Νέα

Γιατί δεν τις διώχνουμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikassos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikassos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
138
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους!

Παρόλο που δεν είμαι και το πιο ενεργό μέλος του φόρουμ, το επισκέπτομαι καθημερινά και διαβάζω διάφορες κριτικές πάνω στις συναντήσεις των μελών με διάφορα κορίτσια...

Πολλάκις έχουν υπάρξει κριτικές κατα τις οποίες συναγωνιστές ισχυρίστηκαν οτι η κοπέλα είτε βρωμάει, είτε δεν ήθελε καθόλου να κάνει αυτό το οποίο πληρωνόταν να κάνει, είτε η κοπέλα δεν ειχε απόλυτος καμία σχέση με τις φωτογραφίες κτλ...

Το ερώτημα λοιπόν που μου γεννάται στο μυαλό κάθε φορά που διαβάζω την απογοητευμένη κριτική ενός συναγωνιστή ειναι το εξής, γιατί δεν τις διώχνουμε;

Φτάνει στο ξενοδοχείο ανοίγουμε την πόρτα και αυτό που βλέπουμε δεν ειναι αυτό που "παραγγείλαμε"; το φυσιολογικό θα ήταν να της πούμε ευχαριστώ δεν θα πάρω...

Κατα την διάρκεια της πράξης η συμπεριφορά της ειναι παντελώς προσβλητική και μας κάνει να νιώθουμε τύψεις οτι εμείς φταίμε και μάλιστα να φτάνουμε στο σημείο να θελουμε εμείς να περάσει εκείνη καλα, τότε το φυσιολογικό θα ήταν να της ζητήσουμε να πάρει τα πράγματα της και να φύγει απλήρωτη...

Αυτά και αλλά παραδείγματα συμβαίνουν συνέχεια...

Να σημειώσω οτι συνευρίσκομαι μόνο με κοπέλες οι οποίες έχουν περαστεί απο κόσκινο απο αλλά μέλη όποτε δεν έχει χρειαστεί να προβώ σε κάποια τέτοια κίνηση... γνωρίζω οτι θα κατηγορηθώ οτι παίζω εκ του ασφαλούς μα δεν είμαι και του πολυ ρίσκου γενικα...

Ευελπιστώ στα φώτα σας!

Καλές συνουσίες!!!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.148
Κριτικές
171
Like
20.204
Πόντοι
33.988
Ελα μου ντε
Αν κ μεχρι τωρα προσωπικα δεν ειχα προβλημα
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.916
Κριτικές
33
Like
6.844
Πόντοι
3.496
Πολλάκις έχουν υπάρξει κριτικές κατα τις οποίες συναγωνιστές ισχυρίστηκαν οτι η κοπέλα είτε βρωμάει, είτε δεν ήθελε καθόλου να κάνει αυτό το οποίο πληρωνόταν να κάνει, είτε η κοπέλα δεν ειχε απόλυτος καμία σχέση με τις φωτογραφίες κτλ...

Το ερώτημα λοιπόν που μου γεννάται στο μυαλό κάθε φορά που διαβάζω την απογοητευμένη κριτική ενός συναγωνιστή ειναι το εξής, γιατί δεν τις διώχνουμε;

Φτάνει στο ξενοδοχείο ανοίγουμε την πόρτα και αυτό που βλέπουμε δεν ειναι αυτό που "παραγγείλαμε"; το φυσιολογικό θα ήταν να της πούμε ευχαριστώ δεν θα πάρω...

τα φώτα σας!
Απο τοτε που πρωτοασχοληθηκα με το αθλημα δηλαδη το ντιλιβερι των κολ γκιρλς σε κατ'οικον η' σε χοτελ,
οποιες δεν τηρουσαν τις προυποθεσεις εμφανισης σε συγκριση με τις φωτος η' των προσυμφωνηθεντων υπηρεσιων..
με τζεντλ τροπο τους ελεγα μεταβολη' και χρηματα στο χερι μονο για το ταξι, και επιστροφη στο γραφειο τους..
Κατοπιν τηλεφωνο στο γραφειο και μερικη επιπληξη, λεγοντας οτι δεν εμεινα ικανοποιημενος με αυτο που ειδα,
και αν εχουν κατι καλυτερο ας το στειλουν..  Διαφορετικα ας το ξεχασουν..  :sunglasses:
 

rock_n_rolla

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
47
Like
3
Πόντοι
0
Σίγουρα έχεις δίκιο και θα έπρεπε να τις διώχνουμε. Το σωστό αυτό είναι και δε χωράει κουβέντα.
Τώρα στο γιατί δεν το κάνουμε....
Γιατί υπερισχύουν οι καύλες και είναι κάπως δύσκολο το "πίσω Γιάννη τα καράβια" τέτοιες ώρες.

Έχεις κανονίσει το πρόγραμμά σου (για τους δεσμευμένους ακόμα πιο ζόρικη η φάση), έχεις πάει στο χοτελάκι σου, έχεις ετοιμαστεί ψυχη τε και σωματι και σου σκάει η φλόμπα.
Αν το πρόβλημα είναι στην εμφάνιση, το καταλαβαίνεις αμέσως (ή άντε να χρειαστεί να βγάλει ρούχα).
Προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου ότι μπορεί να το σώσει στην πράξη. Οπότε ρισκάρεις και προχωράς (και ίσως ανταμειφθείς, αλλά αυτό δεν αναιρεί ότι σε πιάσανε κότσο στο κομμάτι εμφάνισης).
Για να πάρεις το γραφείο και να πεις "Δε βλέπεται, στείλτε άλλη" πάει να πει ότι έχεις και το χρόνο να περιμένεις, να πληρώσεις περισσότερα λεφτά ίσως στο χοτέλ.
Και συνήθως (εγώ τουλάχιστον) όταν κλείνω κάποια δεν έχω plan b.
Άμα έχω μπανίσει τη Σούλα και μου πούνε είναι διαθέσιμη, λέω φέρτε τη. Δε θα ρωτήσω αν είναι διαθέσιμη και η Τούλα ώστε αν βγει μάπα η Σούλα να γίνει τράμπα.
Οπότε με το "στείλτε άλλη" ένας Θεός ξέρει τί θα σου έρθει και πότε θα σου έρθει.

Αν το πρόβλημα είναι στις υπηρεσίες, το καταλαβαίνεις αφού ξεκινήσει το έργο κι εκεί το πράγμα είναι ακόμα πιο δύσκολο.
Έχει ήδη περάσει λίγη ώρα, το μπάνιο το τσιγάρο δεν ξέρω γω τι. Οπότε αν έχεις φάει 10-15 λεπτά μέχρι να ξεκινήσει η πράξη (οπου εκεί διαπιστώνεις ότι είναι μάπα το καρπούζι), λογικά της χρωστάς κάποια λεφτά.
Πόσο μάλλον αν έχουν γίνει και κανά δυο κινήσεις μέχρι να καταλάβεις ότι η γκόμενα είναι για φάπες. Μια ψόφια πίπα ή δεν ξέρω γω τι.

Εκεί υπερισχύει ο καλός ο μύλος και προχωράς (κακώς, ξαναλέω), γιατί δεν έχεις όρεξη για μανούρες, για μπινελίκια στα Ρώσικα που θα σου γαμήσουν τη διάθεση, για παζάρια με το γραφείο και άλλα τέτοια όμορφα.
Οπότε ρίχνεις έναν κρύο, με λίγο hatefuck για το γαμώτο και για τα λεφτά που πετάς, και τη στέλνεις στο καλό με το που φύγουν τα σκάγια και καταλάβεις τη μαλακία σου.

Δεν έχω διώξει ποτέ κοπέλα γιατί δε μου έχει τύχει ποτέ να περιμένω Μπέλα και να μου έρθει Κατσιβέλα.
Έχει τύχει όμως αρκετές φορές σε μονόωρα ραντεβού να τη στείλω σπίτι της στο μισάωρο μόλις της έριξα τον πρώτο γιατί και μόνο που την έβλεπα μου γυρνούσαν τα άντερα.
Όπως επίσης έχει τύχει (κάμποσες φορές) ραντεβού 2ωρα 3ωρα κλπ να τα λήξω νωρίτερα λέγοντας στο γραφείο ότι η κοπέλα είναι μάπα ή δε δίνει κώλο ενώ το γράφουν στη σελίδα ή δεν ξέρω γω τί άλλο.
"Μα ξέρετε ακυρώσαμε ραντεβού που είχε για να την κρατήσετε 3 ώρες" και άλλα τέτοια κουραφέξαλα που τα γράφω στα παπάρια μου.

Ξαναλέω, μακάρι να είχαμε όλοι την υπομονή ή πολυτέλεια ή εγκράτεια ή όπως θέλει ας το πει ο καθένας, να τις στέλναμε χωρίς δεύτερη σκέψη.
Το σωστό αυτό θα ήταν, και θα βελτίωνε και πολλά πράγματα στο χώρο (άντε να σε δω να το ξεφτιλίζεις στο φωτοσοπ μαλακισμένο γραφειάκι, όταν ξέρεις ότι παιζει να μη στεριώσει κοπέλα σου σε ραντεβού).
Αλλά δυστυχώς υπερισχύουν άλλα πράγματα και τελικά προχωράμε στο παρασύνθημα, παίζουμε και χάνουμε.

Σόρρυ για το μεγάλο κείμενο αλλά άνοιξες ωραίο θεμα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ποιος σου ειπε ότι δεν τις διωχνουμε?
οι εξυπνοι αντρες που δεν χαλαμε την πιατσα τις διωχνουμε.
2 περιστατικα θυμαμαι τωρα.
1.καλεσα από αγγελεια στην αθηνα ασιατισα σχιστοματα και το τονισα να ανηκει στην κιτρινη φυλη γιατι ηταν κατι που δεν ειχα δοκιμασει ακομη, εσκασε μυτη ξανθια με πλαστικο βυζι καυλιαρα, καμμια σχεση με ταυλανδη-κινα ή οτιδηποτε τετοιο, ημουν ετοιμος να ενδωσω οποτε μου αρχισε προλογο για να παρω πιο ακριβο πρόγραμμα, αμεσως την ρωτησα ποσα θελει για το ταξι και τον κοπο της να ερθει -ένα δεκαρικο. και πηρα τηλεφωνο στο γραφειο οπου τους ξεχεσα.
2.μπηκα στο δωματιο σε μπουρδελο στην θεσσαλονικη με τσατσα που αντιπαθουσα επειδη δελεαστηκα απο την κοπελα, ερχεται η τσατσα στο δωματιο να με πρηξει να παρω πιο ακριβο προγραμμα, ηδη της ειχα δωσει τριανταρι στο χερι, την ρωταω και εγω τι αλλα προγραμματα εχει μου λεει, οποτε της λεω δωσε τοτε το τριανταρι, νομιζε αυτη θα βγαλω κανα πενηνταρι για πιο ακριβο προγραμμα και αντε γεια της λεω να μαθεις να γινεσαι κολιτσιδα και να πρηζεις τον πελατη, το ειπα και εξω στην κοπελα οτι εχει σπασαρχιδω τσατσα και ετσι χανει πελατες και εφυγα.
 

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Αν σου σκασει μυτη μια μπαζολα που δεν σε ερεθιζει,εννοειται οτι βγαζεις κοκκινη καρτα και τη στελνεις στον αγυριστο. Ειναι σαν να πηγαινεις στο εστιατοριο,να ζητας φιλετο και να σου φερνουν ενα κοκκαλο. Τι θα κανεις δηλαδη,θα κατσεις αδιαμαρτυρητα να γλειφεις το κοκκαλο;
 

KINGKARL996

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
24
Πόντοι
0
Φυσικά και έχουμε δικαίωμα επιλογής/απόρριψης και καλό θα ήταν να συνηθίσουμε να το εξασκούμε.

Μια καλή λύση για την αποφυγή τέτοιων καταστάσεων είναι η πρακτική που ακολουθείται κυρίως στις βαλκανικές χώρες, όπου η έννοια του "μπουρδέλου" σαν επίσκεψη είναι σχεδόν άγνωστη και οι υπηρεσίες παρέχονται σχεδόν αποκλειστικά στο χώρο του πελάτη. Εκεί λοιπόν επικοινωνείς με το γραφείο για παραγγελία και έρχονται συνήθως 3 κοπέλες, σπανιότερα 2, οπότε και επιλέγεις επιτόπου, στην πόρτα σου. Αν μείνεις ευχαριστημένος, προφανώς την επόμενη φορά την ζητάς με το όνομά της, αλλιώς έχεις φρέσκες επιλογές.
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
458
Πόντοι
3.245
ποιος σου ειπε ότι δεν τις διωχνουμε....?
 

Επισκέπτης
Σίγουρα έχεις δίκιο και θα έπρεπε να τις διώχνουμε. Το σωστό αυτό είναι και δε χωράει κουβέντα.
Τώρα στο γιατί δεν το κάνουμε....

........................


Αλλά δυστυχώς υπερισχύουν άλλα πράγματα και τελικά προχωράμε στο παρασύνθημα, παίζουμε και χάνουμε.

Σόρρυ για το μεγάλο κείμενο αλλά άνοιξες ωραίο θεμα.

Τα ειπες-εγραψες ακριβως οπως εχουν, τουλαχιστον για μενα το καιρο που ημου πιο ενεργος στο "αθλημα". Αλλα και για πολλους αλλους πιστευω.  :hi: :hi:
 

HughHefner

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Ιουν 2013
Μηνύματα
304
Κριτικές
41
Like
2.602
Πόντοι
2.471
Γενικα τα call girls για μενα ειναι σαν την πιτσα. Δηλαδη: αν παραγγειλεις πιτσα πεπερονι και σου φερουν μαργαριτα, τοτε ειναι λογικοτατο να πεις παρτε την πισω, και η φερτε μου αυτη που παραγγειλα η καληνυχτα. Τωρα αν οντως σου φερουν πεπερονι αλλα η γευση δεν ειναι αυτη που περιμενες(δλδ υπηρεσιες κοπελας) τοτε η δεν ξαναπαιρνεις πεπερονι η δεν ξαναπαιρνεις απο την ιδια πιτσαρια(δλδ γραφειο). Τωρα εαν μια κοπελα(απο γραφειο) χρεωνει πχ 130 την ωρα, πρεπει αν δεν γινει το ραντεβου, για μενα, να δωσεις κανα 30αρι. Γιατι? Γιατι την 1 ωρα που εχασες εσυ την εχασε και αυτη ενω θα μπορουσε να εχει αλλο ραντεβου. Τωρα special περιπτωση οι ανεξαρτητες. Εδω ειναι λιγο διαφορετικα, δηλαδη, ενω διαβαζεις κριτικες κτλπ , βλεπεις φωτο(λιγες ως καθολου μερικες φορες) ποτε δεν ξερεις τι πραγματικα θα ερθει στην πορτα σου, λογικο γιατι ειναι πιο ριψοκυνδινο να εισαι ανεξαρτητη. Εκει λοιπον ΕΑΝ για χ,ψ λογο κατι δεν παει καλα και εγω δεν θελω να προχωρησω(μου εχει τυχει) δινω το 50% ΠΑΝΤΑ. Αυτο γιατι 1ον θελω να εχω ανοιχτη την πορτα για το μελλον, 2ον γιατι ξερω οτι παιρνει ολα αυτη και οχι και το γραφειο. Γενικα αν κατι δεν παει καλα, μην γινομαστε μαλακες, αυτο ειναι το ζουμι, με ευγενια, δινουμε και καποιο ποσο, και παμε για αλλα. Δεν θα χαλαστουμε ,και ουτε και πρεπει να χαλαστουμε εαν ενα ραντεβου δεν μας βγει. Αυτα
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Επί του ερωτήματος.

Άμα δε μπαζώσεις, δε χτίζεις.
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
179
Like
23.694
Πόντοι
33.598
Γενικα τα call girls για μενα ειναι σαν την πιτσα. Δηλαδη: αν παραγγειλεις πιτσα πεπερονι και σου φερουν μαργαριτα, τοτε ειναι λογικοτατο να πεις παρτε την πισω, και η φερτε μου αυτη που παραγγειλα η καληνυχτα. Τωρα αν οντως σου φερουν πεπερονι αλλα η γευση δεν ειναι αυτη που περιμενες(δλδ υπηρεσιες κοπελας) τοτε η δεν ξαναπαιρνεις πεπερονι η δεν ξαναπαιρνεις απο την ιδια πιτσαρια(δλδ γραφειο). Τωρα εαν μια κοπελα(απο γραφειο) χρεωνει πχ 130 την ωρα, πρεπει αν δεν γινει το ραντεβου, για μενα, να δωσεις κανα 30αρι. Γιατι? Γιατι την 1 ωρα που εχασες εσυ την εχασε και αυτη ενω θα μπορουσε να εχει αλλο ραντεβου. Τωρα special περιπτωση οι ανεξαρτητες. Εδω ειναι λιγο διαφορετικα, δηλαδη, ενω διαβαζεις κριτικες κτλπ , βλεπεις φωτο(λιγες ως καθολου μερικες φορες) ποτε δεν ξερεις τι πραγματικα θα ερθει στην πορτα σου, λογικο γιατι ειναι πιο ριψοκυνδινο να εισαι ανεξαρτητη. Εκει λοιπον ΕΑΝ για χ,ψ λογο κατι δεν παει καλα και εγω δεν θελω να προχωρησω(μου εχει τυχει) δινω το 50% ΠΑΝΤΑ. Αυτο γιατι 1ον θελω να εχω ανοιχτη την πορτα για το μελλον, 2ον γιατι ξερω οτι παιρνει ολα αυτη και οχι και το γραφειο. Γενικα αν κατι δεν παει καλα, μην γινομαστε μαλακες, αυτο ειναι το ζουμι, με ευγενια, δινουμε και καποιο ποσο, και παμε για αλλα. Δεν θα χαλαστουμε ,και ουτε και πρεπει να χαλαστουμε εαν ενα ραντεβου δεν μας βγει. Αυτα
Τί λε ρε μεγάλε; Και μαλάκας και δαρμένος δηλαδή; Θα φύγεις επειδή πολύ απλά δεν πήρες αυτό που περίμενες χωρίς να δώσεις ούτε μισό ευρώ. Αν δεν σου άρεσε αυτό που βλέπεις δεν ξεκινάς να πας καθόλου. Να τους κάνουμε και μάγκες δηλαδή... :jerking:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.628
Κριτικές
11
Like
12.382
Πόντοι
5.060
Επί του ερωτήματος.

Άμα δε μπαζώσεις, δε χτίζεις.
Πώς σε βοηθά να χτίσεις ακριβώς, όταν τρως φόλα ή δεν παίρνεις τις υποσχόμενες υπηρεσίες; Άλλο όταν μπαζώνεις που σου δίνει ένα αρχικό boost επιβεβαίωσης και αυτοπεποίθησης για πιο δυνατά τεμάχια. Εδώ πέρα πληρώνεις όμως και βάζεις τα λεφτά σου, όχι τα σαγηνευτικά σου προσόντα.
 

agelpapad

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2016
Μηνύματα
13
Κριτικές
7
Like
60
Πόντοι
0
Αγαπητοί μου απολύτως πρέπει να τις διώχνουμε και κλοτσηδόν όταν σε περνούν για ηλιθιο
Εγώ πάντως αυτό κάνω
Και φυσικά δεν πληρώνω ούτε για ταξί .μαλιστα μια φορά ήμουν τόσο εκνευρισμένος που της λέω όχι για ταξί δε θα πάρεις αλλά να πληρώσεις και για το ξενοδοχείο . (Δεν πλήρωσε αλλά για να σταματήσει η ηλιθιοκουβεντα)
Έχω διώξει και στο μισάωρο χωρίς τίποτα όταν δεν πληροί τη συμφωνία ή είναι ειρωνική ή επιθετική
Προτιμώ να φύγω από το ξενοδοχείο άπραγος παρά να πληρώσω γαμησιατικα  γιατί εκεί ακριβώς στηρίζονται όταν στέλνουν τη φόλα . 8 στους 10 θα τη κρατήσουν παρόλο που δεν θα τη πηδαγαν ούτε τσάμπα
Μια φορά έδιωξα μια από γνωστό γραφείο που κάθησε στο μπάνιο πάνω από 20 λεπτά σε ραντεβού 1 ώρας . Με το που βγήκε της λέω έκανες το μπανάκι σου πάρε τα ρουχαλάκια σου και στο καλό ( ούτε για ταξί)
Όπως είμαι απόλυτα ευγενικός και πληρώ τη συμφωνία έτσι περιμένω χωρίς καμία έκπτωση το ίδιο από τις κύριες που κατά τα λοιπά σέβομαι απόλυτα τη δουλειά τους
Δε γράφω συχνά αλλά είπα να καταθέσω. Την άποψη μου
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.809
Κριτικές
1
Like
28.670
Πόντοι
8.006
Πώς σε βοηθά να χτίσεις ακριβώς, όταν τρως φόλα ή δεν παίρνεις τις υποσχόμενες υπηρεσίες; Άλλο όταν μπαζώνεις που σου δίνει ένα αρχικό boost επιβεβαίωσης και αυτοπεποίθησης για πιο δυνατά τεμάχια. Εδώ πέρα πληρώνεις όμως και βάζεις τα λεφτά σου, όχι τα σαγηνευτικά σου προσόντα.
Ολόσωστο ποστ.
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Αγαπητοί μου απολύτως πρέπει να τις διώχνουμε και κλοτσηδόν όταν σε περνούν για ηλιθιο
Εγώ πάντως αυτό κάνω
Και φυσικά δεν πληρώνω ούτε για ταξί .μαλιστα μια φορά ήμουν τόσο εκνευρισμένος που της λέω όχι για ταξί δε θα πάρεις αλλά να πληρώσεις και για το ξενοδοχείο . (Δεν πλήρωσε αλλά για να σταματήσει η ηλιθιοκουβεντα)
Έχω διώξει και στο μισάωρο χωρίς τίποτα όταν δεν πληροί τη συμφωνία ή είναι ειρωνική ή επιθετική
Προτιμώ να φύγω από το ξενοδοχείο άπραγος παρά να πληρώσω γαμησιατικα  γιατί εκεί ακριβώς στηρίζονται όταν στέλνουν τη φόλα . 8 στους 10 θα τη κρατήσουν παρόλο που δεν θα τη πηδαγαν ούτε τσάμπα
Μια φορά έδιωξα μια από γνωστό γραφείο που κάθησε στο μπάνιο πάνω από 20 λεπτά σε ραντεβού 1 ώρας . Με το που βγήκε της λέω έκανες το μπανάκι σου πάρε τα ρουχαλάκια σου και στο καλό ( ούτε για ταξί)
Όπως είμαι απόλυτα ευγενικός και πληρώ τη συμφωνία έτσι περιμένω χωρίς καμία έκπτωση το ίδιο από τις κύριες που κατά τα λοιπά σέβομαι απόλυτα τη δουλειά τους
Δε γράφω συχνά αλλά είπα να καταθέσω. Την άποψη μου

Σκληρός κ@ργιολης
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
είναι κάτι στο περίπου .. και ίσως .. να μοιάζει κάπως ... ... περιμένεις και στο ξενοδοχείο και έχεις και πλυθεί και φοράς και το μπουρνούζι σου  ..... πας ξυπόλυτος να ανοίξεις την πόρτα και βλέπεις να είναι κάτι στο περίπου .. και ίσως .. να μοιάζει κάπως ... άντε έλα και θα δούμε ... γαμησετα τi να κανεις ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.809
Κριτικές
1
Like
28.670
Πόντοι
8.006
Ενταξει, εννοειται δεν ειναι ευκολο να διωξεις, για πολλους λογους.

Εγω παντως ειχα εκτιμησει πολυ μια κοπελα στο παρελθον, ερασιτεχνιδα, που σταθηκε στη πορτα, χαμογελασε και στεκοταν εκει.
Της λεω δεν θα περασεις μεσα?

Μα, μου λεει, περιμενω να μου πεις αν σου κανω, αλλιως να φυγω.
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Ενταξει, εννοειται δεν ειναι ευκολο να διωξεις, για πολλους λογους.

Εγω παντως ειχα εκτιμησει πολυ μια κοπελα στο παρελθον, ερασιτεχνιδα, που σταθηκε στη πορτα, χαμογελασε και στεκοταν εκει.
Της λεω δεν θα περασεις μεσα?

Μα, μου λεει, περιμενω να μου πεις αν σου κανω, αλλιως να φυγω.
Σεμνό και ταπεινό κορίτσι..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.809
Κριτικές
1
Like
28.670
Πόντοι
8.006
Σεμνό και ταπεινό κορίτσι..
Σεμνη δεν ξερω, αλλά ειπε αυτο που καμια επαγγελματιας δεν μου εχει πει ποτέ. Επιπλεον πηρε και τα λεφτα στο τελος, ασε που κοντεψα να το ξεχασω και το θυμηθηκα οταν ανοιγα την πορτα να φυγω. Και οταν της ειπα "τα λεφτα σου δεν ζητησες, θα το ξεχναγα", η απαντηση ηταν "δεν πειραζει, θα ελεγα οτι πηγα με καποιον επειδη το ηθελα".

Αυτην ομως επειδη εκτιμησα τη συμπεριφορα της, την ξανασυναντησα.

Κατι αλλες παραδοπιστες "επαγγελματιες" που μπαινουν και πριν πουν καλημερα λενε "τα λεφτα", και μετα αρχιζουν τις αερόπιπες, οχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom