Νέα

Madam Mysteria

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα venny
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 8K
  • Ετικέτες
    domina fetish
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

venny

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα και καλη χρονια.εχει δοκιμασει κανεις με τη συγκεκριμενη να μας πει εντυπωσεις?

 

ynns2556

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
14
Κριτικές
6
Like
136
Πόντοι
280
Καλησπέρα φίλε μου,

Με την συγκεκριμένη κάναμε τα εξής: lift and carry, armwrestling, light wrestling, submissive holds.
Στο τέλος αφού απέδειξε ότι ήταν πιο δυνατή από εμένα μου τράβηξε και μια μαλακία.

Η συνάντηση είχε γίνει τον Ιούνιο του 2017, στο ξενοδοχειο ΠΡΙΑΜΟΣ στην Αθήνα μετά από δική της πρόταση επειδή έχει κάποια δωμάτια πιο ευρύχωρα και κατάλληλα για τα παραπάνω.
Η συννενόηση ήταν πολύ έυκολη και έγινε με mail και η τελική επιβεβαίωση με SMS. Το κόστος ήταν 100€ η ώρα. Η κοπέλα ήταν topless και εγώ με εσώρουχο. Δεν έγινε συζήτηση για σεξ, επειδή έγώ δεν ήθελα κάτι τέτοιο.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
αβραμακο?εσυ?  :rolleyes:
 

xristopoulos_89

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2016
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
καλησπερα και καλη χρονια.εχει δοκιμασει κανεις με τη συγκεκριμενη να μας πει εντυπωσεις?

Συνάντηση πριν το καλοκαίρι, ποδολαγνεια, trampling, scissoring, breathplay Θέλει προσοχή σε στέλνει αδιάβαστο!  Ειδικά όταν έχει το κεφάλι σου ανάμεσα στα πόδια της. Εύκολη συνεννόηση με μαιλ- SMS.
 
OP
OP
V

venny

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα.εχει παει κανεις με την Petra Mrazkova Stehlikova να μας πει εντυπωσεις?εχει προφιλ στο facebook με αυτο το ονομα. αξιζει?να την δοκιμασω?
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Πολύ καλή στις υπηρεσίες της, όχι και τόσο όμορφη στο πρόσωπο γιατι τα χει τα χρονάκια της, αλλά θα μείνεις ευχαριστημένος. Στείλε μου pm για να σου δώσω λεπτομέρειες για το πως θα την συναντήσεις .
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Νομιζω δεν κανει σεξ .
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Like
14
Πόντοι
1
Λοιπόν, με ενδιαφέρει η συγκεκριμένη. Την έχεις συναντήσει; Μιλάει ελληνικά ή γίνεται στα αγγλικά η συνενόηση ;
Επίσης είναι γνωστής του bdsm γενικότερα ή μονο βαράει ; Απ' ό,τι θυμάμαι κάνει πάλη γι αυτό ρωτάω. Γενικά ό,τι πληροφορίες έχεις πες μου.
Thnx
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Λοιπόν, με ενδιαφέρει η συγκεκριμένη. Την έχεις συναντήσει; Μιλάει ελληνικά ή γίνεται στα αγγλικά η συνενόηση ;
Επίσης είναι γνωστής του bdsm γενικότερα ή μονο βαράει ; Απ' ό,τι θυμάμαι κάνει πάλη γι αυτό ρωτάω. Γενικά ό,τι πληροφορίες έχεις πες μου.
Thnx
Mιλάει ελληνικά , αλλά προτιμάει τα αγγλικά.... Είναι καλή στις υπηρεσίες του session που κυρίως κάνει τώρα για bdsm δεν ξέρω αν κάνει , αλλά ξέρω και απο ότι έχω δει σε βιντεο ότι πηδάει και με strapon.
Δες εδώ: και ρώτα την προσωπικά.
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Like
14
Πόντοι
1
Mιλάει ελληνικά , αλλά προτιμάει τα αγγλικά.... Είναι καλή στις υπηρεσίες του session που κυρίως κάνει τώρα για bdsm δεν ξέρω αν κάνει , αλλά ξέρω και απο ότι έχω δει σε βιντεο ότι πηδάει και με strapon.
Δες εδώ: και ρώτα την προσωπικά.
Ok, ευχαριστώ για την ενημέρωση
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
καλησπερα.εχει παει κανεις με την Petra Mrazkova Stehlikova να μας πει εντυπωσεις?εχει προφιλ στο facebook με αυτο το ονομα. αξιζει?να την δοκιμασω?
τύπε αυτή είναι και παλεστης λέει και δεν γαμιεται αλλα ει Άι αφέντρα και μόνο γαμαει με στραπ και βαράει κτλ.. σιγά μην στήθη αυτή στα 4 να την καρφώνεις ..εντομεταξυ είδα στην σελίδα της πολλά ταξίδια κτλ.. πρέπει να παίζει χρήμα ... αστακούς στην Βοστόνη είδα και αλλά πολλά που τα έχει ανοιχτά τα βλέπει ο καθένας
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
τύπε αυτή είναι και παλεστης λέει και δεν γαμιεται αλλα ει Άι αφέντρα και μόνο γαμαει με στραπ και βαράει κτλ.. σιγά μην στήθη αυτή στα 4 να την καρφώνεις ..εντομεταξυ είδα στην σελίδα της πολλά ταξίδια κτλ.. πρέπει να παίζει χρήμα ... αστακούς στην Βοστόνη είδα και αλλά πολλά που τα έχει ανοιχτά τα βλέπει ο καθένας
Όντως κάνει συνεδρίες σε πολλές χώρες , αλλά έχει ως βάση την Ελλάδα. Για σεξ ούτε λόγος, κοιτάξτε αλλού. Μόνο μια μαλακία στο τέλος .
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.397
Κριτικές
10
Like
2.627
Πόντοι
746
καλησπερα.εχει παει κανεις με την Petra Mrazkova Stehlikova να μας πει εντυπωσεις?εχει προφιλ στο facebook με αυτο το ονομα. αξιζει?να την δοκιμασω?

Το όνομα δεν το γράφει καλά, σωστά είναι Petra Mrázková Stehlíková. Mrázková είναι από άνδρα Mrázek, δηλαδή παγετός σε μετάφραση. Stehlíková είναι από άνδρα Stehlík, δηλαδή καρδερίνα. Βασικά, μετά το γάμο, οι γυναίκες εκεί περνούν το όνομα του άνδρα. Αλλά μπορεί να επιμένει να έχει και τα δυο ονόματα. Η τρέχουσα Νομοθεσία το επιτρέπει. Πάντως, φαντάζομαι, ότι το όνομα είναι καλλιτεχνικό και θέλει να σου εκφράσει, ότι θα είναι κρύα σαν παγετός και θα σε κανονίζει σαν πουλάκι. Μέσα στη ψιχουλα της το διασκεδάσει. Ξέρω καλά τη νοοτροπία τσεχική, έχω κάνει πέραν από 33 χρόνια. Ένας σημαντικός άνθρωπος είπε: Češi jsou smějící se bestie! Δηλαδή οι Τσέχοι είναι έξω stoneface και μέσα γελούν σε σένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom