Νέα

Η Wind εναντιον Torrent Trackers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα statusorama
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
15
Like
1.553
Πόντοι
6.240
Η φανταστικη  :vomit: αυτη εταιρια με τις τελειες ταχυτητες :jerking: και με αψογη καλυψη δικτυου αποφάσισε το απιστευτο...

Μπλοκαρε την προσβαση σε magico και greek-tracker...

H ανεπισημη απαντηση τους προς το παρον ειναι οτι υπαρχει δικαστικη αποφαση....

Ολοι οι υπολοιποι παροχοι εχουν προσβαση κανονικα στις παραπάνω σελιδες.

Για προσβαση με γραμμη wind υποχρεωτικα αλλαγη των DNS σε αυτους τις google (8.8.8.8 και 8.8.4.4)

Θέλω να δω τι θα κανουν τοσες χιλιομετρα οπτικες ινες που απλωσανε αμα δεν μπορουν να τις χαρουν οι χρηστες????
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
η wind είχε τον προπερασμένο Οκτώβριο(2016) μια "ολιγοήμερη" προσφορά μέσω τηλεφώνου για doubleplay που δύσκολα έλεγες όχι. Με 24μηνη δέσμευση και 18,90ε για τους πρώτους 6 μήνες με τους 2 πρώτους μήνες μάλιστα να είναι δωρεάν, χωρίς έξοδα σύνδεσης με δώρο τα 300 λεπτά ομιλίας κάθε μήνα και ένα 7' τάμπλετ bitmore (για πέταμα..) δώρο. Στη συμφωνία μετά τους πρώτους έξι μήνες το πάγιο πήγαινε λίγο παραπάνω, με κάτι εξτρα φόρους που προέκυψαν αργότερα έφτασε 22,55ε. οκ μέχρι εδώ.
έρχεται ο λογαριασμός Ιανουαρίου 2018 και τα μουνόπανα το κάνανε 28,33ε. :vomit:
απο μένα δεν ξαναπέρνουν φράγκο με το που λήξει το συμβόλαιο. από δω και πέρα συμβόλαια χωρίς καμία δέσμευση χρόνου  :headbaning1:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.535
Κριτικές
190
Like
47.908
Πόντοι
41.443
ρε δεν υπαρχει χειροτερη εταιρια λεμε.
θυμαμαι πριν χρονια που την ειχα καταγγειλει στην ΕΕΤΤ,δικαιωθηκα κι ακομα μου ζαλιζουν τον πουτσο για συμβολαιο.
θα ξαναπαρουν τα αρχιδια μου
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Μπλοκαρε την προσβαση σε magico και greek-tracker...
H ανεπισημη απαντηση τους προς το παρον ειναι οτι υπαρχει δικαστικη αποφαση
προκειται γαι μεγαλο αληταριο
πολλοι χρηστες δεν μπορουν να μπουν ακομα ουτε με τις αλλαγες αυτες  εχουν εμφανιστει πολλα παραπονα στο facebook
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.768
Like
7.706
Πόντοι
2.306
Και εγώ είμαι δυσαρεστημένος με την Wind. Διέκοψα πριν 3 χρόνια και δεν ξανασχολήθηκα.
 

MrTesto

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
24
Like
1
Πόντοι
0
Exω ακούσει τα χειρότερα, δεν πρόκειται να βάλω ποτέ Wind.
 

Επισκέπτης
Η εταιρία είναι 100% Αιγυπτιακή. Γι' Αφρικανούς , μόνο  !
 

be water

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2018
Μηνύματα
87
Κριτικές
4
Like
239
Πόντοι
280
Δεν έχω κανένα παράπονο εκτός απο την τηλεφωνική εξυπηρέτηση αν χρειαστεί που σε χρεώνει 0,25 λεπτά και μένεις να περιμένεις πολύ ώρα να σε συνδέσουν
Το δίκτυο ειναι εντάξει
 

Hellenes

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
593
Like
135
Πόντοι
6
Greek trackers ουδεποτε χρησιμοποιουσα ,παντως στην vodafone που ειμαι δεν εχω κανενα προβλημα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
η wind είχε τον προπερασμένο Οκτώβριο(2016) μια "ολιγοήμερη" προσφορά μέσω τηλεφώνου για doubleplay που δύσκολα έλεγες όχι. Με 24μηνη δέσμευση και 18,90ε για τους πρώτους 6 μήνες με τους 2 πρώτους μήνες μάλιστα να είναι δωρεάν, χωρίς έξοδα σύνδεσης με δώρο τα 300 λεπτά ομιλίας κάθε μήνα και ένα 7' τάμπλετ bitmore (για πέταμα..) δώρο. Στη συμφωνία μετά τους πρώτους έξι μήνες το πάγιο πήγαινε λίγο παραπάνω, με κάτι εξτρα φόρους που προέκυψαν αργότερα έφτασε 22,55ε. οκ μέχρι εδώ.
έρχεται ο λογαριασμός Ιανουαρίου 2018 και τα μουνόπανα το κάνανε 28,33ε. :vomit:
απο μένα δεν ξαναπέρνουν φράγκο με το που λήξει το συμβόλαιο. από δω και πέρα συμβόλαια χωρίς καμία δέσμευση χρόνου  :headbaning1:
τα ιδια κ σε μενα φιλε
κ μαλιστα οταν τους ρωτησα μου ειπαν ολες οι εταιρειες το αυξησανε...φοβερο επιχειρημα.
ταχυτητα τραγικη (συνδεδεμενος με καλωδιο κ οχι wifi),περιμενω σε κανα 6-μηνο να ληξει το συμβολαιο μου κ μπραφ.
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.689
Like
1.436
Πόντοι
216
Και σε ποια εταιρια να παμε που να εχει ανταγωνιστικες τιμες?
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
τα ιδια κ σε μενα φιλε
κ μαλιστα οταν τους ρωτησα μου ειπαν ολες οι εταιρειες το αυξησανε...φοβερο επιχειρημα.
ταχυτητα τραγικη (συνδεδεμενος με καλωδιο κ οχι wifi),περιμενω σε κανα 6-μηνο να ληξει το συμβολαιο μου κ μπραφ.

OTE με wifi σταθερά στα 23 ΜΒ/sec το download !!!
 

qsys12

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2011
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Εγω ρε μάγκες έχω ΟΤΕ vdsl είμαι ένα στενό από τη καμπίνα πιάνω 50mbps ούτε προβλήματα έχω ουτε τίποτα. Από τότε που ήρθε και μου έκανε τη σύνδεση δεν τους έχω ξαναενοχλησει. Ετιαριες πάροχοι και αρχιδια. Άμα πάθεις τίποτα περιμένεις κάνα μήνα να στο φτιαξουν
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Πλέον στην αγορά του vod μπαίνουν τα μεγάλα πιστόλια (Netflix, υβριδική ΕΡΤ κλπ.), τα οποία φυσικά δεν θα αφήσουν τα τόρεντ να δουλεύουν αέρα πατέρα. Σύντομα θα δούμε ρύθμιση τύπου Γερμανίας ή Γαλλίας. Οι ίνες δεν μπήκαν για χάρη καμιάς WInd ή Cosmote, αλλά για τα μεγάλα πορτοφόλια που μπαίνουν στην αγορά και για την πλήρη ψηφιοποίηση των πάντων, σιγά μην αφήσουν κομάτι της πίττας να φεύγει σε πειρατάκους
 

Krish

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2015
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
82
Πόντοι
0
Και τώρα τι κάνουμε όσοι έχουμε Wind, αλλάζουμε εταιρία η υπάρχει κανένας άλλος τρόπος να μπούμε στο greek-team?
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
εαν εχεις facebook πηγαινε και βρες το magico.info  εχει βαλει οδηγιες εκει

kapaki-  greek team- magico  τα εχει κλειδωσει η wind
 

dantedmc

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.835
Κριτικές
3
Like
10.332
Πόντοι
2.736
Και τώρα τι κάνουμε όσοι έχουμε Wind, αλλάζουμε εταιρία η υπάρχει κανένας άλλος τρόπος να μπούμε στο greek-team?
Δες στην πίσω σελίδα. Αλλάζεις τους dns και όλα οκ! Κάποτε θυμάμαι ότι ίδιο είχε γίνει και στην altec telecoms. Είχα φίλο που δούλευε εκεί και μου είπε ότι η εταιρία παραγωγής που είχε τα πνευματικά δικαιώματα εκανα μήνυση στην τότε εταιρία επειδή κάποιος κατέβασε το back to the future. Αχαχαχχαχαχα
 

Krish

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2015
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
82
Πόντοι
0
Άλλαξα τους DNS και μπαίνω κανονικά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom