Νέα

Τρολαρισμα σε θηλεα που ειναι εκτος τοπου και χρονου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taxidiaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
Μυστες εχετε ερθει ποτε σε σημειο να αγανακτισετε απο εκδιδομενες ή μη και να αρχισετε να τις τρολαρετε;
Μια (ουκρανιδα δηλωνε) μου ζητησε 600€ Για μιση ωρα σεξ μαζι με μια φιλη της...της ειπα για μιση ωρα δεν θελω απλο σεξ. Θελω να τις δω να κανουν λεσβιακο και να μοιραστουν ενα δονητη. Με ρωτησαν αν ειχα δονητη. Τους ειπα δεν ειχα αλλα εχω ενα αγγουρι και θα του βαλω βουτυρο να γλυστραει γτ μου τελειωσαν τα προφυλακτικα. Προβληματιστηκαν και μετα τους ειπα αν δεν μπορουν με αγγουρι να φερω καροτο. Γελασαν λιγο και μετα μου εκλεισαν το τηλ. Οταν τους ειπα οτι θελω να τις κατουρισω μετα
  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

Ακουω ιστοριες
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
Μυστες εχετε ερθει ποτε σε σημειο να αγανακτισετε απο εκδιδομενες ή μη και να αρχισετε να τις τρολαρετε;
Μια (ουκρανιδα δηλωνε) μου ζητησε 600€ Για μιση ωρα σεξ μαζι με μια φιλη της...της ειπα για μιση ωρα δεν θελω απλο σεξ. Θελω να τις δω να κανουν λεσβιακο και να μοιραστουν ενα δονητη. Με ρωτησαν αν ειχα δονητη. Τους ειπα δεν ειχα αλλα εχω ενα αγγουρι και θα του βαλω βουτυρο να γλυστραει γτ μου τελειωσαν τα προφυλακτικα. Προβληματιστηκαν και μετα τους ειπα αν δεν μπορουν με αγγουρι να φερω καροτο. Γελασαν λιγο και μετα μου εκλεισαν το τηλ. Οταν τους ειπα οτι θελω να τις κατουρισω μετα
   :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

Ακουω ιστοριες
Το καλό θα ήταν να τις έλεγες να γαμηθούν με κανένα χέλι και μετά για το γαμώτο να τις έβαζες να σου κάνουν ψαρόσουπα...  :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 
OP
OP
taxidiaris

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
Το καλό θα ήταν να τις έλεγες να γαμηθούν με κανένα χέλι και μετά για το γαμώτο να τις έβαζες να σου κάνουν ψαρόσουπα...  :orchestra: :orchestra: :orchestra:
Ωραιος ο τζοβανι. Δωσε ιδεες για επομενη που θα πουλησει τρελλα
 

paulospaulos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
846
Κριτικές
7
Like
968
Πόντοι
86
Να έλεγες σε στριπτιζάδικα αν γράψουμε καμία ιστορια οταν δεν βαριόμαστε χαχ
 
OP
OP
taxidiaris

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.937
Πόντοι
3.496
Μυστες εχετε ερθει ποτε σε σημειο να αγανακτισετε απο εκδιδομενες; 
Μια (ουκρανιδα δηλωνε) μου ζητησε 600€ Για μιση ωρα σεξ μαζι με μια φιλη της...
Ακουω ιστοριες
Απο τα 600 θα παρουν καθαρα στο χερι τα 120..; Kαι γι αυτα τα 60.. που θα παρει η
καθεμια, ποσες μερες θα πρεπει να δουλεψουν στην χωρα τους για να τα βγαλουν..;
Aλλα ειπαμε βρηκαν το Ελλαντα και τα κανουν..!!  :S
Η απαντηση ειναι μια οταν μας λενε αυτες τις παραλογες τιμες, οπως και στην παρακατω φωτο..
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (2).jpg
    αρχείο λήψης (2).jpg
    10,7 KB · Εμφανίσεις: 12
OP
OP
taxidiaris

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
Απο τα 600 θα παρουν καθαρα στο χερι τα 120..; Kαι γι αυτα τα 60.. που θα παρει η
καθεμια, ποσες μερες θα πρεπει να δουλεψουν στην χωρα τους για να τα βγαλουν..;
Aλλα ειπαμε βρηκαν το Ελλαντα και τα κανουν..!!  :S
Η απαντηση ειναι μια οταν μας λενε αυτες τις παραλογες τιμες, οπως και στην παρακατω φωτο..

χαχαχ πες τα ρε φιλε... γι'αυτο σε τετοιες περιπτωσεις μονο τρολαρισμα. εκτος αν τους ειπαν οτι προσγειωθηκαν στο Μονακο και δεν το καταλαβαν
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.937
Πόντοι
3.496
χαχαχ πες τα ρε φιλε... γι'αυτο σε τετοιες περιπτωσεις μονο τρολαρισμα. εκτος αν τους ειπαν οτι προσγειωθηκαν στο Μονακο και δεν το καταλαβαν
Αν δεν επεφτε το ανατολικο μπλοκ,τωρα θα πηγαιναμε εκει σαν πορνοτουριστες
και με χαντρουλες και καθρεπτακια σαν δωρα, θα γ_μαγαμε τις καλυτερες γκομενες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom