Νέα

Σέρβες για νύφες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kritik1982
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 242
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.609
Πόντοι
496
Απο αυτα που εχω δει καλοκαιρια στη Χαλκιδικη κτλ, εχω καταλαβει οτι οι Σερβες ειναι πολυ πιο προσγειωμενες απο τις Ελληνιδες, ακομα και οι πολυ ομορφες, και εχουν πολυ πιο ανεπτυγμενο το ενστικτο και την κουλτουρα του να κανουν οικογενεια.

Εχει κανεις εμπειρια με γνωριμιες με κοπελες απο Σερβια που να θελουν να ξεφυγουν απο εκει;
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Το απόλυτο νήμα που έλειπε τόσα χρόνια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.838
Κριτικές
1
Like
28.691
Πόντοι
8.006
Εμενα γιατι πηγε αμεσως το μυαλο μου στο ποσο ωραια νυφη θα ηταν η Μονικα?
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
33
Like
6.846
Πόντοι
3.496
η Μονικα απο διδ.. και αλκ.. ειναι τοσο Σερβα.. οσο Ιταλιδα ηταν και η
Μ. Κοντου στην ταινια (μια Ιταλιδα απ την Κυψελη).
Οποιος γνωριζει Σερβικη γλωσσα ας της μιλησει.. να δουμε αν θα απαντησει..  ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.838
Κριτικές
1
Like
28.691
Πόντοι
8.006
η Μονικα απο διδ.. και αλκ.. ειναι τοσο Σερβα.. οσο Ιταλιδα ηταν και η
Μ. Κοντου στην ταινια (μια Ιταλιδα απ την Κυψελη).
Οποιος γνωριζει Σερβικη γλωσσα ας της μιλησει.. να δουμε αν θα απαντησει..  ;)
Τελος παντων τύπε, και Βουλγάρα να ειναι οπως φημολογειται, αυτο δεν την κανει λιγοτερο μουνάρα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.651
Πόντοι
21.896
Τελος παντων τύπε, και Βουλγάρα να ειναι οπως φημολογειται, αυτο δεν την κανει λιγοτερο μουνάρα.
100 σερβα εχω μιλησει μαζι της που ξερω  και ειμαι απολλυτος -ειναι απο βοιβοντινα
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
33
Like
6.846
Πόντοι
3.496
100 σερβα εχω μιλησει μαζι της που ξερω  και ειμαι απολλυτος -ειναι απο βοιβοντινα
αν εχει βοιβοντινα η ρουμανια τοτε μπορει..

Τελος παντων τύπε, και Βουλγάρα να ειναι οπως φημολογειται, αυτο δεν την κανει λιγοτερο μουνάρα.
Pουμανα ειναι τυπε, απλα δεν το λεει.. για τους δικους της λογους.
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Απο αυτα που εχω δει καλοκαιρια στη Χαλκιδικη κτλ, εχω καταλαβει οτι οι Σερβες ειναι πολυ πιο προσγειωμενες απο τις Ελληνιδες, ακομα και οι πολυ ομορφες, και εχουν πολυ πιο ανεπτυγμενο το ενστικτο και την κουλτουρα του να κανουν οικογενεια.

Εχει κανεις εμπειρια με γνωριμιες με κοπελες απο Σερβια που να θελουν να ξεφυγουν απο εκει;
Μην κοιτας από Βελιγράδι μόνο κοίτα Kragujevac και Novi sad.. Αν την θέλεις για σοβαρό σκοπό δεν θα δυσκολευτείς , το δύσκολο είναι αν δεν την θέλεις για σοβαρό σκοπό..  Το καλό είναι ότι μπορείς να βρεις κάτι καλό εκεί.. Κάτι άλλο που θα στο πρότεινα , είναι να ρίξεις και μια ματιά κατά ρεπούμπλικα σρπσκα.. Ήξερα μια από Bijeljina , ηταν διαμάντι, αλλά από εκεί πρόσεξε να μην έχει σχέσεις με Βελιγράδι..αλλάζουν μόλις αποκτήσουν σχέσεις με το Βελιγράδι..
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.693
Πόντοι
606
Νομίζω ότι η καλύτερη εποχή να έβρισκες Σερβα γυναίκα ήταν την περίοδο του πολέμου ή των βομβαρδισμών το 99.Τότε όντως πολλές θα ενδιαφερόντουσαν να έρθουν μόνιμα Ελλάδα.Τώρα έχει πετάξει το πουλάκι.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.363
Κριτικές
3
Like
3.169
Πόντοι
786
Η τούμπανο στουντιακή που είναι σαν διασταύρωση Βάνας Μπάρμπα με αθλήτρια σε ρόλο παρουσιάστριας βραβείων AVN είναι απο Novi Sad αν θυμάμαι καλά μου είχε πει.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.013
Like
1.111
Πόντοι
216

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.013
Like
1.111
Πόντοι
216
Μην κοιτας από Βελιγράδι μόνο κοίτα Kragujevac και Novi sad.. Αν την θέλεις για σοβαρό σκοπό δεν θα δυσκολευτείς , το δύσκολο είναι αν δεν την θέλεις για σοβαρό σκοπό..  Το καλό είναι ότι μπορείς να βρεις κάτι καλό εκεί.. Κάτι άλλο που θα στο πρότεινα , είναι να ρίξεις και μια ματιά κατά ρεπούμπλικα σρπσκα.. Ήξερα μια από Bijeljina , ηταν διαμάντι, αλλά από εκεί πρόσεξε να μην έχει σχέσεις με Βελιγράδι..αλλάζουν μόλις αποκτήσουν σχέσεις με το Βελιγράδι..
γιατι όχι Βελιγράδι? Γιατί Βισνία?
 

γατουλης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
273
Πόντοι
280
Σιγουρα καλυτερα απο ελληνιδες ψωνια δεν το συζηταμε απο θεμα .
Αλλα τι ειδους προσωπικοτητες ειναι , αμα ειναι της λογικης σου παιρνω το παιδι και φευγω αστα




 

Velociraptoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.147
Κριτικές
35
Like
4.389
Πόντοι
796
Οι Σερβες οντος απο τις 10 οι 8 για να μη πω οι 9 ειναι μουναρες θυμαμαι πριν μια 10ετια 15ετια καμακι στο φουλ στην παραλια Κατερινης που γινετε της πουτανας το καλοκαιρι και οχι μονο απο Σερβες αλλα και Ρωσσιδες Πολωνεζες Ουγγαρεζες Ρουμανες και Βουλγαρες ρε πουστη μου απ ολες καμακωσα και εβγαλα γκομενα και γαμησια φυσικα εκτος απο Σερβα ουτε μια πολλη δυσκολες οι πουτανες αλλα για σχεση και οικογενια οτι πρεπει ο κολητος μου ειχε χτυπησει μια την ειχε 6 χρονια ομορφη και καλη κοπελα και προπαντων πιστη και τη εκανε ο μαλακας αντι να τη φερει Ελλαδα ηταν σχεση εξ αποστασεως που ερχοταν αν την ελεγε με χιλια και δεν ηταν καμμια να εχει αναγκη απο φραγκα τον μαλακα τον κολητο ηθελε τρελη και παλαβη γι αυτον  την παρατησε για μια Ρωσιδα ταλαιπωρηθηκε 11 χρονια  με τη Ρωσσιδα τρωγωντας τα σκατα και μετα βαρουσε το κεφαλι του αλλα οι μαλακιες πληρωνοντε το πουλακι ειχε πεταξει προ πολλου
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Έγώ δέν είχα ποτέ σχέσεις μέ Σέρβες, άλλά 2 γνωστοί μου πού είχαν, χάσανε καί τά σκατωμένα σώβρακα τους στά διαζύγια πού άκολούθησαν μέτα άπό 1 χρόνο περίπου καί οί 2.

Ήταν γύρω στό 1999-2000, ίσωά νά έτυχε ή ίσως τά πράματα νά είναι διαφορετικά τώρα.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
0
Εχω παειπολλες φορες σερβια κυριως βελιγραδι και νοβι σαντ. Οι σερβες πανεμορφες και δεκτικες με τους ελληνες καθως μας εκτιμουν πολυ! Οπως σε ολες τις χωρες υπαρχουν και οι καριολες αλλα μπορεις να βρεις πολυ αξιολογες κοπελες ακομα και για σοβαρα.! Αξιζουν πολυ περισσοτερο απο τις ελληνιδες κατα την γνωμη μου!!
Φιλοι μου ειχαν σχεση σοβαρη με σερβες πολυ καλα παιδια αλλαηταν πολυ κτητικες και θελανε γαμο και παιδια... και εγω με μια που τραβιομουνα ηθελε σοβαρες σχεσεις κτλ κλπ αλλα που μυαλο για τετοια τοτε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom