Νέα

Οντως φοιτητριες ή θα φαμε φολα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xaris42
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xaris42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
281
Νεος στο άθλημα, θα ηθελα να ζητησω τη βοηθεια εμπειρότερων.

Τι ποσοστό από αυτές που βάζουν αγγελίες (πχ στο σεξιλιστ) ειναι γραφεια, και τι ποσοστο πραγματικες κοπελες;

Γιατι στο site ολες γραφουν featured ad.

Γκουγκλαρω το κινητο και αν εχει πολλα ονοματα, ενταξει ειναι γραφειο.

Αλλα ολες οσες λενε -απανταω εγω-ερχομαι εγω-ειμαι ανεξαρτητη, ειναι οντως;

Και κυριως ειναι η κοπέλα της φωτογραφιας;

Πώς να τις ξεχωρίσω; Τι να πω στο τηλέφωνο;
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Θα ζητάς πάσο φίλε
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
173
Πόντοι
1
Για πολυ φολα μιλάμε
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.966
Πόντοι
24.436
Νεος στο άθλημα, θα ηθελα να ζητησω τη βοηθεια εμπειρότερων.

Τι ποσοστό από αυτές που βάζουν αγγελίες (πχ στο σεξιλιστ) ειναι γραφεια, και τι ποσοστο πραγματικες κοπελες;

Γιατι στο site ολες γραφουν featured ad.

Γκουγκλαρω το κινητο και αν εχει πολλα ονοματα, ενταξει ειναι γραφειο.

Αλλα ολες οσες λενε -απανταω εγω-ερχομαι εγω-ειμαι ανεξαρτητη, ειναι οντως;

Και κυριως ειναι η κοπέλα της φωτογραφιας;

Πώς να τις ξεχωρίσω; Τι να πω στο τηλέφωνο;
τύπε με μπέρδεψες, θες να ειναι η ίδια κοπέλα στην αγγελία; θες να ειναι αλλη αλλα φοιτήτρια οπωσδήποτε ή θες την ίδια αλλά και φοιτήτρια; αν κάποιο αλλο αξιοσέβαστο μέλος μπορεί να σκεφτεί και αλλο ενδεχόμενο ας το γραψει
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.646
Κριτικές
1
Like
4.284
Πόντοι
1.706
Πιστευω πως ειναι μουφα
Βαζουν οτι δηθεν ειναι φοιτητριες γιατι αυτο ειναι γκαβλωτικο στο να τσιμπησει ο πελατης.

Φοιτητρια νομιζω μονο αματουρι που ψαχνει να συμπληρωσει για το ενοικιο
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.463
Κριτικές
12
Like
6.090
Πόντοι
2.646
Τύπε μην είσαι περίεργος.Γιατι να πει ψέμματα η κοπέλα,για να το λέει έτσι θα είναι. :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

greek_mon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2016
Μηνύματα
61
Κριτικές
9
Like
193
Πόντοι
280
θα πληρώσεις και θα μάθεις. Αν δεν θελεις να πληρώσεις ξεκινα την μελέτη!
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.311
Πόντοι
6.955
Μην τρολάρετε τις απορίες του Χάρη, όλες οι ερωτήσεις του στέκουν. Παλιότερα θα σου έλεγα οτι δεν ήταν φοιτήτριες αλλά έτσι δήλωναν, σήμερα που το κάθε τσουτσέκι που τελειώνει το σχολείο μπάινει στην τριτοβάθμια εκπαίδευση μπορεί  και να είναι φοιτήτριες οι βιζιτούδες.
Λέγεται πως άλλη βλέπεις στην φωτογραφία κι άλλη σου στέλνουν: εάν συμβάινει αυτό είναι στο χέρι των πουτανιάρηδων (ημών δηλαδή) να τους κόψουμε. Διώχνουμε την πουτάνα και γραφουμε στα φόρουμς.
Με τις βίζιτες άλλο πράγμα φοβάμαι εγώ, φοβάμαι το ενδεχόμενο να είναι καλά πρεζάκι με hiv όπως η δολοφόνος του αλβανού στην κρήτη.
Ψήνομαι να πάρω κάποια τηλέφωνα κι εγω και με εμποδίζει το γεγονός οτι καποιοι απατεώνες έχουν χαλάσει την αγορά.

 
 

PetranGTi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
160
Κριτικές
10
Like
595
Πόντοι
291
Δηλαδή έχετε συνδέσει το φοιτήτρια με καλές υπηρεσίες για να ξέρω?
 
OP
OP
xaris42

xaris42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
281
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, ακόμη και για το καλό χιούμορ.

Αν μπορεί κάποιος έμπειρότερος να μας πει με ποιές ερωτήσεις στο τηλέφωνο εξασφαλίζει ότι η κοπέλα είναι η ίδια με τις φωτο;
Το λέτε στα ίσα (αν δεν εισαι η ιδια με τις φωτο θα σε διώξω; Αν ειναι μούφα κάνουν πίσω;)

@napoleonV1 Θέλω να είναι η ίδια με τη φωτο. Οταν διαλέγω ένα σώμα κι ένα βυζί και πληρώνω, το θέλω.
Δεν έχει φυσικά σημασία αν είναι φοιτήτρια ή όχι, απλώς υποθέτω ότι μια φοιτήτρια είναι πιο πιθανό να είναι ανεξάρτητη και έτσι να μην είναι μουφα, μπορει να κανω και λαθος.


@urlauber
Εννοείς ότι το "αματουρι που ψαχνει να συμπληρωσει για το ενοικιο" δεν βάζει πουθενά αγγελίες; Η' δεν βάζει εκεί;


@jim28
Ευχαριστώ, κι έχεις πολύ δίκιο.


@PetranGTi
Οχι, το φοιτήτρια για μένα πάει στην ηλικία 19-24.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
ενας φιλος μου ειχε φαγωθεί να γαμησει φοιτητρια αλλα δεν εβρισκε και σκαρφιστηκε μια ιδεα που του εκατσε.αυτος είναι 30ρης σχετικα εμφανησιμος.ντυθηκε μια μερα ωραια με ένα παντελονι μπεζ και πουκαμισακι μπλε φορεσε και το ακριβο του ρολοι και πηγε σε καφετερια φοιτητών απέναντι στα τει.οι δε φοιτητριες βλέποντας τον του εριχναν βλεμματα και ο φιλος επιασε κουβεντα σε 2 φοιτητριες τους πουλησε παραμυθι ότι δουλευει καπετανιος στα καραβια και τους ελεγε εμπειριες και μιλουσε ότι ειχε χρημα και το σκορπουσε και φαγωθηκαν και οι δυο φοιτητριες ποια θα τον παρει.τελικα ο φιλος πηδηξε τη μια από αυτές γιατι ταχα μου θα εφευγε στα καραβια.απο εκει και περα ο φιλος μου το κανε αθλημα και πολλες φορες του ζητανε 50 ευρω για μια ωρα καποιες και τα δινει.
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
ολες ειναι οτι θες να ειναι εσυ
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.311
Πόντοι
6.955

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
ενας φιλος μου ειχε φαγωθεί να γαμησει φοιτητρια αλλα δεν εβρισκε και σκαρφιστηκε μια ιδεα που του εκατσε.αυτος είναι 30ρης σχετικα εμφανησιμος.ντυθηκε μια μερα ωραια με ένα παντελονι μπεζ και πουκαμισακι μπλε φορεσε και το ακριβο του ρολοι και πηγε σε καφετερια φοιτητών απέναντι στα τει.οι δε φοιτητριες βλέποντας τον του εριχναν βλεμματα και ο φιλος επιασε κουβεντα σε 2 φοιτητριες τους πουλησε παραμυθι ότι δουλευει καπετανιος στα καραβια και τους ελεγε εμπειριες και μιλουσε ότι ειχε χρημα και το σκορπουσε και φαγωθηκαν και οι δυο φοιτητριες ποια θα τον παρει.τελικα ο φιλος πηδηξε τη μια από αυτές γιατι ταχα μου θα εφευγε στα καραβια.απο εκει και περα ο φιλος μου το κανε αθλημα και πολλες φορες του ζητανε 50 ευρω για μια ωρα καποιες και τα δινει.


ωραιοςς! εγω του καθομουν κ τσαμπα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom