Νέα

Ελληνίδα ή αλλοδαπή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι επιθυμειτε για αγοραιο ερωτα?

  • Ελληνιδα αν υπαρχει

    Ψήφοι: 52 35,6%
  • Αλλοδαπη και ξερο ψωμι....

    Ψήφοι: 65 44,5%
  • Ο,τι να ειναι.....

    Ψήφοι: 30 20,5%
  • ΔΞ/ΔΑ....

    Ψήφοι: 4 2,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    146

Επισκέπτης
Μπορειτε εως δυο επιλογες......
Η οικονομικη κριση εξωθησε και το ντοπιο πληθυσμο στον αγοραιο ερωτα.
Η πρωτη επιλογη απο εμενα.
 

bekatsas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
198
Πόντοι
281
Ελληνίδα δαγκωτο
 

Επισκέπτης
Σα μεσηλικο κριαρι, προφανως με 20+ ετη περιπου στον πληρωμενο ερωτα, ενταξει θελω να αδειαζω τα @@ μου, αλλα μια αλλοδαπη δε μπορει να με φτιαξει με την παρλα....
Αντε να της πω να μου ριξει κλανιδι ειτε να βγαλει μερεντα :2funny:
 

Zantarien

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
122
Like
32
Πόντοι
1
Aλλοδαπή.

Τα επιχειρήματα δεν έχουν τελειωμό στο μυαλό μου, θα γράψω μόνο μερικά.

1. Θα γαμήσεις πιο εύκολα/γρήγορα.
2. Δεν θα σου πρήζει τα παπάρια γιατί δεν θα μιλάει καλά τα ελληνικά.
3. Σε ποσοστά είναι πιο όμορφες από τις ελληνίδες.
4. Είμαι υπέρ της εισαγωγής γενικά.
5. Τα σπαστά ελληνικά από ωραία γκόμενα πάντα θα σε ταυτίζουν με πρωταγωνιστή σε τσόντα.
6. Είσαι International γαμιάς. Εχεις πρεστίζ. Γαμάς και της βαράς με το ευρωπαϊκό διαβατήριο την κωλάρα. Η μπογιά σου και κοινώς τα ψωλοφλόκια σου, ξεπερνάνε σύνορα/γλώσσες/ήθη/έθιμα, σαν του Μεγαλέξανδρου. Δεν είσαι για τοπικά πράγματα και μεταφέρεις πολιτισμό μέσω ψωλής.
Η ψυχολογία του international μπήχτη είναι πως όλες οι γαμιόλες του κόσμου θέλουν την ψωλή του σαν να την έχει ψεκάσει με AXE.
7. Ολοι μαμού απο πίσω αλλά ουσιαστικά θα σε ζηλεύουνε και στο μυαλό τους θα σε έχουν πρότυπο και ίνδαλμα.
8. Παπούτσι απ'το τόπο σου και πούτσες μπλέ. Παίρνει κανένας παπούτσι ελληνικό σήμερα?
 

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Οσες ελληνιδες τανες συναντησα ηταν ξινες και ψωνισμενες. Ως εκ τουτου,αλλοδαπες και μονο.
 

Επισκέπτης
Zantarien ενδιαφερουσες  οι αποψεις σου και φυσικα δε θελω να σε κοντραρω επιχειρηματικα. Απλα βαζω υπερανω το κριτηριο της παρλας. Εννοειται οτι μιλαμε για εμφανισιμη ελληνιδα κι οχι η Νανα της Καλυμνου.
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Δέν πλερώνω μία.

Τό μουνί είναι κοινωνικό άγαθό.
 

Επισκέπτης
Τυπε το τζαμπα (οπως κι ο τζαμπας) πεθαναν εκτος κι αν εισαι Τιερυ Ρουσελ....
 

Zantarien

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
122
Like
32
Πόντοι
1
Zantarien ενδιαφερουσες  οι αποψεις σου και φυσικα δε θελω να σε κοντραρω επιχειρηματικα. Απλα βαζω υπερανω το κριτηριο της παρλας. Εννοειται οτι μιλαμε για εμφανισιμη ελληνιδα κι οχι η Νανα της Καλυμνου.
Εγώ που στα λέω αυτά το πιστεύεις ότι σχεδόν όλες μου οι σχέσεις ήταν με ελληνίδες?
Κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και κάθε άποψη είναι σεβαστή. Αυτό που αρέσει σε σένα, δεν αρέσει σε μένα και το αντίστροφο.

Απλά για μένα έτσι όπως έχει γίνει η ελληνίδα(το 95%) με αυτήν την νοοτροπία και μόνο παίρνει Χ. Ειδικά αν μιλάμε για εμφανίσιμη. Ετσι είμαι εγώ.

Επίσης παρατήρησα το εξής. Οι ξένες όταν γίνομαι χορηγός(κεράσματα ποτά κτλ) είναι σαν να υπογράφω σε λευκό χαρτί παρουσία συμβολαιογράφου, ότι την ίδια μέρα γαμάω. Στις ελληνίδες γίνεσαι χορηγός και μέγας μάλιστα και δεν γαμάς ποτέ! Δεν εκτιμούν τίποτα και σε έχουν και για μαλάκα! Οταν κάνεις την αλβανογυφτιά όμως και την βάλεις να πληρώσει θα σε σέβεται η ρουφοκαβλέτα και θα σε έχει και σε εκτίμηση! Μιλάμε ότι η σύγχρονη ελληνίδα παίζει και να έχει αντί για εγκέφαλο μπρόκολο στο κεφάλι της.  
 

paulospaulos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
846
Κριτικές
7
Like
968
Πόντοι
86
Είδες για να μπερδεύει τη Κουβα με το κουβα  τωρα ψηφίζεις δαγκωτό ελληνιδες. Παντως πιςτευω με τόσες κοπέλες απο Αλβανία που εχουν μεγαλώσει ελλαδα έχει πέσει και πολη Φαίηκ ελληνίδα στον αγοραίο ερωτα
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Aλλοδαπή.



5. Τα σπαστά ελληνικά από ωραία γκόμενα πάντα θα σε ταυτίζουν με πρωταγωνιστή σε τσόντα.
6. Είσαι International γαμιάς. Εχεις πρεστίζ. Γαμάς και της βαράς με το ευρωπαϊκό διαβατήριο την κωλάρα. Η μπογιά σου και κοινώς τα ψωλοφλόκια σου, ξεπερνάνε σύνορα/γλώσσες/ήθη/έθιμα, σαν του Μεγαλέξανδρου. Δεν είσαι για τοπικά πράγματα και μεταφέρεις πολιτισμό μέσω ψωλής.
Η ψυχολογία του international μπήχτη είναι πως όλες οι γαμιόλες του κόσμου θέλουν την ψωλή του σαν να την έχει ψεκάσει με AXE.

:headbaning2:  :hi:
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Φίλε, κάνεις μεγάλο λάθος. Είμαι 8 χρόννια τώρα μέ άνωμαλιάρα νυμφομανή καί τά έχω δεί όλα.
 

Fansadox

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2016
Μηνύματα
267
Like
179
Πόντοι
1
Είδες για να μπερδεύει τη Κουβα με το κουβα  τωρα ψηφίζεις δαγκωτό ελληνιδες. Παντως πιςτευω με τόσες κοπέλες απο Αλβανία που εχουν μεγαλώσει ελλαδα έχει πέσει και πολη Φαίηκ ελληνίδα στον αγοραίο ερωτα
  :thumbsup: Σωστός το 95% είναι ελληνίδες από Τίρανα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
το μονο πλεονέκτημα των ελληνιδων σε σχεση με τις αλλοδαπες είναι ότι είναι το 95% σε αυτην την χωρα.
μακαριοι οσοι μενουν εξωτερικο.
δεν μιλαω βεβαια για ισλαμ.
σε ολες τις υπολοιπες χωρες αυτή που σε γουσταρει δεν σε χυλοπιτιαζει απλα για να μην την πεις ευκολη.
γι αυτό και οι περισσοτερες γκομενες μου ηταν με νοοτροπια ξενης, σε γουστάρω, στο δειχνω από την αρχη.
αλλωστε σε ελάχιστες περιπτώσεις υπηρξε δευτερο ή τριτο ραντεβού αν ξυνιζε ή τραβιοταν.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
82
Πόντοι
6
Αλοδαπη.....Ελληνιδα εχουμε και στο σπιτι .
 

Επισκέπτης
Εγώ που στα λέω αυτά το πιστεύεις ότι σχεδόν όλες μου οι σχέσεις ήταν με ελληνίδες?
Κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και κάθε άποψη είναι σεβαστή. Αυτό που αρέσει σε σένα, δεν αρέσει σε μένα και το αντίστροφο.
Γιατί να μη σε πιστέψω?
Όντως ο καθένας μας ανάλογα με τα βιώματα επηρεάζεται και διαλέγει. Δε σημαίνει ότι δεν πάω και με αλλοδαπές, όμως προτιμώ το ντόπιο πράγμα γιατί είμαι και τοπικιστής.

Τύπε πολλές δεν είναι για τέτοια ψηφοφορία; :think:
Όχι φίλε μου, εντάξει αν και καλύπονται από τις επιλογές, ξέρω κι εγώ μπορεί κάποιος να μην είναι και 100%, δεν πειράζει δε χαλάει την ψηφοφορία αν υπάρχουν 2 όψιονς.......


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom