Νέα

Αυτοβελτίωση

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Στο forum πολλές φορές τιθενται ερωτήματα του τύπου:"Με ποια επαγγελματα γαμας",
"Ποια χώρα είναι καλύτερη για πορνομετανάστευση",κ.λ.π.

Η δική μου γνώμη είναι πως είναι λάθος προσέγγιση τα παραπάνω.
Ειναι η γραμμή του παπάρα του roosh,ενώ τύποι όπως Paul Elam θέτουν τα πράγματα στη σωστή τους βάση.
Η οποία είναι η ΑΥΤΟΒΕΛΤΙΩΣΗ,όχι με άμεσο στόχο τις γυναικες,αλλά για ΕΜΑΣ,για την δική μας ευτυχία.
Αν είμαστε πραγματικά ευτυχισμένοι και έχουμε πετύχει τους ατομικούς μας στόχους,
οι γυναίκες θα ανοίξουν τα πόδια από μόνες τους.

Για παράδειγμα...

Στις γυναίκες αρέσει ένα αρρενωπό γυμνασμένο σώμα.

Α.Γυμνάζομαι 3 μήνες πριν το καλοκαίρι,κουμπώνω hydroxycut,καταπιέζομαι και γαμάω τον οργανισμό μου για άμεσα αποτελέσματα.Έχω βάλει τον εαυτό μου σε δεύτερη μοίρα,τον κακομεταχειρίζομαι προκειμένου να γυρισει να με κοιτάξει κανένα μουνάκι.

Β.Γυμνάζομαι για την καλή μου υγεια,συστηματικά και χωρίς επικίνδυνα σκευάσματα.Μου αρέσει η ευεξία που μου δίνει η γυμναστική και αυτό βγαίνει προς τα έξω.Φροντίζω πρώτα τον εαυτό μου,το μουνί είναι δευτερεύον.

Στις γυναίκες αρέσει κάποιος που είναι επιτυχημένος,σε οτιδήποτε

Α.Μου άρεσαν από παιδί να σχεδιάζω manga και να κάνω γκράφιτι,αλλά η μαμά μου μου έλεγε "δεν είναι αυτά δουλειες και ποια γυναίκα θα ασχοληθεί μαζί σου",οπότε πέρασα σε μια σχολή που δεν ήθελα,κάνω μια δουλειά που δεν θέλω και περιφέρω άσκοπα την μίζερη και αντιερωτική ύπαρξή μου.

Β.Μου άρεσαν από παιδί να σχεδιάζω manga και να κάνω γκράφιτι,σεβάστηκα τη γνωμη της μάνας μου αλλά σαν γνήσιο αρσενικό την έγραψα στα παπάρια μου.Συνέχιζα να ασχολούμαι με το παθος μου,έγινα γραφίστας/έγινα τατουατζης,είμαι γεμάτος αυτοπεποίθηση,πληρης,τα μουνάκια το οσμίζονται από χιλιόμετρα και με γυροφέρνουν.

Κοντολογίς,τα μουνάκια δεν πρέπει ποτέ να είναι ο αντικειμενικός σκοπος.
Δεν σκλαβώνουμε τα θέλω μας κάτω από κοντόθωρες κοινωνικές νόρμες.
Ακολουθούμε τα όνειρά μας,όχι τα όνειρα που έχουν τα μουνάκια,η γειτόνισσα,η θειά μας για εμάς.

Αν αγωνιστούμε σκληρά δεν υπάρχει πιθανότητα αποτυχίας.
Και αν πετύχουμε,πέρα από ότι είμαστε πλήρεις και ευτυχισμένοι,τα μουνάκια περιμένουν στη σειρά κρατώντας χαρτάκι προτεραιότητας.

Τα λέει και ο συναγωνιστής Paul




 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Υπάρχουν βασικά 3 απόψεις:
1.Η κλασσική άποψη PUA οτι δεν έχει σημασία πώς φαίνεσαι(ύψος,πρόσωπο,ντύσιμο,αμάξι),αν είσαι γυμνασμένος ή όχι αν έχεις λεφτά ή όχι,σημασία έχει μόνο αν ξέρεις τεχνικές για να ρίχνεις τις γυναίκες.Κλασσικοί εκπρόσωποι Mystery,Neil Strauss,Tyler Durden κτλ.
2.Η άποψη οτι δεν έχει τόσο σημασία η τεχνική αλλά κυρίως παίζει ρόλο η τοποθεσία και η χώρα(κλασσικά roosh).Location,location,location.Συνεπώς πρέπει να βρεις την καλύτερη δυνατή τοποθεσία(ιδανικά με όσο το δυνατό ωραιότερες γυναίκες,χάλια άντρες,πιο παραδοσιακές και ανοιχτές,θηλυκές κοπέλες με καύλες που να τρώνε το παραμύθι π.χ. σλαβικές χώρες κτλ.)
3.Η άποψη οτι αυτό που παίζει ρόλο δεν είναι ούτε η τεχνική ούτε η τοποθεσία αλλά μόνο η κλάση.Ενας μπάμιας δε θα γαμήσει πουθενά όσο καλή τοποθεσία και να έχει,όσες τεχνικές και να μάθει.Είναι η σχολή της αυτοβελτίωσης(π.χ. Aaron Sleazy κτλ που δημιούργησαν και το antiPUA κίνημα).Οσο περισσότερο βελτιώνεται κανείς εμφανισιακά,γυμναστηριακά,στυλιστικά,κοινωνικά,οικονομικά τόσο πιο δυνατά μουνάκια θα γαμάει.Συνεπώς είναι άσκοπο να αναλίσκεται κανείς σε εκμάθηση τεχνικών,χάσιμο χρόνου σε κλαμπ κτλ αφού χωρίς βελτίωση το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο.

Η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση.Και οι τεχνικές βοηθάνε και η εμπειρία και η θέση όπως φυσικά η εμφάνιση και τα λεφτά.
Το θέμα είναι όταν τα πράγματα είναι ανταγωνιστικά(conflict of interests).Π.χ. αξίζει κανείς να θυσιάσει καριέρες λεφτά κτλ για να κυνηγάει γκόμενες?
Εκεί είναι δύσκολα τα πράγματα.Πρέπει κανείς να εμπιστεύεται τον πούτσο του τον πάνω και κάτω σαν ασφαλή κριτή γιατί η εμπειρία δε μεταφέρεται.
 
OP
OP
ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑΣ
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Έχω διαβάσει τους AntiPUA και είμαι και εγώ της άποψης 3,όχι ότι δεν έχω αφιερωσει χρονο να διαβάζω τεχνικες από Οwen Cook,κ.λ.π.

Καριέρα για μουνιά δε λέει να θυσιάσεις,ένα διάλειμμα ίσως αξίζει μονάχα :grin:

Και αυτο σε νεαρή ηλικία..
Άμα πάρω σύνταξη και παω πρώτη φορά Κίεβο στα 65 απλά να κοιμάμαι με τις πουτάνες στο ίδιο κρεβάτι,άσε καλύτερα..
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.397
Like
661
Πόντοι
96
Το θέμα είναι όταν τα πράγματα είναι ανταγωνιστικά(conflict of interests).Π.χ. αξίζει κανείς να θυσιάσει καριέρες λεφτά κτλ για να κυνηγάει γκόμενες?
Εκεί είναι δύσκολα τα πράγματα.Πρέπει κανείς να εμπιστεύεται τον πούτσο του τον πάνω και κάτω σαν ασφαλή κριτή γιατί η εμπειρία δε μεταφέρεται.
[/quote]

Το θέμα επανέρχεται ξανά και ξανά με διαφορετική αμφίεση σε άλλες δημοσιεύσεις εδώ.Αν αξίζει τον κόπο ή όχι , η άποψη μου ναι με την προϋπόθεση ότι έχεις στόχο , να μην μείνεις μόνος και χωρίς οικογένεια και απογόνους ή και περίγυρο που  να νιάζεται για σένα .Γιατί στο τέλος οι πουτανες δεν θα σε γηροκομίσουν ή θα σε βοηθήσουν. Μόλις τελειώσει το παραδάκι πάνε και οι πουτάνες.Αλλά και οιπ ολλές γκόμενες πάλι δεν είναι αυτοσκοπός .Πρέπει να ξοδ'εψεις χρόνο και χρήμα για να βρεις το κατάλληλο πρόσωπο που θα ταιριάξει με τις απαιτήεις καιτα θέλω σου.Φυσικά τα πράγματα δυσκολεύουν αν δεν έχεις κύκλο , παρέες , κολλητούς και περνάν τα χρόνια με την ασφαλή λύση (πουτάνες).  :idiot:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Έχω διαβάσει τους AntiPUA και είμαι και εγώ της άποψης 3,όχι ότι δεν έχω αφιερωσει χρονο να διαβάζω τεχνικες από Οwen Cook,κ.λ.π.

Καριέρα για μουνιά δε λέει να θυσιάσεις,ένα διάλειμμα ίσως αξίζει μονάχα :grin:

Και αυτο σε νεαρή ηλικία..
Άμα πάρω σύνταξη και παω πρώτη φορά Κίεβο στα 65 απλά να κοιμάμαι με τις πουτάνες στο ίδιο κρεβάτι,άσε καλύτερα..

Μετά τα 35 θα αφήσεις την τσεχική πανδαισία και θα στραφείς Κίεβο όπως όλοι.Είναι περίπου αναπόφευκτο.
 
OP
OP
ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑΣ
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Μετά τα 35 θα αφήσεις την τσεχική πανδαισία και θα στραφείς Κίεβο όπως όλοι.Είναι περίπου αναπόφευκτο.

Αρχηγέ θα προσπαθήσω να κάνω maximization και lock down τώρα που περνάει ακόμη η μπογιά μου,θα αφήσω και το forum να μη με αποσπάς με τις φωτό που postαρεις.

Ξέρω πως θα πεις ότι δε θα τα καταφέρω :grin: ,αλλά θα το προσπαθήσω.

Lock down με μοναδικό κινητρο την τεκνοποίηση.
Αν π.χ.κάνω εξετάσεις και είμαι στείρος,
Γερμανία δουλειά και κατάθεση στα Σλαβικά μουνολίβαδα μέχρι να πεθάνω. :rockon:
 
OP
OP
ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑΣ
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Το θέμα επανέρχεται ξανά και ξανά με διαφορετική αμφίεση σε άλλες δημοσιεύσεις εδώ.Αν αξίζει τον κόπο ή όχι , η άποψη μου ναι με την προϋπόθεση ότι έχεις στόχο , να μην μείνεις μόνος και χωρίς οικογένεια και απογόνους ή και περίγυρο που  να νιάζεται για σένα .Γιατί στο τέλος οι πουτανες δεν θα σε γηροκομίσουν ή θα σε βοηθήσουν. Μόλις τελειώσει το παραδάκι πάνε και οι πουτάνες.Αλλά και οιπ ολλές γκόμενες πάλι δεν είναι αυτοσκοπός .Πρέπει να ξοδ'εψεις χρόνο και χρήμα για να βρεις το κατάλληλο πρόσωπο που θα ταιριάξει με τις απαιτήεις καιτα θέλω σου.Φυσικά τα πράγματα δυσκολεύουν αν δεν έχεις κύκλο , παρέες , κολλητούς και περνάν τα χρόνια με την ασφαλή λύση (πουτάνες).  :idiot:

Και ότι θα κάνεις παιδιά δε σημαίνει ότι θα σε γηροκομήσουν.
Αλλοι δεν μιλουνται με τα παιδιά τους,εμείς που μεταναστεύσαμε χλωμό να γηροκομήσουμε τους γονείς μας εκτος αν έρθουν εδω..

Γενικα δεν είναι κίνητρο η παρεα και η γηροκόμιση.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Αρχηγέ θα προσπαθήσω να κάνω maximization και lock down τώρα που περνάει ακόμη η μπογιά μου,θα αφήσω και το forum να μη με αποσπάς με τις φωτό που postαρεις.

Ξέρω πως θα πεις ότι δε θα τα καταφέρω :grin: ,αλλά θα το προσπαθήσω.

Lock down με μοναδικό κινητρο την τεκνοποίηση.
Αν π.χ.κάνω εξετάσεις και είμαι στείρος,
Γερμανία δουλειά και κατάθεση στα Σλαβικά μουνολίβαδα μέχρι να πεθάνω. :rockon:
Η δεύτερη πιο αγχωδης εξέταση μετά από αυτήν για ΣΜΝ
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Και ότι θα κάνεις παιδιά δε σημαίνει ότι θα σε γηροκομήσουν.
Αλλοι δεν μιλουνται με τα παιδιά τους,εμείς που μεταναστεύσαμε χλωμό να γηροκομήσουμε τους γονείς μας εκτος αν έρθουν εδω..

Γενικα δεν είναι κίνητρο η παρεα και η γηροκόμιση.
Τίποτα δεν είναι σίγουρο αλλά εάν έχεις 2 παιδιά + 1 γυναίκα θεωρώ απίθανο να σε πετάξουν και οι τρεις.

Ενώ αν μείνεις μόνος τότε εξ ορισμού θα πεθάνεις μόνος  :priest:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.397
Like
661
Πόντοι
96
Τα κίνητρα αλλάζουν με την ηλικία.Όταν είσαι 20-30 τίποτα δεν σε νοιάζει.Μετά 40-50 κάτι ψιλουποπτεύεσαι.Από τα 50-70 γάμησε τα.Γνωστός μπάκουρος μου που βαδίζει ολοταχώς για τα 60 και τσιγγούνης και αμετανόητος οπαδός του Γιωργάκη Παπαβλάκα
πήγε Ουκρανία όπου εκεί οι κρυφοπουτάνες μυρίζονται από 10 μίλια τους χρεοκοπημένους Έλληνες για να βρει νύφη (δηλ. δούλα  που θα τον πλένει , μαγειρεύει , καθαρίζει ,που θα είναι κλεισμένη 24ωρο στο σπίτι κτλπ)και κατέληξε να κοιμηθεί με μια Ουκρανέζα στο ξενοδοχείο του που δεν γάμησε γιατί όλη τη νύκτα κοίταζε μην του πάρει το πορτοφόλι ενώ κοιμόντουσαν!   :uglystupid:
 
OP
OP
ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑΣ
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Η δεύτερη πιο αγχωδης εξέταση μετά από αυτήν για ΣΜΝ

Δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι  :S

Τα κίνητρα αλλάζουν με την ηλικία.Όταν είσαι 20-30 τίποτα δεν σε νοιάζει.Μετά 40-50 κάτι ψιλουποπτεύεσαι.Από τα 50-70 γάμησε τα.Γνωστός μπάκουρος μου που βαδίζει ολοταχώς για τα 60 και τσιγγούνης και αμετανόητος οπαδός του Γιωργάκη Παπαβλάκα
πήγε Ουκρανία όπου εκεί οι κρυφοπουτάνες μυρίζονται από 10 μίλια τους χρεοκοπημένους Έλληνες για να βρει νύφη (δηλ. δούλα  που θα τον πλένει , μαγειρεύει , καθαρίζει ,που θα είναι κλεισμένη 24ωρο στο σπίτι κτλπ)και κατέληξε να κοιμηθεί με μια Ουκρανέζα στο ξενοδοχείο του που δεν γάμησε γιατί όλη τη νύκτα κοίταζε μην του πάρει το πορτοφόλι ενώ κοιμόντουσαν!   :uglystupid:

Έπρεπε να μας τον στείλεις για εκπαίδευση.

Στα Σλαβικά μουνολίβαδα έχουμε όσο λεφτα πρέπει στο πορτοφόλι και τα υπόλοιπα καβαντζώνονται σε ψηλό σημείο του δωματίου που φτάνουμε μονο εμείς με βοήθεια καρέκλας.

Όντως τα κίνητρα αλλάζουν..
Ο καιρος θα δείξει μάλλον.
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Παιδιά δέν είναι τά έπαγγέλματα πού μετράνε άλλά τό παραδάκι.

Μπορεί νά είσαι έπιστήμονας μέ 8 διπλώματα καί νά γαμάς λιγώτερο άπό τόν γείτονα σου πού είναι λιγδιάρης στίς έκκενώσεις βόθρων (Ό Άχόρταγος), άλλά μέ πολύ παχύ πορτοφόλι.

 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.397
Like
661
Πόντοι
96
Οι ΠΟΥΑ δεν είναι για πέταμα.Αλλά έχω την εντύπωση ότι μιλάνε για τις γυναίκες της Βόρειας Αμερικής και της Δυτικής Ευρώπης.Δεν ξέρω αν αυτά που λένε εφαρμόζονται στη νοοτροπία της Ελλεϊνίδας!Ένα παράδειγμα είναι ότι οι Αμερικάνες και Ευρωπαίες πάνε στα μπαρ να γνωριστούν και να ψωνισθούν , ενώ οι δικές μας πάνε να επιδειχθούν και επειδή δεν σε ξέρουν λένε για να είναι μόνος στο μπαρ κάποιο κουσούρι έχει.Αντίθετες νοοτροπίες! :idiot:
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Καλή χρονιά σε όλους, πολύ ωραίο θέμα !!! Συνεχίστε !!!
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Το θέμα είναι όταν τα πράγματα είναι ανταγωνιστικά(conflict of interests).Π.χ. αξίζει κανείς να θυσιάσει καριέρες λεφτά κτλ για να κυνηγάει γκόμενες?
Εκεί είναι δύσκολα τα πράγματα.Πρέπει κανείς να εμπιστεύεται τον πούτσο του τον πάνω και κάτω σαν ασφαλή κριτή γιατί η εμπειρία δε μεταφέρεται.


Το θέμα επανέρχεται ξανά και ξανά με διαφορετική αμφίεση σε άλλες δημοσιεύσεις εδώ.Αν αξίζει τον κόπο ή όχι , η άποψη μου ναι με την προϋπόθεση ότι έχεις στόχο , να μην μείνεις μόνος και χωρίς οικογένεια και απογόνους ή και περίγυρο που  να νιάζεται για σένα .Γιατί στο τέλος οι πουτανες δεν θα σε γηροκομίσουν ή θα σε βοηθήσουν. Μόλις τελειώσει το παραδάκι πάνε και οι πουτάνες.Αλλά και οιπ ολλές γκόμενες πάλι δεν είναι αυτοσκοπός .Πρέπει να ξοδ'εψεις χρόνο και χρήμα για να βρεις το κατάλληλο πρόσωπο που θα ταιριάξει με τις απαιτήεις καιτα θέλω σου.Φυσικά τα πράγματα δυσκολεύουν αν δεν έχεις κύκλο , παρέες , κολλητούς και περνάν τα χρόνια με την ασφαλή λύση (πουτάνες).  :idiot:
εγω τυπε θα διαφωνησω.εγω πιστευω ότι ο καθενας μας δεν πρεπει να κανει τιποτα για να αλλαξει τον εαυτο του ετσι ώστε να αρεσει στις γκομενες.
ακομα οι γκομενες θελουν θαρρος αυτοπεποιθηση και λιγο τρολ με λιγα λογια καλη ψυχολογια
ενας αντρας ελευθερος για μενα θα πηγαινει στις ιεροδουλες και συναμα θα τη πεφτει σε γκομενακια και όταν του κατσει φαση αποφασιζει τι θελει να κανει στο μελλον
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Οι ΠΟΥΑ δεν είναι για πέταμα.Αλλά έχω την εντύπωση ότι μιλάνε για τις γυναίκες της Βόρειας Αμερικής και της Δυτικής Ευρώπης.Δεν ξέρω αν αυτά που λένε εφαρμόζονται στη νοοτροπία της Ελλεϊνίδας!Ένα παράδειγμα είναι ότι οι Αμερικάνες και Ευρωπαίες πάνε στα μπαρ να γνωριστούν και να ψωνισθούν , ενώ οι δικές μας πάνε να επιδειχθούν και επειδή δεν σε ξέρουν λένε για να είναι μόνος στο μπαρ κάποιο κουσούρι έχει.Αντίθετες νοοτροπίες! :idiot:
οι δικες μας πανε στο μπαρ για να φυγουν μετα απραγες.αφου πολλες δεν ανοίγονται και το παιζουν καποιες αν και με λιγο υπομονη ενδιδουν.
στα μπαρακια το πεσιμο να γινεται μετα τις 3 γτ εχουν πιει και μειωνονται οι αντιστασεις
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Η Γνώμη μου για την κοινότητα των PUA είναι ότι αποτελούν μία ραγδαίως ανερχόμενη βιομηχανία παραγωγής κέρδους. Ελάχιστοι θέλουν πραγματικά να βοηθήσουν τον κόσμο να βελτιωθεί, οι περισσότεροι πετάνε κυρίως τυράκι για να τσιμπήσεις και να αγοράσεις τα προιόντα τους. Από την άλλη βέβαια το όλο κονσεπτ της αυτοβελτίωσης καλώς κάνετε και το συζητάτε. Δεν αφορά μόνο τις γκόμενες, αλλά όλες τις πτυχές της ζωής μας.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.397
Like
661
Πόντοι
96
Οι δικές μας πανε στα μπαρ για αυτεπιβεβαίωση  όπως και στις ιστοσελίδες γνωριμιών τα ίδια.Δεν θέλουν να ψωνισθούν  ούτε στο ένα ούτε στο άλλο.Φυσικά υπάρχουν εξαιρέσεις.Μπορεί και το ποτό να βοηθάει κατά τις 3 πμ.! :sunglasses:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.736
Κριτικές
6
Like
3.390
Πόντοι
736
Η Γνώμη μου για την κοινότητα των PUA είναι ότι αποτελούν μία ραγδαίως ανερχόμενη βιομηχανία παραγωγής κέρδους. Ελάχιστοι θέλουν πραγματικά να βοηθήσουν τον κόσμο να βελτιωθεί, οι περισσότεροι πετάνε κυρίως τυράκι για να τσιμπήσεις και να αγοράσεις τα προιόντα τους. Από την άλλη βέβαια το όλο κονσεπτ της αυτοβελτίωσης καλώς κάνετε και το συζητάτε. Δεν αφορά μόνο τις γκόμενες, αλλά όλες τις πτυχές της ζωής μας.
Εν το μεταξεί αυτοβελτίωση προτείνουνε εκτός των PUA και οι MGTOW , βάζω και το βίντεο που έκανε ο μιγκτάο ελλάς για τους PUA.

 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Δεν χρειαζεται να αλλαξεις τπτ στον εαυτο σου.για να γαμησεις θες 3-4 πραγματα αν τα εχεις ολα σφυροκοπας νυχτα μερα.εμφανιση-λεγειν-χρημα- καλο φιλικο κυκλο!επιπροσθετα αυτοκινητο και δικο σου σπιτι.βεβαια και ολα να τα εχεις παιζει να μεινεις με το πουλι στο χερι γιατι ειδικα την Ελληνιδα δεν την πιανεις πουθενα!!!!!!καλη χρονια και να θυμαστε  .......οσο υπαρχουν πουτανες και σουβλακια ολα καλα!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom