε μια ειρωνεία, ούτε ένα κακόγουστο/κακεντρεχές αστείο, μπράβο μας.
Φιλαράκι περαστικά να είναι, χαίρομαι που είσαι καλύτερα, μη το αφήσεις πάντως, κάνε τις εξετάσεις που πρεπει
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Μωρέ δε δάγκωνα τη γλώσσα μου..
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.206
Κριτικές
49
Like
22.041
Πόντοι
24.596
Πως το πάθαμε και δε το ξεφτιλίσαμε το νήμα; Ούτε μια ειρωνεία, ούτε ένα κακόγουστο/κακεντρεχές αστείο, μπράβο μας.
Φιλαράκι περαστικά να είναι, χαίρομαι που είσαι καλύτερα, μη το αφήσεις πάντως, κάνε τις εξετάσεις που πρεπει
τυπε επειδη μαλλον προκειται για AIDS δεν θελαμε να τον τρομαξουμε τον τυπο :S :S :S
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpg
    αρχείο λήψης.jpg
    11 KB · Εμφανίσεις: 39

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
Τυποι σκεφτομαι να ανοιξω ενα κυριακατικο τρολονήμα... ψιλομακαβριο ομως.. να το σκασω?
 

Επισκέπτης
Θα ανοίξω εγώ, σκασμός όλοι!
Αλλά θα πάω να την πέσω, είμαι χωμαίνη......................
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
θα σκιαχτειτε λιγο το λεω να το ξερετε..
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
809
Πόντοι
96
καλά υπάρχει ακόμη κόσμος που γαμάει και δεν πίνει fanta?
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
Το σκασα  :2funny:
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Δεν ξέρω αν είναι αφροδίσιο ή ουρολοίμωξη ή οτιδήποτε άλλο, αλλά από εχθές με πονούσε λίγο η πέτσα και σήμερα που κατούρησα με έτσουξε και είδα πως έχω δεξιά και αριστερά από την ουρήθρα λίγο κάτι σαν μικρές φλεγμονές.

Θα πάω σε γιατρό την Δευτέρα, αλλά επειδή τσούζει, ξέρει κανένας που έχει περάσει κάτι παρόμοιο αν υπάρχει κάποια αλοιφή για άμεση ανακούφιση στο κατούρημα επειδή τσούζει η μαλακία;

Αν δεν έχει περάσει ακόμα και πονάς έχεις βλεννόρροια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom