Νέα

Γραφείο & Πήδημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα underwater111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

underwater111

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
Πόσοι από εσάς πηδάτε στο γραφείο ???  Και αν οχι στο χώρο του γραφείου, πόσες έχετε πηδήξει από το γραφείο ??

 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Μία φορά το έκανα... καλή φάση... Στην τουαλέτα, την πήρα από πίσω, την έκλεισα το στόμα και την γάμησα στα γρήγορα και πολύ δυνατά. Για να τελειώσω και να μην έχουμε ατυχήματα και χύσια παντού, την πήρα από κώλο και τελείωσα μέσα της. Μου καθάρισε τον πούτσο με το στόμα, δεν ήθελε αλλά την έβαλα με το ζόρι αρπάζοντάς την από τα μαλλιά... Την παράτησα και έφυγα κύριος. Γουστάρισε τελικά και την πήρα άλλη μέρα σε ξενοδοχείο.
 
OP
OP
U

underwater111

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
παντρεμενη να υποθέσω...
 
OP
OP
U

underwater111

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
έχω ένα παντρεμενο καυλακι φωτιά.... όλο με κολαν και μποτες.... στα πειράγματα γελάει... στο πιο χοντρό πεσιμο τραβιέται

θα την άρπαζα για πλάκα αλλά μην καταλήξω τύπου Kevin Speicy
 
OP
OP
U

underwater111

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
πρέπει να γενικώς να πέφτει πολύ πηδημα παντως...
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Ποτε!!! 15 χρονια γραφειο ουτε εχω γυρισει να κοιταξω καμια συναδελφο! Παω κανω τη δουλεια μου και φευγω!  Γενικα δε γουσταρω πολλα πολλα στον εργασιακο χωρο...
Μακρια...
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Μία φορά το έκανα... καλή φάση... Στην τουαλέτα, την πήρα από πίσω, την έκλεισα το στόμα και την γάμησα στα γρήγορα και πολύ δυνατά. Για να τελειώσω και να μην έχουμε ατυχήματα και χύσια παντού, την πήρα από κώλο και τελείωσα μέσα της. Μου καθάρισε τον πούτσο με το στόμα, δεν ήθελε αλλά την έβαλα με το ζόρι αρπάζοντάς την από τα μαλλιά... Την παράτησα και έφυγα κύριος. Γουστάρισε τελικά και την πήρα άλλη μέρα σε ξενοδοχείο.
καποιος να βάλει το φιδι..
 

LoneRider

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
79
Like
79
Πόντοι
0
ειχαν φυγει ολοι απο το γραφειο και ειχα μεινει εγω και ενα γκομενακι , το γκομενακι ομως ψιλοσαυρα και αρμενισα, κωλοτριβοταν στο γραφειο μου, εσκυβε επιτηδες και απο το λαιμο της μπλουζας φαινοταν το λευκο σουτιεν και η ρογα απο την δαντελα, ενω χτυπαγε στο πατωμα το τακουνι απο τα ψιλοτακουνα που φοραγε.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Το σκισες το πουτανι τελικα;;;
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Ποτε!!! 15 χρονια γραφειο ουτε εχω γυρισει να κοιταξω καμια συναδελφο! Παω κανω τη δουλεια μου και φευγω!  Γενικα δε γουσταρω πολλα πολλα στον εργασιακο χωρο...
Μακρια...

Εγκρίνω κ επαυξάνω...Αν εξαιρέσεις το Δημόσιο, που ευνοεί τέτοια δυνατότητα (σχέσεις μέσω δουλειάς), στον ιδιωτικό τομέα δεν ενδύκνειται, απλά γιατί η γκόμενα σε περίπτωση "στραβής" θα στραφεί εναντίον σου. Ασε που αν γίνει κάτι, θα το μάθουν όλοι αμέσως, οπότε πάει η όποια διακριτικότητα...

Τώρα για τα φίδια, τί να πω....Εγώ λέω να περιμένουμε λίγο ακόμα και να ψηφίσουμε στο τέλος ποιό θα είναι το μεγαλύτερο φίδι... 
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
πρωτη φορα εφερα στο γραφειο που δουλευα γκομενα και την πηδηξα ετσι για να νοιωσω όπως στις τσοντες που το κανουν σε γραφειο πριν 14 χρονια.

κοπελες συναδελφισσες από το ιδιο γραφειο εχω πηδηξει 3, η μια παντρεμενη και μια άλλη την παντρευτηκα εγω.

και με άλλη μια εχουμε φασωθει χουφτώματα φιλια δηλαδή όπως λεει ο νεολογισμος.

ευτυχως αλλαζα γραφειο σχεδόν κάθε χρονο λογω μεταθέσεων οποτε επαιζαν καινούριες γνωριμίες.
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
795
Πόντοι
96
Τέλος οι εμπειρίες;;;;;;Κανένας με γραμματέα;;;;  :erection: :erection:
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Σε εργασιακό χώρο έχω κάνει σεξ αλλά δεν δούλευα εκεί. Δηλαδή δεν ήμασταν συνάδελφοι. Όσοι είστε συνάδελφοι μακριά από τέτοια, είτε είστε δημόσιοι υπάλληλοι είτε ιδιωτικοί. Μια καταγγελία να φάτε και την γαμήσατε. Μην νομίζετε, κι εμείς έχουμε κάτι καυλέτα ντυμένα στην τρίχα αλλά κρατιόμαστε.

 

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
477
Κριτικές
1
Like
403
Πόντοι
21
Στο χώρο εργασίας έχω πηδήξει 2 και με μια τρίτη μόνο πίπες. Ομολογουμένως καλή φάση με πολύ αδρεναλίνη. Το ενδιαφέρον είναι ότι την γυναίκα μου που εκεί γνώρισα ποτέ δεν την πήδηξα στο χώρο εργασίας, ούτε καν την συναδέλφισσα με την οποία είχα εξωσυζυγική σχέση μερικά χρόνια αργότερα (milf σε διάσταση). Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου....

Το τελευταίο πάντως δεν το συνιστώ, μπορεί να γίνει πολύ άβολο όταν λήξει και πολλά πράγματα μπορούν να στραβώσουν αν δεν είναι εξηγημένη η γκόμενα (για όσους αναρωτιούνται, η συγκεκριμένη ήταν).
 

Επισκέπτης
πριν ~15 χρονια δουλευα σε εταιρια οπου το μεγαλυτερο ποσοστο ητανε γυναικες και μαλιστα οι ποιο πολλες καλες η τουλαχιστο προσεγμενες , η εταιρια καλη με περιβαλον χωρους απολαβες απο αλλη ηπειρο , δουλευα σα το βεγγο αλλα γουσταρα γενικως γιατι υπηρχε καλο κλιμα , ειχα βγει με καμια 10αρια ειχα πιδιξει τις μισες και ολα πηγαινανε καλως , μεχρι που την επεσα στη διευθυντρια μου , μη φανταστειτε και αυτη ψινοτανε και ψινοτανε ποιο πολυ απο μενα τελικα περι τα 45 καστανη σε μονιμο πολεμο κατα του γυρατος, πηδιχτικαμε στο γραφειο ενα σαββατο μεσημερι εν ωρα υπερωριας μολις εφυγε και ο τελευταιος απο τους μη καυλωμενους του κτηριου , απο την αρχη της γνωρημιας μας υπηρχε ενα κλιμα τετοιο με ετρεχε και το λατρευα να της δειχνω ποσο γατονι ειμουν και ας εκανα και καμια 10αρια λαθη στο μεσοδιαστημα με επαιζε γενικως και παντα μου εκανε πουσ πουλ τακτικες αλλα παντα εκτου ασφαλως διαφορες φορες με ειχε φερει στο αμην να της πεσω αλλα αφενως δε το ειχα με το συγκεκριμενο τυπο γυναικας , διαφορα ηληκιας αλλοι κοσμοι , ετσι οπως ητανε το ολο σκηνικο τεσπα καποια στιγμη ειχε πεσει πολυ δουλεια με πολυ σκατωμα απο ψιλα που διαχαιωταν προς τα κατω , εμενα συγκεκριμενα με ειχε ξεκωλιασει στο γκαζι ειχε παγωσει καπως το θεμα αφου δεν υπηρχε κυριολεκτικα χρονος για καβλαντισμα με ριχε φορτωσει ολο αυτο το καιρο και λιγο πριν το τελος της συγκεκριμενης μερας μου δινει και αλλη εξτρα δουλεια της αρχιζω κατι νιαουρισματα και ειμουν τοτε ο μικροτερος και με πειραζανε συχνα με "μικρε" το "παιδι" κλπ κλπ εκεινη το ειχε ψωμοτυρι οταν ηθελε να με καυλωσει αλλα ειχε καιρο να μου πεταξει κατι τετοιο και μου λεει " ταδε " κοιτα να μεγαλωσεις , εδω θελουμε τους αντρες αντρες χτυπωντας το νυχι στο γραφειο και κοιτωντας με υφος , τα παιρνω στο κρανιο  και της λεω " θα τον εχεις " συμφωνωντας , ειχα παει στο γραφειο και μυριζα τους ιδρατμους μου σα να ειμαι πανω απο κατσαρολα , σαν απομηχανης θεος μια καυλιτσα τελιωνει τη δουλεια της φευγει και φευγει και ο τελευταιος μη καυλωμενος ... σηκωνωμε και παω και κλειδωνω τη κεντρικη πορτα , η αλλη νομιζε οτι εφευγα χωρις να χαιρετισω σκαω μυτη πισω στα γραφεια μας με βλεπει και απο το υφος μου ειχε κοκαλωσει μπαινω μεσα στο γραφειο της κλεινω τη πορτα και καλα σα να ειναι ανοιχτη η εταιρια παω διπλα απο το γραφειο και της κανω χτυπωντας το δαχτυλο στο γραφειο , εδω μεσα δεν εχουμε αντρες , εχουμε πολυ αντρες και αν σου αρεσει , την αρπαζω απο τη καρεκλα και αρχιζω σε κατι φιλια ηθελα να τη πιω να ησιχασω καποια στιγμη πεσαμε κατω εκεινη ηθελε να βγαλει τα ρουχα εγω να της τα τραβαω εσκισα καλτσον τη φουστα το βρακι μετα της επεφτε απο το ενα μπουτι , ειχα τρελαθει καποια στιγμη μου κανει προφυλακτικο ! ! ? και ειμουν τοσο ετοιμος να χυσω και μονο που τριβομουνα απανο της και για να παρω χρονο να σκεφτω τι να κανω το γυρναω σε γλυφομουνι και τι το θελα αρχιζει να μου λεει ποσο καιρο εχει να τη γλυψει καποιος και βογκητα και μια μουναρα πρισμενη ετοιμη να εκραγει τρελαθικα ακομη περισοτερο και της τον εχωσα ετσι στεγνα , τι στεγνα δλδ μουσκεμα και απο τις δυο μεριες , δυο τρεις πεντε εξι ψωλιες και εχυνα κανα τριλεπτο , ειληκρινα δε θυμαμε να εχω ξαναχυσει τοσο πολυ ωρα εκεινη ακομα σοκαρισμενη ψαχνετε να καταλαβει τι συμβαινει εκεινη τι στιγμη συνηδιτοποιω οτι εχω στα χερια μου τα μαλια της , τα μαλια της διευθυντριας μου μεσα στο γραφειο της στο πατωμα μου καυλωνει ενω δεν εχει ακομα ξεκινισει να ξεκαυλωνει , αλλο ενα πραμα που μου συνεβει πρωτη φορα εκεινη την ημερα , εκεινη οπως ειπα τπτ το ιδιαιτερο ενα καλοδιατηρημενο προγκιλφ αλλα το σημαντικο ηταν οτι ζουσα τη φαντασιωση μου αναμεσα σε κλασερ και περσιδες και δωστου γαμισι διχως αυριο καποια στιγμη τα ζουμια μας αρχισανε να τρεχουνε στη μοκετα και καναν μια σταμπα ουτε κρασοποτιρο να ειχε πεσει και πηγαμε σε ενα καναπε δερματινο οπου εκει δεν ειχε να αποροφιθει και απλα κιλιομασταν στα χυσια μας πιδιχτικαμε μεχρι αργο το απογευμα εγω τελιωσα τεσσερις φορες και οταν πηγα σπιτι τα ρουχα μου ειχαν κολισει με τα χυσια και τις τριχες ενα πραμα δε το εχω ξαναζισει δεν εχυνα μονο εγω πολυ ητανε και αυτη των υδραυλικων καταστασεων , πιδιχτικαμε 5-10-20-30 φορες ειτε στο γραφειο της ειτε στην αποθηκη ψαωνοντας ταχαμου και οι δυο καποια "χαμενα" κλασερ , αυτο το μαστερ εντ σερβαντ ειχε γινει πολυεπιπεδο να σκαω τωρα στο "μιτινκ" να τις δινω φακελους που ειχανε μεσα ονομαστικα κατι εκατομυρια ευρο και ενα βρακι και κεινη να μη ξερει πως να βγαλει τα εγγραφα απο μεσα , να την εχω βαλει να φοραει στολη υπηρετριας να μου καθαριζει το γραφειο , στο γραφειο καποια στιγμη ειχαμε γινει χου τελειως αλλα εκεινη στη μουνα της , στα @@ μου και μενα ολες οι υπολοιπες καρχιες που δε μου μιλαγαν απο ενα διαστημα και μετα ( τοτε δεν ηξερα αν υπηρχε η πελφε , αυτες ομως ηταν καρχιες ) αλλα μετα αποιο καιρο γνωρισα μια κοπελα και θελισα να της το ξεκοψω και μου εκανε το βιο αβιοτο με τα πολλα ειδα και αποειδα την εκανα και πηγα σε δουλεια με τα μισα λεφτα , ηθικο διδαγμα ? μαλακια να βαζεις κλασερ στις φαντασιωσεις σου ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αν δεν την πήδαγες θα το ειχες απωθημενο μια ζωη ενώ τωρα εχεις μια ωραια εμπειρα να λες μια ζωη. χεστα τα λεφτα είναι το μεσο όχι ο σκοπος. αν σου ξανατυχει ξανακαν το.
 

Επισκέπτης
ειχε και αλλες καρχιες και γουστα να βγαλω :boobies: και λεφτα  :kissass2:,
η εταιρια που πηγα μετα εκλεισε , η κοπελα που ειχα τοτε ηταν τελικα Η καρχια με απατουσε με δυο ο ενας ηταν και λεοναιντας και επινε και πελφε , εκανα 2 δουλειες και δεν αλαζα λαδια στο παπι για να μη της λιψει τπτ και αραβωνιαστικε τον αλλον το λαμογιο που μοιαζει σα τον εφιαλτη που κερδισε το τζοκερ μεσα στο ρειτζ ροβερ του , και οταν της εστειλα μηνημα στο κηνιτο και της ειπα νταξει δε πειραζει εγω σε αγαπαω και δεν εχω κολιματα τι μου απανταει ? ο μαι γκοτ ξεκωλα επιτελους και παρε σμαρτφοουν δε με βολευουν τα εσεμες , η ΚΑΡΧΙΑ ! δλδ καταλαβες ? δεν εχει προβλημα να ξενομιλαει η καρχια εχει προβλημα να τα λεει με ενα απλο λαικο και τιμιο παιδι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom