Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ taotantramassage

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα crzdds
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
Καλησπέρα. Σε αναζήτηση που έκανα στο forum για το εν λόγω ίδρυμα δεν βρήκα κάτι οπότε είπα να ανοίξω καινούριο θέμα. Αν υπάρχει ήδη ας μεταφερθεί. Το έχει επισκεφθεί κανείς? Πάντως ένα mail που έστειλα για πληροφορίες η απάντηση ήταν άμεση.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Καλησπέρα. Σε αναζήτηση που έκανα στο forum για το εν λόγω ίδρυμα δεν βρήκα κάτι οπότε είπα να ανοίξω καινούριο θέμα. Αν υπάρχει ήδη ας μεταφερθεί. Το έχει επισκεφθεί κανείς? Πάντως ένα mail που έστειλα για πληροφορίες η απάντηση ήταν άμεση.
...και τι ελεγε η απαντηση?...αφου ενημερωνεις για το συγκεκριμενο χωρο,πες και δυο λογια παραπανω....
 
OP
OP
C

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
Έχουν τιμές στο σαιτ και ρώτησα και καλά αν ισχύουν. Βασικά ήθελα να δω αν και πόσο άμεσα θα απαντήσουν. Μου απάντησαν όμως στα Αγγλικά.
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
με βαση το σαιτ (γκουγκλαρα):

χωρος απλος

ειδατε το σερβις τους;;

τιμες ψηλες, εκτος κι αν εχουν μαγικα δαχτυλα... χλωμο το βρισκω, κι αμα δεν πετυχει θα σου πουν ελα ξανα μεχρι να μπεις στο πνευμα;;; και καλα οτι φταις δλδ;;;
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
με βαση το σαιτ (γκουγκλαρα):

χωρος απλος

ειδατε το σερβις τους;;

τιμες ψηλες, εκτος κι αν εχουν μαγικα δαχτυλα... χλωμο το βρισκω, κι αμα δεν πετυχει θα σου πουν ελα ξανα μεχρι να μπεις στο πνευμα;;; και καλα οτι φταις δλδ;;;
στην δεκαετια του '90 γινονται αυτα..τοτε που δεναμε τους σκυλους με λουκανικα...τωρα πλεον,το ελα,και ξαναελα,πεθανε...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
34
Like
2.970
Πόντοι
4.365
στην δεκαετια του '90 γινονται αυτα..τοτε που δεναμε τους σκυλους με λουκανικα...τωρα πλεον,το ελα,και ξαναελα,πεθανε...

Axαα, σωστός ο γκουρού. Τωρα αν καταλαβα καλα απο το σαιτ εχουν πεομασαζ (=φραπες να υποθεσω) στα 100.. Το θέμα ειναι τι παιζει με το ταντρα στα 50..
 

Va81

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
81
Like
134
Πόντοι
0
Παντως απο τις φωτο εχει καλο σωματακι η «θεραπευτρεια» ειδικα σ αυτη που ναι μπρουμυτα
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.397
Like
663
Πόντοι
96
100 ευρώ για μια μαλακία  , άμα είναι την κάνω και μόνος μου!Το Ταώ είναι κινέζικο , από τι φωτογραφίες μάλλον Ελλεϊνίδα είναι. :uglystupid:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Γιατί εχετε κολλήσει με το 100αρικο; Αφού έχει πρόγραμμα και στα 50€
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
οντως

αλλα απαιτειται πιστοποιηση και τεκμηριωση του προγρ 50ε
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Γιατί εχετε κολλήσει με το 100αρικο; Αφού έχει πρόγραμμα και στα 50€
αμα στα 100,παιζει φραπες,λογικα στα 50 θα φτιαχνεις μονος σου,το καφεδακι.η αλλη απλα θα κοιταει...σουπερ...τρεχω να προλαβω,αυτη την τρομερη προσφορα... :jerking: :s&m_3:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Πάλι θα πετάξετε λεφτά και θα μιξοκλαίτε μετά εδω μέσα.......τα μαγαζια αυτά ποντάρουν ακριβως στην προσδοκία....μήπως και παιξει κάτι παραπάνω......... :think: :think:
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
αυτο ακριβως λεμε
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Μάγκες αναθεωρώ την παραπάνω ανάρτησή μου.
Πήρα τηλέφωνο. Επικοινωνία στα αγγλικά.
Ζήτησα λεπτομερειες σχετικά με τα προγραμματα και μου απάντησε ότι σε κανένα πρόγραμμα δεν υπάρχει happy ending.

Όταν ρώτησα γιατι δεν κάνουν εκτόνωση μιας και τα δυο ειδη μασαζ ειναι ερωτικά μου απάντησε ότι στο μεν ταντρα δεν κανουν επειδη ειναι τo αυθεντικό ταντρα και οχι αυτό που βλέπουμε στα video στο youtube. Στο lingham παρόλο που γίνεται στο τέλος μασαζ πέους δεν κάνουν εκτόνωση γιατι πρέπει η ενέργεια να παραμείνει μέσα στο σώμα.

 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
57
Like
42
Πόντοι
0
Μάγκες αναθεωρώ την παραπάνω ανάρτησή μου.
Πήρα τηλέφωνο. Επικοινωνία στα αγγλικά.
Ζήτησα λεπτομερειες σχετικά με τα προγραμματα και μου απάντησε ότι σε κανένα πρόγραμμα δεν υπάρχει happy ending.

Όταν ρώτησα γιατι δεν κάνουν εκτόνωση μιας και τα δυο ειδη μασαζ ειναι ερωτικά μου απάντησε ότι στο μεν ταντρα δεν κανουν επειδη ειναι τo αυθεντικό ταντρα και οχι αυτό που βλέπουμε στα video στο youtube. Στο lingham παρόλο που γίνεται στο τέλος μασαζ πέους δεν κάνουν εκτόνωση γιατι πρέπει η ενέργεια να παραμείνει μέσα στο σώμα

Άμα μείνει μέσα στο σώμα, θα βγει από τα αυτιά έξω στο πεζοδρόμιο!!
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
100ε και στ αυτιαααα
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Μάγκες αναθεωρώ την παραπάνω ανάρτησή μου.
Πήρα τηλέφωνο. Επικοινωνία στα αγγλικά.
Ζήτησα λεπτομερειες σχετικά με τα προγραμματα και μου απάντησε ότι σε κανένα πρόγραμμα δεν υπάρχει happy ending.

Όταν ρώτησα γιατι δεν κάνουν εκτόνωση μιας και τα δυο ειδη μασαζ ειναι ερωτικά μου απάντησε ότι στο μεν ταντρα δεν κανουν επειδη ειναι τo αυθεντικό ταντρα και οχι αυτό που βλέπουμε στα video στο youtube. Στο lingham παρόλο που γίνεται στο τέλος μασαζ πέους δεν κάνουν εκτόνωση γιατι πρέπει η ενέργεια να παραμείνει μέσα στο σώμα.

Ενδιαφέρουσες οι πληροφορίες Zero,αλλά μία κυρία που κάνει συναντήσεις κατ'οίκον και σε κάποιους άλλους χώρους λέει και κάνει μετά από μιάμιση ώρα tantra και εκτόνωση για "απελευθέρωση της ενέργειας"!Αυτές μήπως το κάνουν μόνο face to face και όχι σαν πληροφορία??
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Κανενα σοβαρο γραφειο η μαγαζι δεν θα πει δημόσια για happy ending,εκτόνωση,σεξ και τέτοια......ακόμα και μαγαζιά που δειχνουν φατσα φόρα τις κοπέλλες σε προκλητικές στάσεις,αφηνουν να εννοηθεί ότι υπάρχει "πρόγραμμα",αλλά κρατάνε τα προσχήματα.......
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Κανενα σοβαρο γραφειο η μαγαζι δεν θα πει δημόσια για happy ending,εκτόνωση,σεξ και τέτοια......ακόμα και μαγαζιά που δειχνουν φατσα φόρα τις κοπέλλες σε προκλητικές στάσεις,αφηνουν να εννοηθεί ότι υπάρχει "πρόγραμμα",αλλά κρατάνε τα προσχήματα.......
συμφωνω,αλλα αρπατην  :referee:
ο λογος?..δεν περνας απο την δουλεια. :tickedoff:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ενδιαφέρουσες οι πληροφορίες Zero,αλλά μία κυρία που κάνει συναντήσεις κατ'οίκον και σε κάποιους άλλους χώρους λέει και κάνει μετά από μιάμιση ώρα tantra και εκτόνωση για "απελευθέρωση της ενέργειας"!Αυτές μήπως το κάνουν μόνο face to face και όχι σαν πληροφορία??
Δεν ειμαι ο zero, ο Τερρυ(ς) είμαι. Εύλογη η απορία σου στο τέλος. Είσαι διατεθιμένος να δώσεις 100€ για να μάθεις την απάντηση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom