Νέα

Νέα Υόρκη: Καθηγήτρια κατηγορείται ότι έκανε στοματικό έρωτα σε 14χρονο μαθητή!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pecados
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Συνελήφθη το βράδυ της Παρασκευής


[size=30pt]Νέα Υόρκη: Καθηγήτρια κατηγορείται ότι έκανε στοματικό έρωτα σε 14χρονο μαθητή της[/size]

Η 29χρονη αρνείται τις κατηγορίες

Σάλος σε σχολείο της Νέας Υόρκης, από τις αποκαλύψεις ότι μια 29χρονη καθηγήτρια έκανε στοματικό έρωτα σε έναν 14χρονο μαθητή της.


Η Dori Myers, καθηγήτρια κοινωνικών σπουδών στο New School for Leadership and Arts κατηγορείται ότι είχε σεξουαλικές επαφές με τον ανήλικο.


http://[URL unfurl="true"]www.protothema.gr/Images/ImageHandler.ashx?m=AnchoredFit&f=Ly8xMC4xNTAuMC40L3B0d2VibC9maWxlcy8xLzIwMTgvMDEvMjEvZG9yaS1teWVyczIuanBn&t=0&w=820&h=457&a=Center[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.protothema.gr/files/1/2018/01/21/dori-myers1JPEG.jpg[/img[/URL]]

[b]Την καταγγελία αυτή έκανε ένας συμμαθητής του 14χρονου στους υπεύθυνους του σχολείου.
[/b]  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
[i]Η 29χρονη που είναι παντρεμένη με ένα αστυνομικό, συνελήφθη από την αστυνομία το βράδυ της Παρασκευής.

Το Σάββατο, ενοποιών του εισαγγελέα, ο οποίος της άσκησε την κατηγορίες της σεξουαλικής επίθεσης σε δεύτερο βαθμό, αρνήθηκε τις κατηγορίες. [/i]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.protothema.gr/files/1/2018/01/21/dori-myers3JPEG.jpg[/img[/URL]]

[i]Η Dori Myers, αφέθηκε ελεύθερη μέχρι την δίκη, ωστόσο απομακρύνθηκε από το σχολείο.
[/i]

[URL unfurl="true"]http://www.protothema.gr/world/article/752689/nea-uorki-kathigitria-katigoreitai-oti-ekane-stomatiko-erota-se-14hrono-mathiti-tis-/[/URL]

Σε λάθος Χώρα γεννηθήκαμε τύποι.
Θέλω να ξαναπάω σχολείο στο Αμέρικα.

:- :S :S :S :S :S
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.967
Πόντοι
6.955
Κάτι ξέρανε που μας βαζανε τις πιο άσχημες.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
38
Like
4.777
Πόντοι
2.696
Κι επειδή το είπε ένας φίλος του 14χρονου,και όχι ο ίδιος ο μικρός,την έδιωξαν από το σχολείο;Τι σκατά δικαιοσύνη είναι αυτή;Έχει γίνει μόδα η σεξουαλική παρενόχληση στις ΗΠΑ τελικά.Είτε αφορούν διάσημες που θυμήθηκαν μετά από 30 χρόνια ότι ο δ/ντης τους τους ακούμπησε το μπούτι,είτε καθηγήτριες με πιτσιρικάδες.Αλήθεια,πιτσιρίκα με καθηγητή έχουν πιάσει;Αλλά μάλλον αυτές είναι πιο μάγκισες και δε μιλάνε,κορόιδα να χάσουν το γαμήσι και την επιβράβευση στη βαθμολογία;
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Στα 14 μου θα τον έπαιζα για τη παρτη της και αμα μου καθόταν θα έχυναν στο λεπτο. Α ρε τύχη...
 
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
443
Κριτικές
1
Like
82
Πόντοι
1
ζηλιαρης που θα ήταν ο φίλος του που την κατηγγειλε.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.599
Κριτικές
34
Like
4.159
Πόντοι
7.195
Μήπως δίδασκε σεξουαλική αγωγή ??
 
OP
OP
Pecados

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Μήπως δίδασκε σεξουαλική αγωγή ??

Μόλις με ενημέρωσαν τύπε, ότι εντάχθηκε το μάθημα της σεξουαλικής αγωγής και επίσημα στα σχολεία της Αμερικής.
Το μάθημα περιλαμβάνει θεωρητικό και πρακτικό κομμάτι.
Δίδεται έτσι η ευκαιρία σε πολλούς μαθητές, να πετύχουν υψηλούς βαθμούς.

:headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.599
Κριτικές
34
Like
4.159
Πόντοι
7.195
τύπε φοβάμαι μιά απ τα ίδια.

Θα πάρουν υψηλή βαθμολογία αυτοί που δεν την χρειάζονται.
 

kaloskaloskalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
477
Κριτικές
12
Like
672
Πόντοι
311
Το ονειρο μου οταν ειμουνα μικρος
 

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
αυτού του συμμαθητή που κάρφωσε να μήν του σηκωθεί για τα επόμενα 20 χρόνια!!
 

Επισκέπτης
[quote author=Pecados]


Την καταγγελία αυτή έκανε ένας συμμαθητής του 14χρονου στους υπεύθυνους του σχολείου.
  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

[/quote]
Την αρχιδιόπουστρα, επειδή δεν την πίπωσε αυτός, το έδωσε το κορίτσι...
:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

Επισκέπτης
Την αρχιδιόπουστρα, επειδή δεν την πίπωσε αυτός, το έδωσε το κορίτσι...
:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:

Τέτοια γίνονται σε όλες τις χώρες!

Πριν από πολλά χρόνια είχα στην Αθήνα μια φιλενάδα που ήταν δασκάλα αγγλικών σε δημοτικό σχολείο και η οποία έκανε πίπες σε 12χρονα! Ήταν μια πολύ ωραία Ελληνοαμερικάνα 33 ετών, τεκνατζού !

Μου το είχε πει μπροστά της μια συνάδελφός της από την Αγγλία, κοινή μας φίλη. Η ίδια δεν το αρνήθηκε. Μετά από αυτό χωρίσαμε. Εγώ ήμουν τότε 28 ετών και της έπεφτα μεγάλος!

Μετά από πολλά χρόνια την έιδα πρόπερσι τυχαία στη παραλία  με 2 νεαρούς που ήσαν 30 χρόνια νεώτεροι από αυτήν!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Τέτοια γίνονται σε όλες τις χώρες!

Πριν από πολλά χρόνια είχα στην Αθήνα μια φιλενάδα που ήταν δασκάλα αγγλικών σε δημοτικό σχολείο και η οποία έκανε πίπες σε 12χρονα! Ήταν μια πολύ ωραία Ελληνοαμερικάνα 33 ετών, τεκνατζού !

Μου το είχε πει μπροστά της μια συνάδελφός της από την Αγγλία, κοινή μας φίλη. Η ίδια δεν το αρνήθηκε. Μετά από αυτό χωρίσαμε. Εγώ ήμουν τότε 28 ετών και της έπεφτα μεγάλος!

Μετά από πολλά χρόνια την έιδα πρόπερσι τυχαία στη παραλία  με 2 νεαρούς που ήσαν 30 χρόνια νεώτεροι από αυτήν!

snake_cover.jpeg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom