Νέα

Πόσες παρθένες έχετε γαμήσει απ το πρώτο βράδυ κι από το μουνί κι από τον κώλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Έχω γαμήσει στη ζωή μου 5 παρθένες. Μία μόνο την πήρα και από μουνί και από κωλί από το πρώτο βράδυ.. Εσείς;;
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Έχω γαμήσει στη ζωή μου 5 παρθένες. Μία μόνο την πήρα και από μουνί και από κωλί από το πρώτο βράδυ.. Εσείς;;


ειναι τραγικο αλλα οταν ημουν στο γυμνασιο οι περισσοτερες φιλες μου τον επαιρναν απτο κωλο για να μη χασουν τη παρθενια τους..

μου φαινεται τοσο πασε..αν ειναι να κανεις σεξ πρεπει να το κανεις με υπευθυνοτητα και να το απολαμβανεις..

δυστυχως σε αυτες τις ηλικιες η λογικη παει περιπατο..
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.574
Πόντοι
4.765
Έχω γαμήσει στη ζωή μου 5 παρθένες. Μία μόνο την πήρα και από μουνί και από κωλί από το πρώτο βράδυ.. Εσείς;;
και για 5 παρθένες ανοιξες θρέντ τύπε? τίποτα δεν εχεις κάνει
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.630
Κριτικές
11
Like
12.395
Πόντοι
5.060
Παρθένα ΚΑΙ από το πρώτο βράδυ ΚΑΙ από κώλο; Καλύτερα να παίξω τζόκερ.  :2funny:
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Γνωστος εχει μπει καταλαθος σε παρθενα στο κολο και δεν του ειπε τιποτα αυτη!!!!
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316

Συνημμένα

  • μερεντα.jpg
    μερεντα.jpg
    9,5 KB · Εμφανίσεις: 12

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
ειναι τραγικο αλλα οταν ημουν στο γυμνασιο οι περισσοτερες φιλες μου τον επαιρναν απτο κωλο για να μη χασουν τη παρθενια τους..

μου φαινεται τοσο πασε..αν ειναι να κανεις σεξ πρεπει να το κανεις με υπευθυνοτητα και να το απολαμβανεις..

δυστυχως σε αυτες τις ηλικιες η λογικη παει περιπατο..

Εξατάξιο  :think: :S :S :S
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
ειναι τραγικο αλλα οταν ημουν στο γυμνασιο οι περισσοτερες φιλες μου τον επαιρναν απτο κωλο για να μη χασουν τη παρθενια τους..

μου φαινεται τοσο πασε..αν ειναι να κανεις σεξ πρεπει να το κανεις με υπευθυνοτητα και να το απολαμβανεις..

δυστυχως σε αυτες τις ηλικιες η λογικη παει περιπατο..


Ποτε πηγές γυμνάσιο? Το μεσαίωνα?
 

Επισκέπτης
Όταν πηγαίναμε μαζί σχολείο
καθόσουνα στο διπλανό θρανίο
και όταν στον έχωνα στο κώλο
μου λέγες σ'αγαπώωω
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Πιο πιθανο τη σημερον ημερα ειναι να βρεθει στην ελλαδα λεοπαρδαλη αμουρ που ειναι απο τα πιο σπανια ζωα στον κοσμο με ολες κι'ολες να ειναι καμια τριανταρια παρα παρθενα που να γαμηθει κιολας απο το πρωτο βραδυ και απο μουνι και απο ροδελα.Προσωπικα 36 χρονων σημερα τετοια τυχη δεν ειχα ισα ισα απο ολες που περασαν απο τον πουτσο μου μια μονο ηταν παρθενα παρα πολλα χρονια πριν που το ηξερα κιολας η οποια με εκανε το πισω καθισμα του αυτοκινητου πουτανα απο το αιματα καθως πιστεψα ο μαλακας αυτους που ελεγαν πως δεν βγαινει αιμα ειναι παραμυθια αντε καμια σταγονα κλπ.Φυσικα που να την γαμησω και απο το πρωτο βραδυ και μαλιστα και κωλο κιολας αντιθετα με εκανε ταρχηδια αεροστατα μεχρι να γινει και οταν εγινε μετα απο καιρο αν μπορουσα και δεκα προφυλακτικα το ενα πανω στο αλλο να εβαζα για να μη γινει καμια στραβει και γκαστρωθει θα το προτιμουσε τοσο πολυ με επριξε μαυτο το θεμα και μαλιστα επαθε και μια μικρουστερια οταν τελειωσε το πραγμα και αγγιζοντας το μουνι της γεμισε το χερι της αιματα και αρχισε να ουρλιαζει μεσα στο αμαξι που με τρυπισε τα αυτια και καλα που ημασταν στα βουνα και στα λαγκαδια γιατι μεχρι που θα νομιζε κανεις πως την βιαζω αν την ακουγε ετσι που ουρλιαζε.Μετα απο αυτη την εμπειρια στον πουτσο μου λουλουδια που δεν ξαναπετυχα παρθενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom