Νέα

Σπορ αυτοκίνητα-Γνωριμίες μέσω κύκλου-Άγνωστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n_i_k_o_s
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

n_i_k_o_s

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2014
Μηνύματα
115
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά, διαβάζοντας ένα παλιό thread που 'χε ανοιχτεί πριν μια δεκαετία, είπα να ανοίξω ένα αντίστοιχο, με κάποιες μικροαλλαγές, γιατί πολλά έχουν αλλάξει στη χώρα τα τελευταία 10 χρόνια και σίγουρα θα υπάρχουν νέες απόψεις.

Πρώτον, ένα σπορ αυτοκίνητο το αγοράζουμε για την οδηγική απόλαυση και μετά γι όλα τ άλλα, για να προλάβω τους κακοπροαίρετους, που θα πουν ότι το λέω για τις γκόμενες.

Δεύτερον, δεν αναφέρομαι σ΄αυτό το ποστ σε άντρες με εμφάνιση μοντέλου, που θα έβρισκαν σεξ(το τονίζω σεξ, όχι σοβαρή σχέση μη παρεξηγηθώ) ακόμα κι αν οδηγούσαν πεζό 206.

Καταρχήν, στους ελάχιστους που οδηγούν πανάκριβα αυτοκίνητα όπως ferrari, lamborghini, bentley, porche 911 κλπ, τα πράγματα είναι απείρως πιο εύκολα, είτε η άλλη σε ξέρει μέσω κύκλου, είτε δεν ξέρει καν το όνομα σου, νομίζω όλοι συμφωνούμε σ αυτό.

Όμως για όλους εμάς τους κοινούς θνητούς, που στην καλύτερη θα χούμε ένα σπορ αυτοκίνητο "της σειράς" όπως z4, tt, slk, mx5 κλπ κι αυτό μόνο αν πετύχουμε επαγγελματικά τι ισχύει?τι εννοώ?το ότι θα γυρνάνε βλέμματα εμένα προσωπικά δε μου λέει τίποτα, αν δεν υπάρχει αποτέλεσμα που είναι το σεξ. Οι ελληνίδες όπως ξέρουμε σε μεγάλο βαθμό σε κοιτάνε αν είσαι στον κύκλο τους, οπότε μήπως απλά σε βοηθάνε πολύ περισσότερο στις γκόμενες του κύκλου σου..?η εκεί τα ξεχνάνε όλα και μια χαρά θα θέλουν να γαμηθούν? οπότε αν δεν έχεις κύκλο είσαι πάλι στο μηδέν?γιατί το να έχεις tt και να πηδάς μια άγνωστη το χρόνο δε νομίζω να θεωρείται επιτυχία..πάρτο για την οδηγική απόλαυση λιώσε τα λάστιχα για μερικά χρόνια και πούλα το δεν έχει νόημα..

Πείτε τη γνώμη σας παιδιά, από δικές σας εμπειρίες ως κάτοχοι, φίλοι κατόχων κλπ, νομίζω είναι ενδιαφέρον θέμα.

:hi:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Γι'αυτό που θες να κάνεις εσύ πρέπει να έχεις κύκλο στη νύχτα! Να είστε φιλαράκια με πορτιέρηδες, μπαρμάνια κλπ. Άνθρωποι της διπλανής πόρτας θα σε βλέπουν σαν εχθρό τους αν έχεις γαμάτο αμαξάκι και ντύνεσαι γαμάτα και οι γκόμενες θα το βλέπουν συναγωνιστικά επίσης.. Ειδικά αν δεν είσαι χωσιάρης και να πας με τα νερά τους δεν θα κάνεις πολλά με απλές γκόμενες..
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
τυπε εμπλεξες τα αυτοκίνητα τα σπορ με τις γνωριμίες μεσω κυκλων και γνωριμίες με αγνωστες.
δεν συναδουν μεταξι τους.
τωρα από σπορ αμαξια μακρια από z4 z3 που αναφερες όπως και rx8 mx5.
εγω προτείνω tyre r Honda s2000 Mitsubishi evo k golf gti όχι το gt
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Το σπορ αυτοκίνητο είναι πλεονέκτημα αλλά σου δημιουργεί και υποχρεώσεις + θα μαζεύεις όλες τις (γκρι ζώνη βίζιτας) γκόμενες  θα πηδάς μεν αλλά θα το πληρώνεις δε περισσότερο μια βίζιτα αλλά δεν θα είσαι με το ρολόι στο χέρι.
Αν έχεις φραγγάκια μια χαρά είναι για πηδήματα
 

harry273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
74
Κριτικές
7
Like
129
Πόντοι
280
Φίλε ξέρω τύπο με honda s2000 και δεν γαμάει ούτε μια έστω και μπάζο τον χρόνο,δεν είναι ομορφάντρας ούτε έχει το γυμνασμένο σώμα κτλ.αλλά ούτε και του πεταματού ,απλά δεν το έχει με τις γκόμενες καθόλου.Εγω σκέφτομαι να παίξω με audi a3 τι λέτε είναι μουνοπαγίδα;Έχει κάποιος προσωπική άποψη;
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Φίλε ξέρω τύπο με honda s2000 και δεν γαμάει ούτε μια έστω και μπάζο τον χρόνο,δεν είναι ομορφάντρας ούτε έχει το γυμνασμένο σώμα κτλ.αλλά ούτε και του πεταματού ,απλά δεν το έχει με τις γκόμενες καθόλου.Εγω σκέφτομαι να παίξω με audi a3 τι λέτε είναι μουνοπαγίδα;Έχει κάποιος προσωπική άποψη;

Για Α3 δεν ξέρω αλλά slk και wrangler είναι μουνοπαγίδες !!!

 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.741
Κριτικές
6
Like
3.398
Πόντοι
736
Είδα σήμερα απο κοντά ένα bmw i8 , απο μακρια όπως το πλησίαζα και έβλεπα την μούρη έμοιαζε με supercar πλησιάζω βλέπω σημα bmw, λεω τι φάση ξαναβγάλανε την 850 ; Δεν είχα ξαναδεί ουτε απο κοντά ούτε και στο ιντερνετ. Και μάλλον δεν πρέπει να κυκλοφοράνε και πολλές στην θεσσαλονίκη τουλάχιστον.

 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.628
Κριτικές
1
Like
1.859
Πόντοι
366
Φίλε ξέρω τύπο με honda s2000 και δεν γαμάει ούτε μια έστω και μπάζο τον χρόνο,δεν είναι ομορφάντρας ούτε έχει το γυμνασμένο σώμα κτλ.αλλά ούτε και του πεταματού ,απλά δεν το έχει με τις γκόμενες καθόλου.Εγω σκέφτομαι να παίξω με audi a3 τι λέτε είναι μουνοπαγίδα;Έχει κάποιος προσωπική άποψη;
για κομμωτρια στο αιγαλεω καλα ειναι  :orchestra:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.741
Κριτικές
6
Like
3.398
Πόντοι
736
Παιδιά, διαβάζοντας ένα παλιό thread που 'χε ανοιχτεί πριν μια δεκαετία, είπα να ανοίξω ένα αντίστοιχο, με κάποιες μικροαλλαγές, γιατί πολλά έχουν αλλάξει στη χώρα τα τελευταία 10 χρόνια και σίγουρα θα υπάρχουν νέες απόψεις.

Πρώτον, ένα σπορ αυτοκίνητο το αγοράζουμε για την οδηγική απόλαυση και μετά γι όλα τ άλλα, για να προλάβω τους κακοπροαίρετους, που θα πουν ότι το λέω για τις γκόμενες.

Δεύτερον, δεν αναφέρομαι σ΄αυτό το ποστ σε άντρες με εμφάνιση μοντέλου, που θα έβρισκαν σεξ(το τονίζω σεξ, όχι σοβαρή σχέση μη παρεξηγηθώ) ακόμα κι αν οδηγούσαν πεζό 206.

Καταρχήν, στους ελάχιστους που οδηγούν πανάκριβα αυτοκίνητα όπως ferrari, lamborghini, bentley, porche 911 κλπ, τα πράγματα είναι απείρως πιο εύκολα, είτε η άλλη σε ξέρει μέσω κύκλου, είτε δεν ξέρει καν το όνομα σου, νομίζω όλοι συμφωνούμε σ αυτό.

Όμως για όλους εμάς τους κοινούς θνητούς, που στην καλύτερη θα χούμε ένα σπορ αυτοκίνητο "της σειράς" όπως z4, tt, slk, mx5 κλπ κι αυτό μόνο αν πετύχουμε επαγγελματικά τι ισχύει?τι εννοώ?το ότι θα γυρνάνε βλέμματα εμένα προσωπικά δε μου λέει τίποτα, αν δεν υπάρχει αποτέλεσμα που είναι το σεξ. Οι ελληνίδες όπως ξέρουμε σε μεγάλο βαθμό σε κοιτάνε αν είσαι στον κύκλο τους, οπότε μήπως απλά σε βοηθάνε πολύ περισσότερο στις γκόμενες του κύκλου σου..?η εκεί τα ξεχνάνε όλα και μια χαρά θα θέλουν να γαμηθούν? οπότε αν δεν έχεις κύκλο είσαι πάλι στο μηδέν?γιατί το να έχεις tt και να πηδάς μια άγνωστη το χρόνο δε νομίζω να θεωρείται επιτυχία..πάρτο για την οδηγική απόλαυση λιώσε τα λάστιχα για μερικά χρόνια και πούλα το δεν έχει νόημα..

Πείτε τη γνώμη σας παιδιά, από δικές σας εμπειρίες ως κάτοχοι, φίλοι κατόχων κλπ, νομίζω είναι ενδιαφέρον θέμα.

:hi:

Κάτι σχετικό με αυτά που λες είχε πει και ο αλεξ71 στο νήμα με τις  ελλεηνίδες

Τύπε ΑΝ θελεις την γνωμη μου, λεω ΑΝ...

Ευτυχια ειναι πολυ απλα να ζεις τις επιλογες σου. Με βάση τις επιλογες σου δηλαδη.
Οι διαγωνισμοι με τον εαυτο μας για περισσοτερα λεφτα, περισσοτερες γυναικες, περισσοτερη αποδοχη, ειναι καπου και λιγο ματαιοι αν δεν συνιστουν επιλογη δικη μας, αλλά υποδειξη του περιγυρου μας.
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Αν δεν έχεις καλό ηχοσυστημα στο αμάξι δεν γαμάς!!!Θες 4 δεκαράκια για φωνές σε κάθε πόρτα και ένα σαμπάκι TRF πίσω!!! Εγώ έτσι γάμησα  :erection:
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Και επίσης πρέπει να είσαι γραμμένος σε κάποιο   club...Saxo club, Honda club κτλ...Οι Ελληνίδες αρέσκονται στις καγκουριές. Μπορεί να έχεις το πιο χρεπη αυτοκίνητο και να το έχεις γεμάτο ηχεία και να γαμάς περισσότερες από έναν με Porsche. Αν δεν ακούγεσαι στα 2 τετράγωνα δεν κάνεις δουλειά  :hi:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Και επίσης πρέπει να είσαι γραμμένος σε κάποιο  club...Saxo club, Honda club κτλ...Οι Ελληνίδες αρέσκονται στις καγκουριές. Μπορεί να έχεις το πιο χρεπη αυτοκίνητο και να το έχεις γεμάτο ηχεία και να γαμάς περισσότερες από έναν με Porsche. Αν δεν ακούγεσαι στα 2 τετράγωνα δεν κάνεις δουλειά  :hi:
Υπάρχουν γκόμενες και έξω απο το Μπουρνάζι αδερφέ!!!!
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Υπάρχουν γκόμενες και έξω απο το Μπουρνάζι αδερφέ!!!!
Παντού το ίδιο ισχύει...Ο κάθε πικραμένος σήμερα έχει audi q3, q5...Οι γκομενες τα βαρέθηκαν και τώρα γουστάρουν πιο καγκούρικα πράγματα...
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
564
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
306
Καλησπερα... Παιδια αλλιως να σε δει μια γκομενα με ενα TT  η ενα cabrio αυτοκινητο. Παιζει το ματι τους!!! Εχει τσεκαριστει αυτο με εμενα....
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.624
Κριτικές
34
Like
4.282
Πόντοι
7.195
τύποι τα αμάξια είναι για οδήγηση
όχι για κυνήγι ελεεινών ελεεινίδων
ένας ακόμα λόγος να γαμάμε πουτάνες ..
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.017
Like
2.756
Πόντοι
506
Όταν πουλησα την 911 πήρα μία Ferrari 360. Hταν το πιο ιερό αψυχο πράγμα στον κόσμο για μένα. Άσε που στην ουσία είχε τη δική της προσωπικότητα. Βέβαια εγώ ήμουν άρρωστος με αυτά από πολύ μικρή ηλικία. Δεν ήμουν ποτέ ο κλασσικός τύπος που θα παντρευόταν μία χοντρή και θα έκανε 2 παιδιά.
 

docrx8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
249
Κριτικές
22
Like
473
Πόντοι
291
τυπε εμπλεξες τα αυτοκίνητα τα σπορ με τις γνωριμίες μεσω κυκλων και γνωριμίες με αγνωστες.
δεν συναδουν μεταξι τους.
τωρα από σπορ αμαξια μακρια από z4 z3 που αναφερες όπως και rx8 mx5.
εγω προτείνω tyre r Honda s2000 Mitsubishi evo k golf gti όχι το gt
το rx 8 που αναφερεις .....μαλλον δεν στριβει οπως το honda s2000...και το gti bye bye σε καθε φαναρι....στο evo ok...
 

askeris

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2010
Μηνύματα
777
Like
674
Πόντοι
86
το rx 8 που αναφερεις .....μαλλον δεν στριβει οπως το honda s2000...και το gti bye bye σε καθε φαναρι....στο evo ok...

εγω σκέφτομαι κατι άλλο. Η γυναικα μου δεν οδηγει καλα. Θελω παραλληλα να την ξεφορτωθώ, οποτε σκέφτομαι να της παρω είναι πολύ γρηγορο αμαξι. Τα λεφτα δεν εχουν σημασια μπροστα στην ελευθερια. 0-100 θελω σε κατω από 3. Το σχεδιο είναι απλο: το καβαλαει, κανει τη μαλακια και ζω σαν βασιλιας την υπολοιπη ζωη μου.
Τι να αγορασω?
 

gym freak

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0
εγω σκέφτομαι κατι άλλο. Η γυναικα μου δεν οδηγει καλα. Θελω παραλληλα να την ξεφορτωθώ, οποτε σκέφτομαι να της παρω είναι πολύ γρηγορο αμαξι. Τα λεφτα δεν εχουν σημασια μπροστα στην ελευθερια. 0-100 θελω σε κατω από 3. Το σχεδιο είναι απλο: το καβαλαει, κανει τη μαλακια και ζω σαν βασιλιας την υπολοιπη ζωη μου.
Τι να αγορασω?

της αγοραζεις μηχανη supersport μεταχειρισμενη, την βαζεις να οδηγησει σε αδειο δρομο και της λες οτι ειανι σπουδαια οδηγος και οτι το εχει,της αγοραζεις κινεζικο κρανος και της ζητας να παει για ψωνια με τη μηχανη... πας νεκροτομειο την αναγνωριζεις και μετα συνεργειο για την μηχανη οπου και της καρφωνεις κινητηρα απο μπουζα και φευγεις για ταξιδι
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Καλησπερα... Παιδια αλλιως να σε δει μια γκομενα με ενα TT  η ενα cabrio αυτοκινητο. Παιζει το ματι τους!!! Εχει τσεκαριστει αυτο με εμενα....


Συμφωνώ. Πιστεύω ότι με ένα μουράτο και προσεγμένο (και ας είναι και γ κατηγορίας αυτοκίνητο) γαμάς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom