Νέα

Ντου σε «σπίτια» από την αστυνομία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Asimakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Asimakis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2016
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
0
Εμπειριες απο συναγωνιστες απο ντου την ωρα του αγωνα. Τι γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις αμα εισαι παρων; Μια εξακριβωση στοιχειων και αντιο ;  :hi:
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Καλό ερώτημα... Αν ξέρει κάποιος να μας πει..
Εγώ μια φορά είχα μπει να γαμησω στην φυλής. Και σκάει μύτη αστυνομικός . Κανονικά με στολή... Τελικά πέρασε στο δωμάτιο με την κορασίδα.
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Καλό ερώτημα... Αν ξέρει κάποιος να μας πει..
Εγώ μια φορά είχα μπει να γαμησω στην φυλής. Και σκάει μύτη αστυνομικός . Κανονικά με στολή... Τελικά πέρασε στο δωμάτιο με την κορασίδα.

Πήγε ως πελάτης με την στολή;  :think:  :S  :S  :S
 

angelious

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
0
Όταν είναι να περάσει η αστυνομία, συμπτωματικά τα μαγαζιά είναι από ώρες όλα κλειστά :)

Θα ήθελα να ξέρω τι πόρισμα έχουν στην αστυνομία για την οδό Φυλής από τις εξορμήσεις τους, μάλλον ότι "δεν υπάρχουν οίκοι ανοχής" και πως όσα λέγονται για την οδό Φυλής είναι αβάσιμα..!

Πέρα από την πλάκα όμως και την κριτική στην αστυνομία, καλώς δεν στοχοποιούνται τα συγκεκριμένα "ιδρύματα" αφού επιτελούν σπουδαίο κοινωνικό έργο.

Αλίμονο αν δεν υπήρχε πρόσβαση για τον απλό λαό σε φθηνό γαμήσι. Η εγκληματικότητα θα είχε βαρέσει κόκκινο και ο Τσίπρας αλλά και οι προηγούμενοι από αυτόν δεν θα μπορούσαν με τίποτα να μας έχουν έτσι υποτακτικτούς απέναντι στη βία των πολιτικών τους...
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Ναι και όμως... Και ήταν και μόνος του.. Μπήκε κανονικά στο δωμάτιο. Γιαυτό μου κανε εντύπωση.. Μόνος και σε μπουρδελο..
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
956
Πόντοι
1.011
Έχω τύχει σε τέτοια έφοδο, ένας μουσατος ασφαλιτης μου ζήτησε σχετικά ευγενικά να περάσω έξω γιατί "κλείνει το μαγαζί". Πέρασα έξω και τέλος.
 

AmoKomA

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Νοε 2017
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
77
Like
4.064
Πόντοι
11.396

AmoKomA

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Νοε 2017
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
77
Like
4.064
Πόντοι
11.396

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Εμπειριες απο συναγωνιστες απο ντου την ωρα του αγωνα. Τι γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις αμα εισαι παρων; Μια εξακριβωση στοιχειων και αντιο ;  :hi:



τυπε αμα εισαι αριστερος χυστης εχεις προχειρη την μολοτοφ και του τη σκας και φευγεις    :grin: :grin: :grin: :badair:
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Καλό ερώτημα... Αν ξέρει κάποιος να μας πει..
Εγώ μια φορά είχα μπει να γαμησω στην φυλής. Και σκάει μύτη αστυνομικός . Κανονικά με στολή... Τελικά πέρασε στο δωμάτιο με την κορασίδα.


θα πηγε να πληρωθει τυπε    :S :S :S
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.402
Πόντοι
3.636
Εμπειριες απο συναγωνιστες απο ντου την ωρα του αγωνα. Τι γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις αμα εισαι παρων; Μια εξακριβωση στοιχειων και αντιο ;  :hi:
Μου εχει τυχη μια φορα στο μεταξουργιο την ωρα που εχυνα μπηκε ασφαλιτης μεσα στο δωματιο , εχυσα κανονηκα και εφυγα σαν κυριος !! Οταν με ειδε και εχυνα ξαναεκλησε καπακι υην πορτα!
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
όταν δεν πληρώνετε η αστυνομία κάνει ντου στα σπίτια ... και όταν γίνεται καταγγελία κάνει επίσης ντου ..... τώρα από που ποιους είναι μεγάλη ιστορία .... ποτέ από δυσαρεστημένους πελάτες και ποτέ από τους μπράβους των ανταγωνιστών
 

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
Πριν από αρκετά χρόνια στο Φυλής 134 πάνω μπήκε στο δωμάτιο αστυνομικός με πολιτικά - ενώ εγώ ντυνόμουν μετά από γαμήσι - και μου είπε συγκεκριμένα: "Ντύσου και φύγε". Μου πήρε λίγη ώρα να καταλάβω τι είχε γίνει.  :P
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
643
Πόντοι
86
αμα δεν υπηρχαν τα μπουρδελακια να γαμηση ο χαρμανης να ξεχαρμανιαση  δεν θα πηγενε η γυναικα σου με το κολαν το διαφανες και στριγκαρα την μαυρη στην λαικη  γιατι θα πηγενε η πουτσα σινεφο ότι θα εβγενε το καλοκαιρακι  με τα βιζια πεταμενα  και την στριγκαρα της για ηλιοθεραπεια  στην θαλασσα τωρα βεβαια με ολοι  την σαβουρα  τον λαθρομεταναστών  που μπηκε μεσα στην πατριδα μας  ποτε δεν ξερεις τη μπωρει να δουν τα ματια μας στον αμεσο μελλων
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
38
Like
4.779
Πόντοι
2.696
Εμπειριες απο συναγωνιστες απο ντου την ωρα του αγωνα. Τι γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις αμα εισαι παρων; Μια εξακριβωση στοιχειων και αντιο ;  :hi:

Είχα πάει πριν πολλά χρόνια στο μπουρδέλο που ήτα πριν το Φ54,στη γωνία.Τώρα πλέον δεν υπάρχει.Το κτήριο είναι κληροδότημα στο δημόσιο και κάπως άνοιξαν μπουρδέλο.Ήμουν στο δωμάτιο και περίμενα την κοπέλα.Είχε περάσει 20λεπτο και άκουγα συνομιλίες.Κάποια στιγμή ήρθε η κοπέλα,Ελληνίδα,και μου λέει "συγγνώμη που καθυστέρησα αλλά ήταν η αστυνομία και ζήταγε τα χαρτιά μου,δεν μπορούσα να τους πω περιμένετε έχω πελάτη"!!!
Κατά συνέπεια αν είναι νόμιμα όλα δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα.Λογικά ότι θα σου ζητήσουν ταυτότητα είναι σίγουρο αν σε δουν στο σαλόνι.
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
643
Πόντοι
86
και αν δεν εχεις ταυτοτητα σε πανε μεσα με 200 πακιδες  για αυτό εγω αδερφε παω στο χοτελ με αλοτε με κουγκαρονια και αλλοτε με μιλφ και σκαω από 40 μεχρι 100 ευρο και περναμε καλα 
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Αρχές 90 στο Βασιλικόν κάνανε μπλόκο απ΄έξω τελικά δεν ανέβηκαν στα δωμάτια και μου είπε η κοπέλα αν ανέβουν να τους πω ότι είναι φίλη μου και πως δεν έδωσα χρήματα.(Ξέρετε τι κοπέλες είχε το Βασιλικό)
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Είχα πάει πριν πολλά χρόνια στο μπουρδέλο που ήτα πριν το Φ54,στη γωνία.Τώρα πλέον δεν υπάρχει.Το κτήριο είναι κληροδότημα στο δημόσιο και κάπως άνοιξαν μπουρδέλο.Ήμουν στο δωμάτιο και περίμενα την κοπέλα.Είχε περάσει 20λεπτο και άκουγα συνομιλίες.Κάποια στιγμή ήρθε η κοπέλα,Ελληνίδα,και μου λέει "συγγνώμη που καθυστέρησα αλλά ήταν η αστυνομία και ζήταγε τα χαρτιά μου,δεν μπορούσα να τους πω περιμένετε έχω πελάτη"!!!
Κατά συνέπεια αν είναι νόμιμα όλα δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα.Λογικά ότι θα σου ζητήσουν ταυτότητα είναι σίγουρο αν σε δουν στο σαλόνι.

Απλά πράγματα Δημόσιο = Μπουρδέλο χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom