Νέα

Αφήστε μουστάκι και βγείτε για καμάκι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τύποι, έχω την θεωρία ότι όλες ανεξαιρέτως οι γκόμενες θέλουν έστω και μία φορά στη ζωή τους να γαμηθούν με έναν άντρα με μουστάκι για να έχουν την εμπειρία της αίσθησης του μουστακιού στα χείλη τους, επάνω και κάτω. Αν επιπρόσθετα λάβουμε υπόψη ότι οι περισσότεροι σοφιστικέ gay φέρουν μουστάκι - κάνοντας το συγκεκριμένο look - ταυτόχρονα και trendy, τότε θεωρώ ότι αν είστε straight με ωραίο τυπάδικο μουστάκι, θα αυξηθούν οι επιτυχίες. Και δεν εννοώ φούντα σαν του Τομ Σέλεκ, άλλα κάτι σαν αυτό. Καλά γαμήσια.

 

Συνημμένα

  • Screen Shot 2017-12-10 at 15.09.14.png
    Screen Shot 2017-12-10 at 15.09.14.png
    217,5 KB · Εμφανίσεις: 28

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.457
Κριτικές
12
Like
6.079
Πόντοι
2.646
Τυπε δεν έχει και πολύ μεγάλη επιτυχία το θρεντ
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
μπορεί να το μπαχαλέψουν τεντι/ποδολάγνος/λιλας και λοιπές που γουστάρουν μουστακαλήδες και να τραβήξει το νήμα τύπε  :zfuck:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.663
Κριτικές
11
Like
12.486
Πόντοι
5.060
:2funny: :2funny: :2funny:

Κάθε μέρα Κυριακή.  :dancing:
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Τύποι, έχω την θεωρία ότι όλες ανεξαιρέτως οι γκόμενες θέλουν έστω και μία φορά στη ζωή τους να γαμηθούν με έναν άντρα με μουστάκι για να έχουν την εμπειρία της αίσθησης του μουστακιού στα χείλη τους, επάνω και κάτω. Αν επιπρόσθετα λάβουμε υπόψη ότι οι περισσότεροι σοφιστικέ gay φέρουν μουστάκι - κάνοντας το συγκεκριμένο look - ταυτόχρονα και trendy, τότε θεωρώ ότι αν είστε straight με ωραίο τυπάδικο μουστάκι, θα αυξηθούν οι επιτυχίες. Και δεν εννοώ φούντα σαν του Τομ Σέλεκ, άλλα κάτι σαν αυτό. Καλά γαμήσια.

Αδερφέ.  Εάν δεν είσαι φαντάρος και έχεις κρατήσει το μουστάκι για σπάσιμο στο λοχία , μάλλον κράξιμο θα φας δε θα γαμκσεις
 

Επισκέπτης
Αδερφέ.  Εάν δεν είσαι φαντάρος και έχεις κρατήσει το μουστάκι για σπάσιμο στο λοχία , μάλλον κράξιμο θα φας δε θα γαμκσεις

Εννοείτε φίλε αν μοιάζεις με μπετατζής. Αν όμως σου πάει λίγο τότε έχει επιτυχίες
 

corneo92

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2014
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Μουστάκι είχα στα 22 με 23. Περισσότερες γάμησα αφού το ξήρισα
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.605
Like
14.503
Πόντοι
3.656
Τύποι, έχω την θεωρία ότι όλες ανεξαιρέτως οι γκόμενες θέλουν έστω και μία φορά στη ζωή τους να γαμηθούν με έναν άντρα με μουστάκι για να έχουν την εμπειρία της αίσθησης του μουστακιού στα χείλη τους, επάνω και κάτω. Αν επιπρόσθετα λάβουμε υπόψη ότι οι περισσότεροι σοφιστικέ gay φέρουν μουστάκι - κάνοντας το συγκεκριμένο look - ταυτόχρονα και trendy, τότε θεωρώ ότι αν είστε straight με ωραίο τυπάδικο μουστάκι, θα αυξηθούν οι επιτυχίες. Και δεν εννοώ φούντα σαν του Τομ Σέλεκ, άλλα κάτι σαν αυτό. Καλά γαμήσια.



τυπε αμα εχεις λεφτα οι ελλεϊνιδες δεν εχουν ιδιαιτερη προτιμηση στο μουστακι  :S :S :S


maxresdefault.jpg
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.605
Like
14.503
Πόντοι
3.656
Μουστάκι είχα στα 22 με 23. Περισσότερες γάμησα αφού το ξήρισα


τυπε εγω μια φορα ειχα μουστακι γιατι χαλασε το ξυραφακι και δεν προλαβα να ξυριστω ολοκληρος    :S :S :S


funny_mustache_1047.jpg
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Εγώ έχω γένια.. Αλλά καμιά φορά όταν ξυρίζομαι αφήνω για λίγο το μουστάκι. Σαν πουστης φαίνομαι.. Οπότε το ξυρίζω αμέσως..
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
24
Like
11.239
Πόντοι
9.477
:grin:
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    7,3 KB · Εμφανίσεις: 17

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom