Νέα

Ξυνισμένες Τσατσάδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anestis_38
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Όταν αποφασίζω να πάω σε "ευαγείς οικους" -ας ειναι καλά το bou- έχοντας διαβάσει κριτικές και δει φωτο, έχω κατασταλαγμένη αποψη για το σε ποια κοπέλα θα καταθέσω.

Ωστόσο, αν βρεθει κανένα σπιτάκι στο δρόμο μου, κάνω την τσάρκα μου, "βλεφαριάζω" καμιά εγαζόμενη, που μελλοντικά ενδέχεται να την επισκευτώ.
Δεν κάνω μπανιστίρι, ούτε κουτσομπολιό.
Βλέπω από κοντά, μια κοπέλα που μπορεί ίσως και την επομένη να γίνω πελάτης της -αφήστε που μπορεί να γράψω κάποιο σχόλιο για εκείνη και διαβάζοντας το ένας συναγωνιστής να γίνει αυτός πελάτης της.

Επομένως, ας είναι οι κυρες τσατσαδες πιο ευγενικές, ας μη μας πέρνουν απ' τα μουτρα, ούτε να θίγονται λες και τις προσβαλουμε.


Για την όποια κακή συμπεριφόρά ,ωστόσο, θεωρώ πως είναι υπευθυνη η διεύθυνση κάθε οίκου και εκεί πρέπει να γίνει αλλαγή νοοτροπίας.

Απόψεις - γνώμες
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Μερικες τσατσαδες ειναι λες και εχουν φαει λεμονι η αληθεια ειναι. Σε εμενα δεν εχει τυχει καποια ξυνη τσατσα να μου μιλησει ασχημα. Βεβαια υπαρχουν αυτες που εκνευριζονται με τους υποτιθεμενους ματακηδες και την πληρωνουν μετα ολοι, αυτες που εκνευριζονται οταν σκαει παρεα γιατι συνηθως δεν μπαινει κανενας και αυτες που την εχουν δει μαγκισες και σα γαμαω οι οποιες πιστευω ειναι αυτες που χαλανε πιο πολυ την πιατσα
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
1
δεν ξερω αν είμαι υπερβολικος...αλα χεσμενες τις εχω-θα επρεπε να τις εχουμε- τις τσατσαδες...ξινες γλυκες....ε και(αν και που και που καμμια γλυκια σιτεμενη αλλα καυλα τσατσα...μου τον σηκωνει και μου αρεσει)
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
335
Like
366
Πόντοι
21
οταν η τσατσα ειναι ιδιοτροπη εως και ξυνισμενη τις πιο πολλες φορες παιζει "πακετο"  με την κοπελα μεσα στο δωματιο.....βασικα για εμενα προσωπικα ειναι Νομος αυτο....μην ξεχναμε πως τσατσα και κοπελα περναν πολλες ωρες την ημερα μαζι και ολη η αρνητικοτητα της μιας επηρεαζει και την αλλη.Δεν ειναι καθολου τυχαιο πως τα καλυτερα γαμησια τα εχω κανει αφ ενος με γκομενες που γουσταρα αλλα ταυτοχρονα και με τσατσαδες που ειχα πολυ καλη και φιλικη αντιμετωπιση.
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Καί μήν ξεχνάμε τίς ξυνισμένες τσατσάδες (έκλεγμένες καί μή), πού έρπονται καί έργάζονται στό κτήριο τού ΚΥΝΟβουλίου.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
οταν η τσατσα ειναι ιδιοτροπη εως και ξυνισμενη τις πιο πολλες φορες παιζει "πακετο"  με την κοπελα μεσα στο δωματιο.....βασικα για εμενα προσωπικα ειναι Νομος αυτο....μην ξεχναμε πως τσατσα και κοπελα περναν πολλες ωρες την ημερα μαζι και ολη η αρνητικοτητα της μιας επηρεαζει και την αλλη.Δεν ειναι καθολου τυχαιο πως τα καλυτερα γαμησια τα εχω κανει αφ ενος με γκομενες που γουσταρα αλλα ταυτοχρονα και με τσατσαδες που ειχα πολυ καλη και φιλικη αντιμετωπιση.
προπερ ας αναφέρουμε τον πουστροτσατσο στο προσεξετο γιατι περα από ξινος εχει τα μαυρα του χαλια σε ολους τους τομεις.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
335
Like
366
Πόντοι
21
ναι,αυτος ειναι ο αρχιερεας του ξυνισματος!ετσι μου ρχεται καμια μερα να παω επανω και να αρχισω να του κανω παζαρι στις τιμες μονο και μονο για φασαρια μαζι του....τοσο πολυ την εχω ψωνισει........και η φαση ειναι οτι υπαρχουν αλλες τρεις τσατσαδες στον ιδιο χωρο που μπορεις να κανεις καλο deal μαζι τους...Πηγα τις προαλλες να δω την κοπελα και μολις αρχιζει την παρουσιαση και τις τιμες μου λεει"30 απλο......40 με 69!!!!"""....Επαθα πλακα!!!καλα εισαι μαλακας μου ρθε να του πω????τοσα χρονια γλυφομουνιαζω με 30 και μερικες φορες και με 25 και εσυ μου λες 40?????????40 να ναι οι ωρες σου μαλακα"" μου ρθε να του πω.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
ναι,αυτος ειναι ο αρχιερεας του ξυνισματος!ετσι μου ρχεται καμια μερα να παω επανω και να αρχισω να του κανω παζαρι στις τιμες μονο και μονο για φασαρια μαζι του....τοσο πολυ την εχω ψωνισει........και η φαση ειναι οτι υπαρχουν αλλες τρεις τσατσαδες στον ιδιο χωρο που μπορεις να κανεις καλο deal μαζι τους...Πηγα τις προαλλες να δω την κοπελα και μολις αρχιζει την παρουσιαση και τις τιμες μου λεει"30 απλο......40 με 69!!!!"""....Επαθα πλακα!!!καλα εισαι μαλακας μου ρθε να του πω????τοσα χρονια γλυφομουνιαζω με 30 και μερικες φορες και με 25 και εσυ μου λες 40?????????40 να ναι οι ωρες σου μαλακα"" μου ρθε να του πω.
sto 120 από 25 πηγε 30 το απλο?
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
335
Like
366
Πόντοι
21
νομιζω εχει παραμεινει 25......αυτος τωρα πως λεει αλλες τιμες δεν μπορω να το καταλαβω...
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
639
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Ειναι μια τσατσα χαρακτηριστικη με ξανθα μαλλια κοντα περιπου, φαινεται παλια πουτανα η οποια εχει συνηθειο να βγαινει εξω απο τον οικο που δουλευει (την εχω πετυχει Φυλης και Φωκαιας) και μιλαει στους περαστικους. Επισης αφου ο περαστικος θελει να δει τι υπαρχει μεσα, εκεινη αρχιζει το ποιημα και καθεται ακριβως στην εισοδο της πορτας ετσι ωστε αν θες να φυγεις, να ειναι δυσκολο...

Σε τραβαει μεσα, σου πεταει διαφορες ατακες κτλ. Πριν καιρο την πετυχα στη Φυλης χωρις να ξερω οτι ειναι αυτη μεσα , τη βλεπω και λεω "ωχ παμε να φυγουμε". Και ενω μου φανηκε η κοπελα που δουλευει εκει να ειναι καλη και σε αλλη περιπτωση να εμπαινα μαζι της, εφυγα γρηγορα να μην αρχισει τις μαλακιες παλι η τσατσα κτλ.

Εχει τυχει σε εσας να κανει μαλακιες?
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.926
Like
6.676
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους και καλη χρονια......η Υπηρεσια που δουλευε Κολωνου32β στην τριτη βαρδια,η Τονια εχει σταματησει?
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
519
Like
637
Πόντοι
86
τσατσάδες που ήταν πουτανάκια παλιά παίζει να ξαναπηδιούνται ή μπα?
 

bekatsas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
198
Πόντοι
281

sildenafil

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2012
Μηνύματα
187
Like
19
Πόντοι
1
Φαντάροι για μπουρδελότσαρκα στον Βαρδάρη και η τσατσα τσαντιζόταν που παίρναμε μάτι μόνο και φεύγαμε
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
498
Κριτικές
2
Like
619
Πόντοι
81
Σε πρόσφατη τσάρκα στο Μετάξι μπήκα σε ένα ισόγειο μπουρδέλο στην Ιάσωνος και καθόμουν στο σαλόνι για να δω την κοπέλα. Μετά από λίγο μπαίνει κι ένας άλλος και κάθεται κι αυτός. Σε λίγο σκάει μύτη μια απεριποίητη εύσωμη τσατσά με κακοκουρεμένα κοντά μαλλιά η οποία μάλιστα φορούσε ταυτόχρονα δύο ζευγάρια γυαλιά, προφανώς ένα μυωπίας και ένα πρεσβυωπίας. Σαλονάρει η κοπέλα (ένα μπάζο) ενώ η τσατσά λέει το πρόγραμμα και μετά σηκωνόμαστε και οι δύο να φύγουμε. Η πονηρή τσατσά όταν είδε ότι σηκωθήκαμε πήγε αμέσως στην πόρτα δίνοντας την εντύπωση ότι θα έκανε την γνωστή μαλακία που σου κλείνουν τον δρόμο και δεν σε αφήνουν να βγεις, εκείνη όμως είχε κάτι χειρότερο στο μυαλό της: Περίμενε να βρεθούμε κοντά της και καθώς περνάγαμε δίπλα της άφησε μέσα στην μούρη μας ένα βαθύ βρωμερό ρέψιμο ικανό να προκαλέσει έντονη αηδία ακόμα και στον πιο μπαρουτοκαπνισμένο μπουρδελιάρη...  :vomit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom