Νέα

ΣΟΚ!!!!!νεα συλληψη δασκαλας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα raopau
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.624
Like
20.350
Πόντοι
5.006

Χειροπέδες σε μια 22χρονη καθηγήτρια Φυσικής σε λύκειο στην πόλη Γιούκον πέρασαν αστυνομικοί στην Οκλαχόμα αφού διαπίστωσαν ότι περίμενε στο σπίτι της έναν μαθητή της προκειμένου να κάνουν σεξ υπό το φως των κεριών.


Την 22χρονη Χάντερ Ντέι κατήγγειλαν οι γονείς του μαθητή που ανακάλυψαν στο κινητό του τηλέφωνο γυμνές φωτογραφίες και γραπτά πονηρά μηνύματα της νεαρής καθηγήτριας.

Οι αστυνομικοί που πήγαν στο σπίτι της βρήκαν την Ντέι να περιμένει τον νεαρό στο σαλόνι της στο οποίο είχε σβήσει τα φώτα και είχε ανάψει κεριά.
Πλέον η 22χρονη, η οποία σύμφωνα με τους αστυνομικούς ομολόγησε ότι είχε σεξουαλικές επαφές με τον μαθητή της, κατηγορείται για βιασμό σε δεύτερο βαθμό και κατοχή παιδικής πορνογραφίας και κρατείται με εγγύηση 85.000 δολαρίων.

Προκειμένου οι αστυνομικοί να επιβεβαιώσουν τις καταγγελίες των γονέων έστειλαν SMS στην Ντέι υποδυόμενοι τον νεαρό μαθητή. Όταν, λοιπόν, ρώτησαν την 22χρονη αν ισχύει το ραντεβού που είχαν, εκείνη όχι μόνο απάντησε «ναι» αλλά του είπε να βιαστεί πριν να επιστρέψει στο σπίτι ο σύζυγός της.

Όταν οι αστυνομικοί έφτασαν στο σπίτι της έστειλαν ένα νέο μήνυμα στο οποίο έγραφαν «έφτασα». «Η πόρτα είναι ξεκλείδωτη όπως πάντα» απάντησε η Ντέι με τους αστυνομικούς να μπαίνουν στο σπίτι και να τη συλλαμβάνουν. Στους ένστολους η 22χρονη καθηγήτρια ομολόγησε ότι έστελνε φωτογραφίες με τα εσώρουχα αλλά και ότι είχε λάβει φωτογραφία των γεννητικών οργάνων του μαθητή.

Η Ντέι είχε προσληφθεί στο εν λόγω σχολείο στην αρχή του φετινού εκπαιδευτικού έτους στο πλαίσιο του προγράμματος πρόσληψης 1.500 χωρίς εμπειρία καθηγητών προκειμένου να αντιμετωπιστούν οι ελλείψεις εκπαιδευτικών.

Έτσι βρήκαν την 22χρονη οι αστυνομικοί:
URL]]
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.085
Κριτικές
493
Like
59.906
Πόντοι
39.662
ωραιο μωρο η καθηγητρια... κριμα που δεν προλαβε να γαμησει ο τσογλανος
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
Κατι πρεπει να εχει το νερο,δεν εξηγειται αλλιως... :cheesy: :cheesy:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.365
Κριτικές
3
Like
3.170
Πόντοι
786
Μερικές ηρωικές καθηγήτριες έχουν αναλάβει να διαπαιδαγωγούν σεξουαλικώς την επαρχιακή νεολαία σε αυτή την αχανή χώρα. Αίσχος να τις κατατρέχουν. :S
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
22 χρονη;;;

Και εμείς ειχαμε για δασκάλες κάτι θείες μετά την εμμηνόπαυση :-
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Εμείς είχαμε καθηγητριες με πραγματικο μουστακι
 

Συνημμένα

  • hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    10,3 KB · Εμφανίσεις: 14

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.953
Κριτικές
33
Like
6.918
Πόντοι
3.496
Καθηγήτρια στην Κολομβία απαιτούσε σεξ από τους μαθητές για να βάλει καλούς βαθμούς

Αν δεν έλεγαν «ναι» απειλούσε να τους «κόψει>>


Ολες αυτες οι καθηγητριες πρεπει να παρουν μεταθεση για τους οικους, να δουλευουν 2πλο βαρδια αφιλοκερδως.. για να το ευχαριστηθουν..
 

Συνημμένα

  • ImageHandler.jpg
    ImageHandler.jpg
    47 KB · Εμφανίσεις: 14

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.365
Κριτικές
3
Like
3.170
Πόντοι
786
Έ όχι και σαράντα έτη πρόταση για μητρομανία ρε μαλάκες Κολομπιάνοι καθολικοί σεμνότυφοι μέσα σε τόνους κόκας.
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
609
Κριτικές
9
Like
1.021
Πόντοι
86
Χαθηκε να ειχαμε κι εμεις μια τετοια... Σιγα μην το ελεγα στους γονεις μου... Χαζα παιδια εκει περα ρεεεεεεε
 

alfabitagama

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
62
Κριτικές
8
Like
618
Πόντοι
300
Χαθηκε να ειχαμε κι εμεις μια τετοια... Σιγα μην το ελεγα στους γονεις μου... Χαζα παιδια εκει περα ρεεεεεεε

Δυστυχώς δυστυχώς το ελληνικό εκπαιδευτικό σύστημα νοσεί :)
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.695
Πόντοι
606
Δηλαδή τί ήθελαν οι γονείς του,να γίνει αδερφή ή να μείνει παρθένος;Και καλά η μάνα,αλλά κι ο πατέρας το ίδιο σκατόμυαλος είναι;Δίνεται στο γιο σου τέτοια ευκαιρία και αντί να τον πας εσύ ο ίδιος στη δασκάλα,πας στην αστυνομία;Τί να πεις μ'αυτούς τους Αμερικάνους ρε γαμώτο.
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Γόνεις για δέσιμο ειναι αυτοι. Εγω στη θέση τους θα εδινα κ την ευχή μου στο παιδί.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.695
Πόντοι
606
Γόνεις για δέσιμο ειναι αυτοι. Εγω στη θέση τους θα εδινα κ την ευχή μου στο παιδί.

Τι ευχή,εγώ και τις καπότες θα του αγόραζα (εκτός αν γαμιόταν και ακάποτα η δασκάλα).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom