Νέα

Τί ύψος έχετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 412
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Δηλώστε με ειλικρίνεια το ύψος σας

  • 1.60

    Ψήφοι: 9 2,0%
  • 1.65

    Ψήφοι: 16 3,6%
  • 1.70

    Ψήφοι: 54 12,1%
  • 1.75

    Ψήφοι: 75 16,7%
  • 1.80

    Ψήφοι: 123 27,5%
  • 1.85

    Ψήφοι: 87 19,4%
  • 1.90

    Ψήφοι: 50 11,2%
  • 1.95

    Ψήφοι: 34 7,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    448

Επισκέπτης
Ψηφίστε με ειλικρίνεια γιατί έτσι θα επιβεβαιώσω τη θεωρία μου ότι οι περισσότεροι που πληρώνουμε για να γαμήσουμε είμαστε κοντοί, ενώ οι ψηλοί βρίσκουν να γαμήσουν ευκολότερα.

- Ψηφίστε αυτό που είναι πιο κοντά χωρίς να υπολογίζετε τα Nike με τους 3 πόντους αερόσολα ή τα Hogan - δηλαδή ύψος με απλό ανδρικό πατητό παπούτσι
- Αν είστε πχ 1.72 μην ψηφίσετε 1.75 αλλά 1.70)
- Επίσης μην ψηφίσετε αν απλά βολτάρετε στο bourdela και γενικά δεν πληρώνετε για να γαμήσετε.
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
Το μόνο σίγουρο τύπε είναι ότι οι κοντοί ζούνε περισσότερα χρόνια από όλους.  :rockon:
Το πόσο εθισμένος είναι κάποιος στις πουτάνες δεν έχει καμία σχέση με τον βρίσκει έξω να γαμήσει.  :zfuck:
Celebrities που έχουν στα πόδια τους όποιο τσουλάκι θέλουν και είναι εθισμένοι στις πουτάνες.  :takethis:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
1.93  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Μοναδικη ψηψος.  :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis:
 

Συνημμένα

  • 111.jpg
    111.jpg
    54,4 KB · Εμφανίσεις: 93

Επισκέπτης
Το μόνο σίγουρο τύπε είναι ότι οι κοντοί ζούνε περισσότερα χρόνια από όλους.  :rockon:
Το πόσο εθισμένος είναι κάποιος στις πουτάνες δεν έχει καμία σχέση με τον βρίσκει έξω να γαμήσει.  :zfuck:
Celebrities που έχουν στα πόδια τους όποιο τσουλάκι θέλουν και είναι εθισμένοι στις πουτάνες.  :takethis:

Ναι αλλά αυτοί είναι εθισμένοι για άλλους λόγους και όχι γιατί δεν μπορούν να βρουν να γαμήσουν
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.742
Κριτικές
6
Like
3.400
Πόντοι
736
Ψηφίστε με ειλικρίνεια γιατί έτσι θα επιβεβαιώσω ότι οι περισσότεροι κοντοί πληρώνουμε για να γαμήσουμε, ενώ οι ψηλοί βρίσκουν να γαμήσουν ευκολότερα.
Νομίζω πιο πολύ σημασία έχει να έχεις το λέγειν , άμα δεν το χεις δεν πα να σαι και 2 μέτρα .... επίσης σύμφωνα με το παρακάτω βίντεο ούτε οι ψηλοι , ωραίοι και γυμνασμένοι έχουνε πολύ τύχη.

 

Επισκέπτης
Νομίζω πιο πολύ σημασία είναι να έχεις το λέγειν , άμα δεν το χεις δεν πα να σαι και 2 μέτρα .... επίσης σύμφωνα με το παρακάτω βίντεο ούτε οι ψηλοι , ωραίοι και γυμνασμένοι έχουνε πολύ τύχη.


Εννοείται ότι αν είσαι ο τρομερός τυπάς και 1.55 να είσαι θα το χώσεις, άλλα αυτό είναι εξαίρεση. Επίσης μην αρχίσετε τις μαλακίες για Αλ Πατσίνο κλπ, χαρήκαμε, το ξέρουμε ότι είναι κοντός (άλλα είναι ο Αλ Πατσίνο)
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
τύπε στην ψηφοφορία θα έπρεπε να τονίζεις πως ψηφίζουν μόνο άτομα που δεν βρίσκουν να γαμήσουν ποτέ και δεν έχουν γυναίκα (σαν τον πίκερ) για πιο ρεαλιστικά αποτελέσματα.
Γενικά είναι νόμος, οι σαβούρες πηδιούνται με ψηλούς ευκολότερα για παρηγοριά.
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
βάζω στοίχημα ο μέσος όρος των χυστών του bou θα κινηθεί σε σκανδιναβικά επίπεδα (1,90+)
 
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
1.60 κανενας ακομη.  :S :S :S

 

Συνημμένα

  • 111.jpg
    111.jpg
    44,1 KB · Εμφανίσεις: 178

Επισκέπτης
τύπε στην ψηφοφορία θα έπρεπε να τονίζεις πως ψηφίζουν μόνο άτομα που δεν βρίσκουν να γαμήσουν ποτέ και δεν έχουν γυναίκα (σαν τον πίκερ) για πιο ρεαλιστικά αποτελέσματα.
Γενικά είναι νόμος, οι σαβούρες πηδιούνται με ψηλούς ευκολότερα για παρηγοριά.

Το να μην βρίσκεις ποτέ είναι υπερβολικό. Το να πηγαίνεις στο μπαρ και να μην φαίνεσαι (όπως εγώ που είμαι 1.70 και κάτι ψιλά) είναι το πρόβλημα. Άντε να σε κοιτάξει γκόμενα και ας έχεις και το βλέμμα του αετού
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
βάζω στοίχημα ο μέσος όρος των χυστών του bou θα κινηθεί σε σκανδιναβικά επίπεδα (1,90+)
 

Τυπε ειναι γνωστο οτι τα μελη του σαι ειναι ψηλοι γυμνασμενοι λεφταδες και με μεγαλο παπαρι. :S :S :S

:takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis:

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Το να μην βρίσκεις ποτέ είναι υπερβολικό. Το να πηγαίνεις στο μπαρ και να μην φαίνεσαι (όπως εγώ που είμαι 1.70 και κάτι ψιλά) είναι το πρόβλημα. Άντε να σε κοιτάξει γκόμενα και ας έχεις και το βλέμμα του αετού

Φορα τακουνι τυπε.  :S :S :S  :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Τυπε ειναι γνωστο οτι τα μελη του σαι ειναι ψηλοι γυμνασμενοι λεφταδες και με μεγαλο παπαρι. :S :S :S

:takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis:

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Εγώ πάντως που πρόσφατα ρώτησα ένα call girl σχετικά με το ύψος των πελατών της, μου είπε γελώντας "δεν το είχα σκεφτεί" και ότι οι περισσότεροι είμαστε μεσαίοι-κοντοί (και ξέρουμε πολύ καλά ότι και οι "μεσαίοι" είναι κοντοί)
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.281
Κριτικές
16
Like
13.337
Πόντοι
5.577
τυποι το θεμα είναι κατωτερο των προσδοκιων για Σ/Κ  :undecided:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Εγώ πάντως που πρόσφατα ρώτησα ένα call girl σχετικά με το ύψος των πελατών της, μου είπε γελώντας "δεν το είχα σκεφτεί" και ότι οι περισσότεροι είμαστε μεσαίοι-κοντοί (και ξέρουμε πολύ καλά ότι και οι "μεσαίοι" είναι κοντοί)

Τυπε δεν βλεπω μεγαλη συμμετοχη, προσθεσε στην ψηφοφορία τα 1.40 και 1.45 και 1.50 να γινει χαμος. :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom