Νέα

Παρθένος ετών 26 με νοητική υστέρηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα voltairos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 6K
  • Ετικέτες
    παρθένος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Έχει ο αδελφός μου έναν γνωστό στο στρατό. Το παιδάκι το έχω δει κι εγώ και δε ξέρω γιατί το έχουν στείλει στρατό. Είναι για Ι10. Πολλά προβλήματα και νοητικά και υγείας.
Το παιδί αυτό όπως είναι αναμενόμενο είναι παρθένος και ο αδελφός μου μαζί με άλλους 5-6 έχουν βαλθεί να τον πάνε για την πρώτη του φορά. Προσωπικά το θεωρώ κακή ιδέα αλλά αν τελικά αποφασίσουν να τον πάνε στα κόκκινα φώτα, που πιστεύεται ότι θα έχει καλύτερη μεταχείριση ?
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
θα  πρεπει ομως,να ερθει σε επαφη μεγαλο παιδι.
 

Rififis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
216
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Να το αφήσουν το παιδί ήσυχο λέω εγώ. Επειδή ο στρατός είναι εικόνα της κοινωνίας, το πιο πιθανό είναι πως οι τύποι το βλέπουν λίγο στη φάση "να σπάσουμε και λίγο πλάκα". Εάν το παιδί για τον οποιοδήποτε λόγο δεν τα καταφέρει την πρώτη φορά λόγω των προβλημάτων που αναφέρεις δεν ξέρεις πως θα του βγει μετά...όλοι αυτοί οι 5-6 δεν νομίζω πως θα ενδιαφερθούν με τον οποιοδήποτε τρόπο.
Φαντάζομαι (και ελπίζω) το παιδί έχει οικογένεια που θα ενδιαφέρεται για αυτόν και είναι πιο κατάλληλοι να δουν τι θα κάνουν και πότε. Και για εμένα είναι κακή ιδέα και θα πρέπει να το αφήσουν ήσυχο το παιδί και αν ενδιαφέρονται για αυτόν μόνο να τον "προστατέψουν" όσο γίνεται από τον κάθε λογής κάφρο που θα βρεθεί μέσα στο στρατόπεδο.  
 

cum gun

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
Σας έχει δείξει ότι τον ενδιαφέρει μια τέτοια πράξη?
Η έχετε στο μυαλό σας εσείς ότι πρέπει ντε και καλά να γαμησει.
Μη θεωρείτε τις δικές σας σκέψεις, ώς δικές του.
Θα του προξενησετε και άλλα προβλήματα πλέον αυτών που έχει.
Μη καταστρέψετε περισσότερο αυτό το παιδί...
Μόνο αν ήταν γιος σου θα είδες δικαίωμα να του το κάνεις, παίρνοντας και τις αντίστοιχες ευθύνες.
Γνώμη μου
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Έχει ο αδελφός μου έναν γνωστό στο στρατό. Το παιδάκι το έχω δει κι εγώ και δε ξέρω γιατί το έχουν στείλει στρατό. Είναι για Ι10. Πολλά προβλήματα και νοητικά και υγείας.
Το παιδί αυτό όπως είναι αναμενόμενο είναι παρθένος και ο αδελφός μου μαζί με άλλους 5-6 έχουν βαλθεί να τον πάνε για την πρώτη του φορά. Προσωπικά το θεωρώ κακή ιδέα αλλά αν τελικά αποφασίσουν να τον πάνε στα κόκκινα φώτα, που πιστεύεται ότι θα έχει καλύτερη μεταχείριση ?

Τυπε ποιο μελος του site ειναι  :think: :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.608
Like
14.509
Πόντοι
3.656
Έχει ο αδελφός μου έναν γνωστό στο στρατό. Το παιδάκι το έχω δει κι εγώ και δε ξέρω γιατί το έχουν στείλει στρατό. Είναι για Ι10. Πολλά προβλήματα και νοητικά και υγείας.
Το παιδί αυτό όπως είναι αναμενόμενο είναι παρθένος και ο αδελφός μου μαζί με άλλους 5-6 έχουν βαλθεί να τον πάνε για την πρώτη του φορά. Προσωπικά το θεωρώ κακή ιδέα αλλά αν τελικά αποφασίσουν να τον πάνε στα κόκκινα φώτα, που πιστεύεται ότι θα έχει καλύτερη μεταχείριση ?


τυπε μπορει να κανει καλη καριερα σαν βουλευτης του συριζα    :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • karanikas.jpg
    karanikas.jpg
    17 KB · Εμφανίσεις: 71
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Να το αφήσουν το παιδί ήσυχο λέω εγώ. Επειδή ο στρατός είναι εικόνα της κοινωνίας, το πιο πιθανό είναι πως οι τύποι το βλέπουν λίγο στη φάση "να σπάσουμε και λίγο πλάκα". Εάν το παιδί για τον οποιοδήποτε λόγο δεν τα καταφέρει την πρώτη φορά λόγω των προβλημάτων που αναφέρεις δεν ξέρεις πως θα του βγει μετά...όλοι αυτοί οι 5-6 δεν νομίζω πως θα ενδιαφερθούν με τον οποιοδήποτε τρόπο.
Φαντάζομαι (και ελπίζω) το παιδί έχει οικογένεια που θα ενδιαφέρεται για αυτόν και είναι πιο κατάλληλοι να δουν τι θα κάνουν και πότε. Και για εμένα είναι κακή ιδέα και θα πρέπει να το αφήσουν ήσυχο το παιδί και αν ενδιαφέρονται για αυτόν μόνο να τον "προστατέψουν" όσο γίνεται από τον κάθε λογής κάφρο που θα βρεθεί μέσα στο στρατόπεδο. 

+1 ta ypoloipa einai ΜΑΛΑΚΙΕΣ
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
:think: :think: :think: έχει εξαφανιστεί περίπου από τότε που έπιασαν τον καθυστερημένο δράκο

τυπε δεν εξαφανιστηκε κατευθειαν αλλα λιγο αργοτερα
προφανως δεν ειναι ο καθυστερημενος δρακος, αλλα η εξισου καθυστερημενη και απαρηγορητη γκομενα του
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
818
Κριτικές
66
Like
11.140
Πόντοι
3.506
Δεν είναι καλή ιδέα, καθώς μια τέτοια συνεύρεση θα μπορούσε να αποδειχθεί καταστροφική για αυτόν. Το παιδί είναι άρρωστο.
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Έχει ο αδελφός μου έναν γνωστό στο στρατό. Το παιδάκι το έχω δει κι εγώ και δε ξέρω γιατί το έχουν στείλει στρατό. Είναι για Ι10. Πολλά προβλήματα και νοητικά και υγείας.
Το παιδί αυτό όπως είναι αναμενόμενο είναι παρθένος και ο αδελφός μου μαζί με άλλους 5-6 έχουν βαλθεί να τον πάνε για την πρώτη του φορά. Προσωπικά το θεωρώ κακή ιδέα αλλά αν τελικά αποφασίσουν να τον πάνε στα κόκκινα φώτα, που πιστεύεται ότι θα έχει καλύτερη μεταχείριση ?

Τύπε εγώ λέω να μην κάνουν τίποτα. Άμα είναι όντως καθυστερημένος όπως λες εκτός του ότι η παρθενιά του είναι το μικρότερο πρόβλημά του μπορεί και να του κάνουν κακό. Να τον αφήσουν ήσυχο.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Έχει ο αδελφός μου έναν γνωστό στο στρατό. Το παιδάκι το έχω δει κι εγώ και δε ξέρω γιατί το έχουν στείλει στρατό. Είναι για Ι10. Πολλά προβλήματα και νοητικά και υγείας.
Το παιδί αυτό όπως είναι αναμενόμενο είναι παρθένος και ο αδελφός μου μαζί με άλλους 5-6 έχουν βαλθεί να τον πάνε για την πρώτη του φορά. Προσωπικά το θεωρώ κακή ιδέα αλλά αν τελικά αποφασίσουν να τον πάνε στα κόκκινα φώτα, που πιστεύεται ότι θα έχει καλύτερη μεταχείριση ?
τυπε μπορει να αναλαβουν και οι ιδιοι να τον βοηθησουν να ξεπαρθενιαστει :S :S :S
 

Συνημμένα

  • PrisonerOfWarPart4JO07_web.jpg
    PrisonerOfWarPart4JO07_web.jpg
    299,1 KB · Εμφανίσεις: 70

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
832
Like
1.267
Πόντοι
206
Εγώ θυμήθηκα τον Κ. Ήταν ένας στη διπλανή πόλη που είχε σοβαρά θέματα αλλά την έβρισκε με τη μαλακία. Τον πήγαν να γαμήσει και του γύρισε το μάτι καθώς μέχρι τότε δεν είχε σκεφτεί τις γυναίκες ότι έκαναν το ίδιο. Άρχισε να επιτίθεται σε όποια έβρισκε μπροστά του. Το αποτέλεσμα ήταν να τον κλείσουν σε ίδρυμα και να αρχίσει τα φάρμακα. Όταν βγήκε ήταν άλλος άνθρωπος. Ένα κινούμενο φυτό από τα ψυχοφάρμακα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom