Νέα

Συνάντηση με υποτακτική γυναίκα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Otkgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Otkgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2017
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
:s&m_1: Σε αναζήτησή υποτακτικής για έντονες καταστάσεις. Υπάρχουν δοκιμασμένες επιλογές; Με έχει εξιτάρει η πρόταση της Αφέντρας Αλεξάνδρας με την υποτακτική Μαρία. Σκέφτομαι για σήμερα. Δεν έχω βρει κριτικές αλλά οι καταχωρήσεις είναι άκρως δελεαστικές. Έχει άποψη κανείς ή είναι νέα εμφάνιση;
 

niktsa

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Φίλε συναγωνιστή. Δύσκολα βρίσκεις ποιοτική πρόταση σε αυτό που αναζητάς. Η Αλεξάνδρα είναι καλό όνομα και από τις τοπ. Την Μαρία δεν την ξέρω, όπως λες... νέα εμφάνιση. Το όνομα Αλεξάνδρα όμως το εμπιστεύομαι. Αν κλείσεις για σήμερα πάντως ή όποτε το αποφασίσεις, μην ξεχάσεις να επανέλθεις με εντυπώσεις. 
 

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
URL]]
 
OP
OP
O

Otkgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2017
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Χθες δεν τα κατάφερα αλλά έχω κλείσει για Δευτερα!
 
OP
OP
O

Otkgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2017
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε και οι εντυπώσεις μου άριστες. Δεν βρίσκω λόγια να το περιγράψω. Η Αφέντρα Αλεξανδρα μια δίμετρη θέα που κάθε λεπτό επιβεβαιώνει την φήμη της κορυφαίας! Ήταν ο καταλύτης της συνάντησης, καθοδηγούσε τα πράγματα χωρίς ούτε στιγμή να μου στερήσει το ρόλο και την αίσθηση του κυρίαρχου. Η Μαρία ...απίστευτη! Προσωπάκι κουκλίστικο, σώμα αισθησιακό, γυμνασμένο, χωρίς περιττά κιλά ή χαλάρωση. Την αδικούν οι φωτογραφίες. Αυθεντική υποτακτική, τελείως άβγαλτη αλλά με δυνατότητες και αντοχές που ξαφνιάζουν. Προσφέρει όλα όσα υπόσχεται χωρίς εκπτώσεις με πραγματική πηγαία υποταγή. Συνοψίζοντας, έφυγα πετώντας στα σύννεφα, αφήνοντας πίσω μου βαθύ κόκκινο τοπίο, μούσκεμα από την κίτρινη βροχή και έχοντας απολαύσει το καλύτερο πρωκτικό ever. Άξιζε και με το παραπάνω, το συστήνω με τα χίλια και προσωπικά οργανώνω δεύτερο γύρω με επιλογή το έξτρα μενού.
 

manolo73

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2017
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
Φιλάρα, είσαι μέγα λαγωνικό! Τι πήγες και ανακάλυψες! Επισκέφτηκα το δίδυμο Αλεξάνδρα - Μαρία και έπαθα πλάκα. Το όχι δεν το άκουσα. Να ανταλλάξουμε σημειώσεις!!!  Βάζω 10 με τόνο!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
υπαρχει καπου η αγγελια?
 
OP
OP
O

Otkgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2017
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Σίγουρα στο site της αφεντρας Αλεξάνδρας
 
OP
OP
O

Otkgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2017
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Όποιος γουστάρει μαυρισμένο κωλαράκι ας σπεύσει. Της Μαρίας πρέπει να έτυχε σπέσιαλ περιποίησης και είμαι σίγουρος ότι όλη τη βδομάδα θα έχει φοβερή χρωματική εμφάνιση. Δυστυχώς όχι από εμένα αλλά σε επίσκεψη μου την Παρασκευή είχα την τύχη να το χαρώ. Αν κάποιος φίλος γνωρίζει λεπτομέρειες θα χαρώ να μάθω. Τελικά η αφέντρα Αλεξάνδρα έχει σπέσιαλ σκλαβίτσα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom