Νέα

Βίζιτα στις Σέρρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
1.094
Πόντοι
201
Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανένας συντοπίτης αν υπάρχει καμιά βίζιτα στις Σέρρες.
Πριν 2 χρόνια είχα πάρει μια Ελένη αλλά έχω χάσει το τηλ της.
Παρεπιπτόντως την πέτυχα έξω τις προάλλες αλλα δεν μπορούσα να τη ρωτήσω γτ ήταν με εναν κυριο.

Και για αυτους που θα πουν το κλασσικο τι τη θέλεις τη βιζιτα στις Σέρρες, δε σου φτάνουν οι Σερραίες θα πω ότι σαν το πληρωμένο δεν είναι...

Θα το εκτιμήσω πολύ αν καποιος μπορεσει να δωσει καποια πληροφορία ειτε σε Pm ειτε εδω.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανένας συντοπίτης αν υπάρχει καμιά βίζιτα στις Σέρρες.
Πριν 2 χρόνια είχα πάρει μια Ελένη αλλά έχω χάσει το τηλ της.
Παρεπιπτόντως την πέτυχα έξω τις προάλλες αλλα δεν μπορούσα να τη ρωτήσω γτ ήταν με εναν κυριο.

Και για αυτους που θα πουν το κλασσικο τι τη θέλεις τη βιζιτα στις Σέρρες, δε σου φτάνουν οι Σερραίες θα πω ότι σαν το πληρωμένο δεν είναι...

Θα το εκτιμήσω πολύ αν καποιος μπορεσει να δωσει καποια πληροφορία ειτε σε Pm ειτε εδω.

Ίσα ίσα που χρειάζεσαι βίζιτες στα Σέρρας.. Πιο ψώφια πόλη δεν υπάρχει για να βγάλεις γκόμενα!
 

pattakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
212
Like
6
Πόντοι
1
Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανένας συντοπίτης αν υπάρχει καμιά βίζιτα στις Σέρρες.
Πριν 2 χρόνια είχα πάρει μια Ελένη αλλά έχω χάσει το τηλ της.
Παρεπιπτόντως την πέτυχα έξω τις προάλλες αλλα δεν μπορούσα να τη ρωτήσω γτ ήταν με εναν κυριο.

Και για αυτους που θα πουν το κλασσικο τι τη θέλεις τη βιζιτα στις Σέρρες, δε σου φτάνουν οι Σερραίες θα πω ότι σαν το πληρωμένο δεν είναι...

Θα το εκτιμήσω πολύ αν καποιος μπορεσει να δωσει καποια πληροφορία ειτε σε Pm ειτε εδω.
Περαστικος απο Σερρες σε κεντρικο καφε απεναντι μου πηνανε το καφεδακι τους δυο απιστευτα μουνια και ντοπιος γνωστος μου ειπε οτι δουλευουν σε ενα κωλαδικο "leon".Τα μουνετα αν και εχουν περασει 2-3 χρονια ακομα τα θυμαμαι
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
828
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Είχα πάρει μια φορά στρηπτηζού από το Queen για ένα 100€ - μέτρια πράγματα. Μετά από έναν χρόνο μου ζήτησαν 200 € οπότε μαύρο !!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.624
Κριτικές
34
Like
4.284
Πόντοι
7.195
Δεν υπάρχουν βίζιτες στις μικρές πόλεις φίλε.
Ψάχνεις κωλάδικα και ότι κάτσει.
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανένας συντοπίτης αν υπάρχει καμιά βίζιτα στις Σέρρες.
Πριν 2 χρόνια είχα πάρει μια Ελένη αλλά έχω χάσει το τηλ της.
Παρεπιπτόντως την πέτυχα έξω τις προάλλες αλλα δεν μπορούσα να τη ρωτήσω γτ ήταν με εναν κυριο.

Και για αυτους που θα πουν το κλασσικο τι τη θέλεις τη βιζιτα στις Σέρρες, δε σου φτάνουν οι Σερραίες θα πω ότι σαν το πληρωμένο δεν είναι...

Θα το εκτιμήσω πολύ αν καποιος μπορεσει να δωσει καποια πληροφορία ειτε σε Pm ειτε εδω.


Δεν έχει. Πάρε το ΚΤΕΛ και κατέβα Θεσσαλονίκη στον Βαρδάρη. €15 να πας και να έρθεις και άλλα €30-40 το γαμήσι. Κοντά στο πενηντάρι θα σου βγει ενώ η βίζιτα κοστίζει €80+

Όρμα Σαλόνικα!
 
OP
OP
F

fang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
1.094
Πόντοι
201
Τελικά δεν πήρα κάποια απάντηση απ'ότι κατάλαβα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom