Νέα

Ξενοδοχείο στην Λάρισα, με τίποτα παρελ-γ-κομενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mforfcy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 16K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mforfcy

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
238
Like
26
Πόντοι
1
Την επόμενη βδομάδα θα είμαι στην Λάρισα, έχει κάπου να ξεσκάσω, έστω και πεταχτά?


 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Είχα ζήσει Λάρισα καιρό δεν έχει αυτό που ζητάς
Κάποια μπουρδελα στο λόφο με 30 ε
Ένα στριπ της κακιάς ώρας τούνελ κοντά στο οσε αλλά εκεί μου είχαν πάρει και πιπα έχω κάποια χρόνια να πάω ομψς
 
OP
OP
M

mforfcy

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
238
Like
26
Πόντοι
1
Ο λοφος που πεφτει?
 

cum gun

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
Οίκος εποχής.
Στο δρόμο για Τρίκαλα λίγο έξω από την Λάρισα στο αριστερό σου χέρι μετά τη BMW
Τρία σπιτάκια, κάτι θα βρεις να ξεσκάσεις....
 

GAMALILEOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
10
Like
364
Πόντοι
311
Οίκος εποχής.
Στο δρόμο για Τρίκαλα λίγο έξω από την Λάρισα στο αριστερό σου χέρι μετά τη BMW
Τρία σπιτάκια, κάτι θα βρεις να ξεσκάσεις....
Στην λάρισα παίζει πολύ κομοδινοκατάσταση
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.206
Κριτικές
49
Like
22.041
Πόντοι
24.596
Την επόμενη βδομάδα θα είμαι στην Λάρισα, έχει κάπου να ξεσκάσω, έστω και πεταχτά?
εχει gloryhole στα wc του σταθμου του ΟΣΕ τυπε,περιφερονται και ρομαντικοι παππουδες :zombie:,θα βγαλεις και χαρτζιλικακι :S :S :S
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
Ο λοφος που πεφτει?
δεν αξιζει παιχτη...εγω οσες φορες πηγα κομοδινα ολε...ωραιος χωρος ,αλλα απο τηγανιτα τιποτα.
πιο τιμια ηταν τα τσαρδια που ειχε στο κεντρο,αλλα κλεισανε κ αυτα...
 

GAMALILEOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
10
Like
364
Πόντοι
311
δεν αξιζει παιχτη...εγω οσες φορες πηγα κομοδινα ολε...ωραιος χωρος ,αλλα απο τηγανιτα τιποτα.
πιο τιμια ηταν τα τσαρδια που ειχε στο κεντρο,αλλα κλεισανε κ αυτα...
Tα τσαρδιά στο κέντρο ήτανε πολύ καλά. θυμάμαι την τελευταία πενταετία είχανε πολύδυνατές περιπτώσεις. Ποιά να πρωτοθυμηθώ; Την Ελβίρα την Γαλλίδα, την Εύα την Πολωνέζα, την μελαχρινή πιτσιρίκα Ρωξάνη,την τίμια Άννα την βυζαρού την Ελληνίδα και κάτι πιπνάκια απο Ουκρανία.Ωραίες εποχές. Με το που έφυγαν απο το κέντρο ξεκίνησε και η κομοδινίαση
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
Tα τσαρδιά στο κέντρο ήτανε πολύ καλά. θυμάμαι την τελευταία πενταετία είχανε πολύδυνατές περιπτώσεις. Ποιά να πρωτοθυμηθώ; Την Ελβίρα την Γαλλίδα, την Εύα την Πολωνέζα, την μελαχρινή πιτσιρίκα Ρωξάνη,την τίμια Άννα την βυζαρού την Ελληνίδα και κάτι πιπνάκια απο Ουκρανία.Ωραίες εποχές. Με το που έφυγαν απο το κέντρο ξεκίνησε και η κομοδινίαση
σωστος σε ολα.
πιο τιμια τα σπιτακια κεντρο κ ειδικα στην ηφαιστου εχω ριξει επικα γαμησια...ακομη κ στην μεταλλαγμενη(εγχειρισμενη) την ξανθια τσοντα με το μπλε φως,επικα γαμησια...
η Ελβιρα γαμω τα σωματα,ειχε περασει κ καποια φεγγαρια απο Καρδιτσα την τιμησαμε πολλακις κ κει...κ απο τρικαλα περασε αν θυμαμαι καλα...κ Ρωξανη δυναμη
 

GAMALILEOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
10
Like
364
Πόντοι
311
σωστος σε ολα.
πιο τιμια τα σπιτακια κεντρο κ ειδικα στην Υφαιστου εχω ριξει επικα γαμησια...ακομη κ στην μεταλλαγμενη(εγχειρισμενη) την ξανθια τσοντα με το μπλε φως,επικα γαμησια...
η Ελβιρα γαμω τα σωματα,ειχε περασει κ καποια φεγγαρια απο Καρδιτσα την τιμησαμε πολλακις κ κει...κ απο τρικαλα περασε αν θυμαμαι καλα...κ Ρωξανη δυναμη
μεταλλαγμένη εννοείς την ξανθιά την Βίκυ ;
 

GAMALILEOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
10
Like
364
Πόντοι
311
ξανθια μιλφαρα με βαρια φωνη,δουλευε στο μεσαιο της Υφαιστου..δεν θυμαμαι ονομα.
2007 την ειχα παρει.
Και εγώ γαι το 2007 εννοώ αλλά στην Βύρωνος και όχι στον Ηφαίστου. Η Βίκυ που λέω εγώ δούλευε στο πρώτο σπιτάκι αριστερά όπως ξεκινούσες να ανέβεις ποδαράτος προς τον λόφο Φρουρίου
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
Και εγώ γαι το 2007 εννοώ αλλά στην Βύρωνος και όχι στον Ηφαίστου. Η Βίκυ που λέω εγώ δούλευε στο πρώτο σπιτάκι αριστερά όπως ξεκινούσες να ανέβεις ποδαράτος προς τον λόφο Φρουρίου
μπορει να αλλαξε μετα(?)...δεν ξερω να σου πω..ειμαι σχεδον σιγουρος οτι την πηρα ηφαιστου,βεβαια περασε κ μια δεκαετια...πολυ καυλα ηταν το πουτανιδιο.
 

GAMALILEOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
10
Like
364
Πόντοι
311
μπορει να αλλαξε μετα(?)...δεν ξερω να σου πω..ειμαι σχεδον σιγουρος οτι την πηρα ηφαιστου,βεβαια περασε κ μια δεκαετια...πολυ καυλα ηταν το πουτανιδιο.
είχε πολύ μεγάλη πελατεία. Θυμάμαι σε μια τσάρκα που είχα κάνει τότε, όταν μπήκα στο σπιτάκι που δούλυευε η Βίκυ, φτάσαμε να βρισκόμαστε 7 συναγωνιστές άσχετοι τελείως μεταξύ μας. μετά δούλεψε στον Βόλο με άλλο όνομα. όπως και η Ελβίρα που δούλεψε στο σπιτάκι στην Χατζηαργύρη ως Ζανέτ αν θυμάμαι καλά
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
είχε πολύ μεγάλη πελατεία. Θυμάμαι σε μια τσάρκα που είχα κάνει τότε, όταν μπήκα στο σπιτάκι που δούλυευε η Βίκυ, φτάσαμε να βρισκόμαστε 7 συναγωνιστές άσχετοι τελείως μεταξύ μας. μετά δούλεψε στον Βόλο με άλλο όνομα. όπως και η Ελβίρα που δούλεψε στο σπιτάκι στην Χατζηαργύρη ως Ζανέτ αν θυμάμαι καλά
σωστα θυμασαι.
Η Γαλλιδα Ελβιρα δουλέψε σαν Ζανετ ακομη κ στα τρικαλα...κ μαλιστα αυτο που ειναι προς Λαρισα διπλα στο κινεζικο...χαρακτηριστικο η σωματαρα της κ το τατου σκορπιο που ειχε.
αν λεμε την ιδια μιλφαρα Βικυ(?) 2 φορες προλαβα κ την πηρα ολες κ ολες...ηταν καυλα ομως.Δεν ηξερα οτι εχει τοσο μεγαλο φαν κλαμπ...κριμα εαν κρεμασε στρινγκ
 

GAMALILEOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
10
Like
364
Πόντοι
311
σωστα θυμασαι.
Η Γαλλιδα Ελβιρα δουλέψε σαν Ζανετ ακομη κ στα τρικαλα...κ μαλιστα αυτο που ειναι προς Λαρισα διπλα στο κινεζικο...χαρακτηριστικο η σωματαρα της κ το τατου σκορπιο που ειχε.
αν λεμε την ιδια μιλφαρα Βικυ(?) 2 φορες προλαβα κ την πηρα ολες κ ολες...ηταν καυλα ομως.Δεν ηξερα οτι εχει τοσο μεγαλο φαν κλαμπ...κριμα εαν κρεμασε στρινγκ
Η βίκυ είχε επανέλθει το 2010 με 2011 στο ίδιο σπιτάκι που δούλευε και παλιότερα αλλά λίγο που είχε σπάσει λίγο η φήμη για την μετάλλαξη της έχασε τον κόσμο της. Όσο για την Ελβίρα, ότι και να πούμε θα είναι λίγο. Η γυναίκα γούσταρε να γαμιέται και έχυνε αβέρτα. Στις 4 επισκέψεις που τις έκανα, τις 3 έχυσε,  μιλάμε για ανεπανάληπτη καύλα. Καύλωνε και φώναζε όλο μπεμπέ μπεμπέ, έτσι μπεμπέ
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
Η βίκυ είχε επανέλθει το 2010 με 2011 στο ίδιο σπιτάκι που δούλευε και παλιότερα αλλά λίγο που είχε σπάσει λίγο η φήμη για την μετάλλαξη της έχασε τον κόσμο της. Όσο για την Ελβίρα, ότι και να πούμε θα είναι λίγο. Η γυναίκα γούσταρε να γαμιέται και έχυνε αβέρτα. Στις 4 επισκέψεις που τις έκανα, τις 3 έχυσε,  μιλάμε για ανεπανάληπτη καύλα. Καύλωνε και φώναζε όλο μπεμπέ μπεμπέ, έτσι μπεμπέ
χαχα,χα
φημη ηταν ή αληθεια?
οχι βεβαια οτι εχει ιδιαιτερη σημασια πλεον... :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom