Νέα

Τί φοβάστε στα μπουρδέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Όταν πρωτοπήγαινα πιτσιρικάς φοβόμουν μην με απαγάγουν και ζητάνε λύτρα από την οικογένεια. Τώρα τελευταία φοβάμαι μην πετύχω κανά γνωστό γιατί  τον τελευταίο χρόνο έπεσα σε γνωστό 4 φορές. Την μια φορά σε ένα γειτονόπουλο, την δεύτερη φορά σε παλιό συμμαθητή,την τρίτη σε ένα παιδί που ήξερα παλιά αλλά έχουμε χαθεί πλέον και την τέταρτη φορά σε ένα άλλο παιδί που ήμασταν στην ίδια δουλειά.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Αυτό με τους γνωστούς μη σε χαλάει καθόλου. Μισή ντροπή δική σου, μισή δική τους. Εκτός κι αν είσαι παντρεμένος. Εκεί αλλάζει.
 

Επισκέπτης
Εντάξει με αυτά τα παιδιά δεν είχα πρόβλημα αντίθετα κάναμε και τσάρκα μαζί, τον έναν τον είχα κεράσει κιόλας επειδή είχα να τον δω καιρό. Το θέμα είναι μην πέσω σε κανά συγγενή ειδικά θείο ή όταν παντρευτώ σε κανάν αδερφό ή πατέρα της γυναίκας μου.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Να υποθέσω ότι αυτή η φοβία είναι για κάτι εντελώς υποθετικό ε? Ούτε αρραβωνιασμένος είσαι αλλά ούτε και σε ηλικία γάμου...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Αν δεις πατέρα της νύφης σημαίνει πως είναι κι αυτός μπουρδελιάρης παντρεμένος και άρα δε θα σε μαρτυρήσει, δε θα τον μαρτυρήσεις. Συμμαχία συναγωνιστών.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Μόνο τα std θα έλεγα αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά είναι μέσα στο παιχνίδι.
 

Kinkey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2017
Μηνύματα
103
Κριτικές
16
Like
521
Πόντοι
291
Εγω αμα οετυχω γνωστο θα του πω να παρτουζωσουμε καμια ετσι για το καλοο
 
Εγγρ.
11 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Μήπως μπεί οποιοσδήποτε στο δωμάτιο και μου πάρει τα ρούχα για οποιονδήποτε λόγο.Επίσης μήπως μου δάγκωσει η κοπέλα το πέος ενώ μου παίρνει πίπα για δικούς της λόγους και με τραυματίσει ή μου το κόψει ανεπανόρθωτα.Βέβαια κακώς τα λέω αυτά γιατί δίνω ιδέες.Ποιός μου εγγυάται οτι δε θα συμβούν αυτά?Και τι κάνουμε αν συμβούν?
 

Gator9

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2017
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
0
να μην ξαπλώσω επάνω στα χυσαμολια του προηγούμενου
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.011
Πόντοι
2.836
Υπαρχει μεγάλη υποκριςια Σύντροφοι στο κόσμο..
προσωπικά εγώ φοβάμαι μήπως με δει καποιος συνάδελφος απο την δουλειά..
Θα φάω κράξιμο,δυστυχώς πρέπει να μετράω της πράξεις κ τα λόγια μου..
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Όταν πρωτοπήγαινα πιτσιρικάς φοβόμουν μην με απαγάγουν και ζητάνε λύτρα από την οικογένεια. Τώρα τελευταία φοβάμαι μην πετύχω κανά γνωστό γιατί  τον τελευταίο χρόνο έπεσα σε γνωστό 4 φορές. Την μια φορά σε ένα γειτονόπουλο, την δεύτερη φορά σε παλιό συμμαθητή,την τρίτη σε ένα παιδί που ήξερα παλιά αλλά έχουμε χαθεί πλέον και την τέταρτη φορά σε ένα άλλο παιδί που ήμασταν στην ίδια δουλειά.


τυπε ετσι οπως το λες εσυ πρεπει να μενεις κοντα εκει    :S :S :S
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
να μην ξαπλώσω επάνω στα χυσαμολια του προηγούμενου


πίστεψε με το έχουμε πάθει όλοι μας, σε ενα ,μάλιστα που θυμάμαι είχε κατι περίεργα φώτα που έκαναν τα φλόγια να αντανακλούν
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
ο μεγαλύτερος φόβος στα μπουρδέλα είναι εκεί που γαμάς να ανακαλύψεις ότι εφαρμόζεις πιστά το νόμο του πίκη. μετά θα πρέπει να αυτοκτονήσεις  :blowup:
 

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Να μην ειναι κομοδινο η γκομενα και πανε ακλαφτα τα ευρω μου  :think:
 

paulospaulos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
846
Κριτικές
7
Like
968
Πόντοι
86
Να μη σπάσει η καποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom