Νέα

Πάτρα: Ξεγυμνώθηκε δημόσια για να κάνει σεξ με… σακούλα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NITRO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
βρε λες να εγραφε σε καποιο απο τα φορουμς?  

"αναυδοι έμειναν οι περαστικοί σε έναν κεντρικό δρόμο της Πάτρας, όταν είδαν μέρα- μεσημέρι έναν άνδρα περίπου 40 χρόνων να περιφέρεται… ολόγυμνος αψηφώντας τους ίδιους, αλλά και το κρύο που επικρατούσε! Αμέσως ειδοποίησαν την Άμεση Δράση.

Οι αστυνομικοί που έφτασαν στο σημείο δεν δυσκολεύτηκαν να ακινητοποιήσουν τον άνδρα που δεν προέβαλε καθόλου αντίσταση.

Όμως, έμειναν άναυδοι όταν τον ρώτησαν γιατί ξεγυμνώθηκε και εκείνος απάντησε ότι είχε σκοπό να κάνει σεξ με μια… σακούλα, την οποία φορούσε γύρω από τα γεννητικά του όργανα! " :takethis:


Πηγή: protothema
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
βρε λες να εγραφε σε καποιο απο τα φορουμς? 

"αναυδοι έμειναν οι περαστικοί σε έναν κεντρικό δρόμο της Πάτρας, όταν είδαν μέρα- μεσημέρι έναν άνδρα περίπου 40 χρόνων να περιφέρεται… ολόγυμνος αψηφώντας τους ίδιους, αλλά και το κρύο που επικρατούσε! Αμέσως ειδοποίησαν την Άμεση Δράση.

Οι αστυνομικοί που έφτασαν στο σημείο δεν δυσκολεύτηκαν να ακινητοποιήσουν τον άνδρα που δεν προέβαλε καθόλου αντίσταση.

Όμως, έμειναν άναυδοι όταν τον ρώτησαν γιατί ξεγυμνώθηκε και εκείνος απάντησε ότι είχε σκοπό να κάνει σεξ με μια… σακούλα, την οποία φορούσε γύρω από τα γεννητικά του όργανα! " :takethis:


Πηγή: protothema
τυπε καλυτερα που τον εχωσε στη σακουλα,παρα στις παρακμιακες ιεροδουλες που εχει η πατρα.
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
τυπε καλυτερα που τον εχωσε στη σακουλα,παρα στις παρακμιακες ιεροδουλες που εχει η πατρα.


τυπε αμα το διαβασει αυτο το ποστ σου ο χυστης οταν θα φυγει απο το τμημα θα αρχισει να γαμαει και τσαντες σκουπιδιων    :S :S :S
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
βρε λες να εγραφε σε καποιο απο τα φορουμς?  

"αναυδοι έμειναν οι περαστικοί σε έναν κεντρικό δρόμο της Πάτρας, όταν είδαν μέρα- μεσημέρι έναν άνδρα περίπου 40 χρόνων να περιφέρεται… ολόγυμνος αψηφώντας τους ίδιους, αλλά και το κρύο που επικρατούσε! Αμέσως ειδοποίησαν την Άμεση Δράση.

Οι αστυνομικοί που έφτασαν στο σημείο δεν δυσκολεύτηκαν να ακινητοποιήσουν τον άνδρα που δεν προέβαλε καθόλου αντίσταση.

Όμως, έμειναν άναυδοι όταν τον ρώτησαν γιατί ξεγυμνώθηκε και εκείνος απάντησε ότι είχε σκοπό να κάνει σεξ με μια… σακούλα, την οποία φορούσε γύρω από τα γεννητικά του όργανα! " :takethis:


Πηγή: protothema



τυπε θρεντ για σακουλες και τσαντες δεν εχουμε ακομα    :S :S :S
μονο το θρεντ για τα φοβερα ξυλογλυπτα    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Επισκέπτης
Το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στον εγκέφαλο ήταν : σακούλα από ποιο κατάστημα ; Τι πάει να πει γενικώς και αορίστως "σακούλα" ; Απ' το super-market ; Απ' το Ζαρα ; Από πού ;  :2funny:

Και , τέλος πάντων, αφού τα "μπαλάκια" του ήταν καλυμμένα , ούτε γάτα ούτε ζημιά !

Cool !
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στον εγκέφαλο ήταν : σακούλα από ποιο κατάστημα ; Τι πάει να πει γενικώς και αορίστως "σακούλα" ; Απ' το super-market ; Απ' το Ζαρα ; Από πού ;  :2funny:

Και , τέλος πάντων, αφού τα "μπαλάκια" του ήταν καλυμμένα , ούτε γάτα ούτε ζημιά !

Cool !

ελπιζω να ηταν οικολογικη  :2funny: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Γι' αυτό την έβαλε στα "μπαλάκια" του !
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ασχετο απο γεναρη χρεωνετε υποχρεωτικα η σακουλα στα μαρκετ
 

Επισκέπτης
Εμένα πάντα προσπαθούν να με κάνουν να χρησιμοποιήσω παραπάνω σακκούλες απ' όσες χρειάζομαι ! Μα πάρτε, μα όχι , μα πάρτε , θα σκιστεί ! Μα όχι , είναι γερή η σακκούλα σας , σας λέω... 


:think:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Εμένα πάντα προσπαθούν να με κάνουν να χρησιμοποιήσω παραπάνω σακκούλες απ' όσες χρειάζομαι ! Μα πάρτε, μα όχι , μα πάρτε , θα σκιστεί ! Μα όχι , είναι γερή η σακκούλα σας , σας λέω... 


:think:

δεν εχεις παει λιντλ γι αυτο τα λες αυτα
 

Επισκέπτης
Εχω πάει κι έχω φύγει , μόλις βλέπω μεγάλη ουρά , φευγω με τη μια !
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
γαμιουνται με τις ουρες εκει
ο,τι να ναι ειναι
υπαρχει πολιτικη της εταιρειας να δουλευουν με λιγο προσωπικο
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
βρε λες να εγραφε σε καποιο απο τα φορουμς? 

"αναυδοι έμειναν οι περαστικοί σε έναν κεντρικό δρόμο της Πάτρας, όταν είδαν μέρα- μεσημέρι έναν άνδρα περίπου 40 χρόνων να περιφέρεται… ολόγυμνος αψηφώντας τους ίδιους, αλλά και το κρύο που επικρατούσε! Αμέσως ειδοποίησαν την Άμεση Δράση.

Οι αστυνομικοί που έφτασαν στο σημείο δεν δυσκολεύτηκαν να ακινητοποιήσουν τον άνδρα που δεν προέβαλε καθόλου αντίσταση.

Όμως, έμειναν άναυδοι όταν τον ρώτησαν γιατί ξεγυμνώθηκε και εκείνος απάντησε ότι είχε σκοπό να κάνει σεξ με μια… σακούλα, την οποία φορούσε γύρω από τα γεννητικά του όργανα! " :takethis:


Πηγή: protothema

εγω φυσιολογικο το βρισκω , γιατι τον συνελαβαν τον ανθρωπο ...ρατσιστες
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ναι αλλα στα λιντλ κανεις οικονομια απο ολα τα υπολοιπα και απο τα ρουχα λιβερτζι τυπε    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

κλαιν μαιν τυπε

παντως σε συνοικιακο μπαρ μου εχουν σερβιρει μπυρα ερμης την μπλε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
η κοκκινη δεν πινεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom