Νέα

Μαύρες Ελληνίδες;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Το λέω με ερωτηματικό γιατί μέχρι τώρα μόνο μαύρους έλληνες έχω δει, του τέστιν ιοθετημένα και τέτοια αλλά ποτέ κοπέλα, νόμίζω μέχρι πρόσφατα. Πρόσφατα, περπατούσα το βράδυ στην Μυτιλήνη και πήγαινα προς κέντρο και ανέβαιναν κάτι κοπέλες, περίπου 20αρες και κάποιες πατούσαν τα 30, ορισμένες φοιτήτριες. Και ανάμεσα σε αυτές ήταν δύο κοπέλες, η μια να μοιάζει κάπως έτσι :

jSYOFm6-.jpg


:oΜου φεύγουν μάτια κλπ, αλλά πάνω στην πλάκα μου(προσπεράσαμε ο ένας τον άλλο) νομίζω ότι η τυπίσα μιλούσε ελληνικά με την φιλενάδα της και μου έκανε μεγάλη εντύπωση γιατί έχω συνηθίσει να βλέπω τέτοια μώρα μόνο ως τουρίστριες. :o

Έχει κανείς υπ'όψη τέτοιου είδους μωρά να κυκλοφορούν αναμεσά μας; Όχι τίποτε άλλο, αλλά τόσα χρόνια στην Γκασμαδιά, θέλω να ξέρω ότι υπάρχει ελπίδα και το ανώτερο δεν είναι η κυρία Γωγώ από δίπλα. :headbang:
 

Macallan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Είχαμε και εδω μεσα καποτε μαυρη-μιγαδα εικοσαχρονη ελληνιδα απο τη μυτηλινη αλλα χαθηκε. Λες να ειδες τιποτα ξαδερφες της η και την ιδια;
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
τυποι στο ζεφυρι εχει πολλες μιγαδες που μιλανε ελληνικα  :afro: οι συντροφοι ιακωβοι θα σας διαφωτησουν περεταιρω
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.562
Like
14.261
Πόντοι
3.656
τυποι στο ζεφυρι εχει πολλες μιγαδες που μιλανε ελληνικα  :afro: οι συντροφοι ιακωβοι θα σας διαφωτησουν περεταιρω


τυπε αυτες ειναι απλως απλυτες απο τοτε που γεννηθηκανε  :S :S :S
γιαυτο ειναι μαυρες    :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.562
Like
14.261
Πόντοι
3.656
Είχαμε και εδω μεσα καποτε μαυρη-μιγαδα εικοσαχρονη ελληνιδα απο τη μυτηλινη αλλα χαθηκε. Λες να ειδες τιποτα ξαδερφες της η και την ιδια;



τυπε μονο περιεργες ελλεϊνιδες εχει μεσα το σαϊτ μια φυσιολογικη δεν εχει    :S :S :S
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Πρόσφατα, περπατούσα το βράδυ στην Μυτιλήνη και πήγαινα προς κέντρο και ανέβαιναν κάτι κοπέλες, περίπου 20αρες και κάποιες πατούσαν τα 30, ορισμένες φοιτήτριες. Και ανάμεσα σε αυτές ήταν δύο κοπέλες, η μια να μοιάζει κάπως έτσι :

jSYOFm6-.jpg


:o Μου φεύγουν μάτια κλπ, αλλά πάνω στην πλάκα μου(προσπεράσαμε ο ένας τον άλλο) νομίζω ότι η τυπίσα μιλούσε ελληνικά με την φιλενάδα της και μου έκανε μεγάλη εντύπωση γιατί έχω συνηθίσει να βλέπω τέτοια μώρα μόνο ως τουρίστριες. :o

Έχει κανείς υπ'όψη τέτοιου είδους μωρά να κυκλοφορούν αναμεσά μας; Όχι τίποτε άλλο, αλλά τόσα χρόνια στην Γκασμαδιά, θέλω να ξέρω ότι υπάρχει ελπίδα και το ανώτερο δεν είναι η κυρία Γωγώ από δίπλα. :headbang:
Ετοιμος να πυρφορίσεις εισαι τυπε!
Χαλάσαμε που χαλάσαμε τις λευκες ελληνίδες, τωρα βλεπω πρεπει να χαλασουμε και τις μαυρες  :rockon: :heavymetalbig: :orchestra: :orchestra:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Φίλε, αν ήταν να πυρφορίσω, θα το είχα κάνει χρόνια πριν από την απελπισία μου με την κυρά Στέλλα απ'το μανάβικο που λέει ο λόγος. :happy: Ακόμα αντέχω, αλλά αν βλέπουμε μουνίτσες, καλό είναι να ενοχλούμε. :dancing:

τυποι στο ζεφυρι εχει πολλες μιγαδες που μιλανε ελληνικα  :afro: οι συντροφοι ιακωβοι θα σας διαφωτησουν περεταιρω

Θα έλεγα ότι Μενίδι και Ζεφύρι απλά δεν πλησιάζω αλλά έτσι όπως έχει γίνει πια το κέντρο από την τελευταία φορά που κατέβηκα να δώ τους δικούς μου...δεν βαριέσε. :grin: :afro:

Είχαμε και εδω μεσα καποτε μαυρη-μιγαδα εικοσαχρονη ελληνιδα απο τη μυτηλινη αλλα χαθηκε. Λες να ειδες τιποτα ξαδερφες της η και την ιδια;

Έτσι γκαντέμης που είμαι, μάλλον θα την πέτυχα και δεν θα το κατάλαβα. :2funny:
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Ναι υπάρχουν, έχω δει αρκετές. Και οι περισσότερες είναι και πολύ όμορφες πανάθεμα τες.
 

ririkonav

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
5.987
Κριτικές
47
Like
6.186
Πόντοι
9.845
η πλακα ειναι γεματο "Αντετοκουμπο" Ελληνιδες που δουλευουν στον τουρισμο επειδη ξερουν καλα αγγλικα και οι τουριστες ειναι ακομπλεξαριστοι σε τετοια ...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.203
Κριτικές
49
Like
22.027
Πόντοι
24.596
τι ελληνιδες ρε τυποι :think:
αφρικανες ειναι,οι γονεις τους ηρθαν λαθρο εδω,κατσικωθηκαν,καναν παιδια.μεγαλωσαν τα παιδια εδω και μιλανε ελληνικα.αν για καποιους ειναι ελληνιδες,πασο :S :S :S
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
τι ελληνιδες ρε τυποι :think:
αφρικανες ειναι,οι γονεις τους ηρθαν λαθρο εδω,κατσικωθηκαν,καναν παιδια.μεγαλωσαν τα παιδια εδω και μιλανε ελληνικα.αν για καποιους ειναι ελληνιδες,πασο :S :S :S

Χρησιμοποιούμε τον όρο καταχρηστικά για να περιγράψουμε αυτό που λες. Συν ότι κάποιες είναι μισές Ελληνίδες.
 

Επισκέπτης
τι ελληνιδες ρε τυποι :think:
αφρικανες ειναι,οι γονεις τους ηρθαν λαθρο εδω,κατσικωθηκαν,καναν παιδια.μεγαλωσαν τα παιδια εδω και μιλανε ελληνικα.αν για καποιους ειναι ελληνιδες,πασο :S :S :S

Είναι ό,τι καλύτερο διαθέτει η Βρεττανική κατασκοπεία εν Ελλάδι αυτόν τον καιρό ! Ποντάρουν σε άψογα σώματα και , υποθέτω , εθιστικές πρακτικές στο κρεβάτι, γιατί αλλιώς ποιός θ'ασχολιόταν μαζί τους ;
Νομίζω η εταιρία καλλυντικών που δεν κάνει testing σε ζώα , προσλαμβάνει αυτό το είδος γυναίκας.
 

Macallan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
τι ελληνιδες ρε τυποι :think:
αφρικανες ειναι,οι γονεις τους ηρθαν λαθρο εδω,κατσικωθηκαν,καναν παιδια.μεγαλωσαν τα παιδια εδω και μιλανε ελληνικα.αν για καποιους ειναι ελληνιδες,πασο :S :S :S


Φυσικα υπαρχει αυτο που λες. Αλλα και στο δημοτικο σχολειο του παιδιου  μου εχουμε τεσσερα-πεντε παιδακια απο μεικτους γαμους ελληνων με μαυρους -μαύρες. Και μιλαμε για νοτια προαστεια.

Για εκεινη που εγραφα πάνω, τη μυτηλινια, εχει παπου ελληνα και γιαγια αφρικανη. 
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.895
Κριτικές
33
Like
6.755
Πόντοι
3.496

Aν οι εγχρωμες που ζουν στην Ελλαδα εμοιαζαν με τις εγχρωμες των ΗΠΑ, θα ηταν ευχης εργο' αλλα που..
 

Συνημμένα

  • jSYOFm6-.jpg
    jSYOFm6-.jpg
    32 KB · Εμφανίσεις: 31
OP
OP
Δ
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Δεν την επέλεξα τυχαία την Μπράντυ Ρόουντς, όντως η κοπελιά που πέτυχα έμοιαζε κάπως έτσι(δεν ήταν σφιγμένη-αθλητική σαν την Μπράντυ και σαφώς κάτω από 35, όχι ότι της φαίνεται της Μπράντυ) για αυτό και έφτιαξα το νήμα ρωτώντας για την κατάσταση εδώ πέρα.

 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
494
Κριτικές
108
Like
2.726
Πόντοι
2.691
Οι ΑΝΕΛ είχαν μια μαύρη εκπρόσωπο τύπου.

Κατερίνα Καλαγκμπόρ
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
που εχει χαθει η ντεμπορα απο το εκεινες και εγω? με τον μπεζο?
σε επισκεψη στο ΚΟΙ sushi bar σε παραδρομο της ερμου ειχα πετυχει μαυρη σερβιτορα ομορφη εξυπηρετικη και αψογα ελληνικα
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
τι ελληνιδες ρε τυποι :think:
αφρικανες ειναι,οι γονεις τους ηρθαν λαθρο εδω,κατσικωθηκαν,καναν παιδια.μεγαλωσαν τα παιδια εδω και μιλανε ελληνικα.αν για καποιους ειναι ελληνιδες,πασο :S :S :S
εισαι λαθος φιλε
όταν ενα παιδι παρανομων μεταναστων γεννηθει ελλαδα μορφωθει και δουλεψει τι λες να ειναι?
θα ελλεγα ελληνας με καταγωγη απο αλλη χωρα
το λαθος ειναι να τους αφηνουμε στο περιθωριο και να μην εντασσονται δουλευοντας μαυρα και παρανομα
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.203
Κριτικές
49
Like
22.027
Πόντοι
24.596
εισαι λαθος φιλε
όταν ενα παιδι παρανομων μεταναστων γεννηθει ελλαδα μορφωθει και δουλεψει τι λες να ειναι?
θα ελλεγα ελληνας με καταγωγη απο αλλη χωρα
το λαθος ειναι να τους αφηνουμε στο περιθωριο και να μην εντασσονται δουλευοντας μαυρα και παρανομα
τυπε αλλο η ενταξη-που και σε αυτη ειμαι αντιθετος,καλυτερα να απελαυνονται οικογενεικως σπιτια τους-και αλλο που τους δινουν ιθαγενεια.απο που και ως που;εγω δεν ειχα ποτε συμμαθητη μαυρο.οπως και οι περισσοτεροι.αρα μαυροι Ελληνες δεν υπαρχουν.ειναι φρουτο της τελευταιας φουρνιας :S :S :S
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
τυπε αλλο η ενταξη-που και σε αυτη ειμαι αντιθετος,καλυτερα να απελαυνονται οικογενεικως σπιτια τους-και αλλο που τους δινουν ιθαγενεια.απο που και ως που;εγω δεν ειχα ποτε συμμαθητη μαυρο.οπως και οι περισσοτεροι.αρα μαυροι Ελληνες δεν υπαρχουν.ειναι φρουτο της τελευταιας φουρνιας :S :S :S
καλα ποσο εισαι ? μαυρο δεν ειχα ουτε εγω αλλα μη μου πεις δεν ειχες αλβανακι ,η αλλη εθνικοτητα
συμφωνω ότι δεν πρεπει να μπαινουν λαθρο αλλα απο τη στιγμη που γεννηθηκαν εδω (απο λαθοι παλιων) τι να τους κανουμε? στον καιαδα? τα παιδια που γεννηθηκαν εδω ουτε η χωρα τους τα δεχεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom