Νέα

Ερώτηση για παρακολούθηση κινητού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.454
Κριτικές
55
Like
6.024
Πόντοι
3.556
Τον τελευταίο καιρό είμαι με μια τύπισσα. Σε γενικές γραμμές δεν έχει δώσει δικαίωματα κι έχουμε φτάσει στο σημείο κάθε βράδυ να κοιμάται σπίτι μου. Είναι κατά του να ψάχνει κινητά κατά τα λεγόμενα της.
Μια μέρα που έπινα καφέ με τον κολλητό μου θελαμε κατι να δούμε στο ημερολόγιο και ανοίγοντας το είδα να έχει περαστεί δρομολόγιο πηγαιν Ελα με αεροπλάνο ταξιδιού που αυτή έχει προγραμματίσει οπως και ενα δικό μου.
Μπορεί να έχει περάσει κάποια εφαρμογή στο κινητό μου για να παρακολουθεί τη θέση μου;;;
Άρχισαν να μου μπαίνουν ιδέες όταν μου στέλνει στο messenger, όταν βρίσκομαι σε μέρη που δεν είναι στην καθημερινή μου ρουτίνα. Επίσης έχει βγάλει ζήλιες με το παρελθόν μου(που να ξερε....χιχιχιχιχι). Υποψιάζομαι οτι θέλει να βλέπει που κινούμαι τις μέρες που θα λείπει.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Τον τελευταίο καιρό είμαι με μια τύπισσα. Σε γενικές γραμμές δεν έχει δώσει δικαίωματα κι έχουμε φτάσει στο σημείο κάθε βράδυ να κοιμάται σπίτι μου. Είναι κατά του να ψάχνει κινητά κατά τα λεγόμενα της.
Μια μέρα που έπινα καφέ με τον κολλητό μου θελαμε κατι να δούμε στο ημερολόγιο και ανοίγοντας το είδα να έχει περαστεί δρομολόγιο πηγαιν Ελα με αεροπλάνο ταξιδιού που αυτή έχει προγραμματίσει οπως και ενα δικό μου.
Μπορεί να έχει περάσει κάποια εφαρμογή στο κινητό μου για να παρακολουθεί τη θέση μου;;;
Άρχισαν να μου μπαίνουν ιδέες όταν μου στέλνει στο messenger, όταν βρίσκομαι σε μέρη που δεν είναι στην καθημερινή μου ρουτίνα. Επίσης έχει βγάλει ζήλιες με το παρελθόν μου(που να ξερε....χιχιχιχιχι). Υποψιάζομαι οτι θέλει να βλέπει που κινούμαι τις μέρες που θα λείπει.

Θελει να ξερει ανα πασα στιγμη που εισαι για να γαμιεται ασύστολα και χωρις αγχος οτι θα την πιασεις τυπε. :S :S :S
 
OP
OP
bourdeliaris82

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.454
Κριτικές
55
Like
6.024
Πόντοι
3.556
Θελει να ξερει ανα πασα στιγμη που εισαι για να γαμιεται ασύστολα και χωρις αγχος οτι θα την πιασεις τυπε. :S :S :S
:2funny: :2funny: :2funny:
Δεν απαντάς όμως σε αυτο που ρώτησα...αν ξέρεις φυσικά.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Ρωτάς αν μπορεί ή αν γίνεται;

(Η απάντηση και στα δύο είναι ναι!)
 

mefedlos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2006
Μηνύματα
304
Like
46
Πόντοι
1
Ναι γινετε. Υπαρχουν 10δες εφαρμογεςνα παρακολουθεις μια συσκευη. πχ και αλλες πολλες που αν θες γουγλαρης και βρισκεις . Κανε ενα ρεβοοτ και συνδεσου με νεο λογαριασμο και αλλαξε κωδικο στο τηλεφωνο. Παρε και βααλτης εσυ ενα προγραμα στο δικο της να δεις γιατι στο κανει.
 

μπαρμπαγιαννης

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.336
Κριτικές
12
Like
5.706
Πόντοι
1.396
Τον τελευταίο καιρό είμαι με μια τύπισσα. Σε γενικές γραμμές δεν έχει δώσει δικαίωματα κι έχουμε φτάσει στο σημείο κάθε βράδυ να κοιμάται σπίτι μου. Είναι κατά του να ψάχνει κινητά κατά τα λεγόμενα της.
Μια μέρα που έπινα καφέ με τον κολλητό μου θελαμε κατι να δούμε στο ημερολόγιο και ανοίγοντας το είδα να έχει περαστεί δρομολόγιο πηγαιν Ελα με αεροπλάνο ταξιδιού που αυτή έχει προγραμματίσει οπως και ενα δικό μου.
Μπορεί να έχει περάσει κάποια εφαρμογή στο κινητό μου για να παρακολουθεί τη θέση μου;;;
Άρχισαν να μου μπαίνουν ιδέες όταν μου στέλνει στο messenger, όταν βρίσκομαι σε μέρη που δεν είναι στην καθημερινή μου ρουτίνα. Επίσης έχει βγάλει ζήλιες με το παρελθόν μου(που να ξερε....χιχιχιχιχι). Υποψιάζομαι οτι θέλει να βλέπει που κινούμαι τις μέρες που θα λείπει.
ρε τυπε,διωξτην την καριολα να ησυχάσεις.Αλιμονο αν κάτσεις να ασχοληθείς , αν και εχει κατι καλες προσφορες σε χλωρινη ο ΑΒ την άλλη βδομάδα.
 

mefedlos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2006
Μηνύματα
304
Like
46
Πόντοι
1
ρε τυπε,διωξτην την καριολα να ησυχάσεις.Αλιμονο αν κάτσεις να ασχοληθείς , αν και εχει κατι καλες προσφορες σε χλωρινη ο ΑΒ την άλλη βδομάδα.
Οχι απο τα ΑΒ γιατι καίει. Να παρει απο τα λιδλ που ειναι ποιο δυνατη
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
9.851
Κριτικές
7
Like
12.997
Πόντοι
3.836
θελαμε κατι να δούμε στο ημερολόγιο και ανοίγοντας το είδα να έχει περαστεί δρομολόγιο πηγαιν Ελα με αεροπλάνο ταξιδιού που αυτή έχει προγραμματίσει οπως και ενα δικό μου.

Για εξήγησε μας καλύτερα αυτό. Ανέβασε και screenshot αν έχεις
 
OP
OP
bourdeliaris82

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.454
Κριτικές
55
Like
6.024
Πόντοι
3.556
Για εξήγησε μας καλύτερα αυτό. Ανέβασε και screenshot αν έχεις
Στο ημερολόγιο του κινητού μου φαίνεται η ημερομηνία που φεύγει και η ημερομηνια που επιστρέφει. Οι πτήσεις περασμένες και οι δύο.
 

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
9.851
Κριτικές
7
Like
12.997
Πόντοι
3.836
Στο ημερολόγιο του κινητού μου φαίνεται η ημερομηνία που φεύγει και η ημερομηνια που επιστρέφει. Οι πτήσεις περασμένες και οι δύο.


Κάποιος έχει κάνει synchronize τα ημερολόγια σας.


Λογικά ότι ραντεβού (ισως και επαφες, φωτογραφιες) βάζεις στο ημερολόγιο σου, το βλέπει και εκείνη.

Θες να τη τρολάρεις;
 
OP
OP
bourdeliaris82

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.454
Κριτικές
55
Like
6.024
Πόντοι
3.556
Ναι εννοειται. Αλλα πως γινεται το synchronize των ημερολογιων
 

leonidas75

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Υπο συνθήκες γίνεται ναι. Δώσε μας επιπλέον πληροφορίες. Μάρκα κινητού δικού σου και δικού της, screenshot και ότι άλλο νομίζεις ότι είναι χρήσιμο. Η δική σου σχέση με την τεχνολογία είναι καλή ή απλώς γνωρίζεις τα βασικά στο τηλέφωνό σου?
 

Kabalaris123

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
74
Like
56
Πόντοι
0
Αν εχεις iphone και εχει και αυτη ειναι σχετικα ευκολο...
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
98
Πόντοι
66
παιζει να σου εγκατεστησε εφαρμογη για εντοπισμο?εχει προσβαση στο gmail σου?
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
Ξεκίνα από τα απλά πράγματα κ εδώ είμαστε..... Έλεγξε πρώτα αν έχει βάλει το μαιλ σου στο κινητό της,,, πολύ απλά με αυτό τον τρόπο συγχρονίζει τα πάντα σου!
 
OP
OP
bourdeliaris82

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.454
Κριτικές
55
Like
6.024
Πόντοι
3.556
Μάγκες έκλεισα εισιτήρια για δικο μου ταξίδι απο το tablet της κι εβαλα το mail μου ως αποστολέα των πτήσεων. Αλλα τίποτα παραπάνω. Δεν άνοιξα λογαριασμο απο το tablet της
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
Μπορεί να πάτησες κατα λάθος καμιά αποθήκευση κωδικού. Όπως το περιγράφεις δύσκολο να έχει κάνει αυτή κόλπα (ποτε δε ξέρεις ομως). Μπες στο εμαιλ σου δες τις συνδέσεις, κατάργησε αυτή από το τάμπλετ της κ άλλαξε κωδικό για αρχή(Σύνολο απαιτούμενου χρόνου 5'). Αν στραβώσει τα μούτρα της τις επόμενες μέρες αυτή το εκανε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom