Νέα

Κοπελα σε μπουρδελο για top παρτουζες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Puddin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Puddin

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Γεια σε ολους! Θελω να ρωτησω.. ειτε απο εμπειρια σας ειτε απο'τι εχετε ακουσει.. για το ποια κοπελα και σε ποιο μπουρδελο κανει τις καλυτερες παρτουζες?

 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.736
Κριτικές
6
Like
3.390
Πόντοι
736
Γεια σε ολους! Θελω να ρωτησω.. ειτε απο εμπειρια σας ειτε απο'τι εχετε ακουσει.. για το ποια κοπελα και σε ποιο μπουρδελο κανει τις καλυτερες παρτουζες?

Προφανως θες 1 κοπέλα για εσένα και ένα φίλο σου να φανταστώ , δεν ξέρω κάποια που να ειδικεύεται δυστυχως , αν πάλι ήθελες εσυ με 2 κοπέλες τότε μάλλον αθήνα μεριά θα έβρισκες γιατί εδω δεν πέζει κάτι τέτοιο προς το παρόν τουλάχιστον.
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
643
Πόντοι
86
αδερφε ακου λοιπον  να σου πο που θα πας  να περασεις καλα  κανει και παρτουζα  με την άλλη κοπελα αν πας στην αλλαγη με τον φιλο σου η την παρεα σου περνεις παρτουζα και 2 μαζι  και την μαιρη και την εβελινα  και περναται ζαχαρη  είναι αγιου πετρου  7 είναι σε ένα στενο επι της αχαρνων
 
OP
OP
Puddin

Puddin

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Ναι, μια κοπελα για να παω με εναν φιλο μου.. Ειχα παει πριν κανα 2 βδομαδες και ρωτησα και καποιες, οι περισσοτερες κανουν απλη παρτουζα, μολις μια ειπε για κανονικη (μουνι και κωλο ταυτοχρονα) αλλα δεν μου αρεσε πολυ εμφανισιακα..

Γι'αυτο ρωταω αν ξερει κανεις ποια κανει καλη και οχι ''αδιαφορη'' παρτουζα ας ειναι και απλη χωρις κωλο, αλλα να το γουσταρει η κοπελα.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
82
Πόντοι
6
[move]Bourdela.com Forum > Οίκοι ανοχής > Οίκοι ανοχής Θεσσαλονίκη > Κοπελα σε μπουρδελο για top παρτουζες[/move]
 
OP
OP
Puddin

Puddin

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Θεσσαλονικη ρε παιδια..
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.736
Κριτικές
6
Like
3.390
Πόντοι
736
Ναι, μια κοπελα για να παω με εναν φιλο μου.. Ειχα παει πριν κανα 2 βδομαδες και ρωτησα και καποιες, οι περισσοτερες κανουν απλη παρτουζα, μολις μια ειπε για κανονικη (μουνι και κωλο ταυτοχρονα) αλλα δεν μου αρεσε πολυ εμφανισιακα..

Γι'αυτο ρωταω αν ξερει κανεις ποια κανει καλη και οχι ''αδιαφορη'' παρτουζα ας ειναι και απλη χωρις κωλο, αλλα να το γουσταρει η κοπελα.

Α βασικά κι εμένα δεν πήγε το μυαλό μου οτι μπορεί να εννοούσες αυτό που στις τσόντες το αναφέρουνε ως double penetration το οποίο φαντάζομαι οτι το βρίσκεις και πιο δύσκολα απο μια απλή παρτούζα, εδω οι μισές και παραπάνω δεν δίνουνε καν κώλο .. και αυτές που δίνουνε τον χρεώνουνε ακριβά συνήθως. Πάντως αφου βρήκες έστω και μία να το κάνει πάλι καλά.

Τωρα που το ξανασκέφτομαι τις υπόλοιπες τις ρώτησες αν κάνουνε double penetration ; γιατί νομίζω οτι η κανονική παρτούζα είναι η απλή , χωρις dp οπότε ίσως πρέπει να το ρωτήσεις σαν έξτρα. Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια μιας και δεν το έχω ψάξει το θέμα.
 
OP
OP
Puddin

Puddin

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Ναι σε ολα ρωτησα για παρτουζα και τα περισσοτερα το ειχαν στο μενου, ομως παρτουζα εννοουν την απλη παντα..

Μετα ρωτησα για DP και ολες ειπαν οχι, εκτος απο μια που ηταν πολυ κατω του μετριου..

Οπως ειπα και πιο πανω, ας κανει και απλη αλλα να το γουσταρει.. αυτο ψαχνω.. θα παω με τον φιλο η σε αυτην που εκανε κανονικη παρτουζα μπας και μας καυβλωσει η αλλιως σε καποια για απλη με την ελπιδα να ειναι καλη παρτουζιαρα!

 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
αδερφε ακου λοιπον  να σ
αδερφε ακου λοιπον  να σου πο που θα πας  να περασεις καλα  κανει και παρτουζα  με την άλλη κοπελα αν πας στην αλλαγη με τον φιλο σου η την παρεα σου περνεις παρτουζα και 2 μαζι  και την μαιρη και την εβελινα  και περναται ζαχαρη  είναι αγιου πετρου  7 είναι σε ένα στενο επι της αχαρνων
Προφανως θες 1 κοπέλα για εσέ
Κάτω από την Αχαρνών , μετά τον Άγιο Παντελεήμονα  :)
να και ένα φίλο σου να φανταστώ , δεν ξέρω κάποια που να ειδικεύεται δυστυχως , αν πάλι ήθελες εσυ με 2 κοπέλες τότε μάλλον αθήνα μεριά θα έβρισκες γιατί εδω δεν πέζει κάτι τέτοιο προς το παρόν τουλάχιστον.
αδερφε ακου λοιπον  να σου πο που θα πας  να περασεις καλα  κανει και παρτουζα  με την άλλη κοπελα αν πας στην αλλαγη με τον φιλο σου η την παρεα σου περνεις παρτουζα και 2 μαζι  και την μαιρη και την εβελινα  και περναται ζαχαρη  είναι αγιου πετρου  7 είναι σε ένα στενο επι της αχαρνων
ου πο που θα πας  να περασεις καλα  κανει και παρτουζα  με την άλλη κοπελα αν πας στην αλλαγη με τον φιλο σου η την παρεα σου περνεις παρτουζα και 2 μαζι  και την μαιρη και την εβελινα  και περναται ζαχαρη  είναι αγιου πετρου  7 είναι σε ένα στενο επι της αχαρνων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom