Νέα

Κάνετε έξτρα δώρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Δίνετε χρηματικό είτε άλλου είδους δώρο στα άτομα του χώρου;

  • Πάντοτε

    Ψήφοι: 1 1,4%
  • Αρκετές φορές (πάνω από 70%)

    Ψήφοι: 5 6,8%
  • Εξαρτάται (μέση τιμή - γύρω στο 50%)

    Ψήφοι: 7 9,6%
  • Αραιά και που....

    Ψήφοι: 12 16,4%
  • Σπάνια (κάτω από 10%)

    Ψήφοι: 24 32,9%
  • Ποτέ ρε, σιγά μη με πιάσουν κορόιδο

    Ψήφοι: 24 32,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    73

Επισκέπτης
Όπως το λέει κι ο τίτλος αγαπητά μέλη. Τώρα το τι είδος σεξουαλικό προσανατολισμό έχει ο καθένας, δε μας αφορά. Επικεντρωνόμαστε αν δίνουμε δώρα που μπορεί να είναι π.χ. 5Ε για να πιει έναν καφέ, μπορεί 500 αν είμαστε λεφτάδες, μπορεί ένα σπίτι αν είμαστε κορόιδα, μπορεί και τα @@ρια μας αν θεωρούμε τον εαυτό μας κορόιδο σε αντίθετη περίπτωση.
Εγώ προσωπικά (όσοι έχετε διαβάσει τις κριτικές μου) δίνω μόνο αν κάνει τα παιχνίδια που θέλω. Τώρα αν είναι 5Ε είτε παραπάνω, εξαρτάται από τη Φούλαμ :cussing: το Cardiff ΓΚΡ...........
Έβαλα και περίπου στατιστικά όρια, ε θα τετραγωνίσουμε τον κύκλο, εγώ είμαι στη μέση τιμή, επιλέξατε κατά προσέγγιση!
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577
χωρις δωρακια πως θα μας αγαπησουν τυπε?  :headbaning1:
 

Επισκέπτης
Εδώ διαφωνώ αγαπητέ, δηλαδή στο πώς το εννοείς.....
Καταρχάς, ο καθένας μας πρέπει να αποδεχθεί ότι είναι προβληματικό άτομο. Τώρα άλλος δεν έχει γυναίκα, άλλος θέλει να ξενογαμάει, άλλος δεν ξέρω τι.........
Επομένως υπό αυτό το πρίσμα, είναι εγκληματικό λάθος να υπερβείς κάποια όρια. Ειδικά σε άπειρους και νεαρής ηλικίας γίνονται τέτοια.....
Τώρα οι μεγαλύτεροι (44αρης τώρα) είναι περισσότερο εγκρατείς. Λέμε και τα ερωτόλογα, πυρφορίζουμε, μαλακιζόμαστε αλλά πιστεύω ως εκεί.
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Μονο μια φορα εδωσα εχτραδακι σε παλια κορασηδα της φυλης λογω που ομως δεν εχηνα με τηποτα μια μου επεφτε μια μου ξανασηκονωταν της ειπα να φηγει εκεινη με τηποτα :think: εξω περημενε κοσμος η τσατσα βαρουσε φωναζε εκεινη βραχος τεληκα μετα απο κανενα 20λεπτο επιτελους τελειωσα την λιπηθηκα και της εδωσα 10€ εξτραδακι μου ειπε δεν χρειαζεται αλλα με τα πολα τα πηρε μου ειπε ευχαρηστω και μου εδωσε και φηλακι :rose:
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
33
Like
6.847
Πόντοι
3.496
Δωρακια, χαντρουλες και καθρεπτακια..  ;)
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Εδώ διαφωνώ αγαπητέ, δηλαδή στο πώς το εννοείς.....
Καταρχάς, ο καθένας μας πρέπει να αποδεχθεί ότι είναι προβληματικό άτομο. Τώρα άλλος δεν έχει γυναίκα, άλλος θέλει να ξενογαμάει, άλλος δεν ξέρω τι.........
Επομένως υπό αυτό το πρίσμα, είναι εγκληματικό λάθος να υπερβείς κάποια όρια. Ειδικά σε άπειρους και νεαρής ηλικίας γίνονται τέτοια.....
Τώρα οι μεγαλύτεροι (44αρης τώρα) είναι περισσότερο εγκρατείς. Λέμε και τα ερωτόλογα, πυρφορίζουμε, μαλακιζόμαστε αλλά πιστεύω ως εκεί.

Όχι τύπε, ΕΣΥ είσαι.
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.204
Like
46.837
Στην τσατσά, όταν θέλω να αλλάξει σεντόνι και μαξιλαροθήκη!
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Θα συμφωνήσω προβληματικοι δεν είμαστε. Τουλάχιστον όσα μέλη γνώρισα εγώ μια χαρά άνθρωποι ειναι. Γιατί πήδαμε επί πληρωμή. Για πολλούς λόγους από το ότι θέλουμε πράγματα που δεν μας κάνουν οι υπόλοιπες γυναίκες έως ότι απλά θέλουμε να σπρωξουμε χωρίς πολλές κουβέντες. Δωράκι δύσκολα θα δώσω γιατί οι κοπελες πληρώνονται. Αν κάνει την υπέρβαση... Ίσως
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.049
Κριτικές
489
Like
58.930
Πόντοι
39.662
Εμενα οταν μου αρέσει μια κορασίδα και την προοριζω για στανταρακι μου την καλοπιανω με δωρακια αλλα και με χρήματα.Κανω δωρα βραχιόλια αρωματα σκουλαρίκια ή και μερικές φορές μετα το γαμησι δίνω ενα δεκαρικο στην κορασίδα και της λεω παρτο γιατι ησουνα πολυ καλη μαζι μου.
Σίγουρη επένδυση για το μέλλον.Σε βλεπουν με αλλο ματι.Σε ξεχωριζουν.Σε θυμούνται.
 

Επισκέπτης
Για πολλούς λόγους από το ότι θέλουμε πράγματα που δεν μας κάνουν οι υπόλοιπες γυναίκες έως ότι απλά θέλουμε να σπρωξουμε χωρίς πολλές κουβέντες.

Όχι τύπε, ΕΣΥ είσαι.
Κοινή απάντηση και στους δυο σας: δεν απόδεχομαι ότι κάποιος πελάτης με νορμάλ σεξουαλική ζωή και παρέες (αν τυχόν είναι παντρεμένος είναι περισσότερο το πρόβλημα) γυρνοβολάει εδώ μέσα. Οι αρμοδιότεροι μπορούν να αποφανθούν επ' αυτού. Υπάρχουν γυναίκες εμφανίσημες, θερμές χωρίς να σου σπάνε τα @@ρια. Δείτε ως τζόγο, μπορείς να τη βρεις? ΒΡΕΣΤΗΝΕ ΚΑΙ ΞΕΚΟΛΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.
Το αυτό και για τα ελάχιστα θηλυκά μέλη του φόρουμ που χαζολογάνε σε φόρουμς μαντραχαλαίων....


Επί του θέματος τώρα.....
Το βλέπω κιόλας σαν μια κίνηση ανταπόδοσης. Σαν αντιστοιχία όταν ένας εργάτης μου δουλέψει καλά εκεί που θα τον έχω, θα του πω έλα να πιούμε και μια μπύρα μετά. Κι αν το δούμε έτσι, εμείς είμαστε οι εργοδότες τους.


 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Δεν ξέρω αν γνωρίζεις μέλη από εδώ αλλά επέτρεψε μου να διαφωνήσω. Και παρέες και γυναίκες και.νορμαλ σεξουαλικη ζωή έχουμε και μια χαρά άνθρωποι είμαστε.το έχω ξαναγράψει και παλιότερα.....οι πουτανες δεν κόβονται. Να σου πω λοιπόν και παράδειγμα. Δεν δίνουν κωλο όλες οι γυναίκες επίσης παρτουζα με φίλο να βγάζεις γούστα δεν γίνεται εύκολα ούτε σκοτιζεσαι ψάχνοντας.πληρωνεις και περνάς καλά
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.534
Like
2.814
Πόντοι
506
Εμενα οταν μου αρέσει μια κορασίδα και την προοριζω για στανταρακι μου την καλοπιανω με δωρακια αλλα και με χρήματα.Κανω δωρα βραχιόλια αρωματα σκουλαρίκια ή και μερικές φορές μετα το γαμησι δίνω ενα δεκαρικο στην κορασίδα και της λεω παρτο γιατι ησουνα πολυ καλη μαζι μου.
Σίγουρη επένδυση για το μέλλον.Σε βλεπουν με αλλο ματι.Σε ξεχωριζουν.Σε θυμούνται.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Κοινή απάντηση και στους δυο σας: δεν απόδεχομαι ότι κάποιος πελάτης με νορμάλ σεξουαλική ζωή και παρέες (αν τυχόν είναι παντρεμένος είναι περισσότερο το πρόβλημα) γυρνοβολάει εδώ μέσα. Οι αρμοδιότεροι μπορούν να αποφανθούν επ' αυτού. Υπάρχουν γυναίκες εμφανίσημες, θερμές χωρίς να σου σπάνε τα @@ρια. Δείτε ως τζόγο, μπορείς να τη βρεις? ΒΡΕΣΤΗΝΕ ΚΑΙ ΞΕΚΟΛΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.
Το αυτό και για τα ελάχιστα θηλυκά μέλη του φόρουμ που χαζολογάνε σε φόρουμς μαντραχαλαίων....


Επί του θέματος τώρα.....
Το βλέπω κιόλας σαν μια κίνηση ανταπόδοσης. Σαν αντιστοιχία όταν ένας εργάτης μου δουλέψει καλά εκεί που θα τον έχω, θα του πω έλα να πιούμε και μια μπύρα μετά. Κι αν το δούμε έτσι, εμείς είμαστε οι εργοδότες τους.

Τύπε μόλις απέδειξες ότι είσαι αγαπούλης και πυρφόρος. Άρα ΕΣΥ έχεις το πρόβλημα.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
Μια φορά μονο ειχα δώσει σε μια πουτάνα μια σοκολάτα σαν δώρο.. γιατί ήταν πολύ καλο κορίτσι
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.534
Like
2.814
Πόντοι
506
με τα σοκολατακια χορταινουν και γλυκαινονται οι κοπελες
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.053
Πόντοι
24.596
κορασιδα απο Μεταξι με βλεπει να παιζω με το κομπολοι στο σαλονι καθε φορα που τσαρκαρω και μου τα χει ζαλισει να της παρω ενα :huh:
πως θα γινει να της το δωσω και να παρω ανταλλαγμα κανα τσαμπα μπουκι :think:
κανας πιρφορος ξερει πως να κινηθω;γνωμες σας :S :S :S
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Δωράκια δεν δίνω ποτέ. Πουρμπουάρ, ναι. Π.χ.: παίρνω ένα πρόγραμμα που κάνει €45 ίσως να δώσω ένα πενηντάρικο και να στρογγυλέψω το ποσό, και πάλι όχι σε οποιαδήποτε. Δηλαδή αν δω ότι η άλλη φέρεται εντάξει μπορεί, ξαναλέω μπορεί, να δώσω.

Πάντως μεγαλύτερη πυρφορίαση έχω κάνει με γκόμενα παρά με τάνα, όπως φαντάζομαι και πολλοί εδώ μέσα.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.148
Κριτικές
171
Like
20.206
Πόντοι
33.988
κορασιδα απο Μεταξι με βλεπει να παιζω με το κομπολοι στο σαλονι καθε φορα που τσαρκαρω και μου τα χει ζαλισει να της παρω ενα :huh:
πως θα γινει να της το δωσω και να παρω ανταλλαγμα κανα τσαμπα μπουκι :think:
κανας πιρφορος ξερει πως να κινηθω;γνωμες σας :S :S :S

χαρισε ενα
τιμης ενεκεν :grin:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.053
Πόντοι
24.596

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom