Νέα

Εγκλωβισμός σε οίκο ανοχής πάρα την θέληση σας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KavlomenosPoutanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Γειά σας τύποι.. Ποια είναι η γνώμη σας όταν μια κορασίδα σε εγκλωβιζει χωρίς την θέληση σου στον οίκο ανοχής;  :thubsdown:

Εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει αυτό το με το ζόρι να περάσω... Έως σήμερα.. Μπαίνω  σε οίκο ανοχής και βγενει η κορασίδα και με αρπάζει χωρίς την θέληση μου 3 βήματα πίσω.... Με πιάνει και η τσατσά από τον μπουτσο   :tn04:  και με σπρώχνουν στο δωμάτιο..  :thubsdown: Και αθελα μου με αναγκάζουν να πληρώσω το παράβολο.....  :embarrased:  γαμησα εντελώς ξενερωμενος .. :cum:

Τι κάνετε εσείς σε τέτοιες περιπτώσεις; πως τις αποφεύγετε?  :afro:
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Γειά σας τύποι.. Ποια είναι η γνώμη σας όταν μια κορασίδα σε εγκλωβιζει χωρίς την θέληση σου στον οίκο ανοχής;  :thubsdown:

Εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει αυτό το με το ζόρι να περάσω... Έως σήμερα.. Μπαίνω  σε οίκο ανοχής και βγενει η κορασίδα και με αρπάζει χωρίς την θέληση μου 3 βήματα πίσω.... Με πιάνει και η τσατσά από τον μπούστο   :tn04:  και με σπρώχνουν στο δωμάτιο..  :thubsdown: Και αθελα μου με αναγκάζουν να πληρώσω το παράβολο.....  :embarrased:  γαμησα εντελώς ξενερωμενος .. :cum:

Τι κάνετε εσείς σε τέτοιες περιπτώσεις; πως τις αποφεύγετε?  :afro:

Αφού δεν μπορείς να αποφύγεις τον βιασμό απόλαυσέ τον τύπε  :S :S :S
 
OP
OP
KavlomenosPoutanos

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Το θέμα είναι ότι έτσι όπως με χούφτωναν φοβόμουν μην πιάσουν καταλαθος στο μπουφάν μου το σιδερικο που κουβαλάω... Αν και ψεύτικο... Μην τρόμαζαν και φώναζαν κανα νταβα...
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Γιατί πλήρωσες...;
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Το θέμα είναι ότι έτσι όπως με χούφτωναν φοβόμουν μην πιάσουν καταλαθος στο μπουφάν μου το σιδερικο που κουβαλάω... Αν και ψεύτικο... Μην τρόμαζαν και φώναζαν κανα νταβα...

Τότε τύπε θα τον είχες σίγουρο τον βιασμό απο τους ασβερκους  :S :S :S
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Μπραβο τυπε,ωραιο κυριακατικο θρεντ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.818
Κριτικές
1
Like
28.672
Πόντοι
8.006
Γειά σας τύποι.. Ποια είναι η γνώμη σας όταν μια κορασίδα σε εγκλωβιζει χωρίς την θέληση σου στον οίκο ανοχής;  :thubsdown:

Εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει αυτό το με το ζόρι να περάσω... Έως σήμερα.. Μπαίνω  σε οίκο ανοχής και βγενει η κορασίδα και με αρπάζει χωρίς την θέληση μου 3 βήματα πίσω.... Με πιάνει και η τσατσά από τον μπουτσο  :tn04:  και με σπρώχνουν στο δωμάτιο..  :thubsdown: Και αθελα μου με αναγκάζουν να πληρώσω το παράβολο.....  :embarrased:  γαμησα εντελώς ξενερωμενος .. :cum:

Τι κάνετε εσείς σε τέτοιες περιπτώσεις; πως τις αποφεύγετε?  :afro:
Πού εγινε αυτο τύπε?
 
OP
OP
KavlomenosPoutanos

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Δεν θα ήθελα να αναφέρω το όνομα του οίκου... Γιατί καραδοκούν πολλοί νταβαδες στο μπου....   

Πείτε καμία καλή δικαιολογία ώστε να σας αφήσει η κορασίδα να βγείτε έξω αμέσως... Εκτός από τα κλασικά θα περάσω σε λίγο, θα κάνω βόλτα.. Κτλπ..
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.206
Κριτικές
49
Like
22.041
Πόντοι
24.596
Το θέμα είναι ότι έτσι όπως με χούφτωναν φοβόμουν μην πιάσουν καταλαθος στο μπουφάν μου το σιδερικο που κουβαλάω... Αν και ψεύτικο... Μην τρόμαζαν και φώναζαν κανα νταβα...
τυπε εχε ενα παρομοιο για τετοια περιπτωση :S :S :S
 

Συνημμένα

  • 1073650_330e448f7f284926b8419fc94aa6fa70_18_1.jpg
    1073650_330e448f7f284926b8419fc94aa6fa70_18_1.jpg
    3,9 KB · Εμφανίσεις: 53

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.206
Κριτικές
49
Like
22.041
Πόντοι
24.596
Δεν θα ήθελα να αναφέρω το όνομα του οίκου... Γιατί καραδοκούν πολλοί νταβαδες στο μπου....   

Πείτε καμία καλή δικαιολογία ώστε να σας αφήσει η κορασίδα να βγείτε έξω αμέσως... Εκτός από τα κλασικά θα περάσω σε λίγο, θα κάνω βόλτα.. Κτλπ..
πες οτι σε επιασε σιμοχε τυπε,θα φοβηθουν μην ξεφορτωσεις στον νιπτηρα και μαλλον θα τη γλυτωσεις :S :S :S
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Ξημερώνει Κυριακή...
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Δεν θα ήθελα να αναφέρω το όνομα του οίκου... Γιατί καραδοκούν πολλοί νταβαδες στο μπου....   

Πείτε καμία καλή δικαιολογία ώστε να σας αφήσει η κορασίδα να βγείτε έξω αμέσως... Εκτός από τα κλασικά θα περάσω σε λίγο, θα κάνω βόλτα.. Κτλπ..
πολλοι νταβαδες ?????  :S :S :S
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Πες οτι δεν εχεις λεφτα και πας να παρεις απο το ΑΤΜ.Την εχω γλυτωσει κι απο στριπ πολλες φορες ετσι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δεν θα ήθελα να αναφέρω το όνομα του οίκου... Γιατί καραδοκούν πολλοί νταβαδες στο μπου....   

Πείτε καμία καλή δικαιολογία ώστε να σας αφήσει η κορασίδα να βγείτε έξω αμέσως... Εκτός από τα κλασικά θα περάσω σε λίγο, θα κάνω βόλτα.. Κτλπ..
παω να φερω τα λεφτα από το αμαξι πες και θα σε αφησουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom