Νέα

Με ροζ βιντεο εξεβιαζαν την 22χρονη φοιτητρια που αυτοκτονησε στην Θεσ/νικη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Αλλη μια περιπτωση που εχει πολλα κοινα με την κοπελα που επιασαν στο Χονγκ-Κονγκ..κοπελιτσες πανεμορφες που πεφτουν θυματα κυκλωματων που εκμεταλλευονται την ματαιοδοξια τους και το ονειρο τους να γινουν μοντελα..Η κοπελα ειχε μπλεξει σε κυκλωμα απ οτι φαινεται και την εκβιαζαν να πηγαινει με αντρες για να μην δημοσιοποιησουν καποιες γυμνες φωτο τους η ροζ βιντεο.Η κοπελα δεν αντεξε και εδωσε τελος στην ζωη της πεφτοντας απο τον 9ο οροφο!Μεγαλη προσοχη οσοι εχετε κορες που ετοιμαζονται να φυγουν για αλλη πολη για σπουδες..τα παιδια σας να τα επιβλεπετε οσο ειναι δυνατον..  :-

     
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.819
Κριτικές
1
Like
28.681
Πόντοι
8.006
Αλλη μια περιπτωση που εχει πολλα κοινα με την κοπελα που επιασαν στο Χονγκ-Κονγκ..κοπελιτσες πανεμορφες που πεφτουν θυματα κυκλωματων που εκμεταλλευονται την ματαιοδοξια τους και το ονειρο τους να γινουν μοντελα..Η κοπελα ειχε μπλεξει σε κυκλωμα απ οτι φαινεται και την εκβιαζαν να πηγαινει με αντρες για να μην δημοσιοποιησουν καποιες γυμνες φωτο τους η ροζ βιντεο.Η κοπελα δεν αντεξε και εδωσε τελος στην ζωη της πεφτοντας απο τον 9ο οροφο!Μεγαλη προσοχη οσοι εχετε κορες που ετοιμαζονται να φυγουν για αλλη πολη για σπουδες..τα παιδια σας να τα επιβλεπετε οσο ειναι δυνατον..  :-

     
Αντρας ο οποιος εκβιαζει γυναικα με ροζ βιντεο, πρεπει να διαπομπεύεται δημοσίως με πισσα και πουπουλα. Προκειται για την αισχιστη μορφη παλιανθρωπιάς. Ενας τετοιος ανθρωπος δεν αξιζει ουτε τον αερα που αναπνέει.
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Συμφωνω απολυτως μαζι σου, αλλα και οι κοπελες καλο ειναι να προσεχουν με ποιους πανε..οι γονεις οσο τα κοριτσια ειναι μικρα να τους μεταλαμπαδευουν αξιες οπως το ηθος και η αξιοπρεπεια ωστε τα κοριτσια να ειναι ετοιμα οταν μεγαλωσουν να αντιμετωπιζουν αυτες τις καταστασεις.. :-
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Εκτος απο τους γονεις ομως ειναι και τα λαθος προτυπα..ξερετε τι μου ειπε μια φοιτητριουλα εμενα οταν την ρωτησα τι την ωθησε να κανει βιζιτες? μου λεει η Αλεξανδρατου και αλλες που γυρισαν τσοντες τι παθανε? μια χαρα κονομησανε! παιδια ειλικρινα μου το ειπε..λαθος προτυπα δυστυχως αντιγραφουν τα κοριτσακια.. :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.819
Κριτικές
1
Like
28.681
Πόντοι
8.006
Εκτος απο τους γονεις ομως ειναι και τα λαθος προτυπα..ξερετε τι μου ειπε μια φοιτητριουλα εμενα οταν την ρωτησα τι την ωθησε να κανει βιζιτες? μου λεει η Αλεξανδρατου και αλλες που γυρισαν τσοντες τι παθανε? μια χαρα κονομησανε! παιδια ειλικρινα μου το ειπε..λαθος προτυπα δυστυχως αντιγραφουν τα κοριτσακια.. :S
Εγω εχω ακουσει αλλο επιχειρημα. "Θα παω που θα παω με καποιους ετσι κι αλλιως, γιατι να μην βγαλω και κατι?"
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Εγω εχω ακουσει αλλο επιχειρημα. "Θα παω που θα παω με καποιους ετσι κι αλλιως, γιατι να μην βγαλω και κατι?"
Παιζει κι αυτο ναι, αλλα κι αυτο απο λαθος προτυπα ξεκιναει..σου λεει αφου το κανουν επωνυμες γιατι να μην το κανω και γω? γενικα καμμια φορα η ομορφια γυρναει μπουμεραγκ στα κοριτσια και καταστρεφονται..παθαινουν ναρκισσισμο και απο και ξεκινανε ολα..
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
το ειχε τραγουδησει η Τζουλια!! Στοχος ειναι τα λεφτά
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Θελω να πω κατι που ειναι σημαντικο..επειδη εχω κανει νταραβερια με φοιτητριουλες που ξεφυγαν λιγο..ολες μα ολες μου εκαναν παραπονα για τον πατερα τους! ολες ηταν παιδια χωρισμενων γονιων και ο πατερας ειχε ξαναπαντρευτει ριχνοντας μαυρη πετρα πισω του! Πως μπορουν και εγκαταλειπουν τα παιδια τους ρε γμτ..εγω φερθηκα με μεγαλο σεβασμο στα κοριτσια και με αρκετες απ αυτες εχω κρατησει φιλικες σχεσεις..
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.693
Πόντοι
606
Θελω να πω κατι που ειναι σημαντικο..επειδη εχω κανει νταραβερια με φοιτητριουλες που ξεφυγαν λιγο..ολες μα ολες μου εκαναν παραπονα για τον πατερα τους! ολες ηταν παιδια χωρισμενων γονιων και ο πατερας ειχε ξαναπαντρευτει ριχνοντας μαυρη πετρα πισω του! Πως μπορουν και εγκαταλειπουν τα παιδια τους ρε γμτ..

Γιατί συνήθως οι κοπέλες παίρνουν το μέρος της μάνας τους.
 

Velociraptoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.147
Κριτικές
35
Like
4.389
Πόντοι
796
Εκτος απο τους γονεις ομως ειναι και τα λαθος προτυπα..ξερετε τι μου ειπε μια φοιτητριουλα εμενα οταν την ρωτησα τι την ωθησε να κανει βιζιτες? μου λεει η Αλεξανδρατου και αλλες που γυρισαν τσοντες τι παθανε? μια χαρα κονομησανε! παιδια ειλικρινα μου το ειπε..λαθος προτυπα δυστυχως αντιγραφουν τα κοριτσακια.. :S
Τυπε αν δεν ειχαν αυτα τα προτυπα οι Ελλεινιδες φοιτητριουλες ουτε φραγκα θα εβγαζαν ουτε και εσυ θα γλεντουσες το κορμακι τους οποτε μια χαρα προτυπα εχουν και εις ανωτερα μπορω να πω και να βγαζουν καποια φραγκα αυτες και να κανουμε παρτυ πανω στο κορμακι τους εμεις
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
παντως 22 χρονων δεν ειναι παιδι

γυναικα ειναι υποτιθεται με μυαλο

 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Καλημέρα παιδιά.  Καλά σε,σαιτ με,πληρωμενο έρωτα κρίνετε τις φοιτήτριες που βγάζουν ένα μεροκάματο τίμιο? Είναι ενήλικες και έχουν στο στοιχειωδες μυαλό να το κάνουν εν γνώση τους. Βέβαια οποίος εκβιαζει κοπέλα με βίντεο θέλει σκοτωμα αλλά και η κοπέλα 22 χρόνων έπρεπε να πάει στις αρχές και θα έβρισκε άκρη. Είχα γνωρίσει τυπισα μουναρα πιτσιρικά (δε μου έκατσε,απλα συναντιομασταν στη στάση) και μου ελεγε ότι βγάζει έξτρα λεφτά από παραδόσεις πακέτων στη Θεσσαλονίκη. Βέβαια ακόμα σε,καφέ δουλευει οπότε δεν ξέρω αν το έλεγε αλήθεια ή απλά με δούλευε. Πάντως δεν τη πιεζε κάνεις το εύκολο χρήμα είναι γλυκό
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
παντως 22 χρονων δεν ειναι παιδι

γυναικα ειναι υποτιθεται με μυαλο
γυναικα με μυαλο????
το ξερεις ότι κατά μεσο ορο οι γυναικες εχουν 25% λιγοτερο εγκεφαλο από τους αντρες?
ποσο μυαλο νομιζεις εχουν? αυτό το 25% παραπανω δεν είναι μυικη δυναμη εξυπναδα δινει
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
γυναικα με μυαλο????
το ξερεις ότι κατά μεσο ορο οι γυναικες εχουν 25% λιγοτερο εγκεφαλο από τους αντρες?
ποσο μυαλο νομιζεις εχουν? αυτό το 25% παραπανω δεν είναι μυικη δυναμη εξυπναδα δινει

εστω αυτο το λειψο που εχουν

καποια βασικα πραγματα ειναι αυτονοητα

για να υπαρχουν γυμνες φωτογραφιες η βιντεο το γνωριζε σιγουρα
αν τραβηχτηκαν χωρις την συναινεση της ας το κατηγγειλε στην αστυνομια
ο λογος για αυτοκτονια δεν βλεπω ενηλικη ηταν ανυπαντρη μαλλον ηταν προς τι η βλακεια να αυτοκτονησει

ετσι και αλλιως για μοντελο δεν πηγαινε τι περιμενε δηλαδη
και η μανα τι δουλεια ειχε στην εισαγγελατου ;
προς τι ολο αυτο το θεατρικο;




 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
656
Πόντοι
146
Με την επιφύλαξη της αναξιοπιστίας των δημόσιο-κάφρων ...

Αθωα παραπλανημένη η 19χρονη με τα 2.5 κιλά κόκα στο Χονγκ Κονγκ ... Αθώα που εξώθησαν στην αυτοκτονία η 22χρονη που όλως περιέργως πρωταγωνιστούσε σε αματερ τσόντα ...

Τα δήθεν «κοριτσάκια»  , ολόκληρες ενήλικες μουλάρες στην πραγματικότητα, παίξανε ένα στοίχημα, το έχασαν και το πλήρωσαν. Ας πρόσεχαν με ποιους έμπλεκαν.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
19 χρονών η γυναίκα μας πουλάει και μας αγοράζει! Όλα είναι μαλακίες..
Καλά στα 22 σκέφτονται οι περισσότερες ψώλες όπως ο άνδρας στα 28..
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
αν δεν θέλεις να γίνεις ποτέ "πορνοσταρ" μην γυρνάς βίντεο, πόσο δύσκολο μπορεί να είναι..
δεν μπορείς να περνάς απο τους μισούς fake agents της ελλάδα να κάνεις όλο το καμα σουτρα του backroom casting coutch και μετά να αλάζεις γνώμμη  :P
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
38
Like
4.776
Πόντοι
2.696
Στα 22 της η μάνα μου δούλευε για να σπουδάσουν τ'αδέρφια της (και πολλών άλλων οι μανάδες,δεν είχε η μάνα μου την αποκλειστικότητα).Τώρα στα 22 τους ονειρεύονται πλούτη χωρίς να κάνουν τίποτα.Χλιδή και μαλακίες που θα τους την παρέχουν άλλοι.Έχουμε πάρει τον κατήφορο σαν κοινωνία προ πολλού.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Ολη η γυναικεια αντιληψη
Δεν τις ενοχλει η πράξη αλλά ο χαραχτηρισμος
Ειναι οκ με τον εαυτο της αν γυριζει τσοντες, αλλά το ενδεχομενο να δει αυτες τις τσοντες το περιβαλλον της μπορει να την οδηγησει στην αυτοκτονια
Μου θυμιζει γκομενες που οταν επαναλαμβανω πράγματα που ακομα και ιδιες μου εχουν πει για τον εαυτο τους, κανουν σαν να τις εβρισα και βαζουν τα κλάματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom