Νέα

Ιορδανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα demis23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά τα φώτα σας για Ιορδανία γιατί θα είμαι εκεί την πρώτη βδομάδα του Απρίλη...αν κάποιος έχει πάει βέβαια!
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Απλά Ξέχασε το ....
ΝΕΚΡΑ και πάλι ΝΕΚΡΑ
Μεχρι και το Ελαδιστάν Παράδεισος ειναι

Τωρα αν θες καλά και ντε να την βρής μια είναι η λύση    :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Παιδιά τα φώτα σας για Ιορδανία γιατί θα είμαι εκεί την πρώτη βδομάδα του Απρίλη...αν κάποιος έχει πάει βέβαια!
παρε μαζι σου πορνοπεριοδικα και DVD με τσοντιτσα!!!99% γυναικα δεν θα βρεις!!!τωρα πολλα εξαρτωνται απο σενα!!!!σε αυτες τις χωρες το βλεμα πεζει πολυ μεγαλο ρολλο.αν εισαι γλυκος μπορει να βγαλεις γκομενα εκει θελουνε γλυκους αντρες απο αγρικους ειναι γεματο.παντος πρεπει να εχεις υπομονη και πειρα.δεν ειναι καθολου ευκολο!αν εισαι τυχερος και σου κατσει ειναι τρομερες γυναικες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Υ.Γ. αν σου κατσει το πιθανοτερο ειναι να γαμισεις μονο κωλο γιατι κρατανε παρθενια!προσπαθησε να γλυψεις καλα γιατι οι μαλακες οι Αραβες δεν γλυφουνε!και θα την ξετραιλανεις!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
117
Πόντοι
66
μπορει ανετα να παει με thaiairways, να μεινει δυο μερουλες μπανγκοκ να παει μετα στο αμμαν, και γυρισμο παλι μπανγκοκ. και μετα πισω αθηνα.
στην μπανγκοκ δεν θα του πουμε τι θα κανει, ας βρει κατι και μονος του.
 

Επισκέπτης
Παιδιά τα φώτα σας για Ιορδανία γιατί θα είμαι εκεί την πρώτη βδομάδα του Απρίλη...αν κάποιος έχει πάει βέβαια!
μιας και ρε συναγωνιστές ασχολείστε με περίεργες χώρες λέω να πάω προς το Θιβέτ ξέρει κανείς τι παίζει εκεί?
 

Επισκέπτης
Έχω το τηλέφωνο από έναν Σαολίν μούρλια! :grin:
σε ευχαριστώ στείλε πμ για να συμβάλω και εγώ στον εξελληνισμό της υφηλίου όπως οι περισσότεροι συναγωνιστές εδώ σε διάφορες χώρες του κόσμου μεταφέρουν τον Ελληνικό πολιτισμό της πούτσας.
 

Επισκέπτης
Την επόμενη εβδομάδα, θα βρίσκομαι για δουλειές στις Αλεούτιες Νήσους...Όποιος συναγωνιστής γνωρίζει κάτι, ας δώσει τα φώτα του...

Ευχαριστώ :boobies:
Oπως πας παραλία στον 17ο φοίνικα δεξιά έχει μια ωραία τρύπα, βάλτο εκεί!!! Τηλέφωνο δεν εχει να σου δώσω!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
μπορει ανετα να παει με thaiairways, να μεινει δυο μερουλες μπανγκοκ να παει μετα στο αμμαν, και γυρισμο παλι μπανγκοκ. και μετα πισω αθηνα.
στην μπανγκοκ δεν θα του πουμε τι θα κανει, ας βρει κατι και μονος του.
ειναι μια καλη και αποτελεσματικη λυση!!!!
 

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
Τελικά υπάρχει τίποτε για Ιορδανία 'η αδίκος ρωτάμε???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom