Νέα

Τα Top Saunaclub

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dyvoir
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
"Ποιό και πού είναι το καλύτερο ΦΚΚ;" με ρωτάνε συνέχεια. Αφού με την πάροδο του χρόνου έχω περάσει προσωπικά από όλα αυτά τα Saunaclub - με εξαίρεση κάποια μικρότερα μαγαζιά στην Ελβετία -  που έχω βάλει στη γνωστή www.bourdela.com/forum/index.php?topic=189288.0]λίστα[/url] μου θέλω να παρουσιάζω εδώ μια απλή λίστα με τα Top Saunaclub με κριτήριο καταπληκτικές εγκαταστάσεις και υπέροχο ρόστερ  - συν σωστό φαγιτό.

Να σημειωθεί ότι έχω γνωρίζει αρκετά μαγαζιά που θα αντιμέτωπίζει κανείς το ένα ή το άλλο από αυτά τα κριτήρια. Δυστυχώς υπάρχουν πολλά μαγαζιά που παρουσιάζουν μεν όμορφο περιβάλλον ή καλό φαγιτό αλλά όχι τόσο πειστικό ρόστερ - ή ανάποδα. Το να αναφέρω τα παρακάτω Club δεν σημαίνει καθόλου ότι τα άλλα Club δεν αξίζουν μια επίσκεψη - πολλές φορές η διαμονή σ΄αυτά τα άλλα Club έχει περισσότερη πλάκα. Φάντάζομαι όμως ότι το να μπουκάρει κανείς π.χ. στη Γερμανία ώστε να περάσει κάλα στα ΦΚΚ συνοδεύεται με κάποια ανάγκη για ποιοτική σιγουριά. Πρέπει επίσης να ειπωθεί ότι τα Saunaclub είναι ένα σχεδόν καθαρά γερμανόφωνο φαινόμενο. Έχω εξετάσει πολλά μαγαζιά στην Πολωνία, Τσεχία, Ολλανδία, και Ισπανία. Σίγουρα βρίσκονται σε αυτές τις χώρες ενδιαφέροντα μπουρδέλα, μπαρ ή Night Club - όμως δεν είναι Saunaclub και με αυτήν την έννοια ο δικός μου κατάλογος είναι πλήρης. Σχετικά με αυτό το θέμα θέλω να παρουσιάζω έναν πίνακα

URL]


Όπως βλέπετε απεριόριστα νόμιμη πορνεία υπάρχει μόνο στη Γερμανία, Αυστρία, Ελβετία, Ολλανδία, Ελλάδα - και στην Τουρκία.
Επομένως αυτές οι χώρες είναι οι υποψήφιοι να βρει κανείς ιδρύματα σαν τα Saunaclub.
Τώρα αν με ρωτάτε γιατί στην Ελλάδα δεν υπάρχει κάτι τέτοιο ... εσείς το ξέρετε καλύτερα. Τι να κάνουμε; Εγώ ψάχνω ακόμα για καλά μπουζούκια στη Γερμανία  :orchestra:

Τα Top Saunaclub

 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
9
Like
3.209
Πόντοι
736
Με τα δικά μου κριτήρια αγαπητέ Dyvoir συνδιάζοντας τις προυποθέσεις που έθεσες:

Shark
wellcum
Artemis
andiamo

και μετά όλα τα άλλα.
 

nufaro

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2005
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Τελευταια παρατηρώ αρνητικά σχολια για το yinyang σε φορα κλπ. Ισχυουν μεγιστε Dyvoir?
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.282
Κριτικές
36
Like
6.859
Πόντοι
3.446
"Ποιό και πού είναι το καλύτερο ΦΚΚ;" με ρωτάνε συνέχεια. Αφού με την πάροδο του χρόνου έχω περάσει προσωπικά από όλα αυτά τα Saunaclub - με εξαίρεση κάποια μικρότερα μαγαζιά στην Ελβετία -  που έχω βάλει στη γνωστή www.bourdela.com/forum/index.php?topic=189288.0]λίστα[/url] μου θέλω να παρουσιάζω εδώ μια απλή λίστα με τα Top Saunaclub με κριτήριο καταπληκτικές εγκαταστάσεις και υπέροχο ρόστερ  - συν σωστό φαγιτό.

Να σημειωθεί ότι έχω γνωρίζει αρκετά μαγαζιά που θα αντιμέτωπίζει κανείς το ένα ή το άλλο από αυτά τα κριτήρια. Δυστυχώς υπάρχουν πολλά μαγαζιά που παρουσιάζουν μεν όμορφο περιβάλλον ή καλό φαγιτό αλλά όχι τόσο πειστικό ρόστερ - ή ανάποδα. Το να αναφέρω τα παρακάτω Club δεν σημαίνει καθόλου ότι τα άλλα Club δεν αξίζουν μια επίσκεψη - πολλές φορές η διαμονή σ΄αυτά τα άλλα Club έχει περισσότερη πλάκα. Φάντάζομαι όμως ότι το να μπουκάρει κανείς π.χ. στη Γερμανία ώστε να περάσει κάλα στα ΦΚΚ συνοδεύεται με κάποια ανάγκη για ποιοτική σιγουριά. Πρέπει επίσης να ειπωθεί ότι τα Saunaclub είναι ένα σχεδόν καθαρά γερμανόφωνο φαινόμενο. Έχω εξετάσει πολλά μαγαζιά στην Πολωνία, Τσεχία, Ολλανδία, και Ισπανία. Σίγουρα βρίσκονται σε αυτές τις χώρες ενδιαφέροντα μπουρδέλα, μπαρ ή Night Club - όμως δεν είναι Saunaclub και με αυτήν την έννοια ο δικός μου κατάλογος είναι πλήρης. Σχετικά με αυτό το θέμα θέλω να παρουσιάζω έναν πίνακα

URL]


Όπως βλέπετε απεριόριστα νόμιμη πορνεία υπάρχει μόνο στη Γερμανία, Αυστρία, Ελβετία, Ολλανδία, Ελλάδα - και στην Τουρκία.
Επομένως αυτές οι χώρες είναι οι υποψήφιοι να βρει κανείς ιδρύματα σαν τα Saunaclub.
Τώρα αν με ρωτάτε γιατί στην Ελλάδα δεν υπάρχει κάτι τέτοιο ... εσείς το ξέρετε καλύτερα. Τι να κάνουμε; Εγώ ψάχνω ακόμα για καλά μπουζούκια στη Γερμανία  :orchestra:

Τα Top Saunaclub

το oase σε σχέση με το 2010 έχει αλλάξει κατά πολύ σε ρόστερ??? τον οκτώβριο του 2010 που πήγα τελευταία φορά το ρόστερ ήταν εξαιρετικό!! πάντως για μένα το πιό vfm κλάμπ είναι το acapulco στα περίχωρα του dusseldorf(όχι το gold που είναι δίπλα στο αεροδρόμιο) καθώς με 40 ευρώ έχω γαμήσει πολύ ωραία μουνιά και με ποιοτικό χρόνο..Εντάξει το φαγητό και οι χώροι δεν είναι ιδιαίτερα καλοί(τα δωμάτια μία χαρά είναι,οι χώροι ενδιαίτησης και τα ντούς είναι λίγο για τον μπούτσο), αλλά για 40 ευρώ το γαμήσι είναι μυθικό μέρος!!!!!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
19
Like
6.920
Πόντοι
3.346
το oase σε σχέση με το 2010 έχει αλλάξει κατά πολύ σε ρόστερ??? τον οκτώβριο του 2010 που πήγα τελευταία φορά το ρόστερ ήταν εξαιρετικό!! πάντως για μένα το πιό vfm κλάμπ είναι το acapulco στα περίχωρα του dusseldorf(όχι το gold που είναι δίπλα στο αεροδρόμιο) καθώς με 40 ευρώ έχω γαμήσει πολύ ωραία μουνιά και με ποιοτικό χρόνο..Εντάξει το φαγητό και οι χώροι δεν είναι ιδιαίτερα καλοί(τα δωμάτια μία χαρά είναι,οι χώροι ενδιαίτησης και τα ντούς είναι λίγο για τον μπούτσο), αλλά για 40 ευρώ το γαμήσι είναι μυθικό μέρος!!!!!

το oase και to atremis (γιατι σ' αυτα τα δυο εχω παει) καλυπτουν τις προσδοκιες μου απο θεμα εγκαταστασεων και ροστερ τωρα εχω ακουσει και για το sharks στο νταμστατ απο ενα φιλαρακι που ζει εκει οτι ειναι σε καλο επιπεδο οχι ομως σαν τα αλλα δυο
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
680
Κριτικές
20
Like
296
Πόντοι
5.785
το oase σε σχέση με το 2010 έχει αλλάξει κατά πολύ σε ρόστερ??? τον οκτώβριο του 2010 που πήγα τελευταία φορά το ρόστερ ήταν εξαιρετικό!! πάντως για μένα το πιό vfm κλάμπ είναι το acapulco στα περίχωρα του dusseldorf(όχι το gold που είναι δίπλα στο αεροδρόμιο) καθώς με 40 ευρώ έχω γαμήσει πολύ ωραία μουνιά και με ποιοτικό χρόνο..Εντάξει το φαγητό και οι χώροι δεν είναι ιδιαίτερα καλοί(τα δωμάτια μία χαρά είναι,οι χώροι ενδιαίτησης και τα ντούς είναι λίγο για τον μπούτσο), αλλά για 40 ευρώ το γαμήσι είναι μυθικό μέρος!!!!!

Φιλε ηθελα και εγω να αναφερθω στο ακαπουλκο. Το εχω πολυ ψηλα! Οταν ειχα παει με φιλαρακι μεχρι κ γυρο σερβιραν. Τα δωματια ηταν λιγο ουδετερα χωρις καποιο ενδιαφερον αλλα τα μουνια που κυκλοφορουσαν εκει ηταν απιστευτα. Τρομερη ποικιλλια! Δεν θα ξεχασω τη σερβα που εμοιαζεμε τη μιλα γιοβοβιτς με 3αρι στηθος... ακαπουλκο για μενα σιγουρα στην 5αδα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
19
Like
6.920
Πόντοι
3.346
Φιλε ηθελα και εγω να αναφερθω στο ακαπουλκο. Το εχω πολυ ψηλα! Οταν ειχα παει με φιλαρακι μεχρι κ γυρο σερβιραν. Τα δωματια ηταν λιγο ουδετερα χωρις καποιο ενδιαφερον αλλα τα μουνια που κυκλοφορουσαν εκει ηταν απιστευτα. Τρομερη ποικιλλια! Δεν θα ξεχασω τη σερβα που εμοιαζεμε τη μιλα γιοβοβιτς με 3αρι στηθος... ακαπουλκο για μενα σιγουρα στην 5αδα.

να το βαλω στη λιστα μου προς επισκεψη  :dancing:
 
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Τα ιδρύματα που έχω αναφέρει πάνω είναι τα "system-relevant" Club, τα "must-have". Το Acapulco ανήκει στην κατηγορία "φοβερά μουνιά, αλλά κάπως παραμελημένες εγκαταστάσεις". Στο κάτω κάτω είναι ένα φτηνό μαγαζί. Όπως κι αν είναι - χαίρει μεγάλης δημοτικότητας. Το ίδιο ισχύει και για το Acapulco Gold.

Πολλές φορές αξίζει να ρίξει κανείς μια ματιά στα μαγαζιά της δεύτερης σειράς. Εγώ προσωπικά προτιμώ
που είναι πιο φιλικά από τα μεγάλα ιδρύματα. Αρκετές κούκλες, όμορφοι κήποι, πισίνες, καλό φαγιτό, ποτά συμπ beer-flat, party all night long - για ΄μένα τέλειο.

Ακολουθούν αξιοσημείωτα.
 
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Τα ιδρύματα στο Αμβούργο
αξίζουν για όσους ψάχνουν ειδικά Γερμανίδες. Ειδικά το Atmos παρουσιάζει πολλά hot german girls.

763.4516ac02.jpg

πολύ ωραία: το FKK Harmony στον ειδυλλιακό χερσότοπο νοτιά από το Αμβούργο. Το μαγαζί είναι φτιαγμένο πάνο από ένα ποτάμι (κάτω).


 

Συνημμένα

  • thumbnail.jpg
    thumbnail.jpg
    88,4 KB · Εμφανίσεις: 62
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
To "hot-spot" στο Μόναχο:
30 Top-Girls σε ένα μικρό σπιτάκι. Πέρασα τη νύχτα της ζωής μου πέρυσι. Μικρό αλλά εκλεκτό, δεν λείπει τίποτα.
Μην ξεχνάτε όμως: το σεξ στο Μόναχο είναι πανακριβό.

 

Συνημμένα

  • FKk Sunshine.jpg
    FKk Sunshine.jpg
    85,7 KB · Εμφανίσεις: 100

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.628
Κριτικές
1
Like
4.203
Πόντοι
1.706
Καποια στιγμη πρεπει φιλτατε dyvoir να κανουμε κ μια λιστα για τα ' χρυσα βατομουρα' δηλαδη τα χειροτερα clubs αλλα κ τις πιο antisexual περιοχες στην γερμανια
 
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Το Villingen-Schwenningen είναι μια κοινότητα στον Μέλα Δρυμό που αποτελείται από 2 πόλεις (δηλαδή το Villingen και το Schwenningen). Εδώ βρίσκονται 4 Saunaclub

4742.jpg

Τέλειο για τη καλοκαιρινή σεζόν: το  FKK 66 με τον καταπληκτικό κήπο του. Επί τόπου καμιά 15ια κοπέλες, που διψάνε για συντροφιά και ... κονσομασιόν. Παρεμπιπτώντος: στον ίδιο ιδιοκτήτη ανήκουν το
στο Offenburg και το
στο Freiburg. Μπορείτε να αλλάξετε δωρεάν από το ένα στο άλλο μαγαζί.

 
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Βρίσκεται όλο και περισσότερο σε ανοδική πορεία τώρα τελευταία: το
στο Recherswil κοντά sto Bern, το μεγαλύτερο ΦΚΚ στην Ελβετία. Το ένα πάρτυ ακολουθεί το άλλο. Περίπου 30 κοπέλες.
club_12.jpg

 
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Ακριβώς στα σύνορα Αυστρία/Γερμανία βρίσκεται το FKK Mystic
για τους απαιτητικούς κοντά στο Salzburg με πανοραμική θέα τα βουνά του "Berchtesgadener Land" στη Βαυαρία, πολύ κοντά στο "Obersalzberg", άλλοτε έδρα του Adolf Hitler. Στο μαγαζί ανήκει το "Laufhaus" διπλά. Το FKK Mystic είναι υποκατάστημα του FKK The Palace Frankfurt.
http://[URL unfurl="true"]www.eisbaerenforum.com/forum/attachment.php?attachmentid=446&d=1475945397[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.eisbaerenforum.com/forum/attachment.php?attachmentid=447&d=1475945482[/img[/URL]]
 

kokkoras alaniaris

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
75
Like
83
Πόντοι
0
"The Palace" στη Φρανκφουρτη δυνατο και αυτο και μεσα στη πολη ;)
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.282
Κριτικές
36
Like
6.859
Πόντοι
3.446
έπαθα πλάκα με το das5element dyvoir...τί ωραίοι χώροι είναι αυτοί???
 
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Πανεμορφο και μοναδικό σπίτι ξυλόδεμα: το
στο Ohrdruf στη Θουριγγία. Όταν πήγα καμιά Τετάρτη βραδιά βρήκα μόνο 10 κοπέλες, που όμως με αιφνιδίασαν με το ανοιχτό πνεύμα τους. Τέλικα πέρασα το βράδυ με δύο λαμπρές νέγρες αδελφές από το Γκάνα.
http://[URL unfurl="true"]www.eisbaerenforum.com/forum/attachment.php?attachmentid=487&d=1480098556[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.eisbaerenforum.com/forum/attachment.php?attachmentid=478&d=1480094446[/img[/URL]]

 
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Μια πολύ ενδιαφέρουσα αρχιτεκτονική παρουσιάζει το
στην Ολλανδία κοντά στο γερμανικό Aachen: το Club επεκτείνεται σε 3 ορόφους προς τα κάτω. Πολύ σικ, καλό φαγιτό, beer for free, περίπου 30 κοπέλες και πελάτες ειδικά από τη Γαλλία, το Βέλγιο, τη Ολλάνδία και τη Γερμανία. Η εξωτερική πισίνα είναι κλιματιζόμενη και περιέχει αλμυρό νερό.
zwembad2.jpg
 

Συνημμένα

  • ΣιξΣενς.jpg
    ΣιξΣενς.jpg
    96,4 KB · Εμφανίσεις: 59

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom