Νέα

αυταρχικο / BDSM

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mitsakos25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
176
Like
103
Πόντοι
1
γνωριζει κανεις καμια κοπελα ανεξαρτητου ηλικειας που να το εχει το αθλημα στην περιοχη της Θεσσαλονικης? θα προτιμουσα ανεξαρτητες και εκτως studio...
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Εγω αλλα αυτή τη στιγμη είμαι Αθηνα .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sad10
OP
OP
M

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
176
Like
103
Πόντοι
1
εχει κανενας καμια εμπειρια με καποια αφεντρα στην Θεσσαλονικη? οχι σε studio
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
καλημερα σε ολους καλο μηνα.αυταρχικο,αθηνα αυτη τη στιγμη.
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
ειμαι απο θεσσαλονικη αυτη τη στιγμη αθηνα.καλημερα σε ολα τα παιδια
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Για μενα,αυτο που προεχει ειναι η καθαριοτητα και η πληρη εχεμυθεια στο bdsm .Φυσικα πληρης απολυμανση των οργανων.
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Αθηνα-Θεσσαλονικη.
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Οποιος ενδιαφερεται μπορει να στειλει πμ μηνυμα.θεσσαλονικη με πληροφορησαν για ρεξ βυζαντιο κ ανδρομεδα δε ζητανε ταυτοτητα.
 

xxxtester

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
30
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, είμαι μέλος Από το 2006 στο site, αρκετά χρόνια όμως είχα να μπω και μπήκα σήμερα.
Θέλω να ρωτήσω αν κάποιος συναγωνιστής ξέρει κάποιες κοπέλες ή κάποια μαγαζιά studio η ελεύθερες επαγγελματίες που να ασκούν την τέχνη του bdsm..Θεσσαλονίκη ή στη Βόρεια Ελλάδα γενικότερα, γιατί όσο κι αν έχω ψάξει το μόνο που βρίσκω είναι κάποιες οι οποίες μέσα σε όλα δηλώνουν και bdsm αλλά είναι καμία σχέση με την πραγματικότητα.... δεν έχουν ιδέα που παν τα τέσσερα.
όποιος φίλος έχει κάποια πληροφορία θα μου ήταν πολύ χρήσιμη.
Mε ενδιαφέρει περισσότερο να βρω σκλάβες/υποταχτικές/bottom για S/M D/S session
Επίσης υπήρχε ένα στούντιο στη Θεσσαλονίκη το οποίο θα είχε κοπέλες, αλλά θα νοίκιαζε και το χώρο του με τον εξοπλισμό και τη διακόσμηση για μία bdsm συνεύρεση, το οποίο όμως έχω χάσει επαφή και δεν ξέρω αν λειτουργεί ? όποιος γνωρίζει κάτι ας το γράψει.
Ευχαριστώ πολύ & καλά βόλια σε όλους μας.........:bottom:
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Καλησπέρα συναγωνιστές, είμαι μέλος Από το 2006 στο site, αρκετά χρόνια όμως είχα να μπω και μπήκα σήμερα.
Θέλω να ρωτήσω αν κάποιος συναγωνιστής ξέρει κάποιες κοπέλες ή κάποια μαγαζιά studio η ελεύθερες επαγγελματίες που να ασκούν την τέχνη του bdsm..Θεσσαλονίκη ή στη Βόρεια Ελλάδα γενικότερα, γιατί όσο κι αν έχω ψάξει το μόνο που βρίσκω είναι κάποιες οι οποίες μέσα σε όλα δηλώνουν και bdsm αλλά είναι καμία σχέση με την πραγματικότητα.... δεν έχουν ιδέα που παν τα τέσσερα.
όποιος φίλος έχει κάποια πληροφορία θα μου ήταν πολύ χρήσιμη.
Mε ενδιαφέρει περισσότερο να βρω σκλάβες/υποταχτικές/bottom για S/M D/S session
Επίσης υπήρχε ένα στούντιο στη Θεσσαλονίκη το οποίο θα είχε κοπέλες, αλλά θα νοίκιαζε και το χώρο του με τον εξοπλισμό και τη διακόσμηση για μία bdsm συνεύρεση, το οποίο όμως έχω χάσει επαφή και δεν ξέρω αν λειτουργεί ? όποιος γνωρίζει κάτι ας το γράψει.
Ευχαριστώ πολύ & καλά βόλια σε όλους μας.........:bottom:
Αν εννοείς το Godiva, δεν έχω ιδέα πλέον αν λειτουργεί, όμως σίγουρα όλα αυτά δεν υπάρχουν στη Θεσσαλονίκη, τουλάχιστον σε "ανοιχτές" αγγελίες. Ίσως σε πιο κλειστούς κύκλους, ή σε άλλες σελίδες όπως το FetLife να υπάρχουν περισσότερες πληροφορίες.
 

xxxtester

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
30
Like
1
Πόντοι
0
Αν εννοείς το Godiva, δεν έχω ιδέα πλέον αν λειτουργεί, όμως σίγουρα όλα αυτά δεν υπάρχουν στη Θεσσαλονίκη, τουλάχιστον σε "ανοιχτές" αγγελίες. Ίσως σε πιο κλειστούς κύκλους, ή σε άλλες σελίδες όπως το FetLife να υπάρχουν περισσότερες πληροφορίες.
στη σελίδα του Godiva που μπήκα σήμερα δείχνει ότι λειτουργεί και έχει δύο κοπέλες, αναφέρει κάπου για χώρο (ειδικού) δωματίου.
Όσο για το άλλο που έλεγα SD studio στην Νικηφόρου Ουρανού το οποίο είχε προγράμματα bdsm αλλά μπορούσες να νοικιάσεις από ότι έλεγαν και το χορό για κάποια ώρα, δεν πρέπει όμως να λειτουργεί γιατί δεν απαντάει κανείς.
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
184
Κριτικές
21
Like
288
Πόντοι
31
στη σελίδα του Godiva που μπήκα σήμερα δείχνει ότι λειτουργεί και έχει δύο κοπέλες, αναφέρει κάπου για χώρο (ειδικού) δωματίου.
Όσο για το άλλο που έλεγα SD studio στην Νικηφόρου Ουρανού το οποίο είχε προγράμματα bdsm αλλά μπορούσες να νοικιάσεις από ότι έλεγαν και το χορό για κάποια ώρα, δεν πρέπει όμως να λειτουργεί γιατί δεν απαντάει κανείς.
To Godiva λειτουργει και οι κοπελες κανουν κανονικα αυταρχικο
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
967
Πόντοι
81
Δεν υπάρχει περίπτωση να βρεις ιερόδουλη που να παίξει το ρόλο της υποτακτικής ή πολύ περισσότερο της σκλάβας. Γνωρίζουμε γυναίκες, βγαίνουμε, κάνουμε vanilla σεξ και κρίνουμε από τη συμπεριφορά τους αν μας παίρνει να συζητήσουμε σχετικά με τα ιδιαίτερα γούστα μας και να ζητήσουμε κάτι διαφορετικό. Στις 9/10 περιπτώσεις φτιάχνονται με κάτι που θεωρούν πως είναι "kinky" όπως το να δέσουμε χέρια ή να ρίξουμε μερικές με το paddle στον πισινό. Το θέμα είναι να πετύχεις τη μια που είναι ήδη στο χώρο και δεν ανήκει σε κάποιον ή που να θέλει περπατήσει σε αυτά τα μονοπάτια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom